Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1. Lig 4. Hafta Altınordu - ESKİŞEHİRSPOR

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=5076
Yazdırma tarihi: 25/Oca/2020 saat 00:20
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1. Lig 4. Hafta Altınordu - ESKİŞEHİRSPOR
Gönderen: besyo26
Konu: TFF 1. Lig 4. Hafta Altınordu - ESKİŞEHİRSPOR
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2019 saat 13:23
TFF 1. Lig

Yer:      BORNOVA AZİZ KOCAOĞLU STADI - İZMİR
Tarih:    14.09.2019 - 19:00

Umutsuzluktan başlık dahi açılmamış sanırım...Belki şans getirir...Umut fakirin ekmeği her daim..

-------------
'Meftunuyuz Hayranıyız '

Yanıtlar:
Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2019 saat 15:44
Bakın bakın nolucak bakın bakın 4-0 galip geliriz diyorum.Kİm ne derse desin bursa maçında kaliteli pozisyonlara girdik daha önce g.birliği maçı dahil bu kadar organize kaliteli ara paslı gol pozisyonları üretememiştik tam işler yoluna giriyor kondisyon problemi bitecek tek eksik sissokoydu derken bu olanlar hiç iyi olmadı ama futbolcular fuat hocadan aldıklarını Altınordu maçında verecekler Altınordu geçen senedeki gücünden çok çok uzak geriden gelen dısında pozisyona dahi giremiyorlar forvetleri yok.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 12/Eyl/2019 saat 18:18
Altınordu genelde lige pek iyi başlayamıyor. Sonradan açılıp ilk 6 potasına kadar gidiyorlar. Ha bu sene nasıl olur bilemeyiz. Ama henüz form tutmamışken, bu fırsatı kullanabiliriz inşallah.

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2019 saat 16:30
Altınordu iyi başlangıç yapamadı, önemli orta saha oyuncuları Muhammed Mert sakat ve bizim maça yetiştirmeye çalışıyorlar..

Bizim takımımız ise yönetim kargaşasından ister istemez olumsuz etkilenecektir.. Oynadığımız ilk 3 maçta hiçte kötü bir performans sergilemememize rağmen ancak 1 puan alabildik.. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilsek 9 puan toplamak işten bile değildi.. Biraz şanssızlık biraz idman eksikliğinden son vuruşlarımız bir türlü gol olmadı malesef.. Umarım bu maçta daha iyi pozisyonlara girer ve bitirebiliriz..

Teknik kadronun görevi bırakması takımın taktiksel olarak olumsuz etkilenmesine neden olabilir.. Takımın başında sahaya çıkacak antrenör umarım ne yaptığını bilen bir tavır içerisinde idare eder takımı..

Maç kadromuza gelecek olursak, tahmini olarak aşağıdak gibi çıkarız diye düşünüyorum.. Mehmet Özcan ilk 3 maçta dökülmesine rağmen geçen yıldan olan kredisini umarım bu maçta tüketmez.. Orta sahayı daha sağlam yapmak için Sissoko yerine Kıvanç ile de başlanabilir.. Ya da gol atıp öne geçtikten sonra oyuna alınabilir ikinci yarıda.. Kalede Melih'in başlaması Eskişehir için değil tüm dünya futbolu için olumlu bir hamle olacaktır.. Melih'te güven vermiyor aslında da herhalde yoldan geçen herhangi birisi Ekrem'den daha iyi kalecilik yapar! Bu sezonun ilk galibiyeti olması dileğiyle..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2019 saat 17:29
Benim pek umudum yok 2-2 berabere biter

Gönderi tarihi: 13/Eyl/2019 saat 19:02
ben mehmet özcan yerine furganı tercih ederim hiç olmazsa düzgün pas veriyor

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 17:06
fırsatçı erseli takip etsinler yeter o çocuk hep bize gol atıyor.

-------------

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 18:51
Ekrem kardeşim bir maç bizi şaşırt da gol yemeden tamamla maçı. Bir deplasman maçında gol yemeyelim artık.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 19:16
link var mi

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 19:24
Emre zaten haftalardır kötü oynuyor bir de bu maç penaltı kaçırıyor. Adamların kalecisi penaltı kurtarır bizimki yan toplarda uyur. Savunma dörtlümüz de çok kötü oynuyor. Paralarını alamayan ve kaosun olduğu bir kulüpte oynayan futbolculardan da pek bir şey beklememek gerek.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 19:42
Bir penaltı daha kaçırdık. Bu sefer Sissoko kaçırdı. Cidden üzücü.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 19:55
mehmetin yerine furgan girmeli emre hala çok tutuk, nazar değmesin milinkoviçin maşallahı var maç aleni kaleci farkı ile gidiyor, hani emre penaltiyi yerden kenara atti kacirdi sissoko hem de kaleci hareket ettikten sonra kalecinin hareketlendigi köşeye niye plase yapıyor inanılır gibi değil.

-------------

Gönderen: merhaba26
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:02
merhaba,
    insana sormazlar mı ?
    bütün serbest atışları Milinkoviç kullanırken penaltıları neden Emre ve
Sissoko kullandı ?
    bunun açıklamasını Emre,Sissokko ve özellikle Teknik ekip yapmalıdır !..
    tabi mantıklı bir izahı varsa !...

-------------
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:09
Ruhsuz takım. Emrenin bir tek olumlu hareketi yok, yürümekten aciz. Sissoko da yavaş. Kaleci zaten armut topluyor. Bu hafta da işimiz zor.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:17
Yuuuh! Yürümekten acizler. 6 kişi, Sissoko'nun pası, topun gittiği yere bak!

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:23
Alıntı yapılan merhaba26

merhaba,
    insana sormazlar mı ?
    bütün serbest atışları Milinkoviç kullanırken penaltıları neden Emre ve
Sissoko kullandı ?
    bunun açıklamasını Emre,Sissokko ve özellikle Teknik ekip yapmalıdır !..
    tabi mantıklı bir izahı varsa !...

hangi teknik ekip? Big%20smile  bu kadar kaosun olduğu, verilen sözlerin haftalardır tutulmadığı, kimsenin para almadığı, hocanın gittiği hatta giderken kendisinin gecen sene verdiği ve transferin açılması sağlayan 500 bini bile alamadığı (güya vereceklermiş), başkanın ve yönetimin bunca laçkalık ve olumsuzluğa rağmen bir türlü klübü kongreye götürmediği, ısrarla kapanması beklenen, yolda -3 lisans cezası da olan takımın futbolcusunun maça sahaya çıkması bile bence başarı. bu nedenle izleyip kendinizi boşuna demoralize etmeyin. bu klübün yönetiminde ki çok güvendikleriniz dahil kimsenin umrunda değil anlaşılan. ulen karar defteri bile kayboldu başkan götürdü diye ağlaşan bölünmüş yönetim neden ısrarla bu süreci devam ettiriyor çok garip. bu şartlarda bu takım kapanır benden demesi. belki istedikleri budur.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:38
Mahalle takımı! Yazıklar olsun takımı bu hale getirenlere!

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:40
Ekrem haftaya oynamaz herhalde. Eskişehirspor tarihinin en kötü kalecisi.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:45
transferi acamayacagini ve kaleci alamayacagini bile bile transfer sezonu kapanana kadar israrla kongreye gitmeyip takimi kalecisiz birakan yonetemeyen, hatta birde lisans almamiz çok çok çok zor diye aciklama yapan yönetim istifaaaaaaa

-------------

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:47
Bu haftada Altınordu'yu lige döndürdük. Tüm rakiplerimizin moral kaynağıyız bu sene. Daha penaltı atamıyoruz.Geçen senedeki bizim çocuklar nerede Furgan, Talha, Furkan, Tolga, Mevlüt. Pardon İbrahim Halil girdi golünü attı. Takımın ligde kalma şansı aşağı yukarı kalmadı. Hakan Kutlu gelirse iyice garantileriz.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:47
Ne pas var, ne şut var, penaltılarda bile laubaliler. Bu ligin en kötü kalecisi bizde, bu yılın Karabükspor'u olmaya adayız

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:53
rakipte ersel sari karti var diye hocasi çıkariyor bizimki kamali cikarmiyor, furgani sokmuyor kaleci berbat yav cikar maçta kaleci sakatlanmadan cikarilmaz diye kural mi var.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:55
normalde bizim 4 atacagimiz takimdan 4 yiyoruz. Fuat capayi gönderiniz siz de gidin yönetim istifa.

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:57
Alıntı yapılan grezores

kaleci  mi? Ekrem kaleci değil ki.

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 20:59
Alıntı yapılan bilek26

normalde bizim 4 atacagimiz takimdan 4 yiyoruz. Fuat capayi gönderiniz siz de gidin yönetim istifa.
hakan kutlu ile bu tür skorlara alışmamız lazım. Bu takım galibiyetsiz sezonu kapatır. izleyeni kanser eder. yönetimde klübü kapattırmadan bırakmaz.

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 21:02
M.Diri getirdiğin O.Tas'i da al ve d. ol git. Şehri de terk et. Takımı sktn bitirdin.

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 21:05
Bu yönetim gitmeden hangi hocayı getirirsen getir bi bok olmaz. O. Tas biraz ESES sevgin varsa bırak bu işi.

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 21:14
Yine dolu dolu argo konusacam.

Vedat Muriqi (Muriç) icin yetistirme bedeli ödeyip, Türkiye ye getirip, Menejeriyle kendisini gezdirip dolastirip sonra bonservisiyle bedava Giresunspora veren O.Cocugu Ibne Mesut Hoscana mi sövim,
(http://www.spor26.com/haberdetays/2486-iste-vedat-muriqinin-yeni-takimi!.html)
Tribünleri öldürüp, kendi taraftarina söven ve catan seref yoksunu tribün „liderine“ mi sövim,
Ya da capulsuz, vizyonsuz, beceriksiz, egitimsiz, bilgisiz, hedefsiz Osman Tas denilen adi sahiza mi sövim.

Lan yeter, ceken elinizi siktirin gidin. Yemin ediyorum bu kulüp sahipsiz kalacaksa kalsin, sizler gibi rezil insanlara kalacagina.
Gaziantepspor ve Karabük gibi gidecez. Tek fark, onlarin basinda kimse yoktu, bizim basimizda her bok var ve ayni durumdayiz. Kulüp yillardir gittikce daha berbat ve rezil hale giriyor. Murat Diri bi git artik. Ne kattin son yillarda?

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 21:23
Tek çare kayyum.

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 21:32
Koskaca şehir oyuncak oldu Murat diri kimi desteklerse o baskan oldu belamizi siktiler osman tas uckagitcinin biri murat diri desen allaha.emanet eses bahane çok ekmegini yedi defolunn hemde hepiniz

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 21:59
Kulüp lisansı alınamazsa bir -3 daha kapıda. Bu hafta Menemen de atar geçer bu ruhsuz, yürümekten aciz Emre Güral, Sissoko ile kaleci diye koyulan kova Ekrem ile çıkacak takıma; zaten moraller sıfır, yönetim dökülüyor, hızla 2. ligdeyiz, sonra da kulüp kapanır, istenilen de bu zaten.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 22:00
Alıntı yapılan bilek26

rakipte ersel sari karti var diye hocasi çıkariyor bizimki kamali cikarmiyor, furgani sokmuyor kaleci berbat yav cikar maçta kaleci sakatlanmadan cikarilmaz diye kural mi var.

İkinci yarının başında bu değişiklikler yapılmalıydı.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 23:13
Murat diricier neredesiniz?Kaan Ay gibi başkanı kaçırttınız alın size eses in cenazesi.Tabutun son çivisi çakılmıştır.Allah rahmet eylesin.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 23:15
murat derici degilim ama bir haber paylasicam

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eyl/2019 saat 23:16
Ne Başkanın nede yönetimin arkasından bugüne kadar atıp tutmadık, kötü söz söyleyenleri de uyardık, yeri geldi kavga ettik ve bu yüzden dolayı da çoğu kişinin bize Osmancı yakıştırmalara maruz kaldık,

Yönetiminin şeffaflığından ve iyi niyetinden zerre kadar şüphemiz olmadı olamazda lakin, bugün oynanan futboldan sonra futbolcularında armamızı yerin dibine batırması ve bizleri gülünç duruma koyması, bizlerin sabır taşını çatlatmıştır.

Biz hiç kimsenin adamı olmadık olmayız da, bugün oynanan maçtan sonra kulübümüzün önünün açılması adına ivedi bir şekilde Genel Kurul kararı alınması olmazsa olmazdır.

Mevcut yönetimin daha fazla takımın başında durmadan genel kurula gidip, eğer klubün başında kalmak istiyorlarsa yeniden liste çıkartması şekliyle, aday olarak devam etmeleri gerekmektedir.

Bu Eskişehirspor camiası için daha hayırlı olacaktır ki, içimizde yeni Eskişehirspor kurma hayali olanlarında önünü kesecektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden, en ivedi şekilde genel kurul kararı alınarak bu kaostan kurtulmak gerekmektedir.

Aksi halde Eskişehirspor'u daha da zor günlerin beklediği ve sonu karanlık olan bir yola gittiği görülmektedir.

Eskişehirspor'un üstünde oynanan oyunlara seyirci kalmakta bizleri fazlasıyla üzmektedir.

#DirilisEskisehirsporYönetimi

-------------

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2019 saat 00:49
Sevgili Güray kardeşim bu adam kim ki hangi sıfatla yönetimleri istifaya davet edebiliyor?Bu adamın mesajlarını yayınlamak hele ki bu saatten sonra maratona veya bunun bulunduğu tribüne gidip oturmak adama meşruiyet katmaktır.Bence tabiiki...

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2019 saat 06:49
Şu adamın mesajını lütfen yazmayın biz yazınca kaynaşık oluyoruz hain oluyoruz hatta geçenlerde yöneticiler herkes sussun diyor o.taş bir açıklamasında mahkemeye vermekle dahi tehdit ediyor, hala konuşanlara kulüpten bedeli olur diye açıklama yapılıyor biz bu halde sevdamızla yazarken şu adamın laflarını buralara dökmeyelim abicim, lütfen kendi kendine konuşsun kaale almayın. Bu adamı parlatanlar şimdi bu laflarını manşet yaparlar adamı tv lere çıkarırlar güya toplumda önemli yere taşırlar, biz bari şu hataları yapmayalım artık.

Ha kiminiz saçmalıyorsun diyecek ama takım bastırıyor goller kaçırıyor taraftar tribünde rakı efes pilsen içecem diye bağırıyor dedim yiyecez şimdi yedik. Böyle tribün yapılacaksa yapmayın ya orada altınordunun taraftarı niyetine yüzlerce çocuk oturmuş sizi dinliyor, böyle mi örnek taraftar olacaksınız.

-------------

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2019 saat 10:52
Tribün olarak zaten rezilleri oynuyoruz bize esesi seven yeni bestelere heyacan duyan işi sadece tribun ve gorsellik olan bir amigo lazim murat diriyi derhal eses tribunlerindenuzaklastirmak gerekli

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2019 saat 13:34
Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan grezores

Kesinlikle oynar.Mesele performans olsaydı Adana maçından sonra yedek olmalıydı.Ekremi kazanıcaz derken takım düşüyor.En sinir olduğum da %100 kendi hatasıyla yenen gollerde bile dönüp defansa posta koyuyor,ben Eskişehirde defans oyuncusu olsam bu adamı döverim.

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2019 saat 13:49
Alıntı yapılan furemen

Sevgili Güray kardeşim bu adam kim ki hangi sıfatla yönetimleri istifaya davet edebiliyor?Bu adamın mesajlarını yayınlamak hele ki bu saatten sonra maratona veya bunun bulunduğu tribüne gidip oturmak adama meşruiyet katmaktır.Bence tabiiki...

ben eses ile ilgili olan her haberi paylasim yaparak gurbette ki renkdaslarimizi bilgilendirmek için yapıyorum yoksa ne baskani Nede murat diriyi seviyorum ve yanlis yolda lar esesi resmen dusurmeye calisiyorlar

-------------

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2019 saat 13:57
Alıntı yapılan faust

Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan grezores

Kesinlikle oynar.Mesele performans olsaydı Adana maçından sonra yedek olmalıydı.Ekremi kazanıcaz derken takım düşüyor.En sinir olduğum da %100 kendi hatasıyla yenen gollerde bile dönüp defansa posta koyuyor,ben Eskişehirde defans oyuncusu olsam bu adamı döverim.

Ekrem'i kazanıcaz diye ısrarla oynatmak kendisine de zarar veriyor aslında. Taraftarın öfkesi ve tepkisi giderek artıyor. Çok da zorlamamak lazım.

Gönderen: gravityes
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2019 saat 20:14
hadi başka kalecimiz olmasa anlayacağım 16 yaşındaki çocuklar oynayamaz diye ekrem oynuyor. ama kadroda melih ağa diye bir adam var. melih de iyi bir kaleci olmamakla birlikte birebir pozisyonlarda ve reflekslerde kat be kat üstün ekremden. ikisinin de fundamental olarak eksiği çok ama ekremin daha çok... ben ekrem denen arkadaşı bir daha asla eskişehirspor kalesinde görmek istemiyorum. 3 sene önce takımın 4. kalecisiydi bu adam nerelerden nereye düştük.. en azından gökhan siverek i tutabilseydik geçen yıl

-------------
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2019 saat 13:39
Eskişehirspor’da kara bulutlar dağılmıyor! Başkan’dan flaş açıklamalar!

Maddi krizler ile boğuşarak yoluna devam etmeye çalışan Eskişehirspor’da yönetim kurulu üyeleri ve Başkan Osman Taş bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi. Fuat Çapa ile yaşanan krizden gelebilecek puan silme cezalarına ve kongre sürecine kadar birçok konuda açıklama yapan Başkan Taş şehrin onayını almış kongre üyesi olan yeni yönetimin olması durumunda görevi bırakacaklarını belirtti.

16 Eylül 2019 20:26

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor, yaşanan krizler ile mücadele etmeye devam ediyor. Geçmiş dönem borçlar nedeniyle sezona eksi 6 puan ile başlayan kırmızı-siyahlılarda yeni puan silme cezaları ise kapıda bekliyor. Gündemdeki problemleri kamuoyuyla paylaşmak için Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde antrenman öncesi basın toplantısı gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıda, gelecek dönemlerde gelebilecek olan puan silme cezalarından Fuat Çapa ile yönetim arasında yaşanan gerilim gibi birçok konuya değinilirken toplantıya Eskişehirspor Başkanı Osman Taş'ın yanı sıra Başkan Vekili Mehmet Şimşek, Başkan Yardımcısı Mustafa Topkaya ve diğer yöneticiler katıldı.

“Hocamız çalışmak istemediğini belirtti”

Teknik Direktör Fuat Çapa ile yönetim arasında yaşanan sıkıntıların arka planını ve koltuğu deneyimli teknik adam Coşkun Demirbakan'ın göreve gelmesi hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Topkaya, “Fuat Çapa konusunda yönetim kurulunun çoğunluğu kendisi ile çalışmanın doğru olacağını düşünmüştü. Yaptığımız görüşmelerde bunu da iletmiştik. Fakat hocamız çalışmak istemediğini belirtti. Gelinen noktada durumlar ve sorunlar belli. Çalışmanın doğru olmayacağını söyledi ve sözleşmeyi fesih ettik. Coşkun Demirbakan ile bir sözleşme imzaladık. Camiayı yakından tanıyan ve kulübün içinde bulunduğu sıkıntıları da bilen bir hocaydı. Ekonomik durumu da göz önünde bulundurduğumuzda fedakarlıktan kaçınmayacağını düşündüğümüz bir hocamızdı. Kendisinin yardımcıları da camianın tanıdığı isimlerden oluştu” ifadelerini kullandı.

MAÇ SONUCU | Altınordu Eskişehir 4-1 | Kaleci Erhan Erentürk maça damga vurdu! İlgili Haberi Oku

“Neyin ne olduğunu bilmeyen insanlara bu kulübü teslim etmem”

Kulüp Başkanı Osman Taş ise yönetim olarak bir koltuk sevdalarının olmadığını belirtirken eğer bilinen bir isim olursa kongreye gitmeye hazır olduklarını ifade etti. Fakat kulüpte kongre üyeliği bulunmayan camia dışından bir isme koltuğu bırakmayacağını vurgulayan Osman Taş, “En önemli konu kongre. Herkes bizim kongreye gitmemiz için çağrı yapıyor. Bizim yönetim olarak kesinlikle burada koltuk sevdamız yok. Baştan beri söylüyoruz. Birisi varsa gelsin buyursun yapsın diyoruz. Bunun üstüne bugün tekrar yönetimi topladım. Yönetimi toplamadan önce Sinan Özeçoğlu'nu aradım. ‘Sosyal medyada isminiz geçiyor. Böyle bir niyetiniz varsa oturalım konuşalım. Biz kongreye gitmeye bugün hazırız' dedim. Bildiğimiz bir isim olursa kongreye gitmeye hazırız dedim. Ben Eskişehirspor taraftarı olarak bu kulüpte kongre üyeliği olmayan ve neyin ne olduğunu bilmeyen insanlara bu kulübü teslim etmem. Bizim kongreyi iptal etmemizin en büyük nedeni zaten budur. Biz eğer 20 gün önce kongreyi kabul etseydik bugün eksi 6 puan ceza yemiştik. Mevcut ödenen paralar ödenmemişti. Kimse şu anda lisanslarla uğraşmayacaktı. Eskişehirspor zarar görmesin diye biz eski başkanlardan ya da şehrin tanıdığı ve kongre üyesi olan insanlardan birisi varsa devrederiz dedik. Bu da olmadığı için biz de kongreyi iptal ettik. Eğer bu Eskişehirspor'a zararsa özür dileriz. Bizim görüşümüz bu bir zarar değil. Hatta Eskişehirspor'un geleceği için biz bu kongre kararını iptal ettik” şeklinde konuştu.

“Prim parasını buradan İzmir'e yanımda götürdüm”

Oyuncuların para almadıkları için oynamadıkları iddialarına ise sert çıkan Başkan Taş, Altınordu maçı öncesi galibiyet primini İzmir'e kadar yanında götürdüğünü ve oyunculara gösterdiğini belirterek iddialara sitem etti. Taş şu şekilde açıklamalarına son verdi:

“Maçtan önce ‘Çocuklar para almıyor. Almadıkları için oynamıyorlar' dediler. Ben bunu açıklamak istemedim ama üzerimizde çok baskı var. Ben Altınordu maçının prim parasını buradan İzmir'e yanımda götürdüm. Bunu da oyunculara gösterdim. Daha ne kadar bir şeyler yapabileceğimizi bilmiyorum. Elimizden geldiği kadar bir şeyleri halletmeye çalışıyoruz.”

Basın toplantısının ardından kırmızı-siyahlı takım, görevine yeni başlayan Coşkun Demirbakan önderliğinde çalışmalarına tesislerde devam etti

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com