Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1. Lig 34. Hafta Boluspor-Eskişehirspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=5068
Yazdırma tarihi: 27/Haz/2019 saat 06:02
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1. Lig 34. Hafta Boluspor-Eskişehirspor
Gönderen: matt
Konu: TFF 1. Lig 34. Hafta Boluspor-Eskişehirspor
Gönderi tarihi: 14/May/2019 saat 07:30

Yanıtlar:
Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 14/May/2019 saat 11:53
11in tamamının gençlerden oluşmasını istediğim maç. skorun bir önemi yok Bolu'da bıraktı zaten öylesine oynanır

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 14/May/2019 saat 12:08
Fuat Çapa: 31 Mayısa Kadar Kadromuzda Bulunan Yerli Yabancı Bütün Futbolculara Ödenmesi Gereken 6.5 Milyon TL Ödenmezse Hepsi Serbest Kalacak.

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 14/May/2019 saat 19:14
tamamı gençlerden fikrine hiç ama hiç katılmıyorum emre güral milinkoviç sissoko kesinlikle oynamalı jesse de her değlasmanda 3-4-5 gol yemenin nasıl önemi olmaz yeter kendimizi şamaroğlanına çevirdiğimiz aklınızı başınıza alın lütfen ya acı çekmekten zevk mi alıyorsunuz ben takım her 3 yediğinde kahroluyorum siz ne rahatsınız yahu insaf el insaf.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 15/May/2019 saat 08:14
Benim 11'im:

Fuat Hocanın 11'i:

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 16/May/2019 saat 10:15
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Benim 11'im:

Fuat Hocanın 11'i:

Berkay yerine bir tane daha alt yapıdan koyalım bence tam olsun :D

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 16/May/2019 saat 10:59
Eskişehirspor'da uzun yıllar forma giyen ardından sezon başında Spor Toto 1. Lig takımlarından İstanbulspor’a transfer olan Jerry Akaminko, devre arası takımdan ayrılmıştı. Şu an boşta olan Ganalı stoper dün Es Es tesislerine gelerek eski takım arkadaşlarını ziyarete geldi. Fitness Salonu’nda Berkay Dabanlı ile fitness yapan Akaminko’nun yurt dışında futbol hayatını sürdürmek istediği öğrenildi. İki futbolcunu yan yana geldiği bu kare Eskişehirspor’un borç yükünü de gösteren bir kare oldu. Siyah-Kırmızılı kulüp iki futbolcuya yaklaşık 15 Milyon TL borçlu!

Es Es yola çıkıyor

Eskişehirspor, Spor Toto 1. Lig’de sezonun son maçında yarın (Cuma) 16.30’da Boluspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Siyah-Kırmızılı takım hafta boyunca Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdürdü. Skatlığı bulunan Cemali Sertel, Mevlüt Çelik, Ekrem Kılıçarslan, Emre Güral, Fıratcan Üzüm’ün tedavilerine devam edildi. Ameliyat olan İbrahim Halil Öner de antrenmanda yer almadı. Siyah-Kırmızılı takım bugün saat 15.00’de karayolu ile Bolu’ya geçecek.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 16/May/2019 saat 12:17
Alıntı yapılan legendboy26

Alıntı yapılan e^3_Nicola

Benim 11'im:

Berkay yerine bir tane daha alt yapıdan koyalım bence tam olsun :D

Alt yapıda henüz bu düzeyde başka bir oyuncu yok heralde ama Sezgin düşünülebilir..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 16/May/2019 saat 19:37
Adanaspor maçı bize pahalıya patladı!
ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU ALT 126, 127 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü sporcusu ERDAL AKDARI'nın, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiş...

-------------

Gönderi tarihi: 16/May/2019 saat 22:10
Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa kaleci konusunda açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Yeni yönetim 10 milyon gelirse, sponsorluk gelirleri ile bu rakam neredeyse ikiye katlar. Transfer yasağını açabilmek için bir 10 milyon daha bulmanız lazım. Kaleci konusunda çok eleştirildik. Eray İşçan'a çıkıp 1,4 milyon verme şansımız yok-tu. Boşta olan kaleciler de Melih'ten iyi isimler değildi. Ben bunların yaşanacağını en başından bilsem ne Kayacan'ı göndertirdim ne de Gökhan Siverek'i...”

-------------

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 06:29
http://www.istikbalgazetesi.com/haber18.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=206829 - Es-Es’de 14 oyuncu Bolu’ya götürülmedi
Dün yola çıkan Eskişehirspor’da sakatlığı bulunan, izin alan ve kadroya alınmayan Hakan Aslantaş, Ferhat Kiraz, Berkay Dabanlı, Cemali Sertel, Kaan Gül, Ekrem Kılıçarslan, Erdal Akdari, Ebrar Yiğit, Mevlüt Çelik, Sezgin Coşkun, Kıvanç Karakaş, Fıratcan Üzüm, İbrahim Halil Öner, Emre Güral bugün Boluspor karşısında forma giyemeyecek.
**
http://www.istikbalgazetesi.com/haber18.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=206833 - Hakem Rize'den
Boluspor-Eskişehirspor maçını Rize bölgesi A Klasman hakemi Sinan Dereci yönetecek. Mehmet Yıldırım ve Serdar İla yardımcılıkları yaparken, Celal Bayraklı ise 4. Hakem olarak görev yapacak. Hakem Sinan Dereci ligin ilk yarısında Es-Es’in Altınordu deplasmanındaki maçında da düdük çalmıştı.

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 11:06
Heyecan içinde geçen Spor Toto 1. Lig bugün ve yarın oynanacak olan karşılaşmalarla tamamlanacak. Eskişehirspor ise 2018-19 sezonunu bugün deplasmanda oynayacağı Boluspor karşılaşmasıyla tamamlayacak. İddiası olmayan iki takımın mücadelesi prestij niteliği taşıyor. Es Es ligde kalmayı garantilerken, Boluspor’un da Play-Off iddiası sona erdi. Eskişehirspor maçı saat kaçta hangi kanalda?Eskişehirspor Spor Toto 1. Lig'in son maçında bugün Boluspor'a konuk olacak. Boluspor Eskişehirspor maçı bugün saat 16.30'da oynanacak. Karşılaşma beIN SPORTS 2'den canlı yayınlanacak. Maçın hakemi ise Rize Bölgesi A Klasman Hakemi Sinan Dereci olacak.

Ligde 3 hafta önce Afyonspor karşısında aldığı galibiyetle kümede kalmayı başaran Eskişehirspor, son maçına 35 puanla 12’nci sırada girecek. 46 puanla 9’uncu sırada bulunan Boluspor ile Play-Off umutlarını bir başka sezona bıraktı. Ayrıca Eskişehirspor bu maçını tamamlayarak Bolu’ya 17 kişilik kafileyle hareket etti.Eskişehirspor kadrosunda çok eksik varEs Es’te bu maç öncesi ameliyat olan Mevlüt Çelik, Fıratcan Üzüm, İbrahim Halil Öner bu maçta olmayacak. Ayrıca sportif sakatları süren Sezgin Coşkun, Emre Güral, Ferhat Kiraz, Kıvanç Karakaş gibi isimlerin yanı sıra, kırmızı kart cezalısı Erdal Akdari de Bolu’ya karşı forma giyemeyecek.Eskişehirspor gençlerle sahaya çıkacakTeknik Direktör Fuat Çapa, Bolu maçı kafilesine; Melih Ağa, Cengiz Alp Köser, Furkan Balaban, Talha, M. Fevzi Yıldırım, Tolga Yakut, Mete Kaan Demir, Furgan Polat, Mehmet Özcan, Alperen, Bedirhan, Metehan ve Harun gibi gençlerin yanı sıra, Milinkoviç, İbrahim Sissoko, Kamal İssah ve Sekıdıka Jesse’yi de dahil etti.

Üstünlüğümüz var

Daha önce 48 maçta karşı karşıya gelen Eskişehirspor ve Boluspor, bugün tarihlerindeki 49’uncu randevuya çıkacak. 1970 yılında başlayan rekabette, Eskişehirspor 15 maçtan galibiyetle ayrılırken, Boluspor 12 maçı kazandı. 21 karşılaşma ise beraberlik ile sona erdi. Eskişehirspor’u tarihinde 21 maçta ağırlayan Boluspor, bu maçlardan 11 galibiyet 2 yenilgi alırken, 7 maçta beraberlik ile sonuçlandı.

Maçın hakemi Dereci

Spor Toto 1. Lig’in 34’üncü haftasında bugün saat 16.30’da Boluspor ile Eskişehirspor arasında oynanacak maçı yönetecek hakem belli oldu. Federasyonun internet sitesinden dün açıklananan listede düdüğün Rize Bölgesi A Klasman Hakemi Sinan Dereci de olacağı belirtildi. Dereci’nin yardımcılığını ise Mehmet Yıldırım, Serdar İla ve Celal Bayraklı yapacak.

Boluspor muhtemel 11'i: Sabri Can, Burak Bekaroğlu, Ümit Kurt, Dimov, Hayrullah Bilazer, Burak Asan, İshak Çakmak, Mustafa Durak, C. Akabueze, Mutlu Güler, Özgür Can Özcan

Eskişehirspor muhtemel 11'i: Cengiz Alp, Furkan Balaban, Kamal İssah, Bedirhan, Milinkoviç, Mehmet Özcan, Furgan Polat, Harun Kahraman, Mete Kaan, Jesse, Metehan

-------------

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 16:28
Link var mı?

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 16:41
varsa bir bende alayım

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 16:43
linki özelden attım

-------------

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 16:47
Link varsa bende alabilir miyim

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 16:54
attım

-------------

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 16:59
Melihin golüyle 1-0 öne geçtik. Aa pardon yemişiz

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 17:00
gol olmasa hakem penaltı verecek zaten melih topu alacağına rakibin kafasına daldı,
golde furkanında korner varken sakatlık belirtip dışarda kalması da etken tabiiki, çok önemli değilse ceza alanımıza orta yapılacakken saha dışında kalmamalıydı, sonuçta 6 pastan kafayla yedik golü.

-------------

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 17:00
bu kadar gereksiz bir kaleci görmedim.

-------------

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 17:02
Her korner ve hava topu gol olabilecek gibi. Fizik olarak güçlü olan Bolusporlular arasında bizimkiler kayboluyor adeta.

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 17:09
yahu sissoko niye yerde yatarsın ne bu ya.

-------------

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 17:19
bolu 1 eses 0 ilk yarı sonucu

-------------

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 17:44
Amatör kümede bile böyle gol yenmez. 0-2. Milinkoviç, İssah, Mehmet Özcan dökülüyor.

Gönderen: Ende
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 17:47
54 yıllık tarihimizde en kötü kaleciler ile bu sene mücadele ettik.Düşmeden kazasız belasız bu seneyi atlattık ama bu iki kaleciyle gelecek sene bitmez.

-------------
Her şey senin için Es-Es'im.

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 18:25
forvetsiz maça çıktık dikkatinizi çekim metehan ilk 11 de olmalıydı.

-------------

Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 18:28
bolu 3 eses 2 maç bitti

-------------

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 17/May/2019 saat 18:34
Transfer Tahtasını zar zor Devre Arasında Açmıştık o zaman alınması gerekiyodu kaleci almadılar 2 sezondur son anlarda bi şekilde kümede kalıyoruz seneye aynı şey olmaz balıkesir ve biz direk gideriz bir alt lige futbolcuların çoğu gider zaten başka takıma bu kadar belirsiz ortamda kimse kalmak istemez

Gönderen: karamürsel-es
Gönderi tarihi: 18/May/2019 saat 08:12
Geçen sezon bolu'yu yenerek ligde kaldık.11 yıl önce bugün(18/Mayıs/2008)bolu'yu yenerek süper lige yükseldik.Dün de normal bir kalecimiz olsaydı yenerdik yine bolu'yu!ileri ki sezonlarda inşallah..

-------------
karamürselden..

Gönderi tarihi: 18/May/2019 saat 10:01
Alıntı yapılan karamürsel-es

Geçen sezon bolu'yu yenerek ligde kaldık.11 yıl önce bugün(18/Mayıs/2008)bolu'yu yenerek süper lige yükseldik.Dün de normal bir kalecimiz olsaydı yenerdik yine bolu'yu!ileri ki sezonlarda inşallah..

2-2 berabere kalmıştık.

-------------

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 18/May/2019 saat 11:06
Bu takım seneye düşer, kalite yok. Lige gelemeyen Samsun, belki gelecek Sakarya bu takıma 5 atar, acil tahta açılmalı. Sakaryanın çıkamazlarsa topçuları ve santraforu alınmalı, bilemiyorum bu klüpte topçu almak için lig takip eden kim var... Antrenörlerin oyuncağı oldu klüp...

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: gravityes
Gönderi tarihi: 18/May/2019 saat 11:32
Alıntı yapılan Mesut_ES_1971

Bu takım seneye düşer, kalite yok. Lige gelemeyen Samsun, belki gelecek Sakarya bu takıma 5 atar, acil tahta açılmalı. Sakaryanın çıkamazlarsa topçuları ve santraforu alınmalı, bilemiyorum bu klüpte topçu almak için lig takip eden kim var... Antrenörlerin oyuncağı oldu klüp...

abartmayın abi. iddasız 3 tane maçta yenildi diye yerden yere vurmayalım. kızılcabölükten de 3 tane yiyelim hatta

-------------
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr

Gönderi tarihi: 18/May/2019 saat 17:28
Eskişehirspor'un genç forveti İbrahim Halil Öner açıklamalarda bulundu.  Öner; "Ben öyle afilli cümleler bilmem, doğduğum yerde mücadele etmeyi öğrendim, doyduğum yerde yaşıyorum ama bu şehre ilk geldiğimde kalacak bir evim yoktu, yine en iyi bildiğim şeyi yaptım, mücadele ettim, önce Eskişehirsporlu sonra Eskişehirli oldum. Bu formayı giydiğim her an benim için kutsal zamanlar, çok şükür goller attım, marifetli adamdan iltifatı esirgemeyen zor gün dostu Eskişehirspor taraftarına ve gencecik takım arkadaşlarıma minnetarım. Porsuk çayının etrafına toplaşıp şampiyonluk kutlamaları yapacağımız günlere" dedi.  

-------------

Gönderi tarihi: 19/May/2019 saat 05:01
Alıntı yapılan gravityes

Alıntı yapılan Mesut_ES_1971

abartmayın abi. iddasız 3 tane maçta yenildi diye yerden yere vurmayalım. kızılcabölükten de 3 tane yiyelim hatta

Transfer kesinlikle açılmalı gerçekten parası olan ve de bu kulübe para harcayacak olan iyi niyetli birileri yönetici olmalı, kaleci, stoper, sol bek forvet kesinlikle şart. Bu kadroyla ilk yarı düşmemeye oynarız, o moral bozukluğuyla 2. yarıda herkes artık takımdan kaçar yöneticiler dahil. Ayrıca bence teknik heyette, antrenörlerde yetersiz özellikle kaleci antrenörü var mı, biri vardı gitti diye duymuştuk kalecilerde hiçbir gelişme yok. Özellikle mental gelişme lazım yani doğru yerde ve zamanda ne yapacağına doğru karar verebilmeli kalecilik sadece zıplamak koşmak değil ki.

-------------

Gönderi tarihi: 19/May/2019 saat 17:44
Eskişehirspor’un başarılı orta saha oyuncusu Mehmet Özcan, dün sosyal medya hesabından mesaj paylaştı. “Tarihi bir sezonun sonuna geldik” diyen 20 yaşındaki futbolcu, “Şartlar ne olursa olsun umudunu inancını kaybetmeyen büyük Eskişehirspor taraftarına ve sahada terinin son damlasına kadar mücadele eden tüm takım arkadaşlarımın yüreğine sağlık” ifadelerini kullandı.

İyisiyle kötüsüyle tamamladık

Devre arasında 500 bin Euro karşılığında Başakşehir’e transfer olan ve bir buçuk yıllığına kiralanan Cemali Sertel, dün sosyal medya hesabından mesaj paylaştı. 19 yaşındaki sol bek, “İyisiyle kötüsüyle bi sezon daha bitti. Yaşadığım en güzel anlardan biriydi, profesyonel hayatımda attığım ilk gol. İnşallah gelecek sezon devamı gelir. Tüm takım arkadaşlarıma abilerime mücadelelerinden dolayı teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

-------------

Gönderi tarihi: 19/May/2019 saat 17:45
Spor Toto 1. Lig’den küme düşen ve önümüzdeki yıl kural gereği yabancı futbolcu oynatamayacak olan B.Elazığspor’da, karşılıklı görüşmeler sonucunda Bekamenga, Akakpo ve Camara ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrıldı. Elazığspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Kulüp Başkanımız Selçuk Öztürk, gerçekleştirdiği uzun görüşmeler sonucunda futbolcularımız ChristianBekamenga, SergeAkakpo ve Abel Issa Camara ile karşılıklı anlaşmaya vararak yollarımız ayrılmıştır. Başkanımız Selçuk Öztürk’ün gayretleri sonucunda futbolcularımızın sözleşme alacaklarından doğan ücretlerinden önemli ölçüde indirim yaptırılmış ve ödemeleri gerçekleştirilmiştir” denildi.

-------------

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 20/May/2019 saat 08:03
Īkinci kural: düşen takımdan topçu bedava gelse alma!

Birincisi, futbol gerçekleri ile taraftarlığı karıştırmamak. Düştüğümüz senenin 6. Haftasında yazmıştım bu takım düşer diye... Gençlerden Mehmet in yanında belki 2 tane daha yedek kalabilir. Kaleci şart. Ayrıca gençler eskisi gibi pres yapmıyor, TOPÇU oldular artık...

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 21/May/2019 saat 08:53
Alıntı yapılan Güray26ES

Adanaspor maçı bize pahalıya patladı!
ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU ALT 126, 127 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü sporcusu ERDAL AKDARI'nın, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiş...

Vay arkadaş ilk defa maça götürdüğüm 8 yaşındaki oğlum bile ceza almış. Bu kadar büyük saçmalık olabilir mi? Tamam taşkınlık oldu. Oldu ama sen cezayı kim yaptıysa ona ver. O kadar kamera var çekiyorsun. Yerler belli atan sallyan belli. ama tüm tribüne ceza ver. Eee ne anlamı var o zaman passoliginin.

Gönderi tarihi: 21/May/2019 saat 18:11
Sakarya karagumruk final oynicak
Sarıyer 0 sakarya 0
karagumruk 2 manisa 0 maçlar bitti

-------------

Gönderi tarihi: 22/May/2019 saat 11:13
Sakarya karagumruk final maçı bursa da

-------------

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 22/May/2019 saat 22:07
Hatayspor üst lige çıkarsa kalecileri ve orta sahadaki Diallo çok iyiler. Adanademir maçını izliyorumda tam bizim dertlerimizi çözecek adamlar. 9 numara kanatta oynayan Selim'de iyi futbolcu, 23 yaşında.

Gönderi tarihi: 22/May/2019 saat 23:03
karagümrüğe elenen manisa belediyesinde de iki üç tane iyi topçu var.

-------------

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 22/May/2019 saat 23:08
İsim yapıp yaşı geçmiş futbolcular bu ligde iş yapmıyor. Defalarca gördük bunu. Bu ligde koşacak dinamik mücadeleci oyuncular iş yapıyor. Hatayspor lige başladığında kadrosundan kaç tane futbolcu biliyorduk ama adamlar çatır çatır oynuyor.

Gönderi tarihi: 23/May/2019 saat 22:45
Alıntı yapılan oğuz26

İsim yapıp yaşı geçmiş futbolcular bu ligde iş yapmıyor. Defalarca gördük bunu. Bu ligde koşacak dinamik mücadeleci oyuncular iş yapıyor. Hatayspor lige başladığında kadrosundan kaç tane futbolcu biliyorduk ama adamlar çatır çatır oynuyor.

Katılıyorum.Ne bir kelime eksik ne de bir kelime fazla.

-------------

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 24/May/2019 saat 00:54
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan oğuz26

Katılıyorum.Ne bir kelime eksik ne de bir kelime fazla.

futbolcularla ilgili görüşlerinize katılıyorum. Ancak bu ligdeki anahtar kelime az gol yemek. Az gol yiyen takim bir şekilde kendini üst lige atıyor.

Atak futbol bu lig de işe yaramıyor. O yüzden futbolculardan ziyade teknik adamın tercih ettiği oyun sistemi bir tık daha önemli gibi.

Bu ligde Yücel İldiz kuralı geçerli. Topu rakibe ver 11 kişi topun arkasına geç rakibin kaptırdığı toplarla hızlı oyuncularla ani hücuma çık.

Bunu ligin ilk yarısında gençlerle nispeten yaptık. İkinci yari atak futbol oynamaya çalıştık atak oynadıkça geride boşluklar verip rakiplerin ekmeğine yağ sürdük.

Önümüzdeki sezon Hoca nin ilk planı zor gol yiyen bir oyun tarzıyla mücadeleci, disiplinli futbolcuların seçimi olmali

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderi tarihi: 24/May/2019 saat 15:34
Teknik Direktör Vedat İnceefe yönetimindeki Ümit Milli Takımın aday kadrosunda, futbolcumuz Mehmet Özcan'da yer aldı.

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com