Sayfayı yazdır | Close Window

Eskişehirspor - Birevim Elazığspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=5060
Yazdırma tarihi: 24/Ağu/2019 saat 05:24
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskişehirspor - Birevim Elazığspor
Gönderen: bilek26
Konu: Eskişehirspor - Birevim Elazığspor
Gönderi tarihi: 08/Nis/2019 saat 14:44
Eskişehirspor - Birevim Elazığspor

13 Nisan Cumartesi Saat 19:30

ilk kez ben konu açıyorum hayırlı olur inşallah

rakip altınordu gibi ceza alanının içine kapanacak eminim. İşimiz zor önemli olan gol yememek.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Yanıtlar:
Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 08/Nis/2019 saat 16:13
Eski Çalışan 3 Kişi Bugün Eskişehirspor Kulübüne İcra Göndermiş Tesislerde Kimse Yokmuştu Futbolcuların Spor Yaptığı Fitness Malzemelerini ve Bilgisayarları Götürüyolarmıştı En Son Bilgisi Olan varsa Yazarsa Sevinirim.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 08/Nis/2019 saat 17:52
Eskişehirspor yöneticisi Mehmet Şimşek ile Kazım Kurt arasında twitter üzerinden yapılan dana mesajlaşması ve sonrasında Kazım Kurt'un Eskişehirspor Kulübüne dana hediye etmesi herkes tarafından ilgiyle takip edildi. Bazı taraftarlar ise Kazım Kurt'un Eskişehirspor'a neden dana hediye ettiğini anlamadı. İşte Eskişehirspor'a hediye edilen dananın hikayesi;

Eskişehirspor'un transfer yasağını kaldırıp Spor Toto 1. Lig 20. haftasında Gençlerbirliği'ni 3-2 yendiği maçın ardından camia büyük sevince boğulmuştu. Bu sevinci abartan taraftarlardan biri Eskişehirspor Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkanı Mehmet Şimşek'e Twitter üzerinden kasap olduğunu belirterek Eskişehirspor kulübüne dana hediye edeceğini yazdı. Mehmet Şimşek ise zaman zaman hediye edilmeyen danayı Twitter adresinden mesajla gündeme getiriyordu. 

Son olarak dün Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a Twitter üzerinden "Başkanım Kazım Kurt konu önemli. Bilboardlardan kayıp aranıyor ilanı vermek mümkün mü? Eskişehir'e bahar geldi Eskişehirspor'a dana gelmedi" diye espri bir mesaj atmıştı. Eskişehirspor'a desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ve "Eskişehirspor'un Kazım Abisi" olarak anılan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da bu mesaja "Kayıp Danayı gönderiyorum tesislere Sevgili Mehmet:)" diyerek cevap vermişti. 

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt bugün sözünü tuttu ve o meşhur kasabın göndermediği danayı Eskişehirspor kulübüne hediye etti. Danayı Eskişehirspor’un 2.başkanı Mehmet Kahya teslim aldı. Bu jestten sonra Eskişehirspor taraftarları da Kazım Kurt'a sosyal medya üzerinden sevgi gösterisinde bulundu.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 08/Nis/2019 saat 21:45
Elazığ çok ama çok zayıf takım, normal şartlarda 3-0 alırız maçı. Hoca aynı kadroyu korursa iyi bir taraftar desteği ile kazanırız bence

Gönderen: gravityes
Gönderi tarihi: 08/Nis/2019 saat 21:55
elazığspor kendini koyvermiş bir altınorduyu yenmiş olabilir ama.

böyle stresli bir maçta gelip burdan 3 puan alabilecek bir takım ve camia değil elazığspor. geçen sene ki samsun maçını hatırlayın... o tarz bir maç bekliyorum

-------------
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr

Gönderen: escosi
Gönderi tarihi: 08/Nis/2019 saat 22:27
Elazığ eskişehir atmosferini kaldıramaz.

-------------
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm

Gönderi tarihi: 08/Nis/2019 saat 22:54
kadiri oynatmayıp diarrayı kaçırmazsak problem yok ama bize katı defans yapacaklar altınordunun burada oynadığı gibi ceza alnında etten duvar yapıcaklar kadir bekmezci üçkattla çok faul alıyor futbolcular uyarılmalı tilki gibi adam.
galiba dündü yazmıştım elazığ afyon ve giresundan iyi zor maç olur.

-------------

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 08/Nis/2019 saat 23:34
İzlediniz mi macı bilmiyorum ama, öyle kesin kazanırız farklı yeneriz kolay maç diye bisey yok. Ciddi şekilde hazırlanmamız gereken bir mac. Asla hafife alınacak bir rakip değil bunu gösterdi bize. Umarım 3 puanı alan taraf oluruz çok kritik bir karşılaşma.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 00:44
Arkadaşlar ve renkdaşlar kesinlikle ve önerimdir sayın fuat capa maç kadrosunu aciklayana kadar ne yorum yapsaniz boştur kadro doğru çikarsa yaziyorum farklı bir gslibiyet alırız , aksi halde mağlubiyet kaçinilmaz olucak . Kadronun doğrulugu osmanli deplasmaninda da yazdigim 5 genç 6 tecrube kadroda olacak siraliyorum tekrar mevlüt , cemali , mehmet özcan , furgan polat ,+ Furkan Balaban akabinde melih , hakan aslantaş , erdal akdari , sissokko ,milinkoviç , emre güral . KADRO BUDUR. Aksi inattir ,ihanettir . Mehmet feyzi , alperen , ibrahim halil , ve digerleri bunlarda yedekte bekleyenlerimiz daha ne olsun .Bir de Talha ve Tolga YAKUT umuz vardı bu iki gencimiz de altın değerindedir , herkes aklını başina alsın.

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 09:07
Bu maçta avantajlı olan tabiki biziz.

Bu tarz maçlarda biz kazanmak zorunda olurduk bu defa durum farklı Elazığ kazanmak zorunda. Kazanmak için de atak yapmalı ve üzerimize gelmeli. Bunun bilinciyle oynayıp iç sahada sürekli yaptığımız saldırma futbolu yerine dengeli bilinçli disiplinli bir oyun oynamamız gerekiyor. Öyle de olacağını düşünüyorum.

Bu maçı kazandıktan sonra muhtemelen Afyon ile puan farkı 6 ya çıkacak. 3 hafta sonra Afyon da Eskişehir e kazanmak zorunda olduğu bir maça gelecek bu da bizim için ayrı bir avantaj.

Rehavete girmeden rakibi baskı altına almalıyız. Tezahürat ı filan bi kenara bırakıp top rakipteyken sürekli ıslıklamalıyız. Oyunun içinde olmalıyız.

ve bence Hocanın işine fazla karışmamalıyız. Külübe her gün icraların geldiği bir ortamda yasak kalktı diye hemen play off hayalleri kurduk. Öncelikle mali yapıyı düzeltmemiz şart.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 10:55
Alıntı yapılan ender_26esk

Bu maçta avantajlı olan tabiki biziz.

Bu tarz maçlarda biz kazanmak zorunda olurduk bu defa durum farklı Elazığ kazanmak zorunda. Kazanmak için de atak yapmalı ve üzerimize gelmeli. Bunun bilinciyle oynayıp iç sahada sürekli yaptığımız saldırma futbolu yerine dengeli bilinçli disiplinli bir oyun oynamamız gerekiyor. Öyle de olacağını düşünüyorum.

Bu maçı kazandıktan sonra muhtemelen Afyon ile puan farkı 6 ya çıkacak. 3 hafta sonra Afyon da Eskişehir e kazanmak zorunda olduğu bir maça gelecek bu da bizim için ayrı bir avantaj.

Rehavete girmeden rakibi baskı altına almalıyız. Tezahürat ı filan bi kenara bırakıp top rakipteyken sürekli ıslıklamalıyız. Oyunun içinde olmalıyız.

ve bence Hocanın işine fazla karışmamalıyız. Külübe her gün icraların geldiği bir ortamda yasak kalktı diye hemen play off hayalleri kurduk. Öncelikle mali yapıyı düzeltmemiz şart.

Söylediklerinize katılıyorum.. Bu maçta Elazığspor bizi direkt rakibi olarak gördüğü için yenmek için gelecektir.. Katı savunma yapacaklarını bende düşünmüyorum.. Bizi yenmeliler ki ligde kalabilsinler.. Onlar açısından bakıldığında 6 puanlık bir maç olacak.. Zevkli ve bol pozisyonlu bir maç olacağını düşünüyorum.. Sabırlı olup oyun düzenimize sadık kalarak ilerlersek dakikalar ilerledikçe mutlaka hata yapacaklardır.. Orta alanı kalabalık tutup oyunu daraltmamız lazım.. Atağa çıkarken de hızlı olup savunmalarını dengesiz yakalayabilirsek maç farka da gidebilir.. Tabi bu yazdıklarım 0-0 başlayıp uzunca bir süre böyle devam edecek bir maç için geçerli olacaktır.. Eğer ilk golü biz yersek vatan millet sakarya savunma yaparlar.. Burada da iş biz taraftarlara düşüyor.. Gol yedik diye pes etmeyip sahaya girecekmiş gibi baskı kurmamız kilidi açmamızda etkili olacaktır.. Maçı buralara getirmeyip gol yemeden sabırla oynarsak ben kazanacağımızı düşünüyorum..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 11:52
Eskişehirspor'a karşı 14 dosya var
 “Moral ve motivasyon olarak etkileniyorlar. Bizlerde imkanlarımız dahilinde bir miktar ödeme yaparak icrayı erteliyoruz. Bu dosyaları kapatma gücümüz yok. 150 icra dosyası var. Bugün kapımıza gelen ve elinde 14 tane dosya bulunan alacaklılara 1 Milyon TL ödeme yapılması gerekiyor. Baktığımız zaman o alacaklılara çok yüksek maaşlar ödenmiş. Ödenmiş diyorum fakat maaşları ödenmediği için bugün icra şeklinde kapımıza dayanıyorlar. Bu rakamları söylemek bile istemiyorum.”  

Futbolcular bekliyor
 “150 icra dosyası aslında eski dönemden alacaklı olan futbolcu ve teknik adamlarının alacaklarına baktığımız zaman çok düşük kalıyor. Transferi açmak için sezon başında 71 dosya ile uğraşmıştık. Bu dosyalara çok daha büyük alacaklı olan isimler katılacak. Erkan Zengin, Boffin, Tarık Çamdal, Bokila ve daha sayamadığım birçok eski futbolcu dosyası sırada. FİFA dosyaları ayrı bir sorun.”    

Para bulmaya çalışıyoruz
“Bu sorunlarla kamuoyunun canını sıkmak istemiyorum. Biz önümüze bakmak zorundayız. Önümüzde Elazığ maçı var. Osmanlı galibiyetinden dolayı futbolcularımıza primler ödenecek. 300 Bin TL parayı bulmak için uğraşıyorum. Takıma moral lazım. Cumartesi günü kazanmamız gereken bir maça çıkacağız. Camia olarak bu maça odaklanmalıyız.” İfadelerine yer verdi.İCRA KRİZİ BİTMİYOR Eskişehirspor’a her zaman olduğu gibi ne yazık ki yine icra geldi. Eski başkan Mesut Hoşcan döneminde alacaklarını ödenmediği gerekçesiyle kulübü icraya veren personelin avukatı dün polis eşliğinde tesislere geldi. 3 yıldır alacaklarını alamadığı için mağdur durumda olduğunu belirten avukat, görevini yapmak zorunda olduğunu belirterek, kamuoyunun anlayış göstermesini istedi.AY ÖDEME YAPTIKulübe gelen icranın ardından Başkan Kaan Ay ve yönetim kurulu icra takibini durdurmak için tesislere geldi. Başkan Ay 10 bin liralık ödeme yaparak icra işleminin 15 gün ertelendiğini açıkladı. Ay yaptığı açıklamada, “Ligde içinde bulunduğumuz bu süreçte camia olarak birlik ve beraberliği sağlayıp, kulübü yaşatmak için uğraşırken, kapımıza dayanan icralar canımızı acıtmaya başladı. Biliyorum, alacaklı olanların suçu yok. Yanlış yönetimler yüzünden onlarda zor durumda kaldı. Fakat kulübün içinde bulunduğu maddi durumu bilmelerine rağmen mal kaldırmak için kulübümüze gelinmesi, futbolcularımızı olumsuz etkiliyor.” 

-------------

Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 11:58
https://www.facebook.com/anadolugzt/videos/411587962965843/
kulüpten açıklama var( 55 dakika önceymiş ama burada video su var)

-------------

Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 12:34
Eskişehirspor basın sözcüsü Köksal az önce es tv de gündeme dair canlı açıklama yaptı aklımda kalanlar
7979 kampanyasına 1597 kişi katılmış
450 kişi aidat odememis
halil ibrahim öner Fıratcan Bedirhan imza atmaya yakınmis
4 aylık asgari ücret alacağı olan personel 45 bin icra yollamis
eski futbolcumuz faruk Bayar alt yapıda gökhan Yıldırımın yardımcısı olmuş
başkan istanbul çıkartması yatacakmis ayrıca 15 gün sonra recep tayyip Erdoğan'la gorusecekmis
alacaklilar avukatlar değil kişisel olarak klübe gelsin dedi ayrıca şeffaf oluncak ve her esesli taraftar muhasebeden gelir gider tablosunu öğrenebilir dedi

-------------

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 14:18
İlk maçta nedensiz yere ''Eskişehir kümeye'' diye bağırdıklarını unutmayalım. Ayrıca küfürler de ettiler. O maçta Fuat hoca da tribüne gönderilmişti. Umarım yönetim, futbolcular ve teknik ekip maçın öneminin farkındadır. Bu maçı kazanıp Elazığspor'un havlu atmasını sağlayalım. Afyon ile de farkı 2 maça çıkartalım.

Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 15:51
Eskişehirspor'un Osmanlıspor'u 4-2 yenerek nefes aldığı maçın ardından futbolcularımız büyük sevinç yaşadı. Maç sonu oldukça mutlu olan oyunculardan Mevlüt Çelik, Furkan Balaban, Mehmet Feyzi Yıldırım ve Halil İbrahim Öner duygularını dile getirdi.

Haftalar sonra ilk 11’de yer alan defans oyuncusu Mevlüt Çelik  “Öncelikle kazandığımız için çok mutluyum. Takımımız son haftalarda kötü gidiyordu. İstemediğimiz sonuçlar alıyorduk. Takımın hak ettiği yer burası değil. Çok önemli bir galibiyet aldık. Bu galibiyet taraftarımıza armağan olsun. Şimdi önümüzde çok önemli bir Elazığspor karşılaşması var. Bu maçı da kazanmalıyız. Onlarda alt sıralardan kurtulmak istiyor. Biz sahaya galibiyet için çıkacağız. Bu maçı kazanıp taraftarımızın yüzünü biraz daha güldürmek istiyoruz” dedi.

FURKAN “TARAFTARA ARMAĞAN OLSUN”

Kritik maçta ilk 11’de sahaya çıkan ve başarılı bir performans sergileyen Furkan Balaban “Hafta boyunca bu karşılaşmaya çok iyi hazırlandık. Takım olarak buradan iyi bir sonuç çıkartacağımıza inanmıştık. 4 haftadır mağlup oluyorduk. Bu durum bizi çok üzüyordu. Takım olarak buraları hak etmediğimizi biliyorduk. Çok şükür kazandık. Emeğimizin karşılığını aldık. Bizi buraya kadar gelip destekleyen tüm taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Bu galibiyetimizin onlara armağan olsun” dedi.

MEHMET FEYZİ “BİZ BURALARI HAK ETMİYORUZ”

Osmanlı karşısında yedek kulübesinde oturan ve maç sonu da takım arkadaşları ile birlikte galibiyet sevincini doyasıya yaşayan Mehmet Feyzi Yıldırım “Konuşmaya gerek yok. Biz buraları hak etmiyoruz. Buraları hak etmiyoruz. Biz alt sıraların takımı değiliz. Biz yukarıların takımıyız. Bunu her maçta gösteriyoruz. Türkiye’nin en iyi taraftarına sahibiz. Osmanlıspor karşısında çok güzel bir performans sergiledik. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

HALİL İBRAHİM “ELAZIĞ MAÇI ÇOK ÖNEMLİ”

Ankara’da yedek oturan Halil İbrahim Öner ise “ Çok mutluyuz iyi mücadele ederek önemli bir galibiyet elde ettik. Allah bu mutluluğumuzu bozmasın. Biz böyle birlik oldukça yenemeyeceğimiz takım yok. Yeter ki birlik olalım. Bu tablo bozulmasın. Umarım bunun devamı gelir. Hafta sonu Elazığspor ile karşı karşıya geleceğiz. O maç bizim için çok önemli. Elazığspor karşılaşmasını kazanıp, Osmanlıspor galibiyetini daha da anlamlı hale gelmesini sağlarız” dedi.

-------------

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 17:20
Alıntı yapılan Güray26ES

Eskişehirspor'a karşı 14 dosya var
 “Moral ve motivasyon olarak etkileniyorlar. Bizlerde imkanlarımız dahilinde bir miktar ödeme yaparak icrayı erteliyoruz. Bu dosyaları kapatma gücümüz yok. 150 icra dosyası var. Bugün kapımıza gelen ve elinde 14 tane dosya bulunan alacaklılara 1 Milyon TL ödeme yapılması gerekiyor. Baktığımız zaman o alacaklılara çok yüksek maaşlar ödenmiş. Ödenmiş diyorum fakat maaşları ödenmediği için bugün icra şeklinde kapımıza dayanıyorlar. Bu rakamları söylemek bile istemiyorum.”  

Futbolcular bekliyor
 “150 icra dosyası aslında eski dönemden alacaklı olan futbolcu ve teknik adamlarının alacaklarına baktığımız zaman çok düşük kalıyor. Transferi açmak için sezon başında 71 dosya ile uğraşmıştık. Bu dosyalara çok daha büyük alacaklı olan isimler katılacak. Erkan Zengin, Boffin, Tarık Çamdal, Bokila ve daha sayamadığım birçok eski futbolcu dosyası sırada. FİFA dosyaları ayrı bir sorun.”    

Para bulmaya çalışıyoruz
“Bu sorunlarla kamuoyunun canını sıkmak istemiyorum. Biz önümüze bakmak zorundayız. Önümüzde Elazığ maçı var. Osmanlı galibiyetinden dolayı futbolcularımıza primler ödenecek. 300 Bin TL parayı bulmak için uğraşıyorum. Takıma moral lazım. Cumartesi günü kazanmamız gereken bir maça çıkacağız. Camia olarak bu maça odaklanmalıyız.” İfadelerine yer verdi.İCRA KRİZİ BİTMİYOR Eskişehirspor’a her zaman olduğu gibi ne yazık ki yine icra geldi. Eski başkan Mesut Hoşcan döneminde alacaklarını ödenmediği gerekçesiyle kulübü icraya veren personelin avukatı dün polis eşliğinde tesislere geldi. 3 yıldır alacaklarını alamadığı için mağdur durumda olduğunu belirten avukat, görevini yapmak zorunda olduğunu belirterek, kamuoyunun anlayış göstermesini istedi.AY ÖDEME YAPTIKulübe gelen icranın ardından Başkan Kaan Ay ve yönetim kurulu icra takibini durdurmak için tesislere geldi. Başkan Ay 10 bin liralık ödeme yaparak icra işleminin 15 gün ertelendiğini açıkladı. Ay yaptığı açıklamada, “Ligde içinde bulunduğumuz bu süreçte camia olarak birlik ve beraberliği sağlayıp, kulübü yaşatmak için uğraşırken, kapımıza dayanan icralar canımızı acıtmaya başladı. Biliyorum, alacaklı olanların suçu yok. Yanlış yönetimler yüzünden onlarda zor durumda kaldı. Fakat kulübün içinde bulunduğu maddi durumu bilmelerine rağmen mal kaldırmak için kulübümüze gelinmesi, futbolcularımızı olumsuz etkiliyor.” 

29 ocak itibariyle 142 dosya vardı, dosyalar eriyeceğine 150 dosyaya çıkmış. Eskişehir, istanbul, ankara icralarında bekleyen çoğu 30bin 40bin tl'lik dosyalar. 1000 küsür tl lik komik 2014 - 2015 yılından bekleyen dosyalarda mevcut.

Gönderi tarihi: 09/Nis/2019 saat 18:25
Verilen iznin ardından takımımız, Birevim Elazığspor maçı hazırlıklarına bugün çift antrenman ile başladı. 💪🏻 #Eskişehirspor #EsEs 

-------------

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 05:59
Birevim Elazığspor’da tecrübeli oyuncu Muhammed İldiz’in takımdan ayrıldığı öğrenildi:
http://www.el-aziz.com/muhammed_ildiz_elazigspordan_ayrildi_haber17194.html - http://www.el-aziz.com/muhammed_ildiz_elazigspordan_ayrildi_haber17194.html

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 10:36
Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, Ligde Kalma Primini 2 Milyon Olarak Belirledi ve 2 Milyon Tutarındaki Çeki Takım Kaptanlarına Teslim Etti.

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 13:21
Sezgin Coşkun: Eskişehirspor forması altında Süper Lig'de futbolu bırakmak istiyorum.

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un takım kaptanı Sezgin Coşkun, "Benim tek isteğim, Süper Lig'e çıkan Eskişehirspor kadrosunda yer almaktı. Eskişehirspor forması altında Süper Lig'de futbolu bırakmak istiyorum." dedi.

Eskişehirspor'a 2007-2008'de transfer olan 35 yaşındaki futbolcu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, siyah-kırmızılı takıma transfer olduğu sezon futbolcu arkadaşlarıyla takımı Süper Lig'e taşıdıklarını anımsatarak, o sezon yaşadığı heyecanı şimdi de hissettiğini kaydetti.

Eskişehirspor camiasının neler istediğini çok iyi bildiğini ifade eden deneyimli futbolcu, şöyle konuştu:

"Bu formaya iki sezon veda ettim. 2016-2017 sezonundan Ankaragücü, 2017-2018 sezonunda da Elazığspor formasını giydim. Eskişehirspor'dan ayrıldığımda takım bir alt lige düşmüştü. Eskişehirspor ile sezon başında yeniden anlaştığımızda maddi konularda pazarlık yapmadım çünkü Eskişehirspor benim evimdir. Benim tek isteğim, Süper Lig'e çıkan Eskişehirspor kadrosunda yer almaktı. Eskişehirspor forması altında Süper Lig'de futbolu bırakmak istiyorum. Bir alt lige düştüğümüzde çok üzülmüştüm."

Eskişehirspor'un alt ligi hak etmediğini belirten Sezgin Coşkun, "Bizim yerimiz Süper Lig. Süper Lig'e çıkmak için kentimizde herkesin kenetlenmesi lazım. Kentin en önemli markası olan Eskişehirspor'u parlatmak bizim elimizde. Bunu da birlik ve beraberlik içinde yapacağız." dedi.

"Bu sezon benim için zor bir görev oldu"

Sezgin Coşkun, bu sezon çok zor zamanlar geçirdiklerini ve sezon başında transfer edilen futbolcuların oynamayı beklerken transfer yasağıyla karşı karşıya kaldıklarını anımsattı.

Oyuncuların hepsinin büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını anlatan Sezgin Coşkun, şöyle devam etti:

"Eskişehirspor hedefleri olan bir kulüp ve o hedefe uygun futbolcular transfer edildi. Herkes Süper Lig hedefiyle kulübe geldi. Transfer yasağı nedeniyle lisanslar çıkmayınca yaşanan şoku atlatmak kolay olmadı. Maddi sıkıntılar yaşadık. Bu sezon benim için zor bir görev oldu. Yönetimin, arkadaşlarımın ve taraftarın desteğiyle zor zamanları şimdilik atlattığımızı düşünüyorum. Herkes çok büyük fedakarlıklar yaptı. Lisansı çıkmayan futbolcuların hepsine transfer teklifleri yapıldı. Bu futbolcuların çoğu taraftar için takımda kaldı. Şehri gördüler, o taraftarın önünde oynamak için herkes 6 ay bekledi."

"Rakip takımın futbolcuları bizim tribünleri çekiyor"

Eskişehir Yeni Stadyum'un farklı bir havasının olduğuna değinen Sezgin Coşkun, şunları kaydetti:

"Eskişehirspor'dan ayrıldığımda yeni stat yapım aşamasındaydı. Bir gün yeni statta Eskişehirspor formasıyla taraftarın karşısına çıkamayacağım diye çok üzülmüştüm. Yeni statta bir iki maçı izlemeye geldim. Çok iyi bir ortam vardı. Atatürk Stadı'nın bir ruhu vardı. Orada büyük başarılar yakalanmıştı. Efsane Eskişehirspor kadrosuyla büyük işler yapılmıştı. Eskişehir Yeni Stadyum'da ise inanılmaz bir atmosfer var. Taraftarın ezici üstünlüğünü saha içinde hissediyorsunuz. Rakip takımın futbolcuları ve taraftarı bile cep telefonlarıyla tribünleri çekiyor."

Kaynak: AA

-------------

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 13:23
Eskişehirspor’un eski futbolcusu Sebastian Pinto ile başı dertte. Mesut Hoşcan döneminde transfer edilen ancak olaylı bir şekilde Es Es’ten ayrılan Pinto’nun 500 bin avroluk alacağı bulunuyor. Pinto bu alacağı için FIFA’ya başvurmuştu. Şilili futbolcunun son olarak alacağı ödenmediği için kulübe FİFA’dan yazı gönderdiği belirtildi. Pinto ile anlaşma sağlanamaması durumunda Eskişehirspor Kulübü 3 puan silme ve 2 dönem transfer cezası alabilir. Yeni dosyalar geliyorEskişehirspor’da Başkan Kaan Ay ve yönetim kurulu borçları azaltmak için büyük uğraş verirken yeni gelen dosyalar bir hayli can sıkıyor. Başkan Ay, hiçbir gelir olmadığı halde borcu azalttıklarını belirtirken  yeni gelen dosyalar ile birlikte, borcun her geçen gün artmaya devam ettiğini söyledi. 
Başkan Ay, kulübü bekleyen en büyük tehlikenin ise, milyon avro’luk sözleşmeler yapılan Erkan Zengin, Tarık Çamdal, Jerry Akaminko ve Bruno Mezenga gibi oyuncuların, alacak dosyalarının sırada olduğunu, Boffin’in alacak dosyasının ise kulübe ulaştığını söyledi.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 13:25
Eskişehirspor Elazığspor maçı ligin 29. haftasında oynanacak. Peki bu maç hangi gün? Eskişehir Elazığ maçı saat kaçta? Eskişehir maçı canlı yayını hangi kanalda? Tüm bu bilgileri haberimizde derledik.Eskişehirspor ile Elazığspor, Spor Toto 1. Lig'de, 29. hafta mücadelesinde karşı karşıya gelecekler.13 Nisan 2019 Cumartesi günü Eskişehir Yeni Atatürk Stadı'nda oynanacak karşılaşma, saat 19.30'da başlayacak.Karşılaşma beIn SPORTS Max 2 kanalından CANLI olarak yayınlanacak
Eskişehirspor, Elazığ hazırlıklarına başladı
Spor Toto 1. Lig ekibi Eskişehirspor, ligin 29. haftasında karşılaşacağı Birevim Elazığspor maçı hazırlıklarına başladı. 
Ligde 6 maç aradan sonra Osmanlıspor karşısında 4-2 galip gelerek moral bulan Eskişehirspor, Elazığspor'u da yenip seri yakalamak istiyor. Bu kapsamda siyah kırmızılı ekip, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde gerçekleşen antrenman ile çalışmalara başladı. Teknik Direktör Fuat Çapa yönetiminde gerçekleşen antrenman yaklaşık 70 dakika sürdü. Isınma hareketleri ile başlayan antrenman; pas çalışması, koordinasyon ve yarım saha oyun ile tamamlandı. Sakatlığı bulunan Sezgin Coşkun ise fizyoterapist eşliğinde çalıştı. 

Diğer yandan müsabaka öncesinde Eskişehirspor 28 puanla 15. sırada, Elazığspor ise 23 puanla 17. sırada bulunuyor. 2 takım için de hayati önem arz eden karşılaşma küme düşme hattını yakından ilgilendiriyor. 

Elazığ’da umut doğdu
Lig maratonunun 29.haftasında, cumartesi günü Eskişehirspor’un konuğu olacak Elazığspor, haftayı Altınordu karşısında aldığı galibiyetin verdiği moralle geride bıraktı. Kümede kalma mücadelesi veren Birevim Elazığspor’un sportif direktörü Mustafa Aksu, “Alt sıralardan kurtulabilmek ve üstümüzdeki rakiplerle puan farkının açılmaması adına bu müsabakadan muhakkak puanlarla ayrılmayı düşünüyorduk. Planladığımız gibi oldu. İnşallah bu bizim için başlangıç olur. Bundan sonraki müsabakalarda bunu devam ettirip yarışın içerisinde olmak istiyoruz” dedi.

Emre Güral: Galibiyete ulaşacağız
Eskişehirspor'un forveti Emre Güral, Elazığspor maçı için şunları söyledi:
Şimdi önümüzdeki Elazığ maçına odaklanacağız. İnşallah onu da kazasız atlatıp 3 puana ulaşmak istiyoruz. Taraftarımızın müthiş desteğini bu maçta görmek istiyoruz. Onların desteği bizim için çok önemli. Bu takıma herkes inansın. Biz neler yapacağımızı gösteriyoruz. İnşallah Elazığ karşısında galibiyete ulaşacağız ve alt sıralardan biraz daha uzaklaşacağız.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 14:52
Kulübümüze üye olmak üzere müracaat eden, beyannamelerini veren, mali yükümlülüklerini yerine getiren, aşağıda isimleri yazılı olan 55 Eskişehirspor sevdalısının üyelikleri 10.04.2019 tarihi itibari ile  onaylanmıştır.

Yeni üyelerimize hayırlı olsun dileklerimizi sunuyor, kendilerine teşekkür ediyoruz. Üye olmak isteyen tüm Eskişehirspor sevdalılarına, başvuru sürecinin devam ettiğini bildiririz.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 15:53
Alıntı yapılan Burak2626

Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, Ligde Kalma Primini 2 Milyon Olarak Belirledi ve 2 Milyon Tutarındaki Çeki Takım Kaptanlarına Teslim Etti.

madem parası varmış muhammet ildiz niye gitmiş :)) Düşersek suç bende değil futbolcularda diyor yani adam politikacı galiba.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 20:05
Eskişehirspor'un rakibinde kriz çıktı. Ara Transfer Dönemi’nde Giresunspor’dan transfer edilen ve Bordo-Beyazlı Formayla 3 maça çıkan 27 yaşındaki gurbetçi oyuncu Muhammet İldiz’in, özel sorunları ve maddi sıkıntıları nedeniyle Elazığspor’dan ayrıldığı ortaya çıktı. 

Liglere verilen milli arada Antalya’da yapılan kampta Muhammed İldiz’in Başkan Selçuk Öztürk ve Teknik Sorumlu Serhat Gülpınar’la görüşerek sorunlarını ve sıkıntılarını iletip para konusunda destek istedi. Çözüm arayışları devam ederken, Muhammet İldiz, eşyalarını toplayarak kamptan izinsiz olarak ayrılıp ailesinin yanına gitti. 

Bu gelişmelerin ardından Elazığspor yönetimi, Muhammet İldiz’in kampı izinsiz terk etmesinin ardından bu oyuncunun çalışmalara katılmadığını tutanaklarla tespit ettirip, haklılığını ortaya koydu. 2017-2018 Futbol Sezonu’nun Ara Transfer Dönemi’nden Gaziantepspor’dan 1,5 yıllığına transfer edilen ve Elazığspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunmasına rağmen alacakları ödenmediği için TFF’ye başvurup serbest kalan Muhammed İldiz’in yine maddi problemler nedeniyle Elazığspor serüveni 2. kez sona ermiş oldu. 

Konuyla ilgili olarak Bordo-Beyazlı Kulüp şu ana kadar henüz bir açıklama yapmadı.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 20:38
Fair-Play örneği Eskişehirsporlu futbolcudan örnek hareket Hakem penaltı dedi, topu bilerek dışarı attıEskişehirspor ile Kardemir Karabükspor U15 takımları arasında oynanan U15 Akademi Ligi müsabakasında Eskişehirspor'un genç futbolcusu Buğra Çağlıyan, hakemin verdiği penaltıda topu bilerek dışarı attı ve örnek bir FairPlay davranışı sergiledi.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Nis/2019 saat 21:13
Elazığspor Karşılasması İçin Satılan Bilet Sayısı 3000 Kombineler Hariç

Gönderi tarihi: 11/Nis/2019 saat 11:15
Spor Toto 1. Lig’de 2013-14 sezonunda mücadele eden Eskişehirspor, ligin ilk haftasında ezeli rakibi Bursaspor’u ağırlamıştı. Es Es’in çiçeği burnunda Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, ilk maçına çıkarken, karşısında şampiyonluk yaşadığı Bursaspor vardı. Es Es maçı Renato Civelli’nin kendi kalesine ve Henri Bienvenu golleriyle 2-0 kazanmıştı. Diego Angelo gol sevinci esnasında topu tribünlere göndermişti. O top bugünlerde açık arttırmayla satışa çıktı. Diriliş Eskişehirspor Twitter Sayfası’ndan yapılan paylaşımda, “2013/2014 Sezonu Süper Lig ilk hafta maçı Eskişehirspor 2-0 Bursaspor maç sonu Diego Angelo sevinçten topu tribünlere atmıştı! İşte o meşhur topu kulübümüze bağış karşılığı açık artırmayla vereceğiz” ifadelerine yer verdildi.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Nis/2019 saat 11:17
Gazeteciler Ali Baş ve Arif Anbar’ın sorduğu “Seçimlerden önce Eskişehirspor yöneticilerinden bazı kişiler sizin aleyhine bir şeyler söyledi. Tabii siz seçim bittikten sonra kurban edilmek üzere getirilen danayı Eskişehirspor’a bağışladınız. Size bir barış çubuğu mu uzattı Eskişehirspor yönetimi?” sorusunu Kurt şu şekilde cevapladı, “Biz Eskişehirspor’la küs değiliz. Onlar kendi kendilerine küs. Başka yerlere selam verdiler. Dolaysıyla bir çare arıyor olabilirler. Doğal. Niye doğal? Şu an yönetim kurulunun belki yarısı AKP’nin yöneticisi. Bu kadar politize olan bir kulüpte durup dururken bize küsmeleri gayet doğal…

​“Biz Eskişehirsporluyuz”

Yönetici kim olursa olsun. Kimse zannetmesin ki ben buradayım oluyor. Ali gider, Veli gelir biz Eskişehirsporluyuz. Eskişehirspor’a devam ederiz. Ama şu olmamalı. Yönetimdeyken en kral Es Es’li olan yönetimden düştükten sonra ‘bir daha maça gidersem’ diyorsa o arkadaşlar gözüme görünmesin. Şimdi göreceğiz. Burada yönetimde olup her gün bizim aleyhimize nutuk atan bir beyefendi yönetimden düştükten sonra stada, maçlara gelecek mi ben göreceğim. Bizim rahmetli Sezai Aksoy vardı. Belediye başkanıyken zorla kulüp başkanı yaptılar. O zaman o dediydi ben topu görsem kabak zannederim diye. Şimdi topu görünce kabak zannedecek adamları da yönetici yapmamak lazım. Eskişehirspor öyle küme düşüyor işte.”

“Özel bir iddiam yok”

Gazetecilerin sorduğu, “Eskişehirspor’a en çok destek veren maçlara giden siyasi isimlerden birisiniz. Taraftar çıksa örgütlense belediyeye yürüse Kazım Kurt’u başkan istiyoruz dese kabul eder misiniz?” sorusuna Kurt şöyle cevap verdi, “Kabul edemem çünkü yasal olarak kulüp başkanı olma şansımız yok. Benim öyle bir iddiam da yok. Eskiden oluyordu, yasayı değiştirdiler. Belediye başkanları profesyonel spor kulüplerine yardım edemez, yönetici olamaz. Bence doğru da bir şey yaptılar. O nedenle ben başkan olamam. Bana kimse gelmesin. Doğru hamleler yapsınlar. Eskişehir kongre üye sayısı kaç, kongreye gelen kişi kaç? Taraftar da buna bakmalı. Yani kongreye bile gelmeyen üyelerle yönelten bir Eskişehirspor küme düşmeye mahkum. Kongreye gelecek. Hiçbir zaman ilk toplantıda çoğunluk sağlanamıyor. Kaç kere kongre erteleniyor. Yönetici adayı yok. Yöneticiliğe talip olan insan yok. Heves, inanç kalmamış. Dolaysıyla ben Eskişehirspor’u seviyorum, Eskişehirspor’un içine özel bir iddiam yok. Yani yönetici olmak gibi bir derdim yok. Biz Eskişehirspor için tribünde de saha kenarında da destekçi olanlardan bağıranlardanız” dedi.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Nis/2019 saat 12:42
Eskişehirspor yıllardır süren maddi krizi aşmak için büyük çaba sarfediyor. Bu sıkıntıları aşmak için verilen mücadelede en büyük kaynak kapısı da Eskişehir Stadı'nın isim hakkını satabilmek. İşte tam bu noktada camiayı heyecanlandıran haber Mali Asbaşkan Mehmet Şimşek'ten geldi. Eskişehirspor Mali Asbaşkanı Mehmet Şimşek stadın isim hakkının satışı konusunda bir  paylaşımda bulundu. Şimşek yaptığı paylaşımda transfer yasağının kalktığının, prim ödemelerinin yapıldığını ve led panolara reklam alındığını belirterek çıtayı yükselttiklerini,  içinde mutlaka Atatürk geçen stadyum isim hakkı için çalışmaların başlatıldığını belirtti. 

-------------

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 11/Nis/2019 saat 13:53

📌 Spor Toto 1.Lig’in 29. haftasında karşılaşacağımız, Birevim Elazığspor maçını yönetecek hakemler belli oldu!

HALİL UMUT MELER

En son geçen hafta Alanayaspor - Bursaspor maçında orta hakem olarak görev yaptı. (6 Nisan 2019)

7 Nisan 2019 da ise Kasımpaşa - Erzurumspor maçında VAR hakemi idi.

2 Nisan 2019 da ise Galatasaray - Malatyaspor Ziraat Türkiye kupası maçında orta hakem olarak görev yaptı.

Gönderi tarihi: 11/Nis/2019 saat 15:29
Tff nin kulüplere verdiği paraların adaletli dağıtımı konusuna eğilmeli süperliğ takımları 1. lig takımlarından hesaplamadım ama belki 20-30 katı para alıyor; maç galibiyet beraberlik şampiyonluk genel filan büyük adaletsizlik var bunlar niye gündeme getirilmiyor.
İngilterede çok daha adaletli diye biliyorum o yüzden bir çok kulüp başarılı olabiliyor.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Nis/2019 saat 17:02
Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, UEFA Hakem Kurulu Üyesi ve Merkez Hakem Kurulu Eğitim Danışmanı Jaap Uilenberg, MHK Hakem Gelişim Programları çerçevesinde maç izleme çalışmaları ve Süper Lig Hakem Semineri için 12-18 Nisan 2019 tarihleri arasında Türkiye'de bulunacağı ifade edildi.  Uilenberg, bu hafta Spor Toto Süper Lig'de oynanacak olan Fenerbahçe - Galatasaray derbisini yerinden takip edecek. Jaap Uilenberg ayrıca Spor Toto 1.Lig'de oynanacak olan İstanbulspor - Osmanlıspor FK, Eskişehirspor - Birevim Elazığspor ve Altınordu - Ümraniyespor karşılaşmalarında hakemlerimizi izleyecek ve maç sonralarında detaylı analizler yaparak, bu konuda Merkez Hakem Kurulu'na rapor sunacak.  Uilenberg daha sonra Merkez Hakem Kurulu Nisan ayı Süper Lig Hakem seminerinde hakemlere eğitim verecek. 

-------------

Gönderen: 26
Gönderi tarihi: 11/Nis/2019 saat 20:31
Idda oranlari

1.65
3.15
3.50

-------------
Eskişehir

Gönderi tarihi: 12/Nis/2019 saat 12:53
Eskişehirspor yönetimi, bu hafta sonu oynanacak olan Elazığspor maçı öncesi sözünü tutarak Osmanlı maçının primlerini oyuncuların hesabını yatırdı.
Başkan Kaan Ay, zorlu Osmanlıspor deplasmanı öncesi oyuncularla toplantı yaparak maç primini 200 Bin TL’den 300 Bin TL’ye yükselttiğini açıklamış ve bu açıklama futbolcularda adeta doping etkisi yaratmıştı.
Ankara deplasmanında, şampiyonluk adayı Osmanlıspor'u 4 golle deviren oyuncularımız primi de hak ettiler.
Başta Eskişehirspor Başkanı Kaan Ay ve Teknik As Başkan Mehmet Şimşek olmak üzere tüm ekip hafta başından bu yana prim için arayışa geçmişti. Bu arayış sonunda meyvesini verdi ve Kırmızı Şimşeklerin yönetimi, kritik Elazığspor maçı öncesi dün oyunculara söz verilen primlerini dağıtarak büyük moral desteği sağladı.

Elazığspor maçı öncesi 5 oyuncumuz sınırda
Es-Es’de Elazığspor maçı öncesinde sarı kart sınırında bulunan oyuncu sayısı 5’e ulaştı. Kaleci Ekrem Kılıçarslan, Fıratcan Üzüm, Hakan Aslantaş, İbrahim Halil Öner ve Marko Milinkoviç’in üçer sarı kartı bulunuyor. Bu oyuncular Elazığspor karşılaşmasında şans bulmaları ve sarı kart görmeleri durumunda, bir sonraki karşılaşmamızda cezalı durumuna düşecekler.

-------------

Gönderi tarihi: 12/Nis/2019 saat 15:32
Cemali Sertel, Radyospor'da Salim Manav'ın sorularını cevapladı.Oldukça samimi açıklamalarda bulunan genç yetenek, "Osmanlıspor'u yenerek iyi bir galibiyet aldık. Zor bir deplasmandan 3 puan ile döndük. Bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Güzel bir serinin başlangıcı olacak diye düşünüyorum. Önümüzde Elazığspor maçı var. Cumartesi günü taraftarımızın da desteği ile bu maçı kazanmak istiyoruz. Takım olarak bu maça kilitlenmiş durumdayız. Galibiyet dışında hiç bir şey düşünmüyoruz” dedi.

“Taraftarımız bana sahip çıktı”

Cemali Sertel, “Başakşehir'e transfer oldum ama 1,5 yıl daha Eskişehirspor'da kalacağım. Başakşehir beni izliyormuş. Devre arasında bana kulübüme teklif yapmışlar. Bende transfer yasağımız kalkacaksa beni satabilirsiniz dedim ve bu transfer gerçekleşti. Başakşehir'in benden beklentileri büyük. Bu transferde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Benim için her şey Balıkesirspor maçı ile başladı. O maçtan sonra güzel bir perfomans serisi yakaladım ve sonu Başakşehir transferine kadar gitti. Bu süreçte şüphesiz taraftarımız da bana çok sahip çıktı. Onlara da çok teşekkür ederim” diye konuştu.

“Milli Takıma gittim”

“Ligin ikinci yarısında çok fazla forma şansı bulamadığım doğrudur” diyen Cemali, “Son 7 haftada sadece Osmanlıspor maçında 90 dakika sahada kaldım. Fuat hocam diğer oyuncuları görmek istedi. Ben bana forma vereceği güne kadar çalışmalarıma ve idmanlarıma devam ettim. Arada Milli Takıma gittim. Hocam bana Osmanlıspor maçında forma verdi ve bende elimden gelen mücadeledeyi verdim” ifadelerini kullandı.

“Başakşehir’in ilgisini çektim”

Başarılı oyuncu, “Bu sezon farklı maçlarda sağ bek, sol bek, stoper ve ön libero mevkiilerinde görev aldım. Ben en çok sol bekte faydalı olduğumu düşünüyorum. Zaten sol bek de gösterdiğim performans nedeniyle Başakşehir'in ilgisini çektim. Fuat Çapa hocam bana güvendi ve forma verdi. Bende elimden geldiğince mücadele ettim ve formanın hakkını vermeye başladım. Bize çocuğuymuşuz gibi davrandı. Kendisi çok iyi bir insan ve antrenör. Bize özgüven aşıladı. Üzerimde çok emekleri var. Tam anlamı ile örnek bir insan. Eskişehirspor için göstermiş olduğu mücadele de tüm kamuoyu tarafından biliniyor” dedi.

“Hayallerimi İngiltere ve İspanya süslüyor”

Soruları içtenlikle yanıtlayan Cemali, “Şu an U-19 Milli Takımı’nda forma giyiyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte Ümit Milli ve A Milli takımlarlada da mücadele etmek istiyorum. Ay yıldızlı formayı giymek çok gurur verici.Avrupa'dan beni takip eden kulüpler varmıydı ben bilmiyorum. İspanya veya İngilitere'de forma giymek gibi bir hayalim var. Ülkemizi bu liglerde temsil etmek çok büyük bir olay. Almanya ligi de çok iyi bir lig ama benim hayallerimi İngiltere ve İspanya süslüyor” ifadelerini kullandı.

“Önümüzdeki sezon Süper Lig”

Açıklamalarının sonunda “Eskişehirspor çok büyük bir camia” diyen Cemali Sertel, “Çok zor bir dönem geçirdik. Eskişehirspor inanın taraftarı sayesinde bu zor günleri atlattı. Emin olabilirsiniz ki bu takım önümüzdeki sezon Süper Lig'e yükselecek. Biz hep onları mahcup etmemek için mücadele ettik. Onlar içinde son saniyeye kadar savaşmaya devam edeceğiz. Böyle bir taraftarın önünde futbol oynadığım için Rabbime şükrediyorum. İyi ki varlar” ifadelerini kullandı.

-------------

Gönderi tarihi: 12/Nis/2019 saat 16:25
Haydi Büyük Taraftar! 👏🏻 Her zaman olduğu gibi, yarın ki Birevim Elazığspor karşılaşmasında sende tribündeki yerini al! 💪🏻 #Eskişehirspor 

-------------

Gönderi tarihi: 12/Nis/2019 saat 20:15
Maraton Bile Dolmamış Daha Maça İlgi Nerdeyse Hiç yok.

Gönderi tarihi: 12/Nis/2019 saat 23:16
Elazığspor yönetimi bizim maç için 400.000 tl galibiyet primi verecekmiş. Sene sonunda ligde kalırsalar 2 milyon tl prim dağıtacaklarmış. Bizim maçı son şansları olarak görüyorlar. Teknik ekibimiz ve futbolcular umarım işin ciddiyetindelerdir.

Gönderen: 26
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 00:14
Onlarda biliyor galip gelemiyecekelrini ligde akalamayackalrini bol keseden sallamislar. Madem paraniz var giden topcularinizin parasini odeseydiniz

-------------
Eskişehir

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 05:44
Eskişehirspor’da Elazığspor maçı öncesi kaleci Ekrem Kılıçaslan, Hakan Aslantaş, Fıratcan Üzüm, Marko Milinkovic, Halil İbrahim Öner sarı kart ceza sınırında bulunuyor.
Elazığspor'da ise Emir Gökçe ve Kadir Bekmezci sarı kart ceza sınırında bulunuyor.
Kaynak: http://www.el-aziz.com/eskisehirspor-birevim_elazigspor_mac_oncesi_haber17205.html - http://www.el-aziz.com/eskisehirspor-birevim_elazigspor_mac_oncesi_haber17205.html

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 11:01
Spor Toto 1. ligin 29. Haftasında Yeni Eskişehir Stadyumu'nda oynanacak olan Eskişehirspor Birevim Elazığspor karşılaşmasının devre arasında sanatçı Işın Karaca konser verecektir.

-------------

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 11:04
İlk yarıdaki maçta bize ana avrat sövdükleri için acayip sinirliyim bu Elazığ'a. Gelsinler bakalım deplasman nasıl olur görsünler.

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 15:29
Hatay attı 1-0

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 15:32
Hedef kesinlikle galibiyet ama bir şeyler ters giderse 1 puandan da olmayalım. Rakibe 3 puan vermeyelim.

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 15:38
2-0 oldu

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 15:59
Eskişehirspor kulübünden sabah saatlerinde yapılan açıklamaya göre Birevim Elazığspor maçının devre arasında sevilen şarkıcı Işın Karaca konser verecekti. Klüpten yapılan duyuruda, "Spor Toto 1. ligin 29. Haftasında Yeni Eskişehir Stadyumu'nda oynanacak olan Eskişehirspor  Birevim Elazığspor karşılaşmasının devre arasında sanatçı Işın Karaca mini bir konser verecektir" denildi.

Konser iptal oldu

Eskişehirspor'un birkaç saat sonra yaptığı yeni açıklamada ise Işın Karaca'nın geçirdiği rahatsızlık nedeniyle konser veremeyeceği duyuruldu. Eskişehirspor kulünü resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada "Günler öncesinden planlanan Işın Karaca konseri, Işın Karaca'nın geçirdiği rahatsızlık sebebiyle iptal olmuştur. Kamuoyunun bilgisine sunarız." denildi. 

-------------

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 17:23
Alıntı yapılan grezores

Hedef kesinlikle galibiyet ama bir şeyler ters giderse 1 puandan da olmayalım. Rakibe 3 puan vermeyelim.

Elazığ bizi yenerse ligde kalma konusunda bizden daha avantajlı duruma geçer.Kalan maçları çoğunlukla iddiasız ve umutsuz takımlarla.Elazığı yaklaştırmaz ve Afyon maçına da en az 4 puan önde giremezsek rahatlayamayız.Haftaya Altınordu yine bize kıyağını yapıp Afyondan puansız döner.İlk 2 iddiası dillendirdikleri dönemlerde bile ilk 6ya kalamayacaklarını söylemiştim,bu kadar bize inat sonuçlar alan bi takım yok.Antrenörlerinin Esesli olduğu dönemlerden bi kuyruk acısı var gibi.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 17:31
   Afyonun bizden sonraki 3 maçından 9 puan çıkarması çok da şaşırtıcı olmaz.Rakiplerinin o haftaya hangi iddiayla gireceklerine bağlı.İlk 6da ne kadar geç kopma olursa bizim için o kadar iyi.

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 17:38
Maraton üst ve güney alt biletleri bitmek üzere. 17-19 bin civarında seyirci olacak bugün. Halbuki ligdeki kaderimiz için en önemli maçtı bu.

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 18:00
Alıntı yapılan faust

Alıntı yapılan grezores

Elazığ bizi yenerse ligde kalma konusunda bizden daha avantajlı duruma geçer.Kalan maçları çoğunlukla iddiasız ve umutsuz takımlarla.Elazığı yaklaştırmaz ve Afyon maçına da en az 4 puan önde giremezsek rahatlayamayız.Haftaya Altınordu yine bize kıyağını yapıp Afyondan puansız döner.İlk 2 iddiası dillendirdikleri dönemlerde bile ilk 6ya kalamayacaklarını söylemiştim,bu kadar bize inat sonuçlar alan bi takım yok.Antrenörlerinin Esesli olduğu dönemlerden bi kuyruk acısı var gibi.

Doğru söylüyorsun.Şu anda kozlar bizim elimizde.Kimin kimle oynadığına bakmadan öncelikle Elazığ ve Afyon maçlarını kayıtsız şartsız alıp diğer maçlardan da olabilecek en yüksek puanları toplamalıyız.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 18:54
Kadro belli oldu hoca akıllanmışa benziyor.
Melih Ağa    
Erdal Akdarı    
Hakan Aslantaş    
Mevlüt Çelik    
Cemali Sertel    
Ibrahim Sissoko    
Marko Milinkovic    
Furgan Polat    
Furkan Balaban    
Mehmet Özcan    
Emre Güral    

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:14
Fuat hoca , tebrikler doğru kadro dogru tercihler inşallah hamleleri de maçdaki duruma göre gecikmeden yaparsin . Dogru kadrolari 6-7 hafta önce cikarsaydin durumumuz cok daha farkli olacakti.Bas bas bağirttin bizleri buralarda bir de sitem ettin yaa neyse.

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: emrah_eli
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:24
Al bu maçı, afyonu da ya 1 0, yada 2 farklı yen bitir işi...

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:24
Olabilecek iyi kadrolardan biri çıkıyor sahaya ama hiç de kolay geçmeyecek maç.Elazığ yenilirse son nefesini verecek.Onlar için tam bir ölüm kalım maçı.Kırmızı kart da olabilir bu maçta her iki takım adına.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:32
link olan var mı arkadaşlar?

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:43
bastırıyoruz

-------------

Gönderen: mESut
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:44
link alabilir miyim

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:50
attım

-------------

Gönderen: Leke
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:54
Takip eden arkadaşlar maç nasıl ?

-------------
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 19:58
biraz daha atak oynuyoruz.Elazığ kontrollü oynuyor.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:03
ayıkla şimdi pirincin taşını

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:04
yedik

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:05
kaleci hiç bir işe yaramıyor.bunu da tutmayacaksan ne işe yararsın.

-------------

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:06
Maç tam rakibin istediği gibi oynanıyordu. Denk gelirse atarız hesabı. Buradan iki tane adamları var gerisi hikaye dedik. Biri ortaladı,diğeri attı. Biraz daha yırtıcı oynamamız lazım, biz bu takımı rahat yeneriz.

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:07
Yuh arkadaş bunu da tutamayacaksan kalede ne işin var? Boşaltalım kaleyi farkı yok yani. yazık valla onca emeğe. amatör küme kalecisi.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:09
yatmaya başladılar daha ilk yarı yazıklar olsun.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:10
Yatıcaklar Tabi Elazığsporu Yenemiyosan Zaten Küme Düşelim

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:10
Kalecileri tam yeşilçamlık, sakatım ayağına maçı soğuttu.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:13
aynen maçı soğuttu bizim takımda saçmalamaya başladı

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:14
bizim takımın oyuncusu olsam her maçtan sonra toplanşıp kaleciyi döverim bu kadar beceriksizlik olmaz.hiç mi iyi bir yönün yok kardeşim

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:20
seyircisi gençlerimize kümeye diye bağırır oyuncular yata yata oyun oynar ulan bunları kanırta kanırta yenmezseniz size yazıklar olsun

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:24
İki ayağı üzerinde duramayan şu sakat kaleciye bile gol atamıyoruz. adamlar bizim sağlam kaleciye gülen oynaya tek pozisyonda golü çaktı.

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:24
Furgan kardeşimi çok seviyorum ama ben bile omuzu vursam iki takla attiririm.Fizik olarak çok yetersiz.Yerine İssah girmeli,hatta başlamalıydı.Milinkovic solda etkisiz kalıyor,forvet arkasında oynamali.Furkan,furgan dışarı issah Jesse içeri.Jesse sola,Milinkoviç forvet arkasına.Baskiyi kurmaliyiz.Çevirebiliriz bu maçı.

-------------
__oldcity__

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:25
ilk yarının sonuna neden +45 eklenmedi anlamadım???

bu kadar yatan bir takım olabilir mi???

Gönderen: santi
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:26
Mevlüt'ün gereksiz fauli, Melih'in bizim gibi izlemesi sonrası golü yedik. Yan topun yok tamamda bari pozisyonu çıkar. Emre Güral takımın en uzun adamı benden başka dikkati çeken var mı bilmiyorum yan toplarda, kornerlerde ceza sahası dışında duruyor, hele 45+3 de birde gidip orta açıyor. Kimse demiyor mu takımın en uzun adamısın dur içerde diye. Mehmet Özcan çıkabilir oyundan adamların gelmeye hali yok zaten ya bireysel hatadan gol yerdik yada yan toptan.

-------------
fethi , nihat , ender filelere gönder

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:28
Hakem iyi değil Elazığlıların oyunu soğutmasına izin verdi. En başta uyarsa bu kadar yatamazlardı ayrıca sert oynuyorlar sadece 1 sarı kart verdi bu da ciddi problem. Melih kaleci falan değil Ekrem geçsin hata bile yapsa daha genç, öğrenme ihtimali daha yüksek. Elazığ kalecisi sahtekarlıkta dünya markası olur, bu takımı yenemezsek düşelim zaten. Bir şeyler yapılıp maç alınmalı Furkan yerine Issah girmeli oyuna, ibrahim halili alıp forveti çiftleyebiliriz Elazığın ileri çıktığı yok çünkü

Gönderen: Leke
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:29
Yenmiyorsan yenilme. Beraberliğede razıyım ben

-------------
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:30
Amatörde Bile Oynaması İmkansız Sözde Kaleci Dedikleri Kişi Kapattığı Köşeden Yedi Taraftar Devre Arası Israrla Kaleci Transfer Şart Diyodu Fuat Çapa Beyefendi Görüştüğümüz Kalecilerin Hiç biri Bizim Kalecilerden İyi Değil Diyodu Gerçekten Çok Anlıyomuş..

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:35
İssah ağır kalıyor bence furkan la devam.Bu maç Jesse nin maçıda değil.Tabi bana göre
Bizim en zayıf halkamız kaleci.

-------------

Gönderen: merhaba26
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:36
merhaba,

iyi bir kaleciye sahip değiliz,
   yine de Ekrem bu çocuktan çok daha iyi bir kaleci,
   yediği gole bak arkadaş,topu kucaklıyayım mı ?,kucaklamayayım mı
ikilemi yaşıyor,iyi seyredilirse çok rahat anlaşılır,topu tokatlamayı
hiç düşünemiyor arkadaş.
   Melih kardeşim kusura bakma ama yazdıklarım gerçek,
   hata denilip geçilebilir pozisyon da değiliz,bu hatalar takımn kaderini
değiştirir,
   bana kızmaman gerekiyor,gördüklerimi objektif bir şekil de dile getirdim.
   şansın ol olsun.

-------------
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:40
    Kontradan 2yi yemezsek Elazığ defansda pek sağlam takım değil.Gol buluruz,yeter ki saçmalamayalım

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:40
elazığsporun kalecisi sakat sakat devam ediyor çok ilginç... anlayamadım bu ısrarı

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:43
sakat falan değil vakit geçirilirde bu kadar şerefsizce değil.bunları yenmezlerse yazıklar olsun.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:47
gol sissoko hadi bakalım yenin şunları

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:48
2 oldu aferin

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:49
bu gazla 5 e kadar yolu var bu maçın

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:50
hak ettiler 5 i

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 20:50
Alıntı yapılan furemen

sakat falan değil vakit geçirilirde bu kadar şerefsizce değil.bunları yenmezlerse yazıklar olsun.

bu arada adam sakat. geriye düştüler. hala mı numara yapıyor?

-------------

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:08
Sevgili hocam insanlar yoruluyor sen neden değişiklik hakkını kullanmıyorsun.İllaki gol yemekmi gerekiyor değişiklik için?Oyuna İssah'ı al rahatlat orta sahayı işte,sissoko yerinede Halil İbo'yu.

-------------
__oldcity__

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:11
takım saçmalamaya başladı yemesek bari

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:22
hakem tam eyyamcı faulu yapan elazığlı böyle kritik maçta böyle basit hatalar yapılmaz.

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:29
3-1 çok şükür

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:29
Bu penalti golü cemalinin dir , ipe dizdi geldi penalti yaptirdi ve macta bitti. Cemali de haftalar önce olsaydi bu kadroda ahh ahhh ne diceksin iste

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:35
en zayıf halkamız kesinlikle kale. eğer bir iki tane daha kaleyi bulan şut atabilse Elazığ, yenilen taraf biz olabilirdik.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:37
kaleye gelen ilk topu içeri aldı.bu kaleci ile hiç bir yere varamayız

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:43
ilk maçta kümeye diye bağıran elazığsporun ipini çekmiş olduk.zaten oyuncuları bu maça inanmamışlar belli. son şansları olan bir maçta hiçbir varlık gösteremediler...

afyon ile puan farkını 6ya çıkarttık.ama afyon haftaya son haftalarda altın tepsi ile puanlar ikram eden altınordu ile oynayacak biz ise ümraniye deplasmanındayız...

ümraniyeden en az 1 puan alalım ki afyonun altınorduyu yenmesi durumunda puan farkı 4 olsun buraya geldiklerinde

-------------

Gönderen: Mkhitarian
Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:49

Maç istatistiklerimiz bunlar. Rakip 2 şut çekmiş bir tanesi gol oldu diğeride 90+3 te geldi. Bizim 17 şutumuzun 11 i kaleyi bulmuş

Emre Güral çok güzel penaltı kullanıyor son 2 maçtır maşallah diyelim. Ancak huylu huyundan vazgeçmez vasat kariyerine rağmen egosu hiç inmemiş. Ligden düştüğümüz sezon maçtan önceki konuşmasında "Enginle bana hiç biriniz karışmayacaksınız" diye bağırmıştı takıma. Bugünkü penaltı pozisyonunda da Milinkovicle resmen tartıştılar. Bu yüksek ego uzun vadede takıma zarar verir umarım zamanla bencilliği bırakıp takım olduğumuzu hatırlar.

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderi tarihi: 13/Nis/2019 saat 21:57
Teşekkürler çocuklar beklenen galibiyeti aldık 3-1. Bir Kadir, bir Diarra işbirliği kalecimizi de yok sayarsak ilk atakta öne geçtiler. İlk yarıda top üstünlüğü bizde olsa da takım çok durgundu. İkinci yarıya beklenen oyunumuz ile çok tempolu başladık. Kısa sürede 2 gol bulup öne geçtik. üçüncüyü bulabilsek rahatlayacağız. Kadirin faul atışı neredeyse kaleye giriyordu. Kaleci gene boşa çıktı.Top sekti ve üstten aut. Uzatmalarda Cemali şov penaltı getirdi. Emre skoru yazdı. Cemali'nin sezonu kapattığı söyleniyor, inşallah kısa zamanda iyileşir.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com