Sayfayı yazdır | Close Window

Berkay Dabanlı

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4460
Yazdırma tarihi: 27/Şub/2020 saat 15:17
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Berkay Dabanlı
Gönderen: lejyonnn
Konu: Berkay Dabanlı
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 14:55

Berkay Dabanlı Eskişehirspor'da
05.06.2014
   Berkay Dabanlı bugün attığı imza ile 3 yıllığına Eskişehirpor'lu oldu.

Berkay, kulüp tesislerimizde Teknik Asbaşkanımız Mehmet Akman, Yönetim Kurulu üyelerimiz Bilge Kosbatur ve Ömer Osman Şahin ile Menejerimiz Özgür Tulun'un katıldığı imza töreninde kendini Eskişehirspor'lu yapan imzayı attı.

1990 doğumlu olan ve defans bölgesinde görev yapan 1.90 boyundaki Berkay Dabanlı bundan önce FSV Frankfurt II, Bayer Leverkusen II, Kayserispor ve 1. FC Nürnberg takımlarında forma giydi.

Berkay'a Eskişehirspor camiasına hoşgeldin der başarılı bir kariyer geçirmesini dileriz.

Yanıtlar:
Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 14:58
Hayırlı olsun..

http://hizliresim.com/NVdzWk">

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:00
hayırlı olsun. kayserisporda izlediğim en vasat 2 futbolcudan biriydi.(diğeri abdullah durak) Umarım başarılı olur. Transferin yedek kulubesi için yapıldığını umuyorum.

Gönderen: karander
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:03
nürnbergden gelmiş ..kayseri diyorlardı..kayseriden nrnberge ordan da bize gelmiş ozaman..10 maç oynamış bundesliga da..kapalı kutu

Gönderen: esesfan1965
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:06
İleri uçta o kadar eksik varken defans oyuncusu almak ????

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:06
bize faydali olacagini dusunuyorum , yasi genc daha fizigide yerinde , hosgeldin berkay

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:07
hayırlı olsun ama gereksız bır transfer 24 yasında biri almanyada biyere gelememiş turkıyedemi gelecek baskana guvenım vardı ama bu transferde yoksa birilerin cebimi doldu acaba dıye bir suphe uyandırdı bende.

-------------
sadece eses

Gönderen: Arma İçin
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:10
İlk transfer olmasının heyecanıyla istatistiklere baktım şöyle bi.
Frankurt II'de 29 maçta forma giyip 3 gol atmış ve o sezon şampiyonluk yaşamış. (Almanya 5. ligi)
Bayer Leverkusen II'de de 29 maçta forma giymiş ve 1 gol atmış. (Almanya 4. ligi)
Kayserispor'da 2 sezonda 10 maça çıkmış.
Nürnberg'de 13 maçta forma giymiş fakat son dakikalarda oyuna girmiş ve ardından da Nürnberg II'ye yollanmış orda da forma şansı bulamamış.

İstatistikleri böyle söylüyor. Yaş 24 boy 1,90. İstatistikler doğruyu söylemez her zaman, Almanya'da yaşayanlar belki takip etmiştir onların da yorumunu almak gerekir. Pek 11'e oynayabilecek bir isim gibi durmuyor ama hiç belli olmaz tabi.
Hayırlı olsun.

-------------
22 Haziran 2013

Gönderen: JOEBLACK73
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:14
Ya tutarsa mantığıyla yapılmış bir transfer gibi duruyor.

-------------
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.

Gönderen: eaytures
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:14
http://www.goal-247.com/FootballVideos/View/1121/N%C3%BCrnberg-1-1-Hertha-BSC--GOAL-Berkay-Dabanli-own-goal-61

-------------
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:16
muhtamelen cok cüzzi bir ücret ödedik yanı tutarsa guzel olur tutmazsa kımseye zararı yok bnce yerınde transfer

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:26
Hayirli olsun..boyu posu yerinde umarim servet tarzı degildir..zarar gelmez faydasi olur gerek kadro derinligi acisindan..
Kayseri kamil ahmetide begenmemisti..bizde çatır catır oynuyor..

Gönderen: Tayyareci
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:38
Genç diyebileceğimiz bir isim,defans hattında yedek olarak düşünülmüş ve cüzzi bir rakamla gelmiş olabilir diye düşünüyorum.Takıma uyum sağlarsa zararı olmaz hatta iyi çalışırsa fiziği ile belkide bizde daha fazla forma şansı bulabilir.Başarılar diliyorum

Gönderen: Sürgünn
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:41
berkay dabanlı yazdım google videoya. golleri var. ama sadece kendi kalesine golleri var

kendi kalesine bremen maçı
http://www.goal-247.com/FootballVideos/View/1911/Werder-Bremen-1-0-Nurnberg---Goal-Berkay-Dabanli-Owngoal-8 - Link

kendi kalesine hertha maçı
http://www.goal-247.com/FootballVideos/View/1121/N%C3%BCrnberg-1-1-Hertha-BSC--GOAL-Berkay-Dabanli-own-goal-61 - Link

yerden gelen topa kayarak müdahalesi falan tecrübesiz oluşundan kaynaklı heralde.

Gönderen: x camoka x
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:52
Transfer ücretini bilmiyoruz. Cüzzi bir rakam karşılığı anlaşıldığı ise problem yok.

Genç ve fiziği gayet yerinde. Kafa toplarında başarılı olabileceğini düşünüyorum.

Diego ve Akaminkonun da durumu düşünülürse kadro derinliği açısından yerinde.

Umarım Ertuğrul hoca iyi bir yetiştiricilik yapar. Takımdaki abileri de destek olurlarsa başarılı olur.

-------------
Sevelim & Sevilelim

Gönderen: abece_26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 15:56
Alıntı yapılan erkaneses2626

hayırlı olsun ama gereksız bır transfer 24 yasında biri almanyada biyere gelememiş turkıyedemi gelecek baskana guvenım vardı ama bu transferde yoksa birilerin cebimi doldu acaba dıye bir suphe uyandırdı bende.
şu yaptığın yorumu kendine yakıştırıyormusun ? Bu kadar kötümser olmaya ne gerek var Bu adam için ne kadar para ödenmiş olabilir ki cep dolsun yönetimi karalamaktan vazgeçelim

-------------
ESKİŞEHİRSPOR!!!

Gönderen: fatih_hayati
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:00
Kayserispor da oynadığı dönemden hayal meyal hatırlıyorum, 1.devrede oldukça kadroda kendine yer bulmuştu 2.devre Nürnberge gitmişti ben iyi hatırlıyorum Berkayı umarım faydalı olur.

-------------
Es-Es Es ki ki ki eski eski es

Gönderen: CylnBcr26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:07
Fiziği kuvvetli birine benziyor. Ertuğrul hocamin yetistiricilik tecrubesi kuskusuz. Brrkay bence işlenmemiş maden. 1 sezon hadi bilemedik 2 sezona bizansi kapimizin köpeği yapabilir.Hayirli olsun.

Gönderen: turkkartal
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:08
Kayseri taraftarı oynadığı zamanlar yerden yere vurmuş.Serol a yapılan eleştirilere bakarsak taraftarın hedef tahtasındaki bir transfer olarak kalır.Bence yapılacak transferler böyle transferler.ateşle oynuyor yönetim.

-------------
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:10
Kamil Ahmet Çörekçide Kayseisporda oynamış bir gurbetçiydi başarısı ortada.Ben umutluyum,her iki tarafada hayırlı olsun.

-------------

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:19
hayırlı olsun inşaallah tutar yerinde transfer deriz 2014-2015 sezon sonu yorumlarımızdaBig%20smile

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: arslan
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:22
Tarık geldiği dönemde alınan gençlerden bir tarık tuttu topuna bedel oldu. Keza Aytaçta ve Bu sezon Kamil de . Emin olun her sezon biri tutusa alınan gençlerin maliyetini geçip kara geçersin.
Umarım yıldızın parlar kardeşim hayırlı olsun

-------------
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin

Gönderen: turkkartal
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:29
Alıntı yapılan esesliyiz

Kamil Ahmet Çörekçide Kayseisporda oynamış bir gurbetçiydi başarısı ortada.Ben umutluyum,her iki tarafada hayırlı olsun.
KAMİL MİLLİ TAKIMIN ALT KATEGORİLERİNDE VE SÜPER LİGTE BUCA DA OYNADI.ONUNLA AYNI KEFE YE KOYMAK YANLIŞ OLUR.HOCANIN İSTEDİĞİNİ SANMIYORUM.BEDAVA YA DA HATIR İŞİ GİBİ.

-------------
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:37
Alıntı yapılan abece_26

şu yaptığın yorumu kendine yakıştırıyormusun ? Bu kadar kötümser olmaya ne gerek var Bu adam için ne kadar para ödenmiş olabilir ki cep dolsun yönetimi karalamaktan vazgeçelim

sanamı sorucam neyı yakıstırıp yakıstırmıyacagımı yasın kac önce buyuklere saygıyı ögren. 19-20 yasında cocuk alsalar kımse agzını acıp bişey demez zaten, 4.cu 5.cı liglerden 24 yasında adamdan kımse bısey beklemez. o adam için 100binlira bile verilse benim için önemli eskişehirsporun bu kadar borcu varken sokaga atılacak 1 kurusu bile kıymetlidir.

-------------
sadece eses

Gönderen: sercan2626
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:43

Alıntı yapılan abece_26

sanamı sorucam neyı yakıstırıp yakıstırmıyacagımı yasın kac önce buyuklere saygıyı ögren. 19-20 yasında cocuk alsalar kımse agzını acıp bişey demez zaten, 4.cu 5.cı liglerden 24 yasında adamdan kımse bısey beklemez. o adam için 100binlira bile verilse benim için önemli eskişehirsporun bu kadar borcu varken sokaga atılacak 1 kurusu bile kıymetlidir.

4. 5. ligmi nürnberg deydi nürnbergde 1. ligde ve ondan öncede levekusen ve frankfurt alp yapısı almış kötülemek için bu kadar uğraşmayın

-------------
Sevinmek İçin Sevmedik !!!

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:49
Almanya altyapisi her zaman iyidir defans yedeği yok takımda fiziği de yerinde neden bizde tutmasin hayirli olsun daha izlemeden olumsuz yorumları birakalim

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Gönderen: amoreimmortale
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:51
gereksiz.

-------------
Tapmadık asla paraya pula!

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 16:58
Alıntı yapılan sercan2626

Alıntı yapılan abece_26

4. 5. ligmi nürnberg deydi nürnbergde 1. ligde ve ondan öncede levekusen ve frankfurt alp yapısı almış kötülemek için bu kadar uğraşmayın

biz yanlış yeremi bakıyoruz oynadıgı takımlar hep dediğin takımların ikinci takımı bi nürnbergte oynamıs oda mac sayısı yok denılcek kadar az onda da ıkıncı yarı falan girmiş oyuna.

-------------
sadece eses

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:02
Hayırlı olsun, hoş geldin Eskişehir'e. Umarım çok çalışıp formayı hak edersin.

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: abece_26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:07

Alıntı yapılan abece_26

bunun yaşla ne alakası var anlayamadım ayrıca ben sana saygısızlık yapmadım senin yorumuna eleştiride bulundum fikrimi söyledim bu oyuncu büyük ihtimal alternatif olsun diye alınmış 19 yaşında ki çoçuğu alıp defansa koysa tecrübesi eksikliğinden sıkıntı yaşayabiliriz misal Muhammed serdar yazıcı maç oynayıp tecrübe kazansın diye kiralanıyor bu oyuncu öyle bole top oynamış beğenilmiş ve alınmış hem yaşı genç hemde tecrübesi var

-------------
ESKİŞEHİRSPOR!!!

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:12
Stoper yaşlandıkça formu yükselir,kaldıki Diegonun alternatifi olarak alındığını düşünüyorum.İnşallah ilerleyen yıllardada takımımıza faydalı bir futbolcu olur.

-------------

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:13

Çok yerinde transfer yönetim iyi iş çıkartmış 

umarım dikisi tutturur hayırlı olsun .

Gönderen: sercan2626
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:13

Alıntı yapılan abece_26

sanamı sorucam neyı yakıstırıp yakıstırmıyacagımı yasın kac önce buyuklere saygıyı ögren. 19-20 yasında cocuk alsalar kımse agzını acıp bişey demez zaten, 4.cu 5.cı liglerden 24 yasında adamdan kımse bısey beklemez. o adam için 100binlira bile verilse benim için önemli eskişehirsporun bu kadar borcu varken sokaga atılacak 1 kurusu bile
kıymetlidir.

biz yanlış yeremi bakıyoruz oynadıgı takımlar hep dediğin takımların ikinci takımı bi nürnbergte oynamıs oda mac sayısı yok denılcek kadar az onda da ıkıncı yarı falan girmiş oyuna.

yoo doğru yere bakıyosun almanyada 18 yaşında a takımda oynayabilen oyuncuyu sana vemrzler zaten misal mesut, nuri, ömer toprak, emre can, hakan çalhanoğlu bunları sen alamazsın zaten hem gelmez hem getiremezsin sen alt yapısını sağlam takımlardan almış patlayabilecek adamları getireblirsin buda onlardan biri senin mantığına göre trabzonun milyon liralar verdiği deniz yılmaz topçu falan değil çünkü oda senlerce almanya 2. 3. ligde ve bundan iki sene öncede leverkusen2 takımındaymış ve deniz yılmaz 26 yaşında demekki ön yargıyla yaklaşmamak gerekiyomuş

-------------
Sevinmek İçin Sevmedik !!!

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:17
Alıntı yapılan abece_26

Alıntı yapılan abece_26

bunun yaşla ne alakası var anlayamadım ayrıca ben sana saygısızlık yapmadım senin yorumuna eleştiride bulundum fikrimi söyledim bu oyuncu büyük ihtimal alternatif olsun diye alınmış 19 yaşında ki çoçuğu alıp defansa koysa tecrübesi eksikliğinden sıkıntı yaşayabiliriz misal Muhammed serdar yazıcı maç oynayıp tecrübe kazansın diye kiralanıyor bu oyuncu öyle bole top oynamış beğenilmiş ve alınmış hem yaşı genç hemde tecrübesi var

kelimelerine birazdaha dikkat et ozaman elestirede bulunabılırsın ama kendine yakıstırıyormusun dıyemezsin. bende basarılı olsun isterım herkes gibi ama bu bile bile ladestir tecrubesı oldugunuda sanmıyorum alt liglerde oynayan bır adamın umarım ben yanılırımda iyi bir futbolcu cıkar

-------------
sadece eses

Gönderen: arda_eses2
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:19
Once gorelim sonra degerlendirelim bence. Nurnberg'den gelmis ama tutsa zaten Kayserispor'da cok iyi is yapardi. Benim beklentim cok yuksek degil ama erken konusmamak lazim tabii.

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:24
Alıntı yapılan arda_eses2

Once gorelim sonra degerlendirelim bence. Nurnberg'den gelmis ama tutsa zaten Kayserispor'da cok iyi is yapardi. Benim beklentim cok yuksek degil ama erken konusmamak lazim tabii.

Kamil Ahmet Çörekçi diyorum, gidiyorum.

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:27
Kayserispor forumunda hakkinda yapilan bazi yorumlari paylasacagim:

1-Eskiden aydin toscali sevmesekde top ali oynardi tas gibi defansdi simdi ise berkay bizim leverkusen amatorden berkay komedi vallahi la ruyasinda gormesi lazim bu formayi.

2-şu adama yorum bile yazılmaz, bundan bi yol olmaz... Bu adamı kayserispor klubunde barındıran, bu adama ekmek yedirenler terketsin bu şehri...

Bu nedir arkadaş süper ligde oynuyorsun transferden trilyonlar götürdün sağ bekte bu adam oynuyor... Berkay : Sana en ufak birşey demiyorum tepkim seni buraya getirenlere

3-Mevkisi dışında oynadı o yüzden maç boyunca pozisyon alma konusunda eksikliği vardı ama hata yaptıysa bırakmadı topu peşinden gitti mücadele etti. Berkayın en iyi özelliği fizik gücünün yüksek olması.

4-5-0 yenilmediysek sayesinde oldu. burakın ayağından 2 kere amrabatın ayağından 1 kere top çaldı kalemizde gol olma riski varken. takım kötü ama içlerindeki en iyi stoper olduğu garanti.

5-2 maçtır bariz hatası yok.Maalesef elimizdeki en iyi stoper,takım da bu yüzden çok gol yiyor zaten...

6-Özellile fenerbahçe maçının ilk yarısı önümüzde oynadı.Abdullah Durak'a messi gözüyle baktım.

Eren ve Zurap berkay'ın pisliğini toplamaktan felekleri şaştı.

genel kani kotu oldugu yonunde. Bakalim ne gosterecek zaman...

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:28

Alıntı yapılan abece_26

sanamı sorucam neyı yakıstırıp yakıstırmıyacagımı yasın kac önce buyuklere saygıyı ögren. 19-20 yasında cocuk alsalar kımse agzını acıp bişey demez zaten, 4.cu 5.cı liglerden 24 yasında adamdan kımse bısey beklemez. o adam için 100binlira bile verilse benim için önemli eskişehirsporun bu kadar borcu varken sokaga atılacak 1 kurusu bile
kıymetlidir.

yoo doğru yere bakıyosun almanyada 18 yaşında a takımda oynayabilen oyuncuyu sana vemrzler zaten misal mesut, nuri, ömer toprak, emre can, hakan çalhanoğlu bunları sen alamazsın zaten hem gelmez hem getiremezsin sen alt yapısını sağlam takımlardan almış patlayabilecek adamları getireblirsin buda onlardan biri senin mantığına göre trabzonun milyon liralar verdiği deniz yılmaz topçu falan değil çünkü oda senlerce almanya 2. 3. ligde ve bundan iki sene öncede leverkusen2 takımındaymış ve deniz yılmaz 26 yaşında demekki ön yargıyla yaklaşmamak gerekiyomuş

surada bir yorumda bulundum artık bu son cevapım uzayıp gidiyor konu. tabıkıde iyi futbolcuyu 18-19 yasında bize kaptırmazlar ozaman ne gerek var almanyalardan transfere 7-8 yılda gurbetten bi tarık tuttu bi 7-8 daha ugrasmanın mantıgı nedır. denizi örnek vermişin denizi trabzon aldı diye iyi bir oyuncu mu oldu unutma küme düşmüş bir takım oyuncusu daha bısey kanıtlamadı ama bunaragmen elazıgda oynamıs bir futbolcu berkay kac mac oynamış madem iyi bir futbolcu kayseride.

-------------
sadece eses

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:55
hayırlı olsun .....  erkan zengin içinde ne biçim topçu demiştik ilk geldiğinde...topçu takıma  alınmışsa hayırlı olsun demek lazım başarılı olmasını istemek lazım....sonradan utanacağın kelimeler sarf etmemek lazım...lawal içinde bir sürü laflar edilmişti boffin içinde bir sürü laflar söylenmişti... Necati Ateş alındığında çok sevinmiştik..kris boyd alınınca havalara uçmuştuk...onun için hayırlı olsun de geç sabret ne oacak...

Gönderen: akahraman
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 17:59

Alıntı yapılan abece_26

kıymetlidir.

surada bir yorumda bulundum artık bu son cevapım uzayıp gidiyor konu. tabıkıde iyi futbolcuyu 18-19 yasında bize kaptırmazlar ozaman ne gerek var almanyalardan transfere 7-8 yılda gurbetten bi tarık tuttu bi 7-8 daha ugrasmanın mantıgı nedır. denizi örnek vermişin denizi trabzon aldı diye iyi bir oyuncu mu oldu unutma küme düşmüş bir takım oyuncusu daha bısey kanıtlamadı ama bunaragmen elazıgda oynamıs bir futbolcu berkay kac mac oynamış madem iyi bir futbolcu kayseride.

Renktaşlar yapmayın yahu. Hemen öküz altında buzağı aramayın. Gaziantepen BJK'ye giden Cenk Tosun kaç yaşında Antepte oynamaya başladı? Daha önce nerede oynadığını bilen var mı? Elazığdaki D.Yılmaz (TS) kaç yaşında? Liste uzar gider.
Lütfen !!!!!

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 18:04
Alıntı yapılan Erkan26

Katılıyorum size . Eskişehir formasını sırtına geçirmiş bir futbolcu hakkında olumsuz eleştiri yapmak kimsenin hakkı değil bana göre , önce oynasın sonra eleştirimizi yaparız . Kaldı ki defansın göbeğinde oynamak tecrübe ile bağıntılıdır .

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 18:31
Kayseride sağ bek oynatıldığı için yaptığı hatalardan dolayı adam eleştiriliyor. Adam stoper. Çıksın oynasın.Hata yaparsa ondan sonra eleştirin.Bize ne kayseride yaptığı hatadan.
Boffinin kariyerine bakın.Kariyeri boyunca kaç maç oynamış , açın yediği onlarca hatalı gole bakın.Birde Eskişehirspora geldikten sonraki Boffine bakın.Hanginiz sevmiyorsunuz ?
Önyargıyı bırakın.Bu sayfayı futbolcuda okuyor.Adam belki nasıl mutlu geldi buraya sizin şu yazılarınızdan sonra nasıl duygular içinde.

Hoşgeldi.Eskişehirspor ve Berkay için Hayırlı olsun.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 18:33
Klasik bir yorum olacak ama her oyuncu her takımda aynı performansı veremez. Kayseri'de kötü oynadıysa burada da kötü oynacak diye bir şart yok.
Eskişehirsporumuz için hayırlı olsun

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 18:34
Hayırlı olsun hoş geldi. Performansını görmeden eleştirmek yanlış olur hele ki karşımız da Boffin gibi bir örneği gördükten sonra.

Gönderen: heisenberg_26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 18:42
hayırlı olur umarım kayseride başarısız olmuş olabilir ama o zaman daha gençti belki de yanlış bölgede yanlış sistemde oynadı bilemeyiz stoper bölgesinde tecrübeyle değişir performans kendini geliştirirse ilk 11 e girebilir oynamadan olumsuz konuşamamak gerek tekrardan hem kendisine hem de kulubümüze hayırlı olsun 

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:15

hayırlı olsun

beklediğimiz transferler bunlar değil ama vardır bir bildikleri elbet

maliyeti yüksek değilse sıkıntı yok

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:20
Alıntı yapılan ESPANA

Kayseride sağ bek oynatıldığı için yaptığı hatalardan dolayı adam eleştiriliyor. Adam stoper. Çıksın oynasın.Hata yaparsa ondan sonra eleştirin.Bize ne kayseride yaptığı hatadan.
Boffinin kariyerine bakın.Kariyeri boyunca kaç maç oynamış , açın yediği onlarca hatalı gole bakın.Birde Eskişehirspora geldikten sonraki Boffine bakın.Hanginiz sevmiyorsunuz ?
Önyargıyı bırakın.Bu sayfayı futbolcuda okuyor.Adam belki nasıl mutlu geldi buraya sizin şu yazılarınızdan sonra nasıl duygular içinde.

Boffin ilk maçlarında, Ivesadan ne farki var niye geldin diyordum,
Görmek lazım Berkay nasıl oynayacak

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: Sürgünn
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:27
Alıntı yapılan ecayirli26

Alıntı yapılan Erkan26

Katılıyorum size . Eskişehir formasını sırtına geçirmiş bir futbolcu hakkında olumsuz eleştiri yapmak kimsenin hakkı değil bana göre , önce oynasın sonra eleştirimizi yaparız . Kaldı ki defansın göbeğinde oynamak tecrübe ile bağıntılıdır .

Ne kadar fiyasko bir yorum. O zaman necatiye tek laf etmeyin. Helal olsun yediği paralar. Sonuçta sırtına GEÇİRMİŞ.

Gönderen: MusTy26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:31
Bize hayırlı olsun demek düser inşAllah 2 sezona aranan adam olur tarık erkan vs gibi

-------------
SSS KKK SK SK S

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:32

Bazı arkadaşlar sanki kasitli olarak taraftarin ve

futbolcuların moralini bozmak için yaziyorlar .

Bu kadar ön yargılı yaklaşmayın .

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:39
hayırlı uğurlu olsun
1,90 boy varmış eh bizim defansta topa kafa vuracak adam yoktu iyi olmuş inşallah kafa hakimiyeti taymbeki neyim iyidir.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:43
zeki bir duruşu var bilmiyorsa da bir şeyleri antrenörler hoca öğretsin işte.

-------------

Gönderen: blackandred
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:57
Kayseride yaşan koyu fenerli ama kayseri takımlarının maçlarını da takip eden bir arkadaşım var ona sordum. Çok fikrim yok dedi. Öğrenip arayayım dedi.
Gelen bilgiler,
Kesinlikle teknik değil. Çok faullü oynuyor. Sert bazen aşırı sert.
Havadan iyi. Takım iyi ise oda iyi, kötüyse oda kötü.
Şutları da iyiymiş. Kayseri'de kalabilirdi ama şehirle, takımla, taraftarla frekansı tutmadı demişler.
İnşallah bizle tutar.
Sonuçta yeni bir transfer.
Destek olmaz lazım.

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 19:59
Stoper mevkisi çalısarak cok daha iyi olunabilen bir mevki diego akaminko gibi stoperlerin yedeği olacak. mücadeleci demiş herkes kayserililer vs olur renkdaşlar bu kadar tartışmya gerek yok maliyetsiz tutar mı diye alınabilen bir oyuncu zaten

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 20:04
Kayserisporda asıl mevkii olan Stoperde değil sağ bek oynatılmış o yüzden orda eleştiriler almış.

-------------

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 21:24
hayırlı olsun camiamıza

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 21:42
Kendisi ve takımımız için hayırlı olsun ,bencede en azından 1 sene görmeden eleştirmeyelim ,orayla frekansı uymamış olabilir ,bakın Boffin ilk geldiğinde ne kadar kötüydü hatta ben hiç sevmemiştim geldiği ilk yarım sezonda ama sonra ne oldu gördük... İnşallah geliştirir kendini ,zaten buraya top oynamaya geldiyse çok çalışması lazım Akaminko ve Diego gibi 2 iyi oyuncuyu geçmesi için ,inşallah rekabete ortak olur ve hem bizim için hem de kendisi için iyi olur...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 21:52
Yahu adam bi oynasın onu geçtim antrenmana katılsın. Nedir bu önyargı. Bugüne kadar kötü olup bizde iyi bir çıkış yakalayabilir. Zaten olursa diye yapılan bir transfer.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: Eskisehirspor48
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 22:03
BİRAZ OYNASIN BEĞENMEZSENİZ ONDAN SONRA HARCAYIN AZCIK YAVAŞ OLUN AĞIRDAN ALIN BU NE ÖNYARGIDIR YAHU

Gönderen: ulkuy
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 22:06
Hayırlı olsun. Değişmez stoperimiz olmasını dilerim. İnşallah aşı tutar.

Gönderen: erman123
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 22:18
Stoper işi form işi, çalışma işi, konsantrasyon işi arkadaşlar.
Kimse şaşırmıyormu Diego gibi bir adamı biz nası aldık diye?
Sen Diego yu alırken Diego buradaki maçlar gibi maçlar çıkartmıyordu elbette.
Dolayısıyla, safi yetenek gözlüğüyle bakmamak lazım bence. iyi uyum sağlarsa neden olmasın, ben fiziğini beğendim, teknik değil demişler eyvallah ama hantal da değil.
Peki nasıl uyum sağlayacak; önce takımda mutlu olacak. Sonra hocasıyla arkadaşlarıyla, şehirle uyum sağlayacak, iyi bir çalışma ortamı yakalayacak. Formu yükselecek.
E hal böyleyken, daha adamın ilk sayfalarına ne diye olumsuz yazılar yazıyorsunuz arkadaşlar ? Amacınız nedir ?

-------------
Yeter ki sen yürekten oyna..

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 23:07
hayırlı olsun takıma, umarım başarılı olur. fskat daha iyi transferler bekliyoruz yönetimden

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: Cafbin_26
Gönderi tarihi: 05/Haz/2014 saat 23:42
Her iki tarafada hayirli olsun.

-------------
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses

Gönderen: bloodSucker
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 06:51
Alıntı yapılan ESPANA

Şu yorumu herkes okusun.Forumda böyle sağduyulu taraftarların artmasını ümit ediyorum.

-------------
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR

Gönderen: realatilla
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 08:20
Hoş geldin Berkay hayırlı olsun:

Gönderen: AShen
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 09:22
piramitleriyle ünlü Eskisehirspor.com sayfalarına
ve de taraftarıyla ünlü Eskişehirspor'a
hoş geldin Berkay...

bir fotoğraftan falına bakıp, aslen ayntıraktlı olup frankfurtta çalışan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine takıma alınmadığına göre; önce güven diyenlere "sonra da güven" dediğimiz için; çektiği sifonun suyu nizamiyeden dışarı çıkmadı da henüz; sabır sabır sabır... Boffin'in ilk maçında statta edilen küfürleri dün gibi hatırlıyorum. utanabilmek de bir erdemdir elbette ama utanmak için yaşamak ne biçim bir felsefedir anlamadım.

özet: hayırlı olur iki taraf için de umarım. genç adam, illa oynar hırslanır.

-------------
E S E S

Gönderen: KTÜ_ÜNİESES
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 10:26
Berkay sanırım bu zamana kadar kendisini kanıtlayamamış, istatistikleri onu gösteriyor.. Fakat her futbolcunun her takımda da iyi oynamadığını Erman Kılıç sayesinde gördük bu sene.. Belki bizimle frekansı tutar ve bakarsınız senelerce giyer formamızı.. Diego'da ilk geldiğinde böyle birsürü takım gezmiş oradan oraya kiralanmış durmuştu fakat tablo ortada.. Ben çok fazla maliyetinin olduğunu sanmıyorum, inşallah tutar..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderen: --ESES--26
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 11:13
hayırlı olsun inşallah başarılı olur

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: e1076652
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 13:11
Alıntı yapılan erman123

Stoper işi form işi, çalışma işi, konsantrasyon işi arkadaşlar.
Kimse şaşırmıyormu Diego gibi bir adamı biz nası aldık diye?
Sen Diego yu alırken Diego buradaki maçlar gibi maçlar çıkartmıyordu elbette.
Dolayısıyla, safi yetenek gözlüğüyle bakmamak lazım bence. iyi uyum sağlarsa neden olmasın, ben fiziğini beğendim, teknik değil demişler eyvallah ama hantal da değil.
Peki nasıl uyum sağlayacak; önce takımda mutlu olacak. Sonra hocasıyla arkadaşlarıyla, şehirle uyum sağlayacak, iyi bir çalışma ortamı yakalayacak. Formu yükselecek.
E hal böyleyken, daha adamın ilk sayfalarına ne diye olumsuz yazılar yazıyorsunuz arkadaşlar ? Amacınız nedir ?

diego henuz hazır diil -p

-------------
eses

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 13:41
herkes Kayseri deki performasına göre yorum yapıyor...oysa Kamil Ahmet Çörekçi de küme düşmüş Kayserideki performansı yetersiz olduğu için bize geldi vede çoğu maçta banko oynadı...hemen önyargılı olmamak lazım...Burak Yılmaz ı burda söve söve gönderdik...şimdi dünya yıldızları arasında...bu iş hem şans işi hem hava işi hemde tutma işi...tuttumu tam tutuyor...tutmayıncada olmuyor...Kris Boyd gol kralı olarak geldi...koca sezon 65 dk oynadı ve gitti...gittiği yerde gollerini atmaya devam ediyormuş...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: harun 26
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 13:55
Kris Boyd gol kralı olarak geldi...koca sezon 65 dk oynadı ve gitti...gittiği yerde gollerini atmaya devam ediyormuş...[/QUOTE]

-------------
ne zaman gelecek o büyük gece

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 14:02
iyi hazırlanırsa başarılı olacağını umuyorum.fizik şartları o mevki için çok ideal ancak teknik yapısına artık ertuğrul hoca takviye yapacak.umarım onun için iyi bir sezon olur.başarılar.

-------------

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 14:42
Ben umutlu değilim bu transferden ancak.. yanıltması dileğiyle. hayırlı olsun

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: £$£$
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 16:32
Hayırlı olsun bunun tipinde 2-3 transfer bizi şampiyon yapar devm devam heycanlı oluyor bu işi biliyorsunuz.FM bile ben daha kaliteli gençler buluyorum.

-------------

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 18:28
Hayırlı olsun.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderen: sonnefes26
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 19:14
Yerli oyuncuların fiyatları çok yüksek olduğu için gurbetçi futbolcu transferi oldukça doğru bir karar zaten Almanyada yetişen futbolcular gayet disiplinli oluyor Camiamıza hayırlı uğurlu olsun

-------------

Çektiğim her duman seni anlatır, gözümden yaş akar annem kıskanır; alsa da bu sevda canlarımızı, hayatın anlamı siyah kırmızı

Gönderen: nero-rosso
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 19:17
seyretmeden eleştirmek mantıksız.umarım iyi bir performans gösterir de utandırır milleti...

-------------
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 19:48
Umutluyum ,hayırlı olsun

-------------

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 06/Haz/2014 saat 22:12

-------------

Gönderi tarihi: 07/Haz/2014 saat 13:57
inşallah çok başarılı olursun

-------------

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 07/Haz/2014 saat 17:15
hosgeldın kardesım hayırlı olsun

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 08/Haz/2014 saat 01:45
Kamil gibi hemen takıma ayak uydurursun inş.

-------------

Gönderen: siyah ve kırmızı
Gönderi tarihi: 08/Haz/2014 saat 14:58
berkay büyük camiaya hoş geldin. sana ve camiamıza transferin hayırlı olsun. olumsuz mesaj yazan arkadaşlar olmuş bekleyip görmek lazım diyorum, erken konuşmak, yorum yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum. röpörtajında ertuğrul ve ömer hocalar beni izledi takip ettiler diye söylüyor. en azından youtubedeki video görüntüsüne göre transfer değil. bence hocalarımıza ve berkaya güvenip sabırla beklemeliyiz. taraftarımızın iyi transfer diye yazıp da takımımıza katkı sağlamayan transferlerden değil de umutsuz transfer diye bakıp da bizi yanıltanlardan olursun inşallah. sana en son örnek kalecimiz boffendir. berkay futbolunla, camiaya hizmetinle utandır bizi.

Gönderen: dolpinesk
Gönderi tarihi: 08/Haz/2014 saat 15:20
youtube de videolarına baktım 2 gölü ni izledim ikisi de kendi kalesine. Bizde olmaz inş ...

Gönderi tarihi: 08/Haz/2014 saat 21:46
Alıntı yapılan dolpinesk

youtube de videolarına baktım 2 gölü ni izledim ikisi de kendi kalesine. Bizde olmaz inş ...

Gönderen: efsane26es
Gönderi tarihi: 15/Haz/2014 saat 03:48
Yedek klubesi için yapılan transfer. hayırlı olsun...

-------------
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!

Gönderen: irfnzcn
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2014 saat 18:44
berkay kardeşim sende kaan gibi  İNŞAALLAH  başarılı olursun ALLAH utandırmasın kardeşim

-------------
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?

Gönderi tarihi: 13/Eyl/2014 saat 18:52
Umarım hatasız oynar

-------------

Gönderen: oguzhaneses
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2014 saat 00:43
Üzerine gelen toplarda kollarını kapalı tutması önemliydi. Umut vaadediyor.

Gönderen: manyakesesli26
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2014 saat 01:06
bugun iyi bir oyunc sergiledi ilerisi için maç tecrubesi kazanınca daha iyi olucagına inanıyorum

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2014 saat 02:16
ilk maçı olmasına ragmen ortalamanın üstündeydi inşallah daha da iyi olucak 

-------------
Anadolu Yıldızı

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2014 saat 09:17
Gayet başarıli bi maç cıkardı..veysele kafa vurdurmasinin disinda mudaheleleri yerindeydi..servetten bin gömlek iyidir

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2014 saat 23:04
Dabanına sağlık

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2014 saat 07:46
Turkiye gazetesi yazari Hasan Saricicek Berkay'i "Besiktas macinin adami" secmis:
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/hasan-saricicek/582480.aspx - http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/hasan-saricicek/582480.aspx

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2014 saat 10:31
inşaalah şımarmaz dahada çok çalışır bence sende doğuyorsun bir yıldız daha doğuyor...ama şımarmazsan çok çaışmaya kendine iyi bakmaya kendini gelişltirmeye devam edersen..biz harcanan çok topçuda gördük bu alemde inşaallah sen yıldız olacaksın...

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2014 saat 11:06
Hazırlık maçlarında izlediğim kadarıyla tam güven vermiyordu. Ard arda oynadıkça kendisini göstermeye başladı. Umarım ki dün akşam yaptığın kritik müdahaleleri, defanstan oyun kurma çabaların devamını görürüz. Hakemleri yenerek attığın gol için de teşekkürler.

Gönderen: a_kadir26
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2014 saat 11:56
çok iyi çalışmaya devam

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2014 saat 08:02
Tekrarlarini bekliyoruz:

Fotograf http://www.ligtv.com.tr/fotogaleri/28-eylul-gazete-manbsetleri/?pid=87&p=1 - Star gazetesinden...

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2014 saat 08:59
Üstelik Eskişehir çocuğu...

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 03/Eki/2014 saat 00:22
Beşiktaş maçında attığı golün tesadüf olmadığını anladım bugün antrenmanda. Adam harbiden oturtturuyor topa gelişine. Sanırım Alman altyapısından ötürü. Çok kaliteli vuruşlar yapıyormuş gerçekten. Umarım ilerde daha fazla golünü görürüz

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com