Sayfayı yazdır | Close Window

Balıkesirspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4442
Yazdırma tarihi: 23/Eki/2019 saat 07:52
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Balıkesirspor
Gönderen: EsesLi Onur
Konu: Balıkesirspor
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:20
SÜPER LİGE HOŞGELDİN BALIKESİRSPOR

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Yanıtlar:
Gönderen: Eskisehirspor48
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:22
40 YIL SONRA SÜPER LİGE HOŞGELDİN BALKES.Sempatik bir kulup lige renk katacagindan eminim

Gönderen: Hellofdreams
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:25
Balıkesirde harika goruntuler var gercekten cok sevindirici :) Hosgeldiniz Balkesliler fakat sizlerde 2 şer takim tutanlardansiniz.Ondan vazgecmeniz gerek.Balikesir fb li gs li bjk li kayniyor

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:27
İyi yakın bi deplasman oldu

Gönderen: thehellofangel26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:27
40 YIL SONRA HOŞGELDİN BALIKESİR.Yakin bir deplasman olacak.Lige renk katacaginizdan eminim.

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:30
Hosgeldinn Balikesirspor

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderen: Sürgünn
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:32
Balıkesirde fena halde çok Esesli renktaşımız var

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:33
Hoşgeldin Balkes...

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:34
43 yıl aradan sonra süper lige çıkma duygusu eminim harika bi duygudur.Bundan sonra Balıkesirde yaşayanlar sadece Balıkesirsporu tutar umarım...

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: NADİR
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:37
Hoşgeldin BALIKESİRSPOR, yalnız benimde nacizane bir eleştirim olacak,şampiyonluk maçı oynanıyo taraftar sus pus oturarak maç izliyo, bana çok enteresan geldi.

-------------
1965'den beri.

Gönderen: tükenmiş nefesler
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:41
Evet güzel yakın ir deplasman

-------------
Sevdan Bir Ateş...

Gönderen: majiskül
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:50
seneye zevkle gidebileceğim bir deplasman. hoşgeldin balıkesir.

-------------
Öyle bir meşale yaktın ki bu yürekte, artık her mac seyircisiz kalbimde....

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:52
hoşgeldin balkes

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: HUSO
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:56
HOŞGELDINIZ BALIKESIRSPOR CAMIASİ VE KULÜBÜ

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 18:59
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

40 YIL

Alıntı yapılan thehellofangel26

40 YIL SONRA

Alıntı yapılan enes1965

43 yıl aradan sonra

38 yıl değil mi :D:D:D

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: MertAydin
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:05
Hoşgeldin Balıkesirspor.Balıkesir'de Ünieses oluşumumuz vardır. Balıkesir'de yaşayan arkadaşlar,kardeşlerim ve abilerim bize katılmak isterlerse buradan bana özel mesaj atarak ve facebook'ta Balıkesir ÜniESES yazarak grubumuza ve aramıza katılabilirler.

-------------
Efsane...

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:05
Süper Lig: 1975-1976, 2014-
38 sene

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:10
balkes tebrikler

Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:15
Sırada Bandırmaspor var onlarında 1.lige çıkmalarını istiyorum.Tekrar hoşgeldin Balkes 10

Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:19
http://www.cnnturk.com/fotogaleri/spor/futbol/balikesirspor-40-yil-sonra-super-ligde

Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:20
http://amkspor.com/2014/05/04/40-yillik-ozlem-sona-erdi-295719/

Gönderen: emrah_eli
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:24
Çok Balkes'li arkadaşım vardır. ESES'i çokca desteklemişlerdir. Çıkmalarına çok sevindim. Tebrikler BALKES...

Gönderen: kartES
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:51
Balıkesir'in çıkmasına çok sevindim.
hem Ordu çıkamadı hem de yakın deplasman.

Gönderen: tarikesk
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 19:55
İBB bombasından sonra en azından doğru dürüst bir takım geldi. Maç sonu güzel kutladılar. Kalanlardan da Samsun ya da Mersin gelse güzel olur.
Haftaya Çarşamba inşallah biz de Konya'da maç sonu kutlamak için sahaya böyle ineriz.

Gönderen: iso1965
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 20:04
balikesirin çıkması güzel oldu, kayseri ile antalyanın düşmesi de güzel oldu. ibb çıkmasa iyiydi, taraftarı olan takımlar olsa lige renk gelir. bence samsun gelsin içlerinde bana en sıcak samsun geliyor..

-------------
şortlularla,kravatlılar gider. Geriye ATKILILAR kalır.

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 20:24
Taraftarı olan bir takımın gelmesi iyi oldu gerçekten hoşgeldin Balkes.Darısı Samsunspor'a diyeyim :)

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: boffin25
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 20:45
hoş geldin balkes gereksiz Antalya gitti gereksiz İstanbul geldi darısı samsunun başına taraftarı olan takım gelsin yaaa

Gönderen: aciktribun
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 20:51
Samsunda çıksın tam olsun. Taraftarı olan takımları severim. Kayseri-Antalya'dan 10 kat fazla taraftarları var

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:00
hayırlı olsun ama belediye maçta oynamadı bana göre gol pozisyonunda topu geri çeviriyorlardı yenikler kerhen atak yapar gibi yapıyorlardı bu kadar da olmaz, ne yazık ki hakkıyla gelemedi süperlige

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: comx26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:26
Alıntı yapılan bilek26

hayırlı olsun ama belediye maçta oynamadı bana göre gol pozisyonunda topu geri çeviriyorlardı yenikler kerhen atak yapar gibi yapıyorlardı bu kadar da olmaz, ne yazık ki hakkıyla gelemedi süperlige

kesinlikle katılmıyorum adamlar son haftaya kadar alın teri akıtmışlar son maça kadar getirmişler beraberlik bile yeterken kesin şike vardır yaa demek ayıptır .

-------------
siyah kırmızı şampiyon eses

Gönderen: turkkartal
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:27
Alıntı yapılan bilek26

NASIL ANLADIN HAKETMEDİKLERİNİ.BALIKESİR BU PUANA NASIL GELDİ.BOŞ BOŞ KONUŞUYORSUNUZ.BU TAKIMIN MAÇLARINI İZLEDİN Mİ.ŞEHİR YÖNETİM TAKIM TEK YÜREK ALINLARININ TERİYLE HAKETTİLER.ANKARASPO VE ORDU .SAMSUN GİBİ LOBİSİ KUVVETLİ TAKIMLARA KARŞI SAHADA MÜCADELE ETTİLER.

-------------
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:29
Bence hakkettiler ve umarım sahip çıkarlar

-------------

Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:31
Alıntı yapılan bilek26

Gerçekten sacmaliyorsunuz ya ayiptir sizin bu yaptiginiz.Butun sezon boyunca harika bir.BALIKESİRSPOR takimi vardi ve sonuna kadar hak ettiler. Ozaman Bizde kayseriye ve erciyese yattik dimi ¿¿¿

Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:35
Alıntı yapılan comx26

Alıntı yapılan bilek26

kesinlikle katılmıyorum adamlar son haftaya kadar alın teri akıtmışlar son maça kadar getirmişler beraberlik bile yeterken kesin şike vardır yaa demek ayıptır .

Bu kisinin yaptigi aciklama son derece terbiyesizcedir.Tum sezon boyunca muthis bir performans sergiledirler Reis önderliginde.Kalkip bu şekilde bir ithamda bulunmak ayiptir yaziktir.Bizde herkeze yatiyoruz ozaman ? ERCİYES KAYSERİ SİRADA ANTEP ?

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:38
Senelerdir sempati duydugum bir takimdir. Taraftari ve sehriyle süperlige renk katacaklar. Sonuna Kadar hakettiniz.

Hosgeldin BalKes...

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: tükenmiş nefesler
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:44
Kendi evindeki tribünleri dolduramayan Antalya yerine daha çok yakışacaktır Balıkesir Süper lige hoşgeldiniz

-------------
Sevdan Bir Ateş...

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 21:51
Alıntı yapılan Hellofdreams

Alıntı yapılan comx26

Alıntı yapılan bilek26

Bu kisinin yaptigi aciklama son derece terbiyesizcedir.Tum sezon boyunca muthis bir performans sergiledirler Reis önderliginde.Kalkip bu şekilde bir ithamda bulunmak ayiptir yaziktir.Bizde herkeze yatiyoruz ozaman ? ERCİYES KAYSERİ SİRADA ANTEP ?

terbiyesiz demek zaten terbiyesizlik olmuş değil mi? ayrıca maçı seyrettin mi? boş boş cevap yazıyorsunuz. Biz yeniliyoruz beceriksiziz ama i.b.b. normalde taş gibi top oynuyor esas futbollarıyla süperligte ilk 3 e girerler hiç maçlarını izledin mi 3 hafta önce şampiyonluğu garantilediler bilip bilmeden yazıyorsunuz balıkesirin 3 tane futbolcusunu say desem sayamazsınız cevap yetiştireceğinize kendi yorumunuzu yazın biz de efendi efendi okuyalım ayrıca bir zahmet saygılı olmayı öğreniniz, ben sadece spor etiğiyle bağdaşmayan oyun izlediğimi izlettirildiğimi görerek buna üzüldüğümü belirttim ne demek terbiyesizce ayıp ayıp.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: cisse007
Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 22:00
Ben en çok 10 15 yaşlarındaki çocukların, üç büyütülmüş takımları değil de kendi şehirlerinin takımının taraftarı olmasına vesile olacak bir olay olmasına sevindim.
Bütün balıkesir meydanlarda. meşaleler yandı konvoylar sokağa döküldü. 2.lig b'den ptt'ye ordan süper lige çıktığımız zamanları yad ettim, duygularına ortak oldum.
İnşallah çarşamba günü biz de aynı tarifeden, sevinen taraf oluruz..

-------------
seni sevmeyen ölsün..

Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan comx26

Alıntı yapılan bilek26

terbiyesiz demek zaten terbiyesizlik olmuş değil mi? ayrıca maçı seyrettin mi? boş boş cevap yazıyorsunuz. Biz yeniliyoruz beceriksiziz ama i.b.b. normalde taş gibi top oynuyor esas futbollarıyla süperligte ilk 3 e girerler hiç maçlarını izledin mi 3 hafta önce şampiyonluğu garantilediler bilip bilmeden yazıyorsunuz balıkesirin 3 tane futbolcusunu say desem sayamazsınız cevap yetiştireceğinize kendi yorumunuzu yazın biz de efendi efendi okuyalım ayrıca bir zahmet saygılı olmayı öğreniniz, ben sadece spor etiğiyle bağdaşmayan oyun izlediğimi izlettirildiğimi görerek buna üzüldüğümü belirttim ne demek terbiyesizce ayıp ayıp.

Sana degil ptt den meksikadan çine kadar oyuncu sayabilcek futbol bilgim var.İbb yedek agirlikli cikti bizim gibi

Gönderen: Şaban EMRE
Balıkesirspor'un çıkması diğer takımlara nazaran daha iyi.. Çünkü 44 yıllık bir özlem ile geldiler buraya ve değerini bileceklerdir.. Süperlig'de olmaları sayesinde belki İstanbul takımlarını tutan Balıkesirlilerde vazgeçerler de o takımlardan Balıkesirspor'u tutarlar.. Çok kalabalık bir seyircisi var zaten kulübün ama iyi tribün yapamıyorlar.. Yine de renk katacaklar.. Zaten sezon başından beri en çok istediğim takımdı..

-------------
Sevinmek için sevmedik!

Gönderi tarihi: 04/May/2014 saat 23:22
Alıntı yapılan Şaban EMRE

Balıkesirspor'un çıkması diğer takımlara nazaran daha iyi.. Çünkü 44 yıllık bir özlem ile geldiler buraya ve değerini bileceklerdir.. Süperlig'de olmaları sayesinde belki İstanbul takımlarını tutan Balıkesirlilerde vazgeçerler de o takımlardan Balıkesirspor'u tutarlar.. Çok kalabalık bir seyircisi var zaten kulübün ama iyi tribün yapamıyorlar.. Yine de renk katacaklar.. Zaten sezon başından beri en çok istediğim takımdı..

Degisik bir takim iyi oldu sempatik oyunculari var Reis lalawela karikari gibi.Seyircisi nerdeyse her macta stadi kismen dolduruyor fakat oncede dedigim gibi orasida 2 TAKİM TUTANLARDAN.Sehirde fb li gs li bjk li balikesirlilerden daha cok.Belki akillari baslarina gelir degisirler.Yinede iyi oldu hak ettiler geldiler.Arabayla 3 saatlik mesafedeler hakin bir deplasman guzeldir :)

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 00:12
3 4 Haftardır ankara ilk 2yi kovalıyodu.Ankarasporun gelmesinden iyidir bence balkesin gelmesi.Renkli bir şehir

-------------
EsEs

Gönderen: a_kadir26
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 01:28
hoşgeldin en son 1974 te o zaman ki adıyla 1. ligdeymişiniz inşallah kalıcı olursunuz
şehir takımları çıksın süper lige izmirden de birisini isterim çekişmeli olur (göz göz, kaf kaf ) ikisinden birinin gelmesini isterim

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 02:49
Alıntı yapılan a_kadir26

hoşgeldin en son 1974 te o zaman ki adıyla 1. ligdeymişiniz inşallah kalıcı olursunuz
şehir takımları çıksın süper lige izmirden de birisini isterim çekişmeli olur (göz göz, kaf kaf ) ikisinden birinin gelmesini isterim

Izmir den bir cacik olmaz
Birbirlerini yemekten takim birakmadilar
Altay ve Goztepe deplasmanlari Istanbul takimlarinin korkulu ruyasi idi
Hele Karsiyaka seyircisi bizden nefret eder
Anadolu dan takim cogalsin
Malatya dan, Bolu'dan,Erzurum'dan, Van'dan,Giresun'dan,Zonguldak'tan,Sakarya'dan, Kocaeli'nden..

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 02:50
Umarim playoff'tan Samsun ciksin
Ankaraspor'u hic istemiyorum
Ordu_Mersin asansor takim oldular

-------------

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 07:21

Degisik bir takim iyi oldu sempatik oyunculari var Reis lalawela karikari gibi.

Erkan Zengin, Lalawele Atakora ve Kwame Karikari ayni menajerlik sirketi ile calisiyorlar:
http://www.rispectsportsagency.com/eng/News/17 - http://www.rispectsportsagency.com/eng/News/17
Bu arada hem Lalawele, hem de Karikari sezon basinda Balikesirspor ile sadece birer senelik sozlesme imzlamislar.

Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 07:33
Balikesirspor'un Super Lig'deki son sezonu:
http://www.mackolik.com/Team/Default.aspx?id=1648&season=1975%2F1976 - http://www.mackolik.com/Team/Default.aspx?id=1648&season=1975%2F1976
O sezon Balikesirspor'a gol atamayan tek takim Eskisehirspor olmus...

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 07:56
Tebrikler Balıkesirspor.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 08:09
Hoş geldin Balkes.. iyi bir sezon geçirdiniz. bravo

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: 26 YK 222
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 08:15
Hoş geldin Balkes. Güzel Şehir,Güzel Takım.

-------------
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.

Gönderen: eskisehirspor
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 08:15
Hoşgeldin Balıkesir...Başarılar...

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Gönderen: essum
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 15:40
hoşgeldin balkES

-------------
karakızıl oldu hep sevdam

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 16:33
BalkES güzel bir deplasman olacaktır

-------------

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 16:54
Memleketim Eskişehir...
Yaşadığım ekmeğini yediğim Konya...
Bu ikisi dışında en çok sevdiğim şehir
kesinlikle Balıkesir...
O yüzden bu şampiyonluğa çok sevindim...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: Cafbin_26
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 17:07
Hosgeldin BALKES.

-------------
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses

Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 18:11
Alıntı yapılan esmutlu

Memleketim Eskişehir...
Yaşadığım ekmeğini yediğim Konya...
Bu ikisi dışında en çok sevdiğim şehir
kesinlikle Balıkesir...
O yüzden bu şampiyonluğa çok sevindim...

Mutlu abi yanlis bilme diye soyluyorum Balikesirspor sampiyon olmadi 2.olarak cikiyor :) Sampiyon İBB oldu :)

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 18:36
Hoşgelin Balkes.. Bize güzel bir deplasman çıktı hem de yakın.. Bana ligi Balıkesir deplasmanı ile açıcaz gibime geliyor

-------------
ES-ES

Gönderen: hardsickk
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 19:00
Hoşgeldin Balkes.

Gönderen: nahre26
Gönderi tarihi: 05/May/2014 saat 19:13
Hoşgeldin balkes güzel deplasman olucak Yaşasın Şehrine ihanet etmeyen anadolu çocukları

-------------
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim

Gönderen: Sürgünn
Gönderi tarihi: 26/Tem/2014 saat 17:54
yav bunlar yanlış adamı karşılamışlar? bu kadar kişi havalimanın da karşılıyoda bu aldıkları ronald vargas yani bizim bildiğimiz fiorentinalı peru milli takımının kaptanı juan vargas değil ki?

vallahi o kadar adam fiorentinalı vargas sanıp karşılamaya gitmediyse bişey bilmiyorum bu ronald vargas yahu şu anda kulüpsüz boşta. venezuelalı bu adam bunu ben pesten hatırlıyorum

Gönderi tarihi: 19/Kas/2014 saat 06:33
Balıkesirspor yönetimi, forma sponsoru olarak Yırcalı Şirketler Grubu ile anlaştı. Maddi krizdeki kırmızı-beyazlı kurmaylar, Yırcalı Grubu'nun 1.5 milyon liralık desteğiyle nefes aldı:
http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2014/11/19/balikesire-yeni-sponsor - http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2014/11/19/balikesire-yeni-sponsor

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 20/Kas/2014 saat 15:47
sssss

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: aerdem26
Gönderi tarihi: 20/Kas/2014 saat 16:36
Alıntı yapılan gündüzlerli26

sssss

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 20/Kas/2014 saat 23:09
Alıntı yapılan gündüzlerli26

sssss

Hayatımda bu kadar salak bir tezahurat daha duymadım.

Gönderen: eseslihalo
Gönderi tarihi: 21/Kas/2014 saat 01:31
Herşey tamam da yıldırım demirören yeter ve futbolun katili türk hakemleri sloganları neden ceza gerektiriyor? Yalan değil yanlış değil küfür desen küfür değil.

-------------
anadolu ihtilali 1965

Gönderi tarihi: 21/Kas/2014 saat 06:38
Alıntı yapılan eseslihalo

Herşey tamam da yıldırım demirören yeter ve futbolun katili türk hakemleri sloganları neden ceza gerektiriyor?

Uygulamaya koyduklari herseyi (Passolig, vs) kabullendikce onlar daha da ileri gidiyorlar, kendilerini kral ilan etmelerine az kaldi

Gönderen: karamürsel-es
Gönderi tarihi: 21/Kas/2014 saat 20:25
Federasyon önce balıkesirliyim diye Balıkesir'in yediği net gole ofsayt diyerek EsEs'n hakkını çalan yan hakemine ceza versin

-------------
karamürselden..

Gönderi tarihi: 29/Kas/2014 saat 09:12
Hicbir Balikesirsporlu futbolcu takimlarinin bu sezonki maclarinin tamaminda ilk 11'de sahaya cikamamis. Oysa ki, Super Lig'deki diger takimlarin tumu en az bir futbolcularini her hafta ilk 11'de gorevlendirmis.
Kaynak: Opta Sports

Gönderi tarihi: 23/Ara/2014 saat 06:56
Balıkesirspor’un golcüsü Ali Öztürk, bütün liglerde gol atarak Türk futbol tarihine geçti. Kocapabuç lakaplı Öztürk, amatör kümede atmaya başladığı gollerini, Balıkesirspor forması ile 3. Lig, 2. Lig, 1. Lig ve Süper Lig’de de sürdürerek büyük bir başarıya imza attı.
Kaynak: http://ekspresgazetesi.org/2014/12/22/ali-ozturkun-tarihe-gecti.html - http://ekspresgazetesi.org/2014/12/22/ali-ozturkun-tarihe-gecti.html

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 15:10
aberler » PFDK Kararları » PFDK Kararları Detay Sayfası

PFDK Kararları - 26.02.2015     26.2.2015
PFDK Kararları - 26.02.2015
More Sharing ServicesPaylaş|Share on facebookShare on twitterShare on googleShare on digg
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 26.02.2015 tarih ve 65 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.
1- BALIKESİRSPOR Kulübünün, 22.02.2015 tarihinde oynanan BALIKESİRSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübünün, mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübü'nün, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 9.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle BALIKESİRSPOR Kulübünün, toplam 209.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübü başkanı TUNA AKTÜRK'ün, müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL 6 AY HAK MAHRUMİYETİ ve 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübü idarecisi FARUK DEMİRASLAN'ın, müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi, hakem soyunma odası koridorlarında akredite edilmeden yer almasından dolayı ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 1 YIL 1 AY HAK MAHRUMİYETİ ve 110.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübü idarecisi SALİH ZEKİ ÇIKRIKÇI'nın, müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübü idarecisi HASAN CENGİZ GÜNEŞ'in, müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi, hakem soyunma odası koridorlarında akredite edilmeden yer almasından dolayı ve akredite edilmediği alanda yer almasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 1 YIL 1 AY HAK MAHRUMİYETİ ve 110.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübü idarecisi UĞUR EROL'un, müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübü antrenörü SERKAN AFACAN'ın, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 26.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BALIKESİRSPOR Kulübü görevlisi SERDAR AKGÜL'ün, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 15 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına,

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 15:11
PFDK Balıkesir'e Sen Kibarca Sezon Sonunu Bekleme Bir Alt Lige Yol Al Demiş ....

-------------

Gönderen: okanlahayatpro
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 16:11
ben çok bilmiyorum fakat biz balıkesire bayya yardım ettik kaç kart cezalısı kaç kırmızı kart bilmiyorum gençler maçında 2 kırmızı kart beşiktaş maçında sarı kart cezalısı yaptıklarımız var matt bana yardımcı olursanız sevinirim

-------------

tek büyük eses

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2015 saat 19:58
Yanliş anlaşılmasın fakat balıkesirin ve balıkesirsporun süper lig potansiyeli maalesef yok..

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 28/Şub/2015 saat 05:22
Alıntı yapılan okanlahayatpro

ben çok bilmiyorum fakat biz balıkesire bayya yardım ettik kaç kart cezalısı kaç kırmızı kart bilmiyorum gençler maçında 2 kırmızı kart beşiktaş maçında sarı kart cezalısı yaptıklarımız var matt bana yardımcı olursanız sevinirim
Genclerbirligi'nde Ahmet Calik ve Gosso bizimle oynadiklari macin ardindan kirmizi kart cezalilari olduklari icin, Stancu ise sakatlandigi icin Balıkesirspor macinda forma giyemediler.
Besiktas'ta ise tam 3 futbolcu (Oguzhan, Necip ve Motta) bizimle oynadiklari macta gordukleri sari kartlardan dolayi cezali duruma dustukleri icin Balikesirspor'a karsi forma giyemeyecekler.

Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 04:57
Balıkesirspor'un golcü oyuncusu Gökhan Ünal, kırmızı-beyazlı formayla atacağı bir gol ile '100'ler Kulübü'ne girecek:
http://www.yeniasir.com.tr/spor/2015/03/26/100ler-kulubu-icin-gun-sayiyor - http://www.yeniasir.com.tr/spor/2015/03/26/100ler-kulubu-icin-gun-sayiyor

Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 08:13
Bu Düşecek Takımların Arasında Sadece Dikkat Edilmesi Gereken Takım Balıkesir ....

-------------

Gönderi tarihi: 17/Nis/2015 saat 05:14
Balikesirspor'un mevcut yonetiminin secildigi kongre mahkeme karari ile iptal edilmis; kulup kayyuma devredilebilirmis:
http://www.yeniasir.com.tr/spor/2015/04/17/balikesire-mahkemeden-sok-haber - http://www.yeniasir.com.tr/spor/2015/04/17/balikesire-mahkemeden-sok-haber

Gönderi tarihi: 18/May/2015 saat 01:54

Dustugune uzuldgum tek takim Balikesir oldu.

Erciyes fazlalik bir takim ve de zengin .

Karabuk de zengin takim

Her ikisi de gelecek yila donerler.

Oysa Balikesir oyle degil.Kulup karisik.

Seyircisi muthisti:Sezon basinda en fazla stadi dolduranlarin basinda Balikesir seyircisi geliyordu.

Son maclarda da hem guzel oynamaya hem de cok gol atmaya basladilar.

Umarim en kisa zamanda tekrar Superlig'e donerler.

-------------

Gönderi tarihi: 08/May/2018 saat 05:45
Balıkesirspor'da yeni başkan Mustafa Bahçeci:
http://balikesiryenigun.com/balikesirsporda-bahceci-donemi-h21408.html - http://balikesiryenigun.com/balikesirsporda-bahceci-donemi-h21408.html

Gönderi tarihi: 25/May/2018 saat 08:17
BALKES’TE 4 İMZA:
Sezon öncesi iç transfer çalışmalarını sürdüren Balıkesirspor Baltok, mukavelesi 31 Mayıs’ta sona erecek olan Nizamettin Çalışkan, Abdulkadir Özgen, Mehmet Boztepe ve Foxi Kethevoama ile 2 yıllık sözleşme imzaladı:
http://balikesiryenigun.com/balkeste-4-imza-h22405.html - http://balikesiryenigun.com/balkeste-4-imza-h22405.html

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 30/May/2018 saat 22:48
Balıkesirspor, teknik direktör Giray Bulak ile yeniden anlaşmaya vardı.

Gönderi tarihi: 03/Tem/2018 saat 08:18
Transfer yasağı olan Balıkesirspor Baltok, Burak Çalık dışındaki tüm oyuncularıyla anlaşma sağlamış:
http://balikesiryenigun.com/balikesirspor-baltok-sezonu-acti-1-h24675.html - http://balikesiryenigun.com/balikesirspor-baltok-sezonu-acti-1-h24675.html

Gönderi tarihi: 10/Tem/2018 saat 07:12
Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak, takımın iskeletini koruduklarını söyledi:
“Daha önce de belirtmiştim. Transfersiz de bir hikaye yazılabilir. Biz kadromuzu koruduk. Öyle takımlar vardır ki 10 tane transfer yapar 10 tane oyuncu bırakır. Böyle olunca da giden oyuncuların yerine o dolguyu yapmak durumundasınız. Biz bu durumda olmadık. Bugün sahaya çıktığımız da gözü kapalı oynayacak bir ekibimiz var. Transfer yapmamamıza rağmen diğer takımlardan altta bir takım değiliz. Belki transfer yasağımız devam ediyor. Ama bunu şöyle düşünüyorum. Nasıl Avrupa’da transferini özlediğimiz takımlar stabil kendi ekibini koruyup bir veya 2 transfer yapıyorsa bizde kendimizi böyle bir takım görünümüne büründürebiliriz. Transfer ihtiyacımız yok diye transfer yapmadık diyebiliriz. Tamamen modern bir takım çerçevesinde alt yapıya yöneldik diyebiliriz. Yokluktan varlık çıkartmanın peşinde olacağız. 12-13 tane genç çocuğumuz bizimle beraber. Biliyoruz ki oyuncularımız geçen sezon 1.ligde de grubumuzun şampiyonu oldular”.
Kaynak: http://balikesiryenigun.com/giray-bulak-takimin-iskeletini-koruduk-h24957.html - http://balikesiryenigun.com/giray-bulak-takimin-iskeletini-koruduk-h24957.html

Gönderi tarihi: 23/Ara/2018 saat 07:58
Son 5 maçta aldığı 4 galibiyet ile çıkışa geçen Balıkesirspor Baltok şu günlerde sahadaki futbolu yerine ekonomik durumuyla daha fazla konuşulur oldu. 10’a yakın futbolcusunun TFF’na başvurduğu Balıkesirspor Baltok’ta mali kriz hat safhaya ulaştı. Ara transferde bir çok oyuncunun gidebileceği konuşulurken, transfer yasağı bulunan Balıkesirspor’da maddi arayış sürüyor.
Kaynak: http://www.yenihabergazetesi.net/bal-kes-devreyi-3-puanla-kapatmak-istiyor-2/ - http://www.yenihabergazetesi.net/bal-kes-devreyi-3-puanla-kapatmak-istiyor-2/

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 23/Ara/2018 saat 14:19
Alıntı yapılan matt

Son 5 maçta aldığı 4 galibiyet ile çıkışa geçen Balıkesirspor Baltok şu günlerde sahadaki futbolu yerine ekonomik durumuyla daha fazla konuşulur oldu. 10’a yakın futbolcusunun TFF’na başvurduğu Balıkesirspor Baltok’ta mali kriz hat safhaya ulaştı. Ara transferde bir çok oyuncunun gidebileceği konuşulurken, transfer yasağı bulunan Balıkesirspor’da maddi arayış sürüyor.
Kaynak: http://www.yenihabergazetesi.net/bal-kes-devreyi-3-puanla-kapatmak-istiyor-2/ - http://www.yenihabergazetesi.net/bal-kes-devreyi-3-puanla-kapatmak-istiyor-2/

bu gidişle 1.lig de takım kalmayacak. ekonomik durumu iyi olan 2-3 takım hariç tüm takımlar alt yapıyla çıkacak maçlara. Tff nin harika muhteşem yönetimi. müdahale gelmezse süperligden sonrası amatör kümeye dönecek. ancak bunu o koca koca kanllarda söyleyebilen yok. varsa yoksa boyalı 4 ezikler ve proje takımları. fener küme düşse de futbolun türkiye gerçeği daha iyi anlaşılsa

Gönderi tarihi: 30/Ara/2018 saat 09:15
Balıkesirspor Baltok’ta Kamerunlu 25 yaşındaki forvet Steve Beleck 24 Aralık itibariyle sözleşmesini tek taraflı feshetti. Balıkesirspor Baltok’a 2017-2018 sezonu başında Ümraniyespor’dan gelen Steve Beleck 20 resmi maçta 3 gol kaydetmişti:
http://www.yenihabergazetesi.net/beleck-sozlesmesini-feshedip-gitti/ - http://www.yenihabergazetesi.net/beleck-sozlesmesini-feshedip-gitti/

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 13/Mar/2019 saat 17:44
Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor Baltok, Nuno Coelho ve Andre Santos'a olan borçlardan dolayı CAS'tan 6 puan silme ve transfer yasağı ile karşı karşıya...

Kulüp Yöneticisi Kemal Büyükakın, bu oyunculara olan borçları nedeniyle 2 ay süre verildiğini ve bu süre içinde borçların ödenmemesi durumunda kulübe transfer yasağı ve 6 puan silme cezası gelebileceğini açıkladı.

2 ay süre vermişler , döviz borçları kuluplerin korkulu rüyası!

Gönderi tarihi: 30/Nis/2019 saat 06:43
Alıntı yapılan Waddle

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor Baltok, Nuno Coelho ve Andre Santos'a olan borçlardan dolayı CAS'tan 6 puan silme ve transfer yasağı ile karşı karşıya...
Kulüp Yöneticisi Kemal Büyükakın, bu oyunculara olan borçları nedeniyle 2 ay süre verildiğini ve bu süre içinde borçların ödenmemesi durumunda kulübe transfer yasağı ve 6 puan silme cezası gelebileceğini açıkladı.
2 ay süre vermişler , döviz borçları kuluplerin korkulu rüyası!
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın devreye girmesi ile paranın yüzde 90’ına yakını toplanmış ve paranın bugün tamamlanıp Federasyona yatırılması bekleniyormuş:
http://demokratgazetesi.com.tr/balkes-icin-cok-guzel-hareket-bekleniyor/ - http://demokratgazetesi.com.tr/balkes-icin-cok-guzel-hareket-bekleniyor/

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 06/May/2019 saat 21:49
Coelho ve Santos borclarini ödeyememis Balikesir.
6 puan silme ve önümuzdeki sezon 2 donem tansfer yasagi gelmis.Su an puan siralamasinda altimiza indiler.Ligden dusme tehlikeleri yok.Biraz daha dusuk puanlari olsaydi buyuk sikinti yasayacaklardi.
Goruldugu gibi isin sakasi yok beyler.Gecen ay Pinto dosyasindan sebep bizede -6 ceza uygulancakti ama halledildi deyip gecistirildi.
Sahsen endiseliyim bir yerden ceza gelecek ve tekrar kume dusme potasina girecegiz diye.
Umarim yasamayiz boyle seyler.

Gönderi tarihi: 19/Haz/2019 saat 07:26
Giray Bulak Balıkesirspor Baltok'taki görevinden ayrıldı:
https://ajansspor.com/haber/giray-bulak-balikesirspor-baltoktaki-gorevinden-ayrildi-307219 - https://ajansspor.com/haber/giray-bulak-balikesirspor-baltoktaki-gorevinden-ayrildi-307219
**
Balıkesirspor Baltok’ta Mahatma Otoo, Steve Beleck ve Nizamettin Çalışkan sözleşmelerini feshettiler:
https://gazetekspres.com/balikesirspor-baltokta-bir-ayrilik-daha.html - https://gazetekspres.com/balikesirspor-baltokta-bir-ayrilik-daha.html
**
Balıkesirspor ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden BALTOK arasında olan isim sponsorluğu sona erdi:
https://gazetekspres.com/artik-baltok-yok.html - https://gazetekspres.com/artik-baltok-yok.html
**
Balıkesirspor iç transferde imzaları attırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün 5 imza attıran kırmızı beyazlılar, dünde altyapıda görev alan 3 futbolcusuna prosfesyonel imza attırdı:
https://gazetekspres.com/balikesirsporda-ilk-imzalar-atildi.html - https://gazetekspres.com/balikesirsporda-ilk-imzalar-atildi.html

Gönderi tarihi: 22/Haz/2019 saat 06:18
Balıkesirspor, Nuno Andre Coelho dosyasını kapattı:
http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/balikesirspor-nuno-andre-coelho-dosyasini-kapatti-41251620 - http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/balikesirspor-nuno-andre-coelho-dosyasini-kapatti-41251620

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com