Sayfayı yazdır | Close Window

Sivasspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2132
Yazdırma tarihi: 06/Ara/2019 saat 06:54
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Sivasspor
Gönderen: Cumhuriyet
Konu: Sivasspor
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 13:36

Sivasspor ile ilgili her türlü haberleri bu başlıkta toplayalım

Yanıtlar:
Gönderen: santi
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 14:06
Pini Balili verseler bize..

-------------
fethi , nihat , ender filelere gönder

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 14:36

yaşlı adamların turşusunumu kuracaz balili değil faruk bayar gelsi iyi olur hem genç hemde tecrübeli en iyiside eskişehirli

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 14:42
Alıntı yapılan İSMAİL26

yaşlı adamların turşusunumu kuracaz balili değil faruk bayar gelsi iyi olur hem genç hemde tecrübeli en iyiside eskişehirli

Yaşlı? Balili
18 Haziran 1979 doğumlu yani daha 30'una yeni girdi. Taner için 34 yaşındaki adam için 100 sayfa yazı yazıldı bu forumda.Smile

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: lig_a
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 15:24
Yasin Sivasspor'da !
Yasin%20Sivassporda%20!
Bilica'yı Fenerbahçe'ye veren Sivasspor, Yasin Çakmak'ı renklerine bağladı.

Brezilyalı stoperi Bilica'yı Fenerbahçe'ye veren Sivasspor, sarı-lacivertli kulübün savunmacısı Yasin Çakmak'ı renklerine bağladı. Sivasspor ile her konuda anlaşan Yasin'i teknik direktör Bülent uygun'un ısrarla istediği öğrenildi. Öte yandan kırmızı-beyazlıların teknik direktörü Bülent Uygun, Suudi Arabistan ve Katar'dan gelen transfer tekliflerini "hedeflerine uygun bulmadığı" gerekçesiyle geri çevirdiğini ifade etti.

-------------
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderen: Rio
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 16:01
Sivasspor 5 sene içinde Bank Asya'ya düşer bence

-------------
Forever Es-Es

Gönderen: tüko_eses
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 16:46
su sivasın sampiyon olmadıgına valla çok sevindim

-------------
365 gün 6 saat eskişehirspor...

Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 17:44
Alıntı yapılan İSMAİL26

balili daha 29 yaşında taner 34 yaşında aradaki farkı siz açıklayın o zaman? 100 sayfa taner taner taner diye dil dökmeye gerek yok hiç değilse balili için

-------------

Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 17:45
faruk bayar eskişehirli diyorsunda sivas-eses maçında yaptıklarını görmedin galiba eskişehirli dediğin delikanlı olur biraz o çoktan kaybetmiş eskişehirlilk kimliğini

-------------

Gönderen: lig_a
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 17:47
Alıntı yapılan santi

faruk bayar eskişehirli diyorsunda sivas-eses maçında yaptıklarını görmedin galiba eskişehirli dediğin delikanlı olur biraz o çoktan kaybetmiş eskişehirlilk kimliğini
resmen eses maçında yatsın diyorsun yani.
bence eskişehir kimliğine yakışır şekilde takıma faydalı olmaya çalıştı.
diğer türlü şikeci olmuş olurdu.

-------------
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderen: esesfun
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 17:54
Alıntı yapılan santi

faruk daha ne yapsın,maçta topu resmen eliyle kürüdü penaltı olsun diye ama sağolsun hakemler gene görmedi yada görmek istemedi,maçtan sonrada faruk geldi tribünlere iyi yolculuklar diledi gelen taraftarımıza,bilip bilmeden bazı şeyleri yazmayın gözünüzü seveyim.

-------------
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderen: onuronat
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 18:10
Faruk bişi yapmamıştı tabiki çıktı maç sonrası röportajda bütün Eskişehirspor camiasından özür diledi. Bence o olayda Faruk' un hiçbir suçu yoktu. bütün olay hakemlerdeydi Angry

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im

Gönderen: 26lı
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 18:29
Alıntı yapılan tüko_eses

bende istemiyodum sizin gibi ama herkes olsun anadoludan cıksın ŞMP dıyodu.. ama anadoludan çıkcaksa bu Es-Es'im olsun bi başkası olmasın...

-------------
KÜFÜR İstemiyoruz....

Gönderen: ati ömer
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 18:46
Alıntı yapılan santi

Ben Bizzat Eskisehir Tribunundeydim Ve Bizzat Geldi Kendi Formasını Bize Verdi...Ve Ben Bi Saygısızlıgını Görmedim

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR DERTLERİMİN DERMANISIN..

Gönderen: pop corn
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 18:47
Faruk, sivasta herhangi bir terbiyesizlik yapmadı.
Eskişehirdeki maçta yapmıştı.

-------------
slogan bulamadım.

Gönderen: baltraES
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 18:50
faruk bayarı bende seviyorum kanat oyuncusu olarak

-------------
ES   ES

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 18:54
Alıntı yapılan pop corn

Faruk, sivasta herhangi bir terbiyesizlik yapmadı.
Eskişehirdeki maçta yapmıştı.

Oyun içinde bir pozisyonda faul yapmıştı. Ortamın gerileceği hiç birşey yokken taraftar buna sinirlendi. Ve Faruk oyundan çıkıcanya kadar kendisine küfür edildi. Burada suçlu olan taraftarımızdı.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 10/Haz/2009 saat 14:09
Eğer Antalyaspor'u yenemeseydik, Ömer'de p... yapılırdı.Allahtan yendik...

-------------

Gönderen: şimşek26
Gönderi tarihi: 10/Haz/2009 saat 16:23
Alıntı yapılan tüko_eses

Bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm hep anadolu diyoruz anti bizans diyoruz ama ilk şampiyonunda efsane olarak eskişehirsporumuzun olmasını isterdim hep ondan sonra bütün anadolu takımları olabilir bir mahsuru yok gurur duyarım ama ilk esesim olmalı biraz bencilce ama napalım duygular böyleyse Big%20smile sekiztaşın şampiyon olması da çok kötü trabzon olsaydı keşke Wink

-------------
yer siyah gök kırmızı şimşekler çakıyor dört biryanda

Gönderen: şimşek26
Gönderi tarihi: 10/Haz/2009 saat 16:25
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Eğer Antalyaspor'u yenemeseydik, Ömer'de p... yapılırdı.Allahtan yendik...

Clap evet çok haklısın malesef bunları aşamıyoruz bir türlü kesin öyle olurdu allahtan yendik

-------------
yer siyah gök kırmızı şimşekler çakıyor dört biryanda

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 10/Haz/2009 saat 16:29
Alıntı yapılan Rio

Sivasspor 5 sene içinde Bank Asya'ya düşer bence

Şuraya giriyoruz belki kayda değer bişeyler okuruz diye.
Birisi kendini nostradamus sanmış kehanette bulunuyor.
2 sayfa boyunca da Faruk'un maçlarda bize karşı tavrı sorgulanmış.

-------------
KKŞ

Gönderi tarihi: 10/Haz/2009 saat 18:55
baliliyi versinler bize

-------------

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 10/Haz/2009 saat 20:21
oldu.. istersen bide onların yerine biz gidelim şampiyonlar ligine..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: GKH_ESES
Gönderi tarihi: 10/Haz/2009 saat 20:42
Balili artık o kadar iyi değil bize 90 dk lık adamlar lazım...

-------------
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 11/Haz/2009 saat 17:49
Baliliye mutluluklar .....

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11847053.asp?gid=229 - http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11847053.asp?gid=229

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: okyees
Gönderi tarihi: 11/Haz/2009 saat 19:25
üsküdar anadoluyla pivot takım olarak anlaşmışlar Bülent UYGUN da yardımcı hocasını başına geçirtmiş bugünkü spor gazetelerinde yazılanla böyle
Gazete ilanlarında da SİVASSPOR ALT yapı ve PAF takımı İÇİN İSTANBUL seçmeleri üsküdarda yapılacakmış
Bizim yönetime duyurulur. 

-------------
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES

Gönderen: booze
Gönderi tarihi: 11/Haz/2009 saat 20:02
Alıntı yapılan 26lı

Alıntı yapılan tüko_eses

bende istemiyodum sizin gibi ama herkes olsun anadoludan cıksın ŞMP dıyodu.. ama anadoludan çıkcaksa bu Es-Es'im olsun bi başkası olmasın...

eğer sivas şampiyon olsadı Eskişehir ime gelen futbolcu biz bu taraftarla hayli hayli şampiyon oluruz diye düşüneceği için çok daha iyi olurdu ama anadolu kulüplerinde onayan hiç bir futbolcu şampiyonluk için oynamaz nasıl olsa bizi şampiyon yapmazlar diye düşündüklerinden.

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 15/Haz/2009 saat 18:16

Namouchi yola çıktı

Sivasspor´un daha önce prensip anlaşmasına vardığı Tunuslu yıldız futbolcu Hamed Namouchi için taraftar gün sayıyor.

22 Haziran’da takımın sezon öncesi hazırlık kampına katılacak olan başarılı orta saha oyuncusunun, önümüzdeki hafta Türkiye’ye gelip, resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SİVASSPOR-Namouchi-yola-çıktı_3_HDetail_88_136088.htm - http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SİVASSPOR-Namouchi-yola-çıktı_3_HDetail_88_136088.htm

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: ero_freestyle
Gönderi tarihi: 15/Haz/2009 saat 21:07
Faruk Bayar gercekten iyi kanat oyuncusu Hem Sol Bek Hem Sol Açık oynama özelliği var ..Sivasspora hatalar yüzünden yenilmemizin suçlusu Faruk Bayar olamaz ..Adam sadece takımı için oynadı .. O Zaman Antalyaspora biz 2-0 yenilmiş olsaydık ömer çatkıçı mı suçlayacakdınız allah aşkına ..

-------------
Kalbimizde Sonsuza Kadar ESKİŞEHİR Sevgisi Yatar ..
Anti Bizans !

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 16/Haz/2009 saat 11:38
 Erman Kılıç Sivas'sporda...
Transfer döneminin başlaması ile birlikte Sivasspor yeni sezonda Kırmızı-Beyazlı formayı giyecek oyuncuları transfer etmeye başladı. İlk olarak Fenerbahçe'de forma giyen Yasin Çakmak'ı renklerine bağlayan Sivasspor, dün akşam saatlerinde ise İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Erman Kılıç ile anlaştı. Erman Kılıç'a karşılık İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a Herve Tum ve Kanfory Sylla'nın verildiği ve bir miktar da para alındığı öğrenildi.

Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, "İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu yöneticiler ile dün akşam saatlerinde bir araya geldik ve Erman Kılıç'ı transfer etmek istediğimizi söyledik. Uzun süren görüşmeler sonucu bu futbolcu ile anlaştık. Bize büyük emek veren iki futbolcumuz Herve Tum ve Kanfory Sylla'yı da bu kulübe verdik. Ben bu kulübe giden iki futbolcumuza da teşekkür ediyorum. Bizde emekleri çok. İnşallah orada da başarılı olurlar. Taraftarımız merak etmesin. Şampiyonlar Ligi'ne yakışan transferler yapacağız" dedi

-------------

Gönderen: ForzaEskisehir
Gönderi tarihi: 16/Haz/2009 saat 12:44
  Sivasspor'un Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları oynayacak olması sadece Sivas'ta değil, çevre illerde de heyecanla karşılandı.
Özellikle Tokat, Yozgat, Kayseri ve Ordu illerindeki futbolseverlerin Şampiyonlar Ligi maçlarını heyecanla beklediği ve Sivas'a gelerek Sivasspor'a destek verecekleri belirtildi.
Daha önce 3 büyük takımla oynanan maçlarda Sivas'a gelerek maç izleyen futbolseverler, bu defa da Avrupa'nın önemli takımlarını izleyecek olmasının heyecanı içerisindeler. Bilindiği, 4 büyüklerden sonra ilk defa bir başka takım şampiyonlar liginde Türkiye'yi temsil edecek.

Sivasspor.net

-------------
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: benjamin
Gönderi tarihi: 16/Haz/2009 saat 13:18
demedi deme ibrahim bu sivas gruplara kalamazTongue

-------------
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs

Gönderen: emre1965
Gönderi tarihi: 16/Haz/2009 saat 13:20
Ben sivasın bu başarıyı haketmediğini düşünüyorum bu sene çok kollandılar , destek gördüler. Geçen sene belki iyiydiler ama bu sene çok kollandılar

-------------
AnkaraESES / Emre

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 14:59

Sivasspor Şampiyonlar Ligi'ni düşünüyor

Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi eleme grubu maçlarında temsil etme hakkı kazanan Sivasspor'da teknik direktör Bülent Uygun, yeni transerlerle kadrolarını güçlendirdiklerini söyledi. Öncelikli hedefin Şampiyonlar Ligi ilk eleme turunu geçerek UEFA'ya katılmayı garantilemek olduğunu belirten Uygun, ligde de bir önceki sezona göre daha iyi bir futbol ortaya koyarak şampiyonluğa oynamak istediklerini dile getirdi.

Sivassporlu futbolcular yeni sezon hazırlıkları için kentte toplanmaya başladı. Fenerbahçe'den Yasin, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Erman Kılıç, Antalyaspor'dan Uğur Kavruk, Tunus asıllı Naumochi, İstanbul Üsküdar'dan Kerim Baş, Ferhat, Kocaelispor'dan Agbetu, Benin Milli Takım kaptanı Razak Omotoyassı, Vanspor'dan İbrahim ve Üsküdarspor'dan Tahir ile anlaşma sağlayan Sivasspor, Bilica'yı Fenerbahçe'ye, Herve Tum'u İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a sattı. Muhammed Ali, Balili, Sergio, Diallo, Tevfik, Cemal, Eyüp Kadri, Emre Efe, Tayfun Emre, Murat Yılmaz, Ilgar Gurbanov, Ahmet Turan ve Şamil'i satış listesine koydu. Kırmızı beyazlılar iki yabancı futbolcu daha transfer edecek.

Teknik direktör Bülent Uygun, yabancıların stoper, ön libero ya da forvet futbolcusu olacağını söyledi. Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Uygun, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunu geçmek istediklerini söyledi. Yeni sezonda birçok Anadolu kulübünün Sivas'ı örnek alarak şampiyonluğu kovalayacak güçte kadro kurduğunu belirten Uygun, "Bursa, Eskişehir, Ankaragücü, Kayseri ve Gaziantep yaptığı takviyelerle bizim açtığımız bu yolda şampiyon olabilecek güçteler. 4 büyüklerden sonra inşallah Anadolu'dan bir şampiyon çıkacak. Yeni sezonda bizim de hedefimiz, bir önceki sezona göre daha iyi bir futbol sergileyerek şampiyonluk yarışı içinde olmak" dedi.

SİVASSPOR YENİ SEZONA HOLLANDA'DA HAZIRLANACAK

Bugün kulüp tesislerinde toplanan Sivasspor iki hafta tesislerde hazırlık çalışmaları yapacak. Sivasspor, daha sonraki kampını ise Hollanda'da sürdürecek. Hollanda'nın Arnheim kentinde 6 Temmuz-19 Temmuz arasında kamp yapacak olan Sivasspor, kamp süresi içerisinde Hollanda'dan Heerenween, Meksika'dan Chivas, Yunanistan'dan Olmpiakos ile Hollanda'nın PSV Eindhoven takımları ile hazırlık karşılaşması oynayacak.

22.06.2009

KAYNAK:SPORX

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: esesfun
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 19:55
ne yazik ki Kocaelinden AGBETU'yu almışlar.
ben Agbetu yu acaba alırmıyız diye hevesleniyordum ama olmadı ne yazık ki...

-------------
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN

Gönderen: Nejmet28
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 20:03
Alıntı yapılan esesfun

ne yazik ki Kocaelinden AGBETU'yu almışlar.
ben Agbetu yu acaba alırmıyız diye hevesleniyordum ama olmadı ne yazık ki...

Evet sivas hep akıllı transferler yapıyor.

-------------
Her zaman her yerde en büyük Eses

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 20:29
çabuk hareket edip iyi adamları kapıyorlar...agbetu ve erman kılıç iyi transferler. bence gerçekten sivasspor iyi yönetiliyor.

-------------
ES-ES

Gönderen: buonanotte
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 20:38
İyi yönetildikleri kesin.Bülent Uygun geçtiğimiz haftalarda bir programa konuk olmuştu ve Sivasspor'un başarısını anlatıyordu.Söylediği birşey çok dikkatimi çekmişti.

''Bizim klübümüzde para politikası çok şeffaftır.Ben İstanbul'a gidip gelmek için klüpten 200 TL yol harcırahı alıyorum.Sivas - İstanbul gidiş dönüş yol masrafı 180 TL.Sivas'a dönünce 20 TL'yi tekrar klübün kasasına iade ediyorum çünkü o klübün parası''

-------------
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 20:55
Alıntı yapılan buonanotte

İyi yönetildikleri kesin.Bülent Uygun geçtiğimiz haftalarda bir programa konuk olmuştu ve Sivasspor'un başarısını anlatıyordu.Söylediği birşey çok dikkatimi çekmişti.

''Bizim klübümüzde para politikası çok şeffaftır.Ben İstanbul'a gidip gelmek için klüpten 200 TL yol harcırahı alıyorum.Sivas - İstanbul gidiş dönüş yol masrafı 180 TL.Sivas'a dönünce 20 TL'yi tekrar klübün kasasına iade ediyorum çünkü o klübün parası''

Bıraksın bu işleri Bülent Uygun işi gücü yalan dolan...

Bülent Uygun bundan 1 ay önce Süper Lig takımlarının hocalarını arayıp size futbolcu vereyim diye soruyordu. Meğerse Sivasspor'da oynayan bazı futbolcuların menajerliğini kendisi yapıyormuş menajeri olmadığı futbolcuların menajerleriylede yüzdeli çalışıyormuş...

Sivasda ne taraftar var ne de kamuoyu baskısı var başkanla Bülent Uygun işlerini koymuşlar rayına paraya paraya demiyorlar...

Ondan sonra çıkmış televizyona dürüstlük abidesi rollerine bürünüyor...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: harun 26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 11:51

-------------
ne zaman gelecek o büyük gece

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 11:51

agbetuyu biz alsaydık iyi olurdu

-------------

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 11:58
Namouchi gelmiyormuş,Sivas'ta Fransızca eğitim veren okul bulamamış.Ne kadar doğru bilmiyorum belki çoktan imza atmıştır bile ama gazetede böyle okudum.

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 10:02

Ülkemizi yeni sezonda Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek olan Sivasspor, transfer harekatına devam ediyor.

Sivas'a yıldız yağıyor
Golcü almak için uzun süredir temaslarını sürdüren Yiğidolar, geçen sezon İspanya'nın Recreativo Huelva takımında oynayan Ersan Martin ve Steaua Bükreş'in yıldızı Dayro Moreno ile anlaştı. Daha önce Gaziantepspor ve Eskişehirspor'un da temasa geçtiği Ersen Martin'in işini önceki gece Başkan Mecnun Odyakmaz'ın bitirdiği ifade edildi. Yıldız golcünün, yarın resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor

Uygun: Devler Ligi için...
Namouchi transferini şimdilik askıya alan Yiğidolar, 10 numara özellikleri taşıyan Steaua Bükreşli Dayro Moreno'nun da transferini sonuçlandırdı. 23 yaşındaki genç yıldız, geçen sezon 38 maçta forma giydi ve rakip fileleri 10 kez havalandırdı. Kolombiya Milli Takımı'nın da formasını giyen başarılı oyuncu, tekniği ve hızı ile göz dolduruyor. Konuyla ilgili konuşan teknik direktör Bülent Uygun, “Çok önemli iki futbolcuyla anlaştık. Şampiyonlar Ligi'nde gruplara kalmak istiyoruz ve bu doğrultuda kaliteli bir kadro oluşturuyoruz” diye görüş bildirdi. (Fanatik)

-------------

Gönderen: esesliadem
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 10:05
sivasspor ersen martini transfer etmiş..

Gönderen: PeaCe
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 12:19
Evet Ersen Martin Sivas'la 2 Yıllık Sözleşme imzaladı

-------------
Love's a Fire EsEs!

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 13:51
Bu sezon Omotoyossi'yi herkes dikkatli izlesin. 

-------------

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 14:04
Balili ve Tum u gönderdi.Ersen Martini aldı .
 ne olursa olsun takımda yıldız oyuncu çıkarıyorlar.

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 19:05
sivas çok akıllı transfer yapıor çok bravo valla

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 19:10
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Namouchi gelmiyormuş,Sivas'ta Fransızca eğitim veren okul bulamamış.Ne kadar doğru bilmiyorum belki çoktan imza atmıştır bile ama gazetede böyle okudum.

Eğer doğruysa biz alalım o zaman . Eskişehir'de Fransızca eğitim veren okul varsa tabi Tongue

-------------

Gönderen: Cello 26
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 19:46
Alıntı yapılan esesliadem

sivasspor ersen martini transfer etmiş..

iyi oldu iyi bizden uzak olsun da...

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 20:11
Alıntı yapılan bozüyük26

Bu sezon Omotoyossi'yi herkes dikkatli izlesin. 

Evet omotoyossiyi seneye ya beşiktaşa ya da fenere aldığının üç katı fazla değere satar sivasspor.Bana göre vasselden daha yaralı transfer olacak.

Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 20:24
Omotoyossi Sivasspor'da

Bu transferin kaynağı bizzat Bülent Uygun. Kendi açıkladı. Oysa Avrupa'da birçok site Beninli futbolcunun Metz'e gittiğini yazıyor. Uygun'a inanarak yola devam edersek, Omotoyossi'yi Helsingborg maçında canlı canlı seyrettim ayrıca Afrika Uluslar Kupası'nda da takip ettim.
Sami Yen'de bizim savunmayı hallaç pamuğu gibi atmıştı. Gerçekten çok süratli bir oyuncu. Savruk, dağınık görüntüsünün altında disiplin altında oynatılınca inanılmaz bir hücum silahı çıkıyor. Disiplinden şaşmayan İsveç takımında da zaten bu şekilde parlamıştı. Sivasspor'da disiplinli oynayan bir ekip. Bugün Türkiye'de onun adını çok az kişi duymuş olabilir. 1 kez canlı, birkaç kez de televizyondan onu izlemiş biri olarak diyebilirim ki Yiğidolar sezonun en önemli transferlerinden birini gerçekleştirdi. Bunun bir de ekürisi vardır Sessegnon. O, Omotoyossi'den de daha iyi. Kısaca Omotoyossi'yi seyretmemiş olanlar varsa, Sivasspor'un bu sezonki maçlarını kaçırmamalarını tavsiye ederim.

http://petitinyeri.blogspot.com/2009/06/omotoyossi-sivassporda.html

-------------

Gönderen: Nejmet28
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 20:37
Adamlar işi biliyorCry

-------------
Her zaman her yerde en büyük Eses

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 22:27
her sezon öncesi kimsenin bilmediği futbolculara methiyeler düzülür.
Sonrası kocaman bir hayal kırıklığı.
Bu ülkeye Roberto Carlos geldi ama futbol takım oyunu.
İzlemeden karar veremeyiz adamların işi bildiğine.Geçen sene 10 numara aldılar Sergio Oliviera adı ve Hagi ayarında dediler.Lovrek ile aynı kaderi paylaştı.Tek maç ilk 11 olamadan gitti.
Sezon başlamadan kim iyi,kim kötü anlaşılmaz.

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: ofyunus
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 23:47
Bence sivas bu sene ilk 6 ya giremez.Ve bizim arkamızda bitirirler gibi geliyor.2 sene bir anda anadolunun efsanesi olduk diyorlardı.

-------------
Takım Eskişehirspordur!

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 23:52
Alıntı yapılan ofyunus

Bence sivas bu sene ilk 6 ya giremez.Ve bizim arkamızda bitirirler gibi geliyor.2 sene bir anda anadolunun efsanesi olduk diyorlardı.

Aynen katılıyorum.. Çok fazla transfer yaptılar , son 2 sezon oynadıkları ellerindeki iskelet kadroyu tamamen bozdular bilhassa yabancıları.Bencede bu konuda Sivas hata yaptı , o kadroyu bozmayıp doğru yerlere alternatif olabilecek derecede 2-3 oyuncu alsalardı seneye şampiyonluğun en büyük adayıydı diğer istanbul eziklerine oranla.Tabi bu sadece benim fikrim bakarsınız sezon sonu Sivas şampiyon olur ,bende bu dediklerimi yalayıp yutarım bi güzel. futbol bu sonuçta Smile

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 23:54
Aldıkları adamlar dandik adamlar değiller. Aldıkları Omotoyossi'ye dikkat. hee ŞL'yi kaldırırlarmı bilemem ama içi boş oyuncular almıyorlar...

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: bozüyüklü26
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 02:22
gayet akıllı transfer yapıyorlar...hem ekonomik hem iş yapacak...takdir etmek lazım...

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 01:09

Sivas Karşıyaka'lı Cihan'ı aldı

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'da, Cihan Yılmaz'ın Sivasspor'a transferi tamamlandı.

Cihan Yılmaz'ın bonservisi konusunda daha önce anlaşan ve bonservis ücretinin bir kısmını ödeyen Sivasspor'un, bedelin tamamını ödemesinin ardından transfer de noktalandı.

Anadolu ekibiyle antrenmanlara çıktığı öğrenilen Cihan Yılmaz, gelecek sezon Sivasspor forması giyecek.

Daha önce genç oyuncusu Rıdvan Şimşek'i Beşiktaş'a veren yeşil-kırmızılı takımda, Ahmet Burak Solakel de Denizlispor ile anlaşmıştı.

Cihan Yılmaz, geçen sezon Turkcell Süper Lig'e yükselme şansını play-off final maçında yitiren Karşıyaka'dan bu sezon Turkcell Süper Lig'e transfer olan 3. futbolcu oldu.

AA

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 03:48
Sivasspor'un hazırlık maçları

8 Temmuz Heerenveen-Sivasspor
12 Temmuz Sivasspor-Chivas
15 Temmuz Sivasspor-Olympiakos
18 Temmuz PSV Eindhoven-Sivasspor

Bütün karşılaşmalar TRT 1'den canlı olarak yayınlanacak.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 04:04
Omotoyossi çok iyi bir futbolcu. Adamlar işi biliyor...

-------------

Gönderen: eseskolik
Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 04:24
 Adamlar gerçekten o olanaklara ve o ateşsiz taraftara rağmen büyük işler yaptılar çok takdir ettim  Clap Clap Clap

-------------
biz eski-şehirliyiz oleyyy

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 04:27
Omotoyossi'den herkes övgü ile bahsediyor. Ben hiç tanımıyorum bu oyuncuyu. Oynadığı kulüpleride pek takip etmedim. Araştırıncaya kadar hep bir Japon oyuncu olarak düşünmüştüm isimden dolayı Big%20smile

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 04:33
bülent uygun geçen sene buraya maça geldiklerinde topçu burda oynamaz ortam var fala ndemişti. arkasından zaten istanbulda laile sivasta.... açıklaması geldi... belli cemaat ve asıl siyaset desteğini alan klüplerden biri. 6-7 seneye yoklar

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: sero26
Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 07:57

bızans dan sonra sevmedıgım takım sıvasdır.Burda eskısehır de top oynamadan 1 puan aldılar ve durmadan çirkeflik yaptılar özellikle kaptan dedikleri mehmet yıldız.Sonra daha kötüsü sivas da ağlayarak 3 puan aldıkları çoğunu da boyle aldılar.Dead

-------------
bizzz büyük esesiz !!

Gönderen: OGK26
Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 08:05
Evet,Sivas çok haksız puanlar aldı.Cezasını Şampiyonlar liginde 0 çekerek öderler heralde :D Sıfırspor deriz artık kendilerine :D 

-------------
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i

Gönderen: Ventisei
Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 22:07
Hazırlık maçında Heerenveen'den 5 yediler. Tam kadro sahadaydılar üstelik.
Geçen sezon aldıkları haksız puanlar sayesinde ŞL ön elemesi oynayacaklar. Ön eleme rakipleride dişli rakipler. Çok sağlam fark yiyecekler maalesef.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 22:10
Umarım Şampiyonlar Ligi'ne katıldıklarına pişman olmazlar çünkü Heerenveen ezdi geçti desek yeridir hem de tam kadro oldukları halde.

Bülent Uygun sadece konuşuyor,yakında yine derse şaşırmayın;

-Biz ya 7 yeriz ya da 9 yeriz ama 8 yemeyiz.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 22:21
Çok şaşırtıcı bir maç oldu.Sivas 2 pas yapamadı.Kamanan yerine Youla takımımda olduğu için sevindim.Murat Erdoğan tarafından yönetilen bir orta saha Şampiyonlar Ligi'nde paramparça olur.

-------------
M.Aziz BOLEL...

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 22:22
Sadece ortasaha mı?Defans da içler acısı halde,en iyi adamları(bana göre) Bilica'yı sattılar.

Sen Şampiyonlar Ligi'nde oynayacaksın ve gidip defansın en önemli adamını satıp Yasin Çakmak'ı oynatıyorsun...Saçmalıklar silsilesi...

-------------

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 22:31
Çok daha göze batan bir durum da rakiplerinin ayağa paslarla müthiş bir takım oyunu sergilemesine rağmen Şampiyonlar Ligi aday adayı Sivas'ın organize olamayışı idi.

-------------
M.Aziz BOLEL...

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 01:34
Ben pek umutlu değilim onlardan,takımda çok eksik var.Defanslarında çok büyük zaaflar verdiler ki Bilica'yı satmak çok büyük hata.

Ve onun yerini kimle doldurdular?Yasin Çakmak.Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'yi temsil edecekler umarım başarılı olurlar ama bir şeyler eksik gibi.

-------------

Gönderen: Eses İmparatorlugu
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 02:26
Yönetimleri değiştirsek mi kiWink

-------------
Kırmızı İsyanın Rengidir

Gönderen: skinhead
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 02:34
Alıntı yapılan OGK26

Evet,Sivas çok haksız puanlar aldı.Cezasını Şampiyonlar liginde 0 çekerek öderler heralde :D Sıfırspor deriz artık kendilerine :D 

Ön elemelerden geçebilirlerse tabii kiWink

-------------

Gönderen: ess_yalcin_ess
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 04:13
hiç bişi yapamazlar şampiyonlar liginde elde ettikleri puanları orda alamıcaklar :D

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 07:23
Alıntı yapılan skinhead

Alıntı yapılan OGK26

Ön elemelerden geçebilirlerse tabii kiWink

Aslında hiç gol atamazlar demek istemiştim 2 maçtada :D Galiba gruplarda hiç puan alamaz anlamında kullanmışım ben yanlışlıkla :)

-------------

Gönderen: GKH_ESES
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 09:29
Sivastan bu sene ne şampiyonlar liginde nede T Süper ligde bir numara olmaz kanaatindeyim...

-------------
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 10:34
sivas dua etsinde şampiyonlar ligine katılmasın.yoksa hem onlar hem ülke futbolu için ağır sonuçlar ortaya çıkabilir.zaten geçen sene nasıl puanlar kazandıklarını herkes biliyor

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: İzzet26
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 10:46
sivas ilk hazırlık maçında hollanda 1. lig takımı hereneven den 5 yemiş.Hollanda ligini az çok takip edenler bilir bu takımı aham şaham bi takım değil.Sivas ŞL de oynayacak olmasına rağmen böyle bir takımdan 5 yiyorsa başına daha neler gelecek izleyip görmek lazım.Önemli oyuncularını sattılar iskelet kadroyu bozdular ben de bu yıl sivasın düşüşe geçeceğini düşünüyorum...

-------------
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219

Gönderen: kabako74
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 10:52
bizimde yükselişimiz olsun

-------------
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...

Gönderen: 26_Serdar_26
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 11:22

Alıntı yapılan İzzet26

sivas ilk hazırlık maçında hollanda 1. lig takımı hereneven den 5 yemiş.Hollanda ligini az çok takip edenler bilir bu takımı aham şaham bi takım değil.Sivas ŞL de oynayacak olmasına rağmen böyle bir takımdan 5 yiyorsa başına daha neler gelecek izleyip görmek lazım.Önemli oyuncularını sattılar iskelet kadroyu bozdular ben de bu yıl sivasın düşüşe geçeceğini düşünüyorum...

Maçta birde olay oldu. Ts li bir abi bülent uyguna bikaç tavsiyede bulundu. Sonra bülent uygun s.git burdan diye tepki verdi. Arkasından kaleci ant. ü saldırdı. 5 tane acı geldi herhalde sivasa dayanamadılar. Haksız galibiyetlerle oralara geldin. Biz büyüğüz dedin. Ama bizim başarımızın YARISINI YAKALAYAMADIN (!)

Bu sene hesap görüşür Bay Sivas Wink

-------------
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!

Gönderen: kızılcıklıugur
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 11:53
sivastan bu sene bişey olmaz.. ortalrda bitiri ligi 6. 7.

-------------
*****KIZILCIKLI*****

Gönderen: ESESLİTURGUT
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 12:22
düşerler bu sene inşallah

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 12:30
anadoludan bizden başka şampiyon çıkacaksa bursa gibi takımlar olsun 3 4 yıllık bi geçmişle olmasın hemen havalara girdiler herkes eses taraftarına şapka çıkartıyo ama onlar internet sayfalarında bizi küçük görüyolar ajansspoor v.b sayfalarda havalarından geçilmiyo.ben geçen sene söyledim sivasın son senesi artık bu sene 7 8  bitiriler.birdahaki sene seyircide gelmez zaten yokta ondan sonra takım dağılır arkasında seyirci desteği olmadan olmaz bu işler en fazla 3 4 sene bişeyler yapmaya çalışırsın ve bitersin

-------------

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:12
Taraftarı olmayan şehirleri oldum olası sevmemişimdir zaten .. Ayrıca şu Bülent Uygun'a acayip sinir oluyorum. Çok antipatik adam. 1- Jose Mourinho, 2- Bülent uygun resmen.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:17
Sivasspor'un elemeleri geçeceğine inanan var mı?Keşke geçse ama çok zor... Bülent Uygun sadece konuşan ama boş konuşan biri.İstanbul'da gece kulüpleri var ama Sivas'ta yok.

Ne yani,olunca futbolcular her akşam oraya mı gidiyorlar?Balonsun Bülent Uygun umarım patlatırlar.

-------------

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:21
Ne Sivas tan ne de Uygun dan bir çaçık olmaz. Tesadüflerle oraya gelmiş camiası olmayan sıradan bir takım ve şehirdir benim için. Bu sene şampiyonlar ligi sevdasıyla yanıp tutuşurken ilk turda elenip sözde avrupa defterinide kapatmış olacaklar.

-------------

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:23
Taraftarlarının tek yaptığı şey balon uçurmak.Big%20smile Ön elemelerde yiyin 10-20 tanede sussn şu artist hocanız sonsuza kadar..

-------------

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:27
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Sivasspor'un elemeleri geçeceğine inanan var mı?Keşke geçse ama çok zor... Bülent Uygun sadece konuşan ama boş konuşan biri.İstanbul'da gece kulüpleri var ama Sivas'ta yok.

Ne yani,olunca futbolcular her akşam oraya mı gidiyorlar?Balonsun Bülent Uygun umarım patlatırlar.

Aman kardeşim geçmesinler turu. Sakın geçmesinler. Bjk 8 ye di. bunlar 80 yer. Rezil oluruz Rezil (!)

-------------

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:32
Haklısın hocam ama bir yerde Türk takımıdır diye öyle söylemiştim.

Heerenveen,Sivasspor'u resmen kevgire çevirdi ki eski gücünde olmayan bir takımdı rakip.Böyle bir açıklama var mı?

-Biz ya 7 yeriz ya da 9 yeriz ama hayatta 8 yemeyiz...

-------------

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:34
Boşver umut kardeşim. Gitmesinler...2 günde biz 5. büyüğüz diyip çıkan takımın halini göreceğiz daha. Bizim başarımızın yarısını yakalasınlar yeter Big%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:37
Bir de Serdar Abi,Şampiyonlar Ligi'ne gidecek bir takım neden en iyi oyuncusunu satar ki?Zaten Şampiyonlar Ligi'ne katılınca para alacaksın,hadi onu sattınız anladık yerine gidip Yasin Çakmak'ı alıyorsunuz.

Kusura bakma Bülent Uygun ama sen bu kafayla 8'i de aşacaksın.Biraz da cahilliğinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.Hayaller alemindeki bir teknik adam,yakında Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final hedefliyoruz derse hiç şaşırmam.

Belki de demiştirLOLHer dakika açıklama yapıyor zaten...

-------------

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:41

LOLLOL Reklamın yalanı dolanıda olmaz LOL

Bu sene inşallah sivası 2 maçtada yenelim. Geçen sene elimizden zor kaçtılar...''HER 2 MAÇTADA (!) ''

-------------

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 13:51
Çoğu kişi onların balon olduğunu düşünüyor,bu cümle onlara dendiğinde ise ''kıskanıyorsunuz'' lafını kullanıyorlar.

Bizim balon dememizdeki asıl neden ise ortada zaten.

-------------

Gönderen: İzzet26
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 14:04

Bunlar nerden geldiklerini ve anadolunun gerçek devrimcilerinin kim olduğunu unutmuşlar.8 yemeyiz dedi ama 18 yiycekmiş gibi bi his var içimdeLOLBir kez olsun bizim tarihimize bi göz atsalardı bukadar konuşamazlardı zaten.İnsan ne oldum dememeli bu yıl bizim çıkış yılımız olacak ve sivas düşüşe geçicek gibi görünüyor.

Ne güzel söledim ya ağzımdan bal damlıyor Big%20smileBig%20smileBig%20smile

-------------
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 14:49
Alıntı yapılan İzzet26

Bunlar nerden geldiklerini ve anadolunun gerçek devrimcilerinin kim olduğunu unutmuşlar.8 yemeyiz dedi ama 18 yiycekmiş gibi bi his var içimdeLOLBir kez olsun bizim tarihimize bi göz atsalardı bukadar konuşamazlardı zaten.İnsan ne oldum dememeli bu yıl bizim çıkış yılımız olacak ve sivas düşüşe geçicek gibi görünüyor.

Ne güzel söledim ya ağzımdan bal damlıyor Big%20smileBig%20smileBig%20smile

Duygularımıza tercüman olmuşsunuzSmile

-------------

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 21:41
Sivasspor - Chivas maçını veriyor TRT. Maçta son 5 dakika. Sivas 1 - Chivas 2.

Her nekadar Chivas Meksika'nın en iyi takımlarından da olsa, Sivas'ın oyunu baya kötü. Bu şekilde oynarlarsa Şampiyonlar Ligi 3. tur elemeyi bile geçmeleri çok zor.

Ben bu yorumu yazarken, Kamanan'ın golü ile beraberliği yakaladılar.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 12/Tem/2009 saat 21:49
2 sezon 2. olunmakla en iyi 5. olnuyorsa biz onlara göre Bülent hanımın deyişine göre fevkaladenin fevkindeyiz Wink

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 13:23

Sivasspor'un rakibi belli oldu!

Ülkemizi Şampiyonlar Ligi'nde temsil edecek olan Sivasspor'un rakibi belli oldu. Kırmızı beyazlılar Anderlect ile eşleşti..

Hadi inşallah 9 yemez :D

-------------

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 13:54
Bana rezil olcaz gibime geliyor Confused

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com