eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Özeleştiri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131415
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 00:10
 Bu resmi yırtan bence yaşı ufak bir çocuk daha önceki yazımdada belirtmiştim o yırtık perşembe veya cuma günü yumruk kadardı ben bile gidip bi kağıda bakayım dedim sonra vazgeçtim yaşı ufak birisi benim gibi gidip bakayım dediyse komple yırtmıştır.Birde Barlas arkadaş birşey demiş yok gyfb taraftar profiilini düzeltti filan diye.Barlas kardeşim veya abicim yaşına bakmadım bu yüzden böyle yazıyorum bir maçın kale arkası bile 30-40 lira ise askari ücretle gecinen veya anne babasından aldığı harçlıkla geçinen birisinin bu maçlara gelmesi yani senin demenle seviyesi düşük değil gelir düzeyi düşük bir insanın maçlara gelmesi imkansızdır.Sen seviye demişsin seviyemiz ALLAHA ŞÜKÜR düzgündür ama ampadan rüşvetle ihaleyle çalarak çırparak kazanmadığımız alnımızın akıyla kazanıp maç biletini aldığımız için biz mutluyuz.Onlar arasındada vardır düzgünü ama kurunun yanında yaşta yanar .Senin dediğin adamların taraftar profilinide ben çok iyi bilirim nasıl mı ben arasıra gitmedim fener stadına 3 sene marmarada okurken stadın yanındaydı evim hatta arap ibosu sefası benim evin önünde çilingir sofrası kuruyorlardı senin seviyesiz saydığın adamlar o adamlara 10 basar arkadaşım .O bedavacı dediğiniz kızılcıklı neferdeki çocukların paraları olmadığı için bedavaya giriyorlar ceplerinde para olup bedavaya girmeye çalıştıklarından değil Altay deplasmanında çoçuklar aç kaldı otobüslere 20 lira verince 6 saat aç gidip aç geldiler hiç kimse sordumu aç olan varmı ben şahsen sormadım cebimde para olduğu için ama esömer dedi abi paramız yoktu yemek yiyemedik dedi.Burada insanların seviyesini laf ederken bundan sonra 1000 kere düşün 1 kere yaz.Senin seviyesi yükseldi dediğin adamlar 2 sene önce adam öldürdüler denizliye giderken seviyeleri yüksek ya ondan.Bundan sonrada hangi bizans takımının taraftarını örnek gösteren olursa üyeliğimi yakarım.Adamlar 3 pozizyona girip chelseyı yendiler diye kendilerini örnek gösteriyorlar ya.İnegöl karagümrük hatta Ordu taraftarını kendime örnek alırım o herifleri örnek almam ya.BENİM SEVİYEM DÜŞÜK VE FAKİRİM:AMA ESESLİYİM VARMI İTİRAZI OLAN
S.nalbant
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 02:44
Alıntı yapılan alyans999

Bu resmi yırtan bence yaşı ufak bir çocuk daha önceki yazımdada belirtmiştim o yırtık perşembe veya cuma günü yumruk kadardı ben bile gidip bi kağıda bakayım dedim sonra vazgeçtim yaşı ufak birisi benim gibi gidip bakayım dediyse komple yırtmıştır.Birde Barlas arkadaş birşey demiş yok gyfb taraftar profiilini düzeltti filan diye.Barlas kardeşim veya abicim yaşına bakmadım bu yüzden böyle yazıyorum bir maçın kale arkası bile 30-40 lira ise askari ücretle gecinen veya anne babasından aldığı harçlıkla geçinen birisinin bu maçlara gelmesi yani senin demenle seviyesi düşük değil gelir düzeyi düşük bir insanın maçlara gelmesi imkansızdır.Sen seviye demişsin seviyemiz ALLAHA ŞÜKÜR düzgündür ama ampadan rüşvetle ihaleyle çalarak çırparak kazanmadığımız alnımızın akıyla kazanıp maç biletini aldığımız için biz mutluyuz.Onlar arasındada vardır düzgünü ama kurunun yanında yaşta yanar .Senin dediğin adamların taraftar profilinide ben çok iyi bilirim nasıl mı ben arasıra gitmedim fener stadına 3 sene marmarada okurken stadın yanındaydı evim hatta arap ibosu sefası benim evin önünde çilingir sofrası kuruyorlardı senin seviyesiz saydığın adamlar o adamlara 10 basar arkadaşım .O bedavacı dediğiniz kızılcıklı neferdeki çocukların paraları olmadığı için bedavaya giriyorlar ceplerinde para olup bedavaya girmeye çalıştıklarından değil Altay deplasmanında çoçuklar aç kaldı otobüslere 20 lira verince 6 saat aç gidip aç geldiler hiç kimse sordumu aç olan varmı ben şahsen sormadım cebimde para olduğu için ama esömer dedi abi paramız yoktu yemek yiyemedik dedi.Burada insanların seviyesini laf ederken bundan sonra 1000 kere düşün 1 kere yaz.Senin seviyesi yükseldi dediğin adamlar 2 sene önce adam öldürdüler denizliye giderken seviyeleri yüksek ya ondan.Bundan sonrada hangi bizans takımının taraftarını örnek gösteren olursa üyeliğimi yakarım.Adamlar 3 pozizyona girip chelseyı yendiler diye kendilerini örnek gösteriyorlar ya.İnegöl karagümrük hatta Ordu taraftarını kendime örnek alırım o herifleri örnek almam ya.BENİM SEVİYEM DÜŞÜK VE FAKİRİM:AMA ESESLİYİM VARMI İTİRAZI OLAN
mükemmel yazmışsın
Yukarı
KIZILCIKLIEMRAH Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Palestine
  Alıntı KIZILCIKLIEMRAH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 02:51
Alıntı yapılan alyans999

ClapClapClapClap

Cok guzel Anlatmıssın Daha bir cok konu var yazılacak..3 eziklerle ilgili onların taraftar profiliyle ilgili.. Cok deil gayfb taraftar otobusunde gizli kamera vardı bir kac sene once objektifemi ne cıkmıstı.. izleyenler bilirler goruntuleri..Yeni stad yaptılar bilet fiyatları arttı rant arttı kendi tribunlerinde birbirlerine girdiler emanetler konustu.. Son chealse deplasmanına tribun liderleri sahte pasaporttan yakalandı..ama ne oluyor aynı sahıs 3 gun sonra tribunde..yine çarsı pazar muhabbeti yapan ezikler kendi stadlarında kendi taraftarlarını oldurduler..Noldu Sonuc Olan bir Cana oldu..Geseli eziklerin her deplasmana arabalarına kumanyaları meyve suları alkolleri harclıkları verilir yollarda neler oluyor tum bunlara ragmen biliyomusunuz yada hic duydunuz mu? Taraftarsan Tribunle ilgileniyosan yada tribunler hakkında yorum yapacaksan birşeyleri bileceksin bilmiyosan arastıracaksın ki ogrenesin..Bilmedigin konularda konusup 3 ezikleri burda ovmeyeceksin..bugun birisi bana dediki hasta eseslidir "işyerinden izin alamadım kocaeliye gidemedim cebimde 5 lira yok ama ne yapıp edip gidicektim izin vermediler Kahroldum"..

Yok yok artık bisey diyecek soz kalmamıs bizimkiler yapmıstır diyenler cogalmısya biz kendi içimizde bolunmusuz..
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 07:49
Alıntı yapılan alyans999

Senin seviyesi yükseldi dediğin adamlar 2 sene önce adam öldürdüler denizliye giderken...
Bundan sonrada hangi bizans takımının taraftarını örnek gösteren olursa üyeliğimi yakarım...
Ordu taraftarını kendime örnek alırım o herifleri örnek almam...

Sevgili alyans999 abi,
yazınızın tamamına katılıyorum.
İzninle üç tümcesini alıntı yaparak yineledim.
Geyvede anneler gününde iki çocuğu babasız bırakanlar,
Eskişehirspor taraftarına örnek gösteriliyorsa, ben de bu işte yokum.
Ancak pireye kızıpta yorgan yakılmaz, tersine bizlerin mücadele hırsını körükler,
siz saha içi, saha dışı her türlü dalavereyle varlığını sürdürmeye çalışan Orduluları da unutun.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
iskures Liste gör
Yazar

ersin
  Alıntı iskures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 08:05
bence biz büyük takım olma gerçeğimizden gün geçtikçe uzaklaşıyoruz. insanların gözündeki , saygı duyulan eskişehir imajı saha sonuçlarından ziyade trübün ile kazanıldı bence. bugün geldiğimiz noktada eskişehir anadolu önderliği rolünden çıkıp, kendi rakiplerini düşürmekte günden güne. taraftarımız gittiği yerlerde olay çıkartarak başımızı öne eğiyor, stadımızda her maçta gelen takımlara küfürler ediliyori herhafta yeni düşmanlar kazanılıyor. benmi yanlış hatırlıyorum yoksa biz ANADOLU İHTİLALİ mi yapacaktık. bütün anadolu bize düşman olmak üzere, onların bizim arkamızdan gelmesi gerekmiyormu? takımdan önce taraftar olarak bizim değişmemiz gerekiyor bence.  artık bi kontrol yada otokonrol yapılması zaruridir.
stada girişde alkol kontrolü yapılsın,
deplasmana bedava otobüs kalkmasın,
deplasmana giden her otobüse bir tane güvenlik ayarlansın,
deplasmana gidecek kişilere bilet hazırlansın kim hangi otobüsde kaç numarada oturacağı belli olsun böylece suç işleyen kişiler daha kolay bulunur.
eseseskikikieskieskies
Yukarı
boğazınşimşeği Liste gör
Yazar

Şeref ÖNCEL
  Alıntı boğazınşimşeği Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 12:18
lütfen ezikleri yazıp burayı çöplüğe çevirmeyin...
Yukarı
ziYa Es-Es Liste gör
Yazar

Ziya S.
  Alıntı ziYa Es-Es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2008 saat 19:37
yırtılan resmin yerine, geçen sene yaptığımız karton sovun resmini koymuşlar..üstünde de :
"tek ses tek nefes herşemizsin sen ES-ES" yazısı bulunuyor..
ilgililere tesekkürler..  
Sampiyonluk bize yakışır...
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2008 saat 20:12
Bence bu "tek ses tek nefes herşeyimizsin ES-ES" yazısı taraftara bir mesajdır.Burdaki yazıda artık bizimde tek bir yürek stadda hepberaber tek bir ağızdan bağırmamız gerektiğini söyleyen yazıdır.Artık herkesin şapkasını önüne koyup ciddi ciddi düşünmesi gerekmektedir.Bu şekilde eses'imize destek mi oluyoruz yoksa köstek mi?
Tribün liderlerimiz artık biraraya gelip herşeyi enine boyuna konuşmalı oturup düşünmelidir.Bu bölünmüşlükle kesinlikle olmuyor ve hiçbir zamanda olmayacak malesef.İnanın tribün liderlerindeki en ufak girişimler bile bizim birleşmemezi tetikleyecektir ama o girişimler olmuyo malesef.Bu ha diyince olacak veya kolay birşey olmadığını biliyorum ama olması içinde yeterli gayretler gösterildiğinide göremiyorum ne yazıkki...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2008 saat 20:19
ESES taraftarı tek ses tek yürek olmayı başarırsa mükemmel olur bir yerden başlamalıyız bir an önce hemde
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 131415

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,102 saniyede hazırlanmıştır