eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Atatürk Stadyumu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 968969970971972 996>
Anket sorusu: Atatürk Stadı İçin Ne Yapılmalı?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
26 [1,22%]
1784 [83,56%]
321 [15,04%]
4 [0,19%]
Bu ankete oy veremezsiniz

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2017 saat 14:11
Es store cafeler acilinca güzel olur
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 02:22
Çay sırasında sıraya girdin girmedin kavgaları. 1 kişi çay koyuyor diğeri ücretleri topluyor kafası karışıyor taraftara çatıyor taraftar ona çatıyor .Ççok sıkıntılar var daha yavaş yavaş çözeceğiz heralde.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
essum Liste gör
Yazar

UFUK
Yer: KKTC
  Alıntı essum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 09:25
Ümraniye maçında maraton üst kattaydım. Numaralı koltuk yüzünden kaç tane kavga çıktı sayamadım bile! Öncelikle bu sorunun çözülmesi gerekiyor herkez bu duruma alışmalı koltuk numaran kaç ise ona oturmalısın ve oturmayanları uyarmalısın. Uyarılan arkadaşta efendi gibi kalkıp kendi koltuğuna oturacak
karakızıl oldu hep sevdam
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 09:39
Alıntı yapılan essum

Ümraniye maçında maraton üst kattaydım. Numaralı koltuk yüzünden kaç tane kavga çıktı sayamadım bile! Öncelikle bu sorunun çözülmesi gerekiyor herkez bu duruma alışmalı koltuk numaran kaç ise ona oturmalısın ve oturmayanları uyarmalısın. Uyarılan arkadaşta efendi gibi kalkıp kendi koltuğuna oturacak

size katılmıyorum. eğer kendi koltuğuna oturmak istiyorsa gidip batı tribününden alacak vatandaş biletini. eski stadımızda da herkes istediği yere oturuyordu, şimdi de devam edecek bu durum. maçtan saatler önce tribüne gidip koltuğa oturan adam keriz mi ki son 5 dakika stada gelen adam burası benim yerim kalk diyecek. ayrıca burasının Türkiye olduğunu unutmayın. kimse oturarak maç izlemediği gibi yine (vip-batı tribünü hariç) herkes kafasına göre oturacaktır.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 09:57
Alıntı yapılan twenty6

Alıntı yapılan essum

size katılmıyorum. eğer kendi koltuğuna oturmak istiyorsa gidip batı tribününden alacak vatandaş biletini. eski stadımızda da herkes istediği yere oturuyordu, şimdi de devam edecek bu durum. maçtan saatler önce tribüne gidip koltuğa oturan adam keriz mi ki son 5 dakika stada gelen adam burası benim yerim kalk diyecek. ayrıca burasının Türkiye olduğunu unutmayın. kimse oturarak maç izlemediği gibi yine (vip-batı tribünü hariç) herkes kafasına göre oturacaktır.

Teoride iyi de pratikte olmuyor.
Ben de bos buldugum bir yere geciyorum, son dakika biri geliyor burasi benim diyor e tamam da arkadaş ben son dk kalkip kendi yerimi bulsam bir dert, ordaki vatandaşı kaldirsam ayri dert.
O kultur olmadigi icin kimse yerine oturmadigi surece bura benim yerim kavgasina gerek yok.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 10:06
İşte bu olmuyor....
Mesele şu. Medeni uygar birer fert mi olacağız yoksa .... dilim varmıyor söylemeye. Kendi koltuğuna otursan, koltuğun üzerine basmasan kötü bir taraftar mı oluyorsun. Yani sen coşkunu söylediğin marşlarla yaptığın tezahüratla değil "Ben kural nezaket tanımayan bir insanım bak milletin hakkını da gaspediyorum senin için" diyerek mi gösteriyorsun.
Bu düşünce de olan arkadaşlar bu memleketin geleceği olamaz. Çünkü gelecek için başka şeyler lazım. Bence duruşunuzu yeniden değerlendirin. Daha gençsiniz. Geç sayılmaz.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
mtumsek Liste gör
Yazar

METİN TÜMSEK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı mtumsek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 14:55
Bülent bey size sonuna kadar katılıyorum. Birazcık saygı İnsanın kendisine karşı saygı,İnsanın karşısındakine karşı saygı çok mu zor?
Eğer oturmak istediğin bir yer var ise önceden o koltuğa ait kombineni alırsın yada biletini erken alırsın.
mtumsek
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 15:48
Alıntı yapılan poyraz963

İşte bu olmuyor....
Mesele şu. Medeni uygar birer fert mi olacağız yoksa .... dilim varmıyor söylemeye. Kendi koltuğuna otursan, koltuğun üzerine basmasan kötü bir taraftar mı oluyorsun. Yani sen coşkunu söylediğin marşlarla yaptığın tezahüratla değil "Ben kural nezaket tanımayan bir insanım bak milletin hakkını da gaspediyorum senin için" diyerek mi gösteriyorsun.
Bu düşünce de olan arkadaşlar bu memleketin geleceği olamaz. Çünkü gelecek için başka şeyler lazım. Bence duruşunuzu yeniden değerlendirin. Daha gençsiniz. Geç sayılmaz.

👏👏👏
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 15:55
Alıntı yapılan essum

Son dakika tribünün en kötü yerinden bilet al,sonra da stada erken girerek en iyi yerden maç seyret. Oh ne ala. Sonra da bilet satışları yavaş ilerliyor diye yakınalim. Bircok kişi bu nedenle maça gelmiyor. Biraz medeni olalım artık.Çünkü biz Eskisehirliyiz.Medeni bir kentin fertleriyiz.
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2017 saat 16:53
Sayın Cumhurbaşkanı bugün " toplu açılış " töreninde resmi olarak Stad açılışını yaptı. Şimdi Stadımızın adı Eskişehir Atatürk Stadyumu mu kesin olarak ? Bu konu netleşti mi ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 968969970971972 996>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,408 saniyede hazırlanmıştır