eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 23:49
Alıntı yapılan serkan07

ESKISEHIR-ANTALYA 1
ANTALYA-KARDESIMIZ:) 3
KARTAL-ANTALYA 1
ANTALYA-ORDU 3
GIRESUN-ANTALYA 3
ANTALYA-KARSIYAKA 3
ALTAY-ANTALYA 1
ANTALYA-BOLU 3
SAKARYA-ANTALYA 0
ELAZIG-ANTALYA 1
ANTALYA-DIYARBAKIR 3
G.ANTEP ANTALYA 0
ANTALYA-ISTANBUL 3

En kötu bu puanlarla bıle super lıgdeyız....

Sadece 2 deplasman galibiyeti ile Super Lig zor. Sakarya ile berabere kalip ESESimize yenilmeniz daha hayirli olurSmile Erciyes te tirmanista, bence bu hafta bu mac berabere bitecek!
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Barbados
Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 23:52
Alıntı yapılan esesreha

Serkan cım biraz gercekçi olmakta fayda var hazırlık maçları ölçü asla değildir bilirsin. İkinci yarı 2 içeride düşen Mardin ve en kötü döneminde düşme adayı Samsun ile dışarıda da Malatya ve oda ligin şuan en kötü takımlarından biri ile oynadınız. İnşallah bize gelince bu hafta arslan kesilmezlerde bellide olmaz. 3 de 3 yapmışsınız. Umarım ama sanmıyorum ki senin dediğin gibi olsun. Biraz zor. Şuda bir gercek ki bu ligin en baba iki takımı siz ve biziz. Yani direk çıkmaya iki aday işin aslı bizler çıkalımda gerisi hikaye diğeride olursa yada olabilirse Körfez olsun. Zaten süperlige yakışan takımlarda bunlar.

Bu lıgde nedese lıg basladı baslayalı Antalyasporu ve Antalyasporlu taraftarları hep kucuk görduler kımse sevmedı sevmesınler umrumda değil buna bu formdan da sahıt oldum  buna ama herkes bılsınkı su an Antalyaspor ıstım ustunde çok formda antremanlara gıdıyorum benım hayatım Antalyaspor futbolcularda hırs var coğu elestıren daha Antalyasporun ılk onbırını sayamaz bızde defans kurgusu bıenluk dizvenckı senol uğur metın vahap bozulmadı bunlar super lıg topcuları orta saha alı zıotinı tunus mıllı takım kadrosuna cağrıldı s onsuz bıle ucde uc yaptık serdar telekomdan alındı daha forma sansı bulamıyor mesut ınegmlden aılındı yedek su anda sonradan gırıyor ufuk lıg A da altayda gol krallığı serkan rencber herkes tanıyor mahmut her zaman forma sansı bulamıyor ıdrıs sarıyerden herkes tanır aytekın ankaragucunden geldı hakan özmert sakaryadan geldı  cenkı tartısmaya gerek yok straka hala duruyor oyna desen cıkar oynar o bıe yedekte souzayı bır senellığıne kolne verdık gerı alacağız sene sonu bu kadro cıkmasında kım cıksın bıraz futboldan anlayan kadro kalıtesını anlar yedek kalecı bıle akın sınan dağdelen samsunun as  kaleciydı kalede fevzı var bu kadro 16 trılyonluk es es den daha fazla butcelerı var cıkacaklar bu sene burada mısafırız derım ben.
Ölmek var Susmak yok Yürüyoruz Biz Bu yolda Göğüs Gerdik Zorluklara İnat olsun Cavcav a da And içtik $ampiyonluğa
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 23:58
Aman Serkan ne olur çıkın çımayın mı dedik sen benim yazılarımı ya gözü kapalı okuyorsun yada senin yukarıda yazdığın gibi anlamak istemiyorsun ben aksinimi iddaa etmişim iyi okursan anlarsan. Ne demek istediğimi şuda bir gercek ki senin anladığın kadar anlıyorum bu futboldan ki en son yorumum onu gösteriyor. Birkez daha oku.
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 00:01

Su an eSKISEHIR spor ve Antalyaspor cok yakın ıkı takımında kadro kalıtesı bırbırne yakın benım sahsı dusuncem es es 1 antalya 2 cıkar bun da da ANTALYANIN fıksturu bıraz daha zor bence 5 hafta sonra bunları konusmayacağız cunku sakarya en az ıkı takımında 6 puan gerısınde kalcak onlar da artık stres basladı yavas yavas çözulme olur bes hafta sonra ılk ıkı sekıllenır sakarya son 6 hafta kala play of ıcın oynar.Su an ıkı takım avantajldır

Ölmek var Susmak yok Yürüyoruz Biz Bu yolda Göğüs Gerdik Zorluklara İnat olsun Cavcav a da And içtik $ampiyonluğa
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 00:04
sAKARYA es esı yendığınden berı 2 mac kazanabıldı çok kötu gıdıyolar mac kazanamama strese dönusecek ve de çözulme olacak ama fıksturlerı kolay sansları fıskturlerı kocaelı ben ılk ıkı ıcın sanslı görmuyorum es es antalya ve sakarya arasında gecer ve es es ve antalya ıpı göğüsler.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 00:10
Ben farklı birşey mi söylüyorum. Süperlige 3 takım çkıyor. Biri barajdan diğerleri ilk iki TFF 1. ligini ilk sırada bitiren süperlige TFF 1. ligini ikinci bitiren süperlig B yemi çıkıyor allah aşkına 11 yıllık özlem bitsinde nerden çıkarsak çıkalım bizim derdimiz o. Kadro kalitesi acısından baktığında buna en yakın Antalya ve ES ES im gözüküyor. İnşallah öyle olur. Futbol sadece sahada oynanmıyor biliyorsun. Erciyes var Cumhurbaşkanı Diyarbakır var terör muhabbeti Sakarya, Kocaeli eleme gurbunda ne olacağı belli olmaz. Al işte Altay iki sezondur son dakikada süper ligden dönüyor. Onun için elemeye kalmadan sen çok istiyorsun gönlünüze göre olsun biz çok istiyoruz gönlümüze göre olsun. Derdimiz o.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 00:48

EsEs'imden sonra çıkmasını isteyeceğim ilk takım.Nedense bana hep sempatik gelmiştir Antalyaspor.Kadroları da çok iyi.Umarım bu performanslarını sürdürürler

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
atik07 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 12:08
siz mardini kaç sıfır yenmiştiniz 4 5 atabildinizmi bari :D
sergen=eskişehirspor
o olmassa eskide yok yenide
antalyaspor desek yeter zaten ;)
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 12:13
Alıntı yapılan atik07

sergen=eskişehirspor

Ajansspordaki yorumunu yalatırız sana atikmisin nesin?
17 şubatta Eskişehir'i nasıl istila ediyosunuz,birde burada anlat bakayım.size 600 kişilik yer ayrılır,bu kadar gelebilirmisiniz bilemem tabi.oda mahzen gibi bir yer zaten.KSKlilere verdik o yeri,golü yiyince koltıkları kırdılar.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2008 saat 12:14
Alıntı yapılan atik07

sergen=eskişehirspor

Mardin maçının özetini seyrettiniz mi?
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır