eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Antalyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 62>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Barbados
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 14:56
Ölmek var Susmak yok Yürüyoruz Biz Bu yolda Göğüs Gerdik Zorluklara İnat olsun Cavcav a da And içtik $ampiyonluğa
Yukarı
Burak4126 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 15:01
Antalyaspor daha yakın bakalım ozamana kadar neler olacak 3 kardeş inşallah allahın izniyle çıkıcaz biliyorum eses ve antalya daha yakın yemin ederim içtenlikle 07-26 çıktığı zaman biz çıkmasakta biz çıkmış gibi sevinicem inşalah play-off'larda çıkarız eses stadına en fazla taraftar biz geldik aynı şekilde antalya stadınada en fazla biz geleceğiz.

Hodri Meydan
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 15:06
Alıntı yapılan Burak4126

Antalyaspor daha yakın bakalım ozamana kadar neler olacak 3 kardeş inşallah allahın izniyle çıkıcaz biliyorum eses ve antalya daha yakın yemin ederim içtenlikle 07-26 çıktığı zaman biz çıkmasakta biz çıkmış gibi sevinicem inşalah play-off'larda çıkarız eses stadına en fazla taraftar biz geldik aynı şekilde antalya stadınada en fazla biz geleceğiz.

Hodri Meydan

Anlama sorunu mu var sende sız bızım kardesımızsiniz her mac sektırmeyız 41 dakıkayı emnıyetle görusecez eğer ızın verırlerse ıns yan yana seyredecez gercı faketmez ılk macta sızden 15 yada 20 kısı bızım tarafa gırdı gene sokarız bır sekılde yenı değill burak Tehlıke serkan trıbunlere gelıyoırsa ona sor Marmara depremıyle basladı 1999 da 9 seneyı gerıde bıraktık bozulmadı bu saatten sonra da bozulmaz.
Ölmek var Susmak yok Yürüyoruz Biz Bu yolda Göğüs Gerdik Zorluklara İnat olsun Cavcav a da And içtik $ampiyonluğa
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 15:31
Alıntı yapılan serkan07

RAŞİT ÇETİNER'İN AYRILIŞI...
Sezonun ilk yarısında Raşit Çetiner'in istifasıyla sarsılan Antalyaspor, Mardinspor'u deplasmanda 2-0 yenerek zirveye oturdu. Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Ümit Turmuş, Ali Zitouni'nin yokluğunda bu sezon ilk kez Dziewicki ve Bieniuk'u yan yana oynattı. İki futbolcu da sergiledikleri pozitif futbolla güven verdi. Ancak Zitouni Tunus Milli Takımı'ndan döndükten sonra bu iki futbolcudan biri yedek kulübesine dönmek zorunda kalacak. Zira, Türkiye Futbol Federasyonu maç kadrosunda en fazla iki yabancı oyuncunun bulunmasına izin veriyor.

Bu hafta Antalyaspor'un, Mardinspor karşısında sergilediği futboldan daha ziyade Raşit Çetiner'in takımdan ayrılması konusuna değinmek istiyorum. Sezonun ilk yarısını 31 puan toplayarak ikinci sırada bitiren bir takımın hocası neden istifaya zorlanır anlayamadım. Uzun yıllardır Türk futboluna hizmet eden ve şu anda piyasada bulunan teknik adamların en iyilerinden biri olan Raşit Çetiner'in Antalyaspor'dan ayrılış biçimi etik değildir. Benim takımımın teknik adamı Raşit Çetiner ise, genel menajere ihtiyacım yoktur. Uygulamaya konulan yeni sistemler sadece Raşit Çetiner'i sindirmek adına yapılmıştır. Bu kadar basit. Antalyaspor gelecek haftalarda bunun ceremesini ağır şekilde çekecektir. Üzülen yine Antalyaspor taraftarı olacak. Yine ağlayan insaları göreceğiz Antalya tribünlerinde. Şimdiden söylemesi. Antalyaspor bu sezon Süper Lig'e çıkamazsa bunun hesabını Tayfun Türkmen mi verecek?

Sayın Fatih Şamanoğlu ıyı guzel hos yazmısda kaç kez antalyaya gelip antalyasporun maçini izlemis. bizim hakkimizda atip tutanlar önce bizi tanimali. fikirlerine kismen katilmakla birlikte her yorumcunun dikkate alinmamasi gerektigine inaniyorum.Bu takım daha ofans oynamaya basladı ve MARDINSPOR macında 10 tane pozisyona gırdı ıkı topu dırekden döndu hazırlık macında Club Bruge gıbı Belcıkanın ust duzey bır takımını farklı gectı ızleyenlerden tam not aldı  Rasıt Cetınerın gönderılıs seklı etık değildır ama Rasıt Cetnerle olmazdı bu ıs korkak oynatıyordu son dakıka gollerı ve Ali Ziotini olmasaydı sımdı orta sıralardaydık ıdmanı ızleme fırsatım oldu bır kac kere hırs var gözlerınden bellı oluyor buna dayanarak sampıyon olacaz dıye yuzde yuz konusmuyorum ama son ana kadar yarısak bır takımımız var.
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 15:32

SKOR YAZARI FATİH SAMLIOĞLU

ANTALYA UYGUN ADIM MARŞ!
Antalyaspor, Malatya'dan zaferle dönüp zirvedeki yerini korudu. Akdeniz temsilcisi, Hakan ve Cenk’in golleriyle galibiyete ulaştı. Raşit Çetiner’in istifasından sonra Ümit Turmuş’un teknik patronluk görevini üstlenmesi takımı ateşledi. Sezonun ikinci yarısından bu yana alınan seri galibiyetler, hem takımın moral ve motivasyonu yükseltti hem de rakiplerinin Antalyaspor’a bakış açısını değiştirdi. Bunun yanı sıra Cenk İşler’in yüksek formu da sürüyor. Her hafta birbirinden kritik gollere imza atan Cenk İşler, sezon başında aldığı paranın hakkını son kuruşuna kadar veriyor. Ali Zitouni’nin yokluğunda forma şansı bulan Ufuk Ateş ise oynadığı etkili futbolla Antalyaspor’un gelecek haftalarda hücum sorunu yaşamayacağını gösteriyor. Bu arada Tunus Milli Takımı’ndan sakatlığı nedeniyle erken dönen Zitouni’nin tedavisine yoğun bir şekilde devam ediliyor.
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 15:39

Ikı yorumu arasında cok celıskı var masa basından yorum yapıyor once Tunc Kayacıyı okuyor kafasına göre bır sey yazıyor bır hafta önce nasıl yazmıs sımdı nasıl yazıyor sıhırlı değnek mı değdı bu takıma spor yazarısın ıstıkarlı cızgın olsun masa basından dedem de yazar bıraz gıd stadlara macı takıp et.

Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2008 saat 14:14
Side kampında Hazırlık maçımız olacak mı acaba ?

Şu an ; Antalyaspor, Slovan Bratislava ile bir maç yapıyor..  KArşılaşmanın 13.dk sı oynanıyor ve durum 0-0..
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2008 saat 15:18
İBRAHİM YILDIRIM EKRANLARDAYDI

Antalyaspor da taraftardan sorumlu yönetıcı İbrahim Yıldırım özel kanallardan VİP TV' nin konuğu oldu.Taraftarların sorularını yanıtlayan iBRAHİM YILDIRIM bayrak kampanyasına destek verilmesini istedi Belediye Başkanı ve Sayın Valimizin bulundukları kurumlara astıkları bayrakların kendisini çok memnun ettiğini şehirde birlik ve beraberlik olmasını istedi.Taraftarın sorularını yanıtlayan Yıldırım bundan önceki üç yönetim de  görev yaptığını taraftarlıktan gelme olduğunu belirterek benim için Antalyasporda görev yapmak herseyden önce bir mutluluktur diye konustu.Erciyes Spor maçından öncede okullara zıyaretlerin olacağını belirten Yıldırım genç yastaki kardeşlerimizde Antalyaspor sevgisi aşılamak öncelikli hedefimizdir diye konuştu.Erciyes spor macında taraftarın saat 19.00 da kı maçta yerıni almasını ve bir tane bos koltuk bırakmamasını isteyen Yıldırım bu mactan sonra Eskişehir deplasmanının olduğunu ve Eskişehir deplasmanına çıkartma yapmak istediklerini belirtti.Eskişehir yönetimiyle temasa gececeklerini ve misafir tribun kapasiteleri ne kadarsa hepsini isteyeceklerini belirten Yıldırım Eskişehire otobuslerın ücretsiz olacağını ve taraftarın talep ettiği oranda otobüs vermeye hazır olduklarını belirtti.
Yukarı
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2008 saat 16:22
Alıntı yapılan ŞaHiN

Side kampında Hazırlık maçımız olacak mı acaba ?

Şu an ; Antalyaspor, Slovan Bratislava ile bir maç yapıyor..  KArşılaşmanın 13.dk sı oynanıyor ve durum 0-0..

Yarın saat 12:00'da Romanya 1.Lig takımlarından Uta Arad ile hazırlık maçı yapacaktır.
Yukarı
serkan07 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2008 saat 16:35

Eskiler hatirlarla Antalyasporumuz Saha Kapatma cezasi almisti bjk ile maçi Eskisehire Vermislerdi.Biz Bindik otobülere eskisehire geldik bizi eses li kardeslerimiz karsiladi beraber maçi izledik beraber bagirdik. maç bitince antalyasporlu taraftarlari otobüslerle ugurladilar ben oradan denizliye gidecegim için binmedim otobüslere otogara gidecektim çünkü yolda yürümeye basladim bir ara arkamdan bjk li taraftarlar laf atmaya basladilar bende antalyaspor atkisi vardi çünkü. buna oradaki esnaf müdahale etti. beni onlarin arasindan aldilar taksiye bindirdiler kendileride yanimda gelerek denizli otobüsüne bindirdiler bana ne taksi parasi verdirdiler nede otobüs parasi o arada otogar bjk taraftarlariyla doluydu bende sordum niye böyle bir sey yaptiniz diye çünkü orda olay çiksa benim yanimdakiler en fazla 10 kisi bjk liler her yerde. bana verdikleri cevap antalyaspor bizim kardesimizdir oldu ve o zamanlar daha eses le bir kardeslik havasi yoktu.

bilgilerinize saygilarimla ilkay arslan/Antalyasporum.com

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 62>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır