eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Elazığspor :2 - Eskişehirspor :4

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-scre@m Liste gör
Deneyimli Yazar

Santiago Munez
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-scre@m Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 16:11
Elazığspor-Eskişehirspor maçının önemli dakikaları :

ELAZIĞSPOR: 2 - ESKİŞEHİRSPOR: 4
Stat:
Atatürk
Hakemler: Aytekin Durmaz, Arkın Akgöl, Mehmet Metin   
Elazığspor: Erşen, Haluk, Eren, Murat, Recep (Dk. 46 Mehmet), Korhan, Kenan, Mehmet, Mustafa (Dk. 70 Canpolat), Bülent, Müslüm    
Eskişehirspor: Ferhat, Birol, Serdar, Coşkun (Dk. 90 Zafer) Sergen (Dk. 72 Emre), Doğa, Mustafa (Dk. 55 Engin) Tufan, Koray, Ulaş, Sezgin    
Goller: Dk. 20 ve 90 Coşkun, Dk. 54 Ulaş, Dk. 65 Sergen (Eskişehirspor), Dk. 42 Müslüm, Dk. 71 Bülent (Elazığspor)

Önemli anlar

7’ Kenan’ın pasıyla ceza alanında topa yükselen Müslüm kafayı vurdu,kaleci Ferhat kurtardı.

13’ Sağ kanattan başlattığımız atakta Serdar kaleciyle karşı karşıya kaldı,vuruşu direğe çarparak dışarı çıktı.

18’ Orta sahadan başlattığımız atakta Sergen kaleye baktı ve uzak mesafeden kavisli sert bir vuruş yaptı top üst direkten oyun alanına döndü.

20’ Kazandığımız korner vuruşunda Birol’un ortasından  gelen topa kafa ile vuran Coşkun’un şutu önce direğe çarptı sonra içeri girdi,yan hakemin orta sahaya koşmasıyla orta hakem ASytekin Durmaz’da golü verdi. GOOOOOL 0-1

39’Elazığspor’lu Bülent ceza alanımızda tehlike yarattı,iki kez ayağına gelen topta defansımız önemli bir tehlikeyi uzaklaştırdı.

40’ Ani gelişen organize atakta Sergen rakiplerini geçerek kaleci ile karşı karşıya kaldı,müsait durumdaki vuruşu auta çıktı.

42’Bülent’in pasıyla topla buluşan Elazığspor’un yeni transferi Müslüm takımının beraberlik golünü attı. 1-1

43’ Coşkun’un defanstan dönen şutunda topla buluşan Sergen aşırtma bir vuruş yaptı,az farkla dışarı çıktı.

İkinci yarı

54’ Sergen’in ortasına defanstan ceza alanına gelen Ulaş çok güzel bir kafa vuruşuyla takımımızı tekrar öne geçirdi GOOOOOOOOOL 1-2

66’ Ceza alanına kadar ilerleyen Coşkun topu müsait durumdaki Sergen’e verdi,bir anda ceza alanı içi kalabalıklaştı,Sergen bilek hareketleriyle defans elemanlarını ekarte ederek şık bir gol attı. GOOOOOOOOOL 1-3

72’ Mehmet’in arapasıyla topla buluşan Bülent,Ferhat’ın müdahalesine rağmen meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu.2-3

90’ Uzatma dakikalarının başında geriden gelen uzun topa hamle yapan ve ceza alanında kalecinin yanından güzel bir vuruş yapan Coşkun maçın skorunu tayin etti. GOOOOOL 2-4

Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 16:15
Artık bir şekilde kazanmayı bilmek lazım yol uzun ve engebeli;
EsEsimin EsEsten başka dostu yok;
Her insan üzerine düşeni yapmalı
onu, bunu bahane etmek yok;
Yok efendim o kaptanlık pazu bandını atmış
yok efendim O yan bakmış
Öyle lüks yok
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 16:19
arkadaşlar ben maçı radyodan dinleyebildim dinlerken bence maçın kırılma noktası maçın sonlarına dogru bizim 4ncü golden hemen önce bizim ceza alanımızda elazığlı bir futbolcu düşürüldü hakem oyunu devam ettirdi top döndü bizim 4ncü gol oldu..
eger o pozisyonda hakem penaltı verseydi maç 3-3 olacaktı.. futbolda ne kadar iyi olursan ol şans en önemli etkenlerden, bu yüzden hiç bir maça garanti gözüyle bakmayalım..
Yukarı
rakyuz Liste gör
Yazar

Rafi
  Alıntı rakyuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 16:30
Alıntı yapılan asssadza

Elazığ maçı izlenimleri:

..................................................................................................................................

Seneye nasıl başlarsak öyle gidermiş derler,turnuvada kupa,ilk maçta deplasmanda üç puan,4 maçta seri yaparsak bizi kimse tutamaz... 

Yorumların ve fotoların için teşekkürler Kerem.

Küfür etmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR luyum
http://www.esesim.org
Yukarı
26euro Liste gör
Yazar

Timur
Yer: Germany
  Alıntı 26euro Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 17:12

Gademsiz arkadasimiza gecikmeli bir SAGOL´da benden...

taa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına...
Yukarı
Gademsiz Liste gör
Yazar

ismail altıntaş
Yer: Balıkesir
  Alıntı Gademsiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 17:35
Alıntı yapılan 26euro

Gademsiz arkadasimiza gecikmeli bir SAGOL´da benden...

Rica ederim. Benim için zevkti. :)
Kendini sevmeyen başkasını,
Kentini sevmeyen vatanını sevemez!
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 17:43
    "Gademsiz" peki neler düşünüyorsun maçı canlı olarak izledin.Nasıl takım? Kamp yaramış mı?Yeni transferler umut veriyor mu?En önemlisi geçen dönemde, takımın beğenmediğin yönü  veya eksiklikler ne derece telafi edilmiş gözüküyor.Bir de senin maç ile ilgili değil de takımın genel  şablonunda  nelerin değişip,nelerin değişmediği hakkında bir yazı bekliyorum.Kolay gelsin...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 18:20
arkadaşlar lütfen bu hafta herkes maça gelsin artık taraftarda üzerine düşeni yapmak zorunda finale çok az kaldı hep destek tam destek
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 19:51

Kerem ve ÇAğıl Kardeş Yemin ediyorum Bizim yerel medyamızdan daha başarılısınız sanki maçı Elazığda seyretmiş gibi oldum.Binlerce Teşekkürler ESES Sevdalıları....işte eses taraftarı bunun için büyük......ClapClap

Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2008 saat 20:32

Devre arasinda Antalya'da kazanilan bir kupa bu moral ile,basta zor gibi gorunen deplasmandan rahatca alinan uc puan hersey yolunda gidiyor nazar degmesin ESES'ime tebrik ediyorum takimi Metin Hocamizin dedigi gibi artik super lig icin geri sayim basladi her macimiz final bu takim guven veriyor bu is olacak insallah Cagil ve Kerem'e ayrica tesekkur macin analizi ve aninda sipsak mac fotograflari icin bu isi iyi beceriyorsunuz sayenizde kmlerce uzaktan sicagi sicagina maclari takip ediyoruz  eyvallah. 

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,094 saniyede hazırlanmıştır