eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: TFF 1. Lig 11. Hafta A.Demirspor - Eskişehirspor
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 11. Hafta A.Demirspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
Online Durum: Offline
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2019 saat 22:52
Tebrikler ESESİM. Tebrikler çocuklar, Hoca.Ah kale kale kale. Hoca başka kaleci yok mu genç takımlarda. Serdar Erol yok mu başka kaleci genç takımlarda. Resmen kalecisi övünüyoruz.
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2019 saat 22:53
Kalecisiz oynuyoruz.
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2019 saat 22:55
kaleci berbat ötesi
Her Zaman ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2019 saat 01:20
Tek korkum Osman Taş yüzünden küme düşürülme veya başka eksi puan cezaları almak. Böyle bir başkanın koca kulübün başına getirilmesi büyük talihsizlik. 2 haftada alınan 6 puan çok iyi oldu. Erzurum maçına stadı doldurmalıyız.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2019 saat 17:49
Adana Demirspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, 3-2 mağlup oldukları Eskişehirspor maçı sonrası, “Hakikaten kötü, rezil oynadık. Bunun da sorumlusu benim. İstifa etme taraftarıyım. Bu maçtan sonra öyle olması gerekiyor. Başkanla yarın görüşeceğim” dedi.

“İşler iyi gitmiyor”

Tütüneker, ligin 11. haftasında evlerinde 3-2 mağlup oldukları Eskişehirspor maçının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Değerlendirecek bir şey yok. Hakikaten kötü, rezil oynadık. Bunun da sorumlusu benim. Bu maçtan sonra da fazla bir şey söylemek istemiyorum. Ben geçen maçta da söyledim. İstifa etme taraftarıyım. Bu maçtan sonra öyle olması gerekiyor. Değerlendirmeyi başkan ile mecbur yapacağız. Hakikaten öyle olması lazım. Özür diliyorum. Sorumlusu benim. Ne yapalım işler iyi gitmiyor. Şampiyonluğa oynuyorsunuz ama şampiyonluktan baya bir kopuyorsunuz” diye konuştu
kacinci hoca yi kovduruyoruz masallah bize 😂
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2019 saat 14:36
yenmeseydik vay halimize altinordu Giresun menemen hepsi puan aldi çok iyi oldu 3 puan ama pinto olayinda olay buyuk kime dusurme ihtimali var
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır