eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: TFF 1. Lig 11. Hafta A.Demirspor - Eskişehirspor
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 11. Hafta A.Demirspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 11. Hafta A.Demirspor - Eskişehirspor
    Tarih: 06/Kas/2019 saat 12:47
TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Adana Demirspor - Eskişehirspor

Maç Kodu: 2096

5 OCAK FATİH TERİM

8.11.2019 Cuma - 19:00

DİRENÇ TONUSLUOĞLU(Hakem)
BARAN ERASLAN(1. Yardımcı Hakem)
BERSAN DURAN(2. Yardımcı Hakem)
LÜTFULLAH ASLAN(Dördüncü Hakem)
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2019 saat 13:05
Cuma akşamı Adana Demirspor ile önemli bir maça çıkacağız.. Takımımızın deplasman masraflarını İsmail ILGAZ ve Rıza SOYDAŞ karşılayacakmış.. Sıkıntısız bir deplasman olacaktır maddi manevi açıdan..

Geçen hafta kazandığımız 3 puanın anlam kazanabilmesi açısından son derece önemli bir maç.. 3 puan alabilirsek ve bir sonraki maçımızın da içeride olduğunu düşünürsek camia olarak bir hava yakalayacığımızı düşünüyorum.. En azından 1 puan alabilirsek umudumuz kırılmamış olacaktır..

Takım gol pozisyonuna girmekte zorluk çekiyor.. Geçen maç 3 gol atmamıza ve birkaç pozisyon da kaçırmamıza rağmen ben ilk golü penaltıdan atmasak bu oyun sistemiyle gol pozisyonuna girebileceğimizi düşünmüyorum.. Santraforsuz bir tatik ile çıkıyoruz son iki maçtır ve bu da rakip stoperlerin hücum oyuncularımızı fiziksel olarak yormasına sebep oluyor.. İleride defansın dengesini bozacak bir santraforun olması gerektiğini düşünüyorum.. İlla Emre oynayacak diye bir kural yok tabi.. Halil olur Metehan olur farketmez..

İlk 11'de genç oyuncularımızın forma giymesinin ne kadar önemli olduğunu gördük geçen maç.. Feyzi, Mevlüt, Cemali, Mehmet ve Furgan takıma hareket kattı.. Tabi bu gençlerin önceki haftalarda kesik yemesi de etkili olmuş.. Formanın değerini anlamışlar.. Umarım kaleye de Ekrem dışında herhangi biri geçer de takımını ayakta tutar..

Kardeşlik türkülerinin söylenmediği ve Eskişehirspor'umuzun kazandığı bir maç olması dileğiyle..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2019 saat 17:25
1.lig deki tüm takımlar kalede ki zaafımızdan haberdar. bu nedenle nekadar efans yaparsak yapalım kolay ve hatalı golleri her maç kalemizde göreceğimiz aşikar. Bu nedenle forvetsiz her maç bizim için büyük risk taşıyor. Bizim yediğimizden çok atmamız lazım ki puan alabilelim. yoksa  yenen golleri çıkarmmaız mümkün değil. Ebrarın kalede olması gerektiğini düşünüyorum.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2019 saat 13:16
Bencede ebrar oynamalı ebrar çok daha iyi olduğu için demiyorum fizik olarak daha iri olduğu için diyorum, ekrem iyi niyetli ama rakip oyuncular onu resmen özellikle duran toplarda kornerlerde eziyorlar normalde kalecinin koşu yolunu kapatmak kaleciye faul dür ceza sahasında inatla kaleciye her türlü şarjı teması yapıyorlar ve hakemler seyrediyor. O osmanlı maçında her kornerde kaleciye faul vardı. Sadece 1 kere mi ne usulen uyardı o kadar. Ama temas zorlama koşu yolunu kapamalar devam etti. Hakemlerin bu tavırlarına devam edeceklerini düşünüyorum çünkü bizde tepki yok, esaslı yönetim yok.
İnşallah osmanlıspor küme düşer diyorum.
Bu haftaki Bursa balıkesir maçındada bursanın kollandığını 2. yarı foxi nin net penaltısının verilmediğini,
Keçiören maçında keçiörenin kollandığını savunma oyuncusu dirseğiyle topla oynayan keçiörenin aleyhine penaltının verilmediğini
ve bu maçların 0-0 bittiğini hatırlatırım.

Bunlar federasyonun ayıbıdır. Sadece mhk nin değil.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Kas/2019 saat 14:52
Aynen bilal abi bizim maça canli stadda dedigin maclarinda tv den baktim Saka gibi resmen hakem faciasi ve herkes rahat özellikle tff
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2019 saat 12:02
Bir arkadaş Osmanlı maçı sayfasına yorum yazdığı için güncele o sayfa geçmiş doğru sayfanın ilk listede olması için yazdım bunu, mesaj yazarken dikkat edelim bu haftanın maçının sayfasına yazalım arkadaşlar.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2019 saat 16:18
merhaba,

A.Demirspor'la kardeş kulübüz öyle değil mi ?...
   var olma savaşı veriyoruz,üç puan bizim için daha elzem,
öyleyse üç puanı bize versinler !...
   mübarek kandil akşamın da sevaba girerler !...
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2019 saat 16:57
yillardir bu kardes olaylarini sevmem kocaeli bursa hepsini zamanında gorduk simdide konya ads hiç gerek yok oyna mücadele et kazan hep iyi iliski kurdugumuz takımlar yendi gitti silik mucadele ettik
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2019 saat 17:44
Alıntı yapılan Güray26ES

yillardir bu kardes olaylarini sevmem kocaeli bursa hepsini zamanında gorduk simdide konya ads hiç gerek yok oyna mücadele et kazan hep iyi iliski kurdugumuz takımlar yendi gitti silik mucadele ettik
ClapClap

Kesinlikle bazen abartıyoruz. Özellikle kendi sahamızda ki maçlarda taraftarımız bazen ölçüyü şaşırıyor. Bu nedenle de hem taraftar hemde takım maça konsantre olamıyor. Taraftarla baskı kuramayınca kendi sahamızda bu tarz ilişkilerin olduğu takımlara hep kaybediyoruz.

Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2019 saat 18:24
Osmanlıspor maçı 11'i ile çıkıyoruz, çok zor maç, inşallah kazanırız..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır