eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 7. Hafta Eskişehirspor-Karagümrük

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2019 saat 17:55
Erkan Zengin neden isliklaniyor onu anlamadim?Adam oynadığı takımı satıp bilerek topmu oynamasin.Gerçekten istenilen bumu?Hatayı ilk önce kendimizde aramak lazım.Hepimizden fazla emeği var Erkan'ın bu takımda.Herseyimizi kaybettik,bari vefamizi ve sayginligimizi kaybetmeyelim.
__oldcity__
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2019 saat 18:05
İlk yari adamlar orta sahamizi göbeği delerek 2ye1 lerle gelerek 2 gol buldu. Coşkun Hoca ikinci yari başında göbekten birini İssah i çıkardı. Ayni şekilde 2 ye 1lerle göbeği delip 3. Gol u buldular. Coşkun hoca ne düşündü çok merak ettim.

3. Gol u yer yemez de Kıvanç i alıyor.

Coşkun hoca twitter da sürekli Ersun Yanal i Abdullah Avcı yi elestirenleri begenecegine önce kendisine bakmalı.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eki/2019 saat 18:34
Alıntı yapılan oldcity__

Erkan Zengin neden isliklaniyor onu anlamadim?Adam oynadığı takımı satıp bilerek topmu oynamasin.Gerçekten istenilen bumu?Hatayı ilk önce kendimizde aramak lazım.Hepimizden fazla emeği var Erkan'ın bu takımda.Herseyimizi kaybettik,bari vefamizi ve sayginligimizi kaybetmeyelim.

Murat Dirinin tribününe hosgeldiniz!
Hadi bu isliklayan taraftarlari durdur
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2019 saat 06:00
1. Futbolu biliyorsanız orada erkani sahadan çıkartirsiniz aslinda hic oynatmayacaktik cikmasaydi 5 yerdik.Taraftar hakli laf etmeyin taraftar takimi siz kimi düşünüyorsunuz.
2.Coşkun hocanin mehmette kötuyken ortaya önlem almamasi inanilir gibi değil cemalinin erkani kacirmasi kabullenilemez erdal zerre savunma oynayamiyor ne demeğe oynatilir anlamiyorum ondan gol bekliyorsaniz forvete koyarsin ilk önce savunma yapmayi bilmeli ki kadroya girebilsin erdal ve mehmet sahada yoktu kaleci yi zaten biliyoruz koy ebrari bir kaç mac oynar belki iyi olur bu melihle ekremle her mac 3 yememiz garanti zaten bu da diğer futbolcuların moralini bozuyor .
3. Biz istiyoruz diyemi bilmiyorum alperen gibi hızlı top çalan pas yapmayı bilen adami bu hoca israrla niye oynatmiyor.
4.Rakipte erkandan başka önlem alınacak adam yok niye başına birini vermezsin coşkun hoca kibir mi yaptın bak taraftar görüyor sen görmüyorsunuz adamı rahatsız edip çıkarttırmasa en az 5 yiyecektik çünkü önlem alamadın kaç yaşına gelmiş koşamayan bir tek adama.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2019 saat 08:44
Alıntı yapılan bilek26

1. Futbolu biliyorsanız orada erkani sahadan çıkartirsiniz aslinda hic oynatmayacaktik cikmasaydi 5 yerdik.Taraftar hakli laf etmeyin taraftar takimi siz kimi düşünüyorsunuz.
2.Coşkun hocanin mehmette kötuyken ortaya önlem almamasi inanilir gibi değil cemalinin erkani kacirmasi kabullenilemez erdal zerre savunma oynayamiyor ne demeğe oynatilir anlamiyorum ondan gol bekliyorsaniz forvete koyarsin ilk önce savunma yapmayi bilmeli ki kadroya girebilsin erdal ve mehmet sahada yoktu kaleci yi zaten biliyoruz koy ebrari bir kaç mac oynar belki iyi olur bu melihle ekremle her mac 3 yememiz garanti zaten bu da diğer futbolcuların moralini bozuyor .
3. Biz istiyoruz diyemi bilmiyorum alperen gibi hızlı top çalan pas yapmayı bilen adami bu hoca israrla niye oynatmiyor.
4.Rakipte erkandan başka önlem alınacak adam yok niye başına birini vermezsin coşkun hoca kibir mi yaptın bak taraftar görüyor sen görmüyorsunuz adamı rahatsız edip çıkarttırmasa en az 5 yiyecektik çünkü önlem alamadın kaç yaşına gelmiş koşamayan bir tek adama.

Kesinlikle size katılıyorum. Gereksiz duygusallıklar bizi bu hale getirdi. Ne zaman kardeş klüp muhabbeti yapılsa da böyle oluyor. Dost-kardeş klüp muhabbeti olan takımlarla sahamızda yaptığımız tek bir maçı bile kazanamıyoruz. bunu düşünen yok.
seyircinin görevi kendi futbolcusuna ve takımına mora verirken, rakip takımı ve oyuncularını demoralize etmek, onlar üzerinde baskı kurup oyundan soğumalarını sağlamaktır. Bu nedenle ev sahibi olunann maçlar önemlidir. Bizim taraftarımız da 3ç golden sonra erkana bunu yaptı. ve aslında çok geç kalmışlardı. ilk golden sonra hatta maçın başında bu yapılsaydı. Belki bu maçı kazanabilirdik bile. 3. golden sonra erkan ıslıklanmasaydı bu maç 5-de 10 da olurdu. erkan defansı, tarftardan da aldığı özgüvenle hallaç pamuğu gibi dağıttı.  erkan profesyonel düşünü poynayıp bizi bitirirken, seyircinin aynı profesyonellikle erkanı ıslıklaması ve oynatmaması en doğalıdır. ancak bir takım garip arkadaşlar bunu anlayamıyor. erkan sevgileri eses sevgilerinin önüne geçiyor. bu da bize her zaman olduğu gibi yine kaybettiriyor. erkana psikolojik baskı kurup oynatmamak normaldir. ve olması gerekendir. diyorlarki tüm takım ıslaknsın. rkadaş karagümrükde bişey yokki, neden tüm takım ıslıklansın.erkanı çıkarın bizim kötü haldeki eses 3 atar kendi sahasında karagümrüğe. erkan oyundan düştükten sonra takımımız nasıl oynadı ve baskı kurdu görmedinizmi? erkan sevginiz onunda mı önüne geçti .adam profesyonel atacak tabi derken seyirci profesyonelce ıslıklayınca yooook olmaz. o bizim için neler yaptı deniyor. maçtan sonra alkışla çok istiyorsani yada evine git tebrik et, tweeterda tweetini beğen ama stadda adam sana 3 gol attıysa sende onu oynatmayacaksın arkadaş.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2019 saat 08:50
Alıntı yapılan Maverick26

Alıntı yapılan oldcity__

adam sana neden 3 atıyorsa aynı nedenden. profesyonellikten dolayı ıslıklanıyor. erkan bu takımda oynamış oynamamış önemli mi? geçmiş mazi diye düşünüp erkan ama n gol atmayayım mı  diyor. demez dememeli o bir profesyonel. peki seyirci o da profesyonel değilmi. rakip takımın tek ve iyi oyuncusu tek başına tüm takımı dağıtıyor onu demoralize etmeyecek, üzerine baskı kurmayacaksak seyirci neden var? erkan oyundan seyirci sayesinde düşmese o maç erkan 5 de atardı bizim bitik esese. ama ne oldu erkan oyundan düşünce eses kalan srede tek kale oynadı. çünkü karagümğün erkan haricinde oyuncuları bitik halde ki esesi yenemz bence. seyirci doğru olanı profesyonelce yaptı. ama geç kalmıştı. daha ilk dakikada bu baskı kurulsaydı aynı profesyonellikle belki bu maçı alabilirdik.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2019 saat 18:53
Ah Hoca, şu maçın başında maça Kıvançla başla, birebir adam markajıyla Erkan'ı tutsun, orta saha ve defans göbeğini de sağlam tut, formsuz Milinkovic yerine Alpereni al, artık Mete Kaan'ı niçin alıyorsun, top ezmekten başka birşey yaptığı yok, başını kaldırmaktan aciz, artık 3.kaleciye şans ver, bir de demeç veriyorsun, herşey iyiye gidiyor diye. Artık gelen gideni aratır hale geldi...
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2019 saat 08:47
Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan Maverick26

Alıntı yapılan oldcity__

adam sana neden 3 atıyorsa aynı nedenden. profesyonellikten dolayı ıslıklanıyor. erkan bu takımda oynamış oynamamış önemli mi? geçmiş mazi diye düşünüp erkan ama n gol atmayayım mı  diyor. demez dememeli o bir profesyonel. peki seyirci o da profesyonel değilmi. rakip takımın tek ve iyi oyuncusu tek başına tüm takımı dağıtıyor onu demoralize etmeyecek, üzerine baskı kurmayacaksak seyirci neden var? erkan oyundan seyirci sayesinde düşmese o maç erkan 5 de atardı bizim bitik esese. ama ne oldu erkan oyundan düşünce eses kalan srede tek kale oynadı. çünkü karagümğün erkan haricinde oyuncuları bitik halde ki esesi yenemz bence. seyirci doğru olanı profesyonelce yaptı. ama geç kalmıştı. daha ilk dakikada bu baskı kurulsaydı aynı profesyonellikle belki bu maçı alabilirdik.

Erkan'ı gol atınca alkışlayan geri zekalılara inat, azıcık kafası çalışan ve o geri zekalılara sinirlenen bilinçli taraftar ıslıkladı Erkan'ı..

Erkan Eskişehirspor için zamanında fedakarlıklar yapmıştır, büyük katkıları olmuştur hem maddi hem manevi.. Ama adamı attığı ilk golden sonra alkışlayıpta kendi oyuncularının moralinin içine edersen bunun adına vefa denmez geri zekalılık denir.. Maç içinde türübünde o Erkan'ı alkışlayan malları teker teker tutup boğazlarına yapışmak istedim açıkçası.. Avazımın çıktığı kadar bağırdım alkışlamayın diye, küfürler ettim bir tanesi de sesini çıkartsın da üstüne atlayayım diye ama kimseden ses çıkmadı.. Ben ömrü hayatımda böyle geri zekalı insan topluluğu görmedim.. Kardeşim adam artık başka takım için oynuyor, attı golerini geçti.. Biz neden onun kadar profesyonel olupta onu kaale almamazlık edemiyoruz.. Neden alışlıyoruz kendi takımımıza gol atınca.. Neymiş sevinmemiş.. Lan isterse karalar bağlasın gol attım diye.. Türübündeki mal, sana ne oluyorda adam sevinmedi diye alkışlıyorsun? 1 dk bile susmadan boğaz patlatıyoruz takımı ileriye itelim diye, maç izlemeye gelen arkadaşlar daha rakip oyuncuyu alkışlıyor..

Tamam kardeşim ıslıklama tek bir rakip oyuncuyu, tüm rakibi ıslıklayalım atağa kalktığında ama tutupta alkışlamayın.. O ilk golü attı bizim embesil izleyicimiz Erkan sevinmedi diye alkışladı ya orada film koptu.. Azıcık kafası çalışan taraftar da tepki olarak sürekli ıslıkladı..

Ha bir de sosyal medyada Kıvanç'a sallıyorlar Erkan'la tarıştı diye.. Lan gevşek herifler Kıvanç, Ahmet, Mehmet farketmez.. O adam senin formanı giymiş karşıda kim olursa olsun rakip bir oyuncu var.. Bir tepki göstereceksen rakibe göstereceksin.. Bu kadar salak insanlarla aynı türübünde olmayı inanın hiç istemiyorum.. Keşke Erkanspor kurulsa da onu izlemeye gitseler..

Kusura bakmayın arkadaşlar kötü kelimelerim için ama hala sinirliyim..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2019 saat 13:34
Hocam maçı kaybetmenin Erkan la alkışlamakla ıslıkla vs hiç alakası yok. Diğer takımlara bakıyorum hepsi birşeyler yapmaya çalışıyor. Elinden gelen taktiği uyguluyor. Bir de bize bakıyorum ne oynuyoruz ne yapıyoruz belli değil.

Rakip orta sahayı delerek 2ye 1 lerle 2 gol buluyor. Bizim hoca göbekten Issah ı çıkarıyor. Mehmet Özcan sene başından beri sahada ruh gibi. Hala 11 de hala 11 de.

Bizim takımdaki durum ıslığı, tezahüratı taraftarın takım üzerine etkisini vs. vs. geçeli çok olmuş.

Çok umutsuzum inşallah yanılıyorumdur
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2019 saat 21:38
Çok alakası var geçen sene de bazı zeka problemi olan tiplerin ads sevgisi yüzünden takımı ben hayır diye bağırırken rakibin seyircisine gönderen o Eskişehirspor düşmanları, Eses imizi 1 kebaba satan çapsızlar tarafından o maçta yıkılmıştı bütün ümitler. Aynı kafasızlıklar hala devam ediyor bu tipler stada gelmesin.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,094 saniyede hazırlanmıştır