eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 3. Hafta Eskişehirspor - Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 3. Hafta Eskişehirspor - Bursaspor
    Tarih: 28/Ağu/2019 saat 09:56
ESKİŞEHİRSPOR - BURSASPOR

TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Maç Kodu: 2021
Yer:      ESKİŞEHİR YENİ STADYUM - ESKİŞEHİR
Tarih:    01.09.2019 - 21:45

Lige -6 puanla başlayan Eskişehirsporumuz gerek hakem kararları gerek şanssızlık gerekse taktik hatalar nedeniyle iki haftada topladığı 1 puanla Bursaspor maçına çıkmaya hazırlanıyor.. Tecrübeli oyuncuların takıma geç katılmaları ve formsuz olmalarıyla hücum gücünde düşüş yaşayan takımımızın geçen yıl çok iyi görüntü veren genç yetenekleri de eski performanslarını mum ile arattırıyor..

Rakip Bursaspor ise ilk maçında ilk yarıda kırmızı kart görerek mağlup olmuş fakat iyi bir görüntü vermişti.. İkinci maçında ise ligin güçlü ekiplerinden Akhisar'ı yenmeyi başardı ve topladığı 3 puan ile takımımız karşısına çıkacak.. Elindeki gençlerden kurulu kadrosundan Umut Meraş ve Ertuğrul'u avrupa ekiplerine satan Bursaspor transfer yasağını kaldırmak için büyük uğraş veriyor..

Keçiörengücü maçında TFF'nin verdiği haksız cezaya, emsal karar göstererek itiraz eden yönetimden itiraza ilişkin gelen cevaba dair henüz bir açıklama yapılmadı.. En az 4 bin kemik taraftarın ceza alması türübün gücünün düşmesine sebebiyet verecek.. Böyle bir anadolu derbisine kemik taraftarı olmadan çıkacak olmak ise taraftarın canını oldukça sıkıyor..

Taraftarın maça gelebildiği ve Eskişehirspor'un kazandığı bir maç olması dileğiyle..

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2019 saat 10:55
Maça gideceğim inş. bu maç ilk 3 puanımızı alırız
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2019 saat 13:29
Bursalılar kendilerine ayrılan yerdeki biletleri tüketmiş.

bizde kıpırdama yok. haydi artık bırakalım küskünlüğü dolduralım şu stadı.

herkes yanındakine de bilet aldırsın. hafta sonu güzel bir atmosfer bizi bekliyor olacak.

alacağımız 3 puan kaybedilen özgüveni geri getirir. haydi yüklen biletlere
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2019 saat 13:42
Herkeste bir küskünlük var. İnsanlar bu yıl gerçekten bıktı. Bizim tarihimizde kombine kültürü hiç olmadı. Hele böyle bir sezonda maraton biletlerini 30tl yapmak çok mantıksız. Ben kombinemi aldım ama maça sık gelmeyen adam bir bilete ve yeniletmeye 60tl vermez. Bilet fiyatları bence gözden geçirilmeli. Üstüne geçen maç sonu neferin "pozisyon penaltı Allah belanı versin" tezahüratı nedeniyle bu maçta 4000 taraftarımız cezalı durumda. Her şeye rağmen stadı doldurmalıyız. Herkes maça gelmeli. Bu bir derbi maçıdır. İnternette denk geliyorum Bursalılar da ''ek kontenjan açın zaten stadınızı dolduramıyorsunuz bırakın biz dolduralım'' tarzında yazılar yazıyorlar. Şunlara güzel bir tribün dersi verip maçı kazanmalıyız.

Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2019 saat 15:00
Bursaspor'un düşmesiyle hayalini kurduğumuz böyle bir maçta cezalı olmak gerçekten üzücü.. Ben maça gideceğim 119'dan kombinem fakat gelemeyen kişiler de türübüncü dediğimiz kesimden olacak..

Kendi türübünümüzün beklenildiği gibi ateşli olacağını sanmıyorum.. Diğer yandan Bursalıların kendilerine ayrılan kontenjanı dakikalar içerisinde bitirmesi de gayet güzel.. Onlar da bize karşı oynadıkları maçları özlemiş anlaşılan.. Maçın saati de çok kötü.. inşallah maraton alt üst ve altes türübünü dolar da birşeyler yapabiliriz..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2019 saat 10:15
Eskişehirspor’un Bursaspor ile oynayacağı maçı hakem Özgür Yankaya yönetecek. Eskişehirdeki bir fenerbahçe maçınımızı yönetmişti o maçta veyselle bir küfür olayı olmuştu ve canere kırmızı göstermişti zannedersem o maçtan sonra bize karşı hep kötü yönetim sergilemişti ben bu hakeme hiç güvenmiyorum.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2019 saat 14:17
Bursaspor maçı var 3 gün sonra fakat şehirde hiçbir hareketlilik yok.. Hayretle izliyorum.. Bu arada Bursaspor transfer yasağını kaldırmış..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2019 saat 15:01
bahsettiğiniz maçta hakem Fırat Aydınus du diye hatırlıyorum.

üzerimizdeki ölü toprağını bir an evvel atmamız gerekiyor. iç sahada alacağımız puanlar çok çok önemli.

Eskişehirspor a küslük olmaz. herkes biletini alsın yanındakine aldırsın. haydi kendimize gelelim başka Eskişehirspor yok
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2019 saat 15:27
Bursanın tahtayı açması bir şey ifade etmiyor şu an için. Kimleri alacaklar önemli olan o. Bizim maça yeni transferlerninin yapacaklarsa tabiki oynayacaklarını düşünmüyorum.
Eskişehir
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2019 saat 18:55
Alıntı yapılan ender_26esk

bahsettiğiniz maçta hakem Fırat Aydınus du diye hatırlıyorum.

üzerimizdeki ölü toprağını bir an evvel atmamız gerekiyor. iç sahada alacağımız puanlar çok çok önemli.

Eskişehirspor a küslük olmaz. herkes biletini alsın yanındakine aldırsın. haydi kendimize gelelim başka Eskişehirspor yok

haklısın fırat aydınustu o simdi gazetedeki resme bakınca anladım düzelteyim diye foruma girdim siz düzeltmişssiniz sağolun kusura bakmayın kafa kalmadı ki.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır