eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: 2019-2020 Transfer Dönemi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2020 saat 03:33
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Sisokko, Jesse, Milinkoviç ve Berkay'ın ardından Emre Giresun'a, İssah da Adanaspor'a gidiyormuş. Erdal'dan henüz haber yok, ancak o da gidecek. Neticede 7 direkt oyuncumuz ayrıldı. Kaldık biz bize. Yönetimin artık tek hedefi olmalı, Pinto vb dosyalardan dolayı iki alt lige düşürmeyi bari önlesinler. Aksi durumda Gaziantep ile aynı sonu yaşarız.

Gaziantep gibi olunca borç ta kalmıyor, alacaklılar da avucunu yalamış oluyorsa, belki istenen de o. Alt liglerden bir takım alıp sıfırdan başlamak, sonra isim değişir ESES olur, Yeni Eskişehirspor olur, uygun isim bulurlar. Bu en kötü senaryo. 5 önemli proje var diyordu yönetim, bakalım bunları da göreceğiz.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2020 saat 19:18
Bence takım Mustafa Başkan’ın açıklamalarından sonra dağıldı. Büyük ihtimal bu açıklamaları izleyen futbolcular anlaşmalı gibi arka arkaya imzaları attılar. Kalacak varsa da bu açıklamalardan sonra gemileri yakmış olabilir.
Açıklamalar futbolculara rest niteliğindeydi ve karşılığını buldu gibi gözüküyor.,
Mustafa Başkan bu açıklamaları kasıtlı yaptığını ve maliyetli oyuncuları bilerek hedef aldığını düşünüyorum, Coşkun hocayı göndermesinden itibaren planlı bir hareketti ve düşündüklerini uyguladı bence.
Bundan sonra ne olacak izleyip göreceğiz inşallah tümüyle stratejik bir plandır ve adım adım hedeflenen noktaya gidilir. Eğer spontane gelişen bir süreçse sonu kapanmaya kadar gidebilecek riskler içeriyor. Ne olursa olsun bu ligin 15 milyona yakın geliri vardı alt liglerde gelir yok gibi birşey..
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2020 saat 19:49
Erdal Akdari konusunda yönetim futbolcu ile görüşmelerini sürdürüyor. Elde tutmak için çaba sarfediliyor. Ancak kesinleşmiş birşey yok. Şu an net bir şekilde 'kaldı' veya 'gitti' demek yanlış olur. 2-3 güne bu konu netleşir.
#Eskişehirspor

Eskişehirspor’da son durum

GİDENLER: Ferhat Kiraz, Berkay Dabanlı, Marko Milinkoviç, İbrahim Sissoko, Jesse Sekidika, Emre Güral

BELİRSİZLER: Kamal Issah, Erdal Akdari

Kamal Issah konusunda sıkıntı var. Yönetim ‘Orta yolu bulmak için çok aradık’ dese de oyuncu ‘Beni arayan olmadı’ diyor. İssah'ın ayrıca yakın çevresine ‘Salı gününe kadar ödeme yapılmazsa ayrılırım’ dediğini öğrendim.
Rakamlar Euro bazında.
Yani Issah gidici...
#Eskişehirspor

(Kaynak:Aytaç Ersoy)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2020 saat 20:40
merhaba,

Sevgili başkan M.Akgören ;
   taraftar içerisinden diyerek,bir şehir sana (büyük parası olanlar değil)
sahip çıktı,güven duydu,size ve ekibinize bel bağlayarak oldukça umutlandı,
ki ben de aynı duygulara sahiptim ta ki devre arasına kadar.
   ve devre arası benim için sizin adınıza sükut-u hayal oldu.
   nasıl olmasın,soruyorum ?
   takım darmadağın oldu,yani küme düştüğümüzü resmen ilan ettiniz sevgili
Akgören.
   bu cümlem,genç evlatlar üzerin de eksi etki yaratmasın,ama gerçek böyle ;
   iyi bir kadroya sahiptik,özellikle ofans gücümüz bu ligin üstün de bir
seviye de idi ve ayakta kalmamız sağladılar.
   ya şimdi,gelecek vaat eden gençler,deneyimleri yok,birden bire profesyonel
olup,kurtlar sofrasına oturtuluyorlar,soruyorum size,siz nasıl bir sonuç
bekliyorsunuz ?
   sizleri suçlamak gibi bir düşünce de değilim,bugünümüzün suçlusu sizler
değilsiniz,bunların kim olduklarını bir şehir biliyor zaten,benim sizlerden
beklentim çok fazlaydı herkes gibi,ama maalesef !...
   sevgili başkan,Mitroviç ve Jesse'yi,yani iki oyuncuyu elde tutmayı başara-
bilseydiniz bize yeterliydi,..
   eğer ki,prim ödemeyi değil de,bu iki oyuncuya ödeme yapabilirdiniz ve
söz hakkı siz de olurdu,işte burada çok yoruluyorum ve sizlere burada
gönül bırakıyorum.
   bir başka konu da,Genel Kurul da,çok rahatlıkla güçlü bir ortaklık yapa-
bilirdiniz Rıza Soydaş beyle,ve o şahsiyet söz hakkını size vermişken bunu
kabul etmediniz,o günden beri "neden kabul etmediniz"sorusunun cevabını
bulamadım,bunun cevabını tabii siz bilirsiniz !..
   ez cümle ;
   birazcık geniş düşünebilmiş olsaydınız,yaşadığımız bugün ki sorunlardan
önemli bir kısmını çözmüş olurdunuz.
   Allah yardımcınız olsun.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2020 saat 08:36
Eskişehirspor'a bu yapılanları inanın hazmedemiyorum.. Hele hele taraftar dediğimiz bir başkan tarafından bu yapılanlar çok üzücü.. Eskişehirspor'un bu duruma gelmesinde kimlerin rol oynadığı mlaum iken başkanın çıkıp geçmiş yönetimleri aklamaya çalışır tavrı ise tabiri caizse Eskişehirspor taraftarına "Siz aptalsınız demektir."..

Kulübün tüm gelirleri temlikli iken alt liglerde gelir buradakinin 10'da 1'i bile değilken ve kümede kalma yarışında üst sınırdaki takımla aradaki fark 2 maç iken ringe havlu atmak ne kadar doğru bir stratejidir bilmiyorum.. Bana kalırsa bu ancak Eskişehirspor'u yok etme hamlesidir..

Yeni kurulacak bir takım için ortam oluşturuluyorsa ben şimdiden söyliyeyim Eskişehirspor tarihe gömülse de ölene kadar ESES'li kalacağım.. Gerçekten Eskişehirsporlu olanlar da böyle düşünmelidir.. Borçlu olduklarına borcunu ödememek Türk töresinde yazmaz.. 2 maç oynayıp milyon Avro bekleyenler avcunu yalasın mantığı Türk'üm diyen birinin zihniyetinde yoktur.. O sözleşme imzalanıp söz verilmişse o para verilmelidir.. Sözü verenler burada değil diyorsak da o sözü verdirmeyecek, o dili koparacaklar da bizlerdik.. Yapamadıysak korktuysak da o borcu ödeyeceğiz o zaman..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2020 saat 12:06
Toko ve Pinto kasıtlı olarak küme düşme cezasını bekletiyorlar.Sezon sonu düştüğümüzde harekete geçip düştüğümüz yerinde bir alt ligine düşürücekler.Orada da artık -30 la falan başlarız.Bu sene düşmeyiz diye umudu olan varsa da helal olsun.Gidenler gitmeseydi bile düşebilirdik zaten.Geçen senede transfer açılmasaydı düşecektik.2 senedir kaçınılmaz sonu geciktiriyoruz ama artık kaçış yok gibi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2020 saat 13:28
Son Dakika!!!
Bursaspor, Jesse Sekidika'yı sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2020 saat 14:19
Noldu süper ligde oynama hayali suya mı düştü yoksa Jesse nin?Yine aynı lige geri geldin işte.Bizim artıklarıda millet nasıl kapış kapış topluyor bedava diye.Çok iyi olsalar 15 puan mı alırlardı?
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2020 saat 17:03
Ahlak ;
Ahlak, kelimenin en dar anlamıyla, neyin doğru veya yanlış sayıldığı ile ilgilenir. Terim genellikle kültürel, dinî, seküler ve felsefi topluluklar tarafından, insanların çeşitli davranışlarının yanlış veya doğru oluşunu belirleyen bir yargı ve ilkeler sistemi kavramı ve/veya inancı için kullanılır.

merhaba,
   bu yazıyı Vikipedia'dan özellikle alarak buraya yapıştırdım.
   yazının tanımlaması ;
   İnsanların çeşitli davranışlarının doğru veya yanlış oluşunu belirleyen
bir yargı ve ilkeler sistemi için kullanılan bir kavramdadır denilmekte..,
   bu tanımlamayı bir kenara bırakarak,İnsan olarak hepimiz imkanları
dahilin da yapmaya çalıştığı veya zaman zaman yapabildiği,yapamasa dahi
vicdan sahibi olduğundan yapamadıklarından üzüldüğü eylemler vardır.
   örnek mi ?
   Örf ve ananelerimiz de " Düşene vurulmaz "denilerek ahlaki,Etik olmadığına dair felsefi kavramlarımız vardır!...
   şimdi esas konumuza dönelim !...
   Eskişehirspor,gırtlağına kadar borç içerisin de,futbolcusuna olan ödemele-
rin de zorluklar yaşıyor,bazı özverili insanlar,taraftar sayesin de ayakta
kalmaya çalışıyor,yani yaşam mücadelesi veriyor,konumuzun bir yanı ,...
   diğer taraftan bu zayıflığı fırsata çevirmeye çalışan ve de en iyi bir
şekil de bu zaafiyeti değerlendiren klupler,...
   bu yetmez gibi,senin futbolcunu alıp başka takımlara kiralayanlar var...
   düşünebiliyormusun arkadaş düştüğün durumu,sen ANADOLU'da FUTBOLDA DEVRİM
YAP,ANADOLU KULÜPLERİNE MİHMANDARLIK YAP,SENİ SIRTINDAN VURSUNLAR.
   (bir not düşeyim,bunlara Eskişehirspor'un durumundan dolayı kimse talip
    olmamış olsa bugün bizimleydiler,mücadelemize daha güçlü olarak devam
    ediyor olurduk.)
   içim acıyor içim,hem çok...
   sözüm bu kadar !...
   ancak bir cevapsız bir sorum var,
   bunlara ne denir ?..
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2020 saat 22:34
Hata tamamı ile taraftarda. Herkes düne kadar memnundu halinden. Halili de şakşakladı Mesutuda düştük moruklari topladiklarinda yaaa kesin cikariz diyen tayfa da aynıydı ben daha 1. Maç oynanmadan hep playofftan elenecegimizi düşündüm cahil olmaya gerek yok. Osmani şakşaklayanlarda aynıydı inanlar hep aynıydı ve hepsi de aynı taraftar liderlerinin arkasında durdu protesto zamanı ıslık olmadi yuhalama olmadi hep işte aman takıma ayıp olmasin aman arma aman moral bozmayın hep salak kafası.

Evet yaşım 23 ne biliyosun diyebilirsiniz , 4 yaşından beri Eses maçlarına giderim, 18 yaşından beri Kombinem hep olmuştur ailem maça gitmese bile son dönem onlara bile kombine almışımdır gerekirse forma atkı gerekirse deplasman.

Dünyadaki tüm ligleri takip ederim hatta 1 değil 2. Hatta bazı liglerin 3 4 hatta 5. Ligine kadar takip ediyorum oyuncuları da tanıyorum 16 yaşından 35 yaşına kadar kimin az cok ne kadar iyi olduğunu bilirim.

Yani diyeceğim saçma yazıdaki konu şu 23 yaşında olmama rağmen futbol ile yatıp futbol ile kalkıyorum salak gibi Fakir umudu ile ya o başkan kurtarır o şekil şu şekil kalırız mantığına asla inanmıyorum çok kitap okuyorum çok insanlar ile diyalog kuruyorum daha söze başlarken yalan sıkan adamların kim olduğunu anlıyorum ama 80-90 bin passoligi olan takım bunu göremedi sadece burda 15 20 kişi yazdı hala kalkıp bu yönetim düşürsün diyen var. Haklisiniz benden çok uzun süredir bu takımdasınız bu takimin her halini gördünüz ama bu sondu bu saatten sonra takimi görürseniz dua edersiniz komple kapanınca ah ulan şu ibişleri protesto edeydik ekmeğini keseydik dersiniz. Ben elimden geleni yapıyorum her zaman da diyorum ama kimsenin umrunda değil. Düşecektik belliydi ama yok olmamız imkansızdı şimdi Artık oda imkanlidir kına yaksınlar.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5253545556 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,097 saniyede hazırlanmıştır