eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: 2019-2020 Transfer Dönemi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2020 saat 17:58
24 Kasım 2019 tarihinde yapılan Eskişehirspor Olağanüstü Kongresi’nde göreve geldiğimiz günden bu yana kulübümüze loca, reklam ve sponsorlukla maddi destek veren aşağıda listelenmiş Eskişehir’imizin birbirinden değerli kurum, kuruluş, firma ve iş insanlarına teşekkürlerimizi sunarız.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
Denizler Fuar ve Organizasyon
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi
Eskişehir Eczacı Odası
Ünpet Akaryakıt
Esgaz A.Ş.
Hane Garden Hotel
Espark
Aydın Begiter
Halil Ünal
İsmail Ilgaz
Nil Akçoray
Tanatar Kalıp
Erkan Yücel
Küpeliler A.Ş.
Kurtuluş Kuruyemiş
Güneş Kuruyemiş
Eskişehir Barosu
METRO Market
Zafer Baykul
Mehmet Dindar
Mustafa Polat
S.S. Esnaf Sarayı
Abse Alüminyum
Meser Medikal
Duman Cam Ayna
Atek Gayrimenkul
Çapa Ortopedi
Sedat Duraz Gayrimenkul
Vatan Ambalaj
Kafkasör Yatık Döner
Sursan Metal
Coşkun Orman Ürünleri
Anot Elektrik
Kent-Taş Beton
Büyük Eker Bijon
Boyplast Boya
Küpeliler Otomotiv
Sakarya Madencilik
Gürbüz Endüstriyel Makina
Çetin Grup
Ayraf Tel Ürünleri
ATC Ateş
Aysan Mekatronik
Sarıkaya Servis İşletmeciliği
Şener Oto Yedek Parça
Oğuzpark
Subway
Ercan Gül Yapı
Ales Cam Sanayi
Eseren Yapı
Ergül Yapı Malzemeleri
EAD Demir
Çiftkurt Kiremit
Helenbee
Tepe Asansör
Birtat Fırın
Selka Beton
CKR Dünya Köfte
Tezcanlar Cam
Bess Gayrimenkul
Bilgeç Akademi
Altınaylar Yapı
ERK Otomotiv
Benelux ESES
Depares Tesisat
Sönmez Dekorasyon
Güma İnşaat
Bulut Kimya
İlhan Köksal Petrol
Meysem Arch Mimarlık
Özlem Ticaret
Kükrer Fermantasyon
Kraft Ambalaj
Gamay Mobilya
Empa Gayrimenkul
Bağ Eğitim
Atakpar Oto
Es Özcanlar
Mis Fırın
Doruk Ekmek
Smart Banyo
Arte Fabro Mutfak
Cassaba Modern
SSN
Petek Pastaneleri
Lassa
Bahçeden Reçelleri
GM Motorlu Araçlar
Can Sigorta
Dizi Küp Şeker
DNC Grup
BOSCH
Era Gayrimenkul
Turyap Emre Temiztaş
Efor Çelik Kapı
The Duman Otel
Surre Yapı İnovasyon
Captain Sports
Shell Madeni Yağlar
Allmax Yapı Kimyasalları
Elektroser
Zeydanlar
Eseltek
Neşet Altınel
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2020 saat 18:00
Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, ''Mevcut kadromuzun şuan kulübümüzden 11 milyon TL civarında bir hak edilmiş alacağı bulunuyor'' dedi.

Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, '' Jesse konusunda bize gelen yazılı veya sözlü bir bilgi yok. Biz sadece herhangi bir kulübe imza atmadı diye biliyoruz.'' #JesseSekidika #Galatasaray

Mustafa Akgören, '' Görevine son verilen personellerin bizim dönemimize ait maaşlarını ve tazminatlarını en kısa zamanda hesaplarına yatıracağız. Eskişehirspor Kulübü personel ve teknik heyet değişikliğine giderek 1,5 milyon TL tasarruf sağlamıştır.''

Mustafa Akgören, '' Bize ihtar çektikleri için kampa katılmayan oyuncuların geçmiş dönem ve gelecek dönemlere ait 10 milyon lira alacağı bulunuyor. '' #Eskişehirspor
Mustafa Akgören, '' Biz buraya üç beş aylığına gelmedik. Biz Eskişehirspor'a uzun vadeli projelerle geldik. Allah nasip ederse 5-10 sene daha buralardayız. Gitmemiz gerektiğini hissettiğimizde de kimse bizi burada tutamaz.''

Mustafa Akgören, ''Kimse kusura bakmasın ama bu kampa katılmayan futbolcular Eskişehirspor'a ihanet ediyorlar. Bu futbolcular sezon başında da kampa çok geç katıldılar. Sezon içerisinde de bunun ceremesini çok çektik.''

Mustafa Akgören, ''Biz hak eden futbolculara hak ettiği paraları her zaman veririz. Ama o kadar yüksek sözleşmelere imza atan futbolcular da yarım sezonda 15 puan toplamamalı. Kampa katılmayan oyunculara gerekli cezalar kesilecektir.'' #Eskişehirspor

Mustafa Akgören, ''Eskişehirspor camiası bu ülkenin en büyük beş camiasından birisidir. Burası çok ciddi bir camiadır. Herkese hak ettiği gibi davranacağız. Kusura bakmasınlar ama kimse burayı hafife alamaz.''

Mustafa Akgören, '' Beş tane sağlam projemiz var. Bu projelerin iki tanesi gerçekleşse borcumuzu sıfırlar üstüne de Eskişehirspor'u yaşatacak paralar kulübümüze kalır. Projeler şuan sunum aşamasında.''

Mustafa Akgören, '' Toko ve Pinto bizi küme düşürmekle tehdit ediyor.'' #Eskişehirspor
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2020 saat 08:17
Güler misin ağlar mısın?

http://www.anadolugazetesi.com/eskisehirspor-yonetiminden-basin-toplantisi-118029.html

El Fatiha...

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2020 saat 08:29
Başkanın konuşmasından kesitler:

- Kadrodaki sorunlu furbolcularımz yaklaşık acil 250 milyon lira gibi bir para yapıyor ihtiyaç. Bu para
nasıl bulunur onu da tam olarak bilmiyorum.

- Artık eskişehirspor kulübüne yönetici bulunmuyor. Bizden sonra belki de bulunmayacak. Belki bu yönetim kurulu eskişehirsporun son yönetim kulübü bile olabilir. Biz şunu gördük ki biz Eskişehir halkının
yüzde 99'unun onayını alarak buradayız. Bu gücü arkamızda hissediyoruz. Özeverili çalışsan da bir kısımlarına yaranamayacağız, farkındayız. Biz bunları göze alarak geldik. Bunlara karşı koyabilecek çelik
gibi bileğe, mangal gibi yüreğe sahibiz.

- Planımız ligte kalmak. Bu sene bu, şampiyonluk kadar kıymetli. Bu ligte kalmak demek, kulübün yaklaşık 15-20 milyon lira gelir elde etmesi demek. Küme düşmeden kalırsak 4-5 sene içerisinde mevcut borçların
yarısı ödenecek. Bu takımı yaşatmamız lazım. Bu değirmene su taşımamız lazım.

- Kulüpte maalesef bazı krediler tüketilmiş. Son 10 yılda sürekli şehirde para istenmiş. Sürekli taraftardan projeler için para istemeler, para verenlerin verdikleri parayı az bulanlar, para vermeyenlere
hakaretler edenler ve buna benzer sebeplerden dolayı Eskişehirsporun kredisi tüketilmiş. Şehrin neredeyse ciddi bir kısmı "şu kulüp kapansa da kurtulsak" aşamasına gelmiş. Adamlar vermiş, paralar gitmiş. Bu
işin bir kere radikal bir şekilde çözülmesi lazım. Kulübü daha da çok borçlandırarak "benden sonra kim gelirse o uğraşsın" mantığıyla yapılacak her türlü yönetimsel atılacak adım, bu kulübün sonunu
hızlandıracak. Biz bu işe nihai neşteri vurmak için çalışmalar yapıyoruz. Bu yönetim kurulu bu takımı en çok sevenler kategorisindedir.

- Biz bu kulübün kurtuluş aşamasında olacağız. Uzun vadeli projeler yapıyoruz. Bunu herkes bilsin hiçbir yere gitmiyoruz. Biz burada sevdiğimiz için uzun yıllar
kalacağız. Gitmemiz gerktiğini anladığımız anda ise yarım saatte ayrılırız. Kulübün menfaatine ne uygunsa ona göre davranacağız.

- Toplam 5 projemiz var. Sadece 2 tanesi dahi hayata geçirilirse kulübün borçları tamamen hallocak. Hatta kasamızda bir o kadar da para kalacak. Bu bağlamda bu projeleri bitirme aşamasındayız. Sunuma hazır
olması aşamasındayız. Kabul gördükleri takdirde bütün şehre projelerimizi açıklayacağız ve kulübün kurtuluşu için düğmeye basacağız. Bu toplantıda davet edeceğimiz tüm şehrimizin önde gelenlerine şu
garantiyi veriyorum: Toplantıda kimseden 1 kuruş dahi para istenmeyecek. Biz sadece projelerimizi sunacağız.

- 180-200 milyon borçlardan bahsediliyor ya herkes diyor ki bu para nereye harcandı. Bunlar harcanan para değil. 60 milyon gibi bir para harcanmış. Geri kalanının tamamı banka ve devlet faizi, kur farkı...
Kimse bu kulübün 200 milyon lirasını alıp zimetine geçirmedi. Kimseyi aklamak için söylemiyorum ama görüyorum, işin içindeyim. Kamuoyuna rica ediyorum hırsız ithamında bulunmayın. Bu bir iftiradır. Kimse bu
kulüpten maddi çıkar elde etmeye gelmez. Geçmişte de kimse çalmaya gelmedi. Çürük elmalar vardır, yanlışlar yapılmıştır ancak para çalındı demesin kimse.

Mustafa Akgören
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Oca/2020 saat 19:52
Benim de düşüncem şu yönde yani tamam kimse para çalmadı 60 milyon TL harcandı sonra faiz oldu her sey normal

Abiler bu kulüp yaklaşık 8 sezon süperligde kaldı. Yayın geliri diye bir şey var ortalama olarak 20-30 m TL den 150-250 M TL civarında para yapıyor. Ortalama 7.000 kisi ile oynasak sezonda 10 TL den 10 miylon TL yapıyor , 80 galibiyet alsak ortalama 40 m TL yapar 20 milyon Euro oyuncu sattık 3 tl olsa 60 milyon TL yapar beraberliktir zart zurt hesaba katmıyorum en düşünlerden alsak 250-350 milyon TL para yapar.

Şimdi diyolar 60 milyon harcandı bunlar da eksi bakiye 60 yani üstte yazdığım gelirden hariç çekilen kredi falan filan.

Ya cahil muhasebesi yapsak
+ 300 m - 60 m = +240 m ??????

( şimdi çıkıpta ya işte oyunculara hava mi bastık demeyin son dönem çoğuna para vermemişiz alayına borcumuz var , cezalardı vs de demeyin sponsorluk loca beraberlik gibi gelirleri eklemedim bile ya Hadi sizi kirmicam 100m de bunlara gitsin. Nerde bu 150 m TL ?)
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2020 saat 16:40
Furkan kardeşim ne muhasebesi yapacaksın? ilkokul çocuğuna ver kağıdı kalemi o bile anlar yapılan hırsızlığı.. Adam çımış Halil ile Mesut abilerini alalen aklamaya çalışıyor..

Takımı dağıttı.. Geçen transfer döneminde beğenmediğimiz Osman TAŞ bile yapmadı bunların bize yaptığını..

Hala yönetimden memnun olan varsa da ben birşey demiyorum..

Ağzımı bozmamak için kendimi zor tutuyorum.. Adam resmen fişi çekti.. Bu saatten sonra istifa etse ne olur etmese ne olur? Gelecek kişi eldeki oyuncularla ne yapabilecek?

Takım düştü..

Issah ve Mehmet Özcan da muhtemelen gidecek.. Halil odunu gol atsın diye boğaz patlatacağız türübünde, öyle mi? Sonra bunun adı "Armaya sahip çıktık, aday yoktu biz olduk, kurtuluşunda yer alacağız vs" mi olacak?

Mustafa Akgören, Murat Diri gibiler Halil ve Mesut'un tetikçiliğini yapıp fişi çekti.. Geçmiş olsun.. Allah rahmet eylesin..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2020 saat 17:36
Benim anlamadığım devre bitmeden Jesse'ye 2 tane ev verebilecek yönetici yok muydu? Hadi yönetime 0 parayla geldiniz bari adama 2 tane ev verseydiniz de en az 500-600bin euro gelir etseydik. Sonra oradan alacağınızı alıp kulübe para kazandırmış olacaktınız. Bu kadar gözde bir oyuncudan da yine bonservis kazanamadık. Maalesef bizim için beklenen son geliyor.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2020 saat 19:14
Giresun milinkovic Erzurum sisokko Galatasaray jesse altach Berkay 4 as gitti bittik biz kale forvet zaten yok sira da erdal emre gural
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2020 saat 21:46
Karşılaşma sona erdi. Eskişehirsporumuz 1-0 Fatih Karagümrükspor
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2020 saat 22:28
Sisokko, Jesse, Milinkoviç ve Berkay'ın ardından Emre Giresun'a, İssah da Adanaspor'a gidiyormuş. Erdal'dan henüz haber yok, ancak o da gidecek. Neticede 7 direkt oyuncumuz ayrıldı. Kaldık biz bize. Yönetimin artık tek hedefi olmalı, Pinto vb dosyalardan dolayı iki alt lige düşürmeyi bari önlesinler. Aksi durumda Gaziantep ile aynı sonu yaşarız.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,094 saniyede hazırlanmıştır