eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: 2019-2020 Transfer Dönemi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 57>
Yazar
Mesaj
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar


Sedat
Yaş: 41
Katılım: 06/May/2014
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 829
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 10:01
Alıntı yapılan Daredevil


Alıntı yapılan ESdat

İki ay sonra bu organizasyonu tekrarlansa değil 8 bin, 8 yüz forma satılmaz. İnsanlar bir kerelik böyle tepki gösterdi.1000'er 100'er forma alanlar bir daha alır mı? Onları çıkınca 8 yüz forma satılmaz.
Çözüm kalıcı gelirler oluşturmak.Başkan esnafları dolaşacağına şirketleri dolaşmalı sponsorlar bulunmalı. Stadyum isim hakkını dahi satamadık, forma reklamları, led pano ve diğer stadyum sponsorlukları bulunmalı. Borçları kapatacak kaynak ve proje üretilmeli. Proje derken öncelikle kısa vadede yüksek para getirecek projeler (incik boncuk işleri değil).Kombineler satılmıyor çünkü hala taraftar güvenmiyor, taraftarın güveni kazanılmalı.
Bu ay sonuna kadar ödeme yapmazsak FİFAda bekleyen dosyalarda puan silme cezaları gelebilir.Bütün dosyalar olmasa bile Taraftar acilen FİFAdaki dosyaların kapatılmasını istiyor.
Yönetimden kimseden ses çıkmıyor 30 puana kadar daha puanımız silinebilir. Bu dosyalar ne oldu? Temmuz ayı sonuna kadar bunlar ödenmesi gerekiyordu, ödendi mi?
Kaç puan silme daha alacağız? Bu sefer yönetimin haberimiz yoktu mazereti yok,herkes duydu. Maalesef lig başlamadan bitebilir bu puan silme cezalı 5-6 dosya kapatılmazsa...
Stad isim hakkını stadyum bize ait olmadığı yada kiralama , devir işlemi yapılmadığı için biz satamıyoruz diye biliyorum. Ancak diğer konularda çok haklısınız. elde kumbara esnaf dolaşmak bir kere olacak iş. (Ki dilencilik yapmayacağız dedikten sonra.) Forma işi de tek seferlik organizasyon. Yönetimin acil gerçekçi büyük kalem reklam - sponsor geliri bulması gerekiyor. Takıma isim sponsorluğu da buna dahil bence.


Maalesef işte bu kadar beceriksiz yönetildik ve hala yönetilmeye devam ediyoruz . 3 senedir stadın devrini alamadık. 3 senelik stadın isim hakkı gelirlerinden olduk. Belki de o gelirle eski futbolculara olan borçlar kapatılabilinirdi, transfer yasağı gelmezdi. Dediğiniz gibi stada isim sponsoru bulamadığımız için belki takım ismine sponsor bulmak zorunda kalabiliriz.Onu bile becerebilecek yönetici var mı bilmiyorum...
-6 puan ile başlıyoruz Sisokko gelirse ligde kalabiliriz. Yeni -6 puan silme cezaları yemezsek tabi...Yönetimin acil FİFA daki dosyaları kapatması lazım.Stada,takım ismine ve formaya yeni sponsorlar bulunmalı. Yönetim ucuz store projeleriyle oyalanmayı bırakıp kulübün borçlarını kapatacak büyük gelirler getirecek çalışma yapmalıdır.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar


mustafa
Yaş: 37
Katılım: 07/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 2095
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 10:35
bu yönetimden de bir cacık olmaz .   
ES-ES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7603
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 11:05
Alıntı yapılan ESmustafa

bu yönetimden de bir cacık olmaz .   

kesinlikle katılıyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar


baran
Yaş: 33
Katılım: 07/Tem/2010
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Mesajlar: 364
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 11:52
Göreve gelirken el açma dönemi bitti dediniz projelerimiz var dediniz icraat yapmaya geldik dediniz hani nerdesiniz ? sissoko nerde milinkoviç nerde geçen hafta gelceklerdi sözde, Yok pasaportunu kaybetmiş yok şu yok bu ayın 26 sını mı bekliyosunuz şekil olsun diye , yeter artık yeter oyuncak ettiniz koskoca Çınarı,Kimlere kaldık yaaa
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar


AHMET
Yaş: 51
Katılım: 27/Haz/2010
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
Mesajlar: 3182
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 12:57
Yönetim zaten -6 ile büyük güven kaybı yaşamıştı.Şimdi de dağ fare doğurdu.Koca şehirden onca kumbaradan 50 bin lira 5-7 bin forma.Bu para Sisokoyla Milinkoviçin maaşına yatmez.Proje proje dedikleri buysa yandık.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar


Onur
Yaş: 41
Katılım: 11/Ağu/2015
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Mesajlar: 602
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 14:37
-6 olmasa bu takım bir şekilde ligde kalabilirdi. Ancak sisokko ve mirkoviç de geri gelmezse -6 puan silmeyle ligde kalamaz. işimiz çok zor. kombine durumundan da anlıyoruz ki taraftarında inancı kalmamış.

Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar


Semih
Yaş: 30
Katılım: 26/Ara/2007
Yer: Dünya
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1512
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 15:28
Sissoko'da problem para değil, oyuncunun tembel olup tatil yapmak istemesi. Büyük ihtimalle 10 gün içerisinde gelecektir. Tek eksik Milinkovic, onun parası yatmadı ne kadar borcumuz var bilmiyorum ama sadece şu forma gelirlerinden alacakları ödenip geri çağırılabilir. Digiturk bu senenin parasını ödemediği için kimse doğru dürüst transfer yapamıyor, Milinkovic de gelirse ligde çok rahat kalırız. Bizden çok daha zayıf Balıkesir, Keçiören, Osmanlı, Bursa gibi takımlar var.

We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar


Serdar-ı ESES
Yaş: 43
Katılım: 19/Tem/2016
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 280
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 15:31
kendi adıma; yönetimde kim olursa olsun, kim ne yaparsa yapsın, kim ne söylerse söylesin, bin defa küfür de yesem milyon defa tenkit de edilsem, tesislere gidip kapısından da kovulsam ESKİŞEHİRSPORUMUN yanından bir an olsun ayrılmam. elimden ne geliyorsa yaparım. kombineyse kombine, formaysa forma, bağışsa bağış...

Ama kardeşim bizim sayımızı toplasan 7-8 bini geçmez. geri kalan en az 25 bin böyle değil. bu insanları sosyal medyadan azarlayıp, gazete köşelerinden tenkit edip, farklı mecralarda tehdit edip zorlayarak bir yere varamazsınız. hem "860 bin nüfusumuz var adam başı 100 tl verilse 86 milyon yapar" diye hesap yapacaksınız hem de şehrin yarısından çoğuna atar yapıp ergenler gibi çatışacaksınız. bu şekilde bir yere varamazsınız.

yönetim kademesindeyseniz herkesi ama istisnasız herkesi kucaklayacaksınız. çünkü öyle veya böyle sizin bu taraftara ihtiyacınız var. herhangi bir kulüp taraftarsız hiçbir şeydir. ve taraftar kulübün gerçek sahibidir. herşeyinden ödün verip her an kulübün yanında olan ben'le canı istediği zaman maça gelen diğer kişi arasında fark yok. tek fark ben daha çok seviyorum o daha az. ama siz kulübün tek sahibi sizmiş gibi davranırsanız diğer yönetimlerden ne farkınız kalır.

şu an her zamankinden daha çok tatlı dile, güler yüze, hoşgorüye ve birlik olmaya ihtiyacımız var. biz Yunus'un şehriyiz bunu yapmak zor gelmemeli. belki para bulamayabiliriz belki amatöre kadar düşebiliriz sonra tekrar yükselişe de geçebiliriz. ama birliğimizi kaybedersek yok oluruz. izimiz bile kalmaz.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar


baran
Yaş: 33
Katılım: 07/Tem/2010
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Mesajlar: 364
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 17:21
Başkan çık açıkla bu klübe kimler zarar veriyor, kimler yolunuza taş koyuyor, çıkın açıklayın herkes bilsin kim ne kadar Eskişehirsporlu görelim ,
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar


AHMET
Yaş: 51
Katılım: 27/Haz/2010
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
Mesajlar: 3182
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 17:26
Toplantıyı izledim.Amatörce bir iletişim şekli.İyi niyetli olduklarını düşünüyorum ama sadece iyi niyet yetmiyor.Daha öncede yazmıştım tekrarlayayım.Bize ne kadar para gelirse o kadar kapıya alacak için dayanan olacak.Bunu dahi idrak edemiyor yönetim.Mehmet Özcan ı hatırı sayılır bir paraya satabilirlerse ilk yarıyı atlatırız.Gerisi Allah kerim.O arada gerçek ama tamamen gerçek proje hayata geçirebilirlerse gemiyi yüzdürürler.Burası kurtlar sofrası hem borç yaparlar hemde üste çıkarlar bunları biliyor olmalıydınız.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2728293031 57>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır