eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: 2019-2020 Transfer Dönemi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

 Cevapla Cevapla Sayfa  123 56>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7577
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2019-2020 Transfer Dönemi
    Tarih: 18/Oca/2020 saat 14:57
Eskişehirspor Kulübünde işten çıkartılan 14 eski çalışanın avukatı tarafından daha önce icra yoluyla satışı çıkartılan Eskişehirspor Kulübü isim hakkı ve kulüp logosu satışında, satışın yapılacağı son gün sürpriz bir gelişme yaşandı. Gelen bilgilere göre 16 Ocak 2020 gece saat 23.59’a kadar açık arttırma usulü 8. İcra Dairesi tarafından açık artırma usulü satışı yapılması gereken Eskişehirspor Kulübü Kırmızı Şimşekler isim hakkı ve kulüp logosu satışı, gerekli satış masraflarının yatırılmaması nedeniyle dava düşmüş oldu.

Satışın düşürülmesine karar verildi

16 Ocak tarihi itibari ile 8. İcra Dairesi tarafından alınan kararda, “Satış kararında taşınırların satış ilanının gazete ilanı ile yapılmasına karar verilmiş olup, satış isteyen tarafından masraf karşılanmadığından gazete ilanı yapılmamıştır. Gazete ilanı yapılmadığından satışın düşürülmesine karar verilmiştir” denildi. Eskişehirspor Kulübü isim hakkı ve logo satışının son anda iptal olmasını sağlayan ismin ise, kulüpten alacaklı olan eski Kulüp Doktoru Mehmet Ali Armağan olduğu öğrenildi. 14 alacaklının dosyasına bakan avukatın, satış işlemini Dr. Armağan’ın dosyası üzerinden başlattığı, Armağan’ın da gerekli masrafları ödemeyerek satışın önüne geçtiği öğrenildi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7577
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2020 saat 09:13
İstanbulspor, Kamal Issah'ın transferini açıkladı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7577
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2020 saat 00:29
tff o zaman bizim puanlarimizi geri versin o zaman ligde kaliriz biz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7577
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2020 saat 00:28
Federasyon, Bursaspor Eskişehirspor gibi kulüblerin cezalandırmasına karşılık fenerbahçe'nin itirazını kabul ederek bizim haklarımıza tecavüz etmiş, hukuku katletmiş, eşitlik ilkesini çiğnemiş ve sezon boyu yapılacak her türlü gayrı hukuki işlemin önünü açmıştır. #ZorluTFFİstifa
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar


Furkan
Yaş: 23
Katılım: 11/Tem/2015
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Mesajlar: 401
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2020 saat 22:12
Metehan Altunbaş , Furkan Balaban, Mehmet Özcan ve listede olmayan Buğra Çağlıyan
Saydığım bu 4 isim Milli takımın Alt yaş kategorilerine seçilmiş isimler, boş oyuncu olmadıkları belli. Mehmet her ne kadar performans olarak geçen seneyi aratsada listedeki bu oyuncuları 17 maç oynatmaliyiz. Kazanamayız da belki performanstan 3 - 5 kuruş gelir ya da düştüğümüz alt liglerde işe yararlar. Benim umudum yok hiç kolay değil ligte kalmak bu saatten sonra.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7577
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2020 saat 15:25
Eskişehirspor sezonun ikinci yarısında #bizbize sloganı ile genç oyunculardan kurulu bir kadro ile mücadele edecek. TFF’ye bildirilen 28 kişilik kadro da belli oldu.

Eskişehirspor 2019-2020 sezonunun ikinci yarısında şu kadro ile mücadele verecek;

Ekrem Kılıçarslan, Melih Ağa, Ebrar Yiğit Aydın, Cengiz Alp Köseer, Alperen Kocabaş, Bedirhan Altunbaş, Cemali Sertel, Furgan Polat, İbrahim Halil Öner, Kıvanç Karakaş, Mehmet Feyzi Yıldırım, Mete Kaan Demir, Metehan Altunbaş, Mevlüt Çelik, Onur Bayramoğlu, Mehmet Özcan, Tolga Yakut, Hasan Ulaş Uyğur, Bilal Ceylan, Sezgin Çolpan, Doğukan Ünal, Hamed Abiodu, Berkay Tanır, Emir Omurtak, Muhammet Yahya Akbulut, Sezgin Coşkun, Furkan Balaban, Selman Çiftkanatlı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7577
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2020 saat 00:26
Eskişehirspor 45 Milyon limit aşımı yaptı 9 puan silme cezası yedi. - Ankaragücü 21 Milyon limit aşımı yaptı transfer yasağı cezası yedi. - Bursaspor 15 Milyon limit aşımı yaptı 3 puan silme cezası yedi. - Fenerbahçe 101 Milyon limit aşımı yaptı ve ceza yok. #FBİçinCezaVakti
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
roptesambir Liste gör
Yazar


Batuhan
Yaş: -
Katılım: 30/Haz/2013
Yer: kuşaadsi
Online Durum: Offline
Mesajlar: 93
  Alıntı roptesambir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2020 saat 17:10
Başkan ve hoca hakkında bikac cümle yazmak istedim. Uzun zamandir site üzerinden giriş yapmadım. Sitenin durumu zaten icler acısı.

Bence Başkan tecrubeli oyunculara göz dağı, genç oyunculara öz güven vermek isterken bombanın pimini çekti.Şimdi Tecrubeli oyuncuların hepsi tektek gidiyor. Kodromuz çok ta kötü değildi. Gençlerden bikac takviye ile ligde kalabilirdik.

Projeler falan hikaye. Öle bi projeleri yok.5 tanede 3 tanesi olursa söyle böyle olur hikaye.Düşündükleri 1 tane bile proje yok. olduki varsa bile yardım toplayalım , bilet satalım çekiliş yapalım tarzındadır.

Eski başkanları koruması yüzünden taraftarın ona karşı olan inancınıda bitirdi.
Taraftarın çoğu artık düşelim de sıfırdan başlayalım demeye başladı.

Hoca zeten hikaye.Maksat takımın başında biri olsun düşünce ya tutarsa bile değil belki bikac mac şansa alırız düşüncesinde.

Basın toplantısında başaknın yanındadekilerde burda ne işimiz var ne diyor bu başkan diye içlerinden gecirdiklerini düşünüyorum.Hatta 5 projemi var ben kaçırmış bile diyebilirler. En son ne dedi diye sorsan apışıp kalırdı hepsi. O anlattı bişeyler yanındakilerde uyumamak için direndi su içtiler su bardağı ile oynadılar bol bol uyumamak için.
Hoca da aynı şekilde boşta kalıcağıma belki bikac bişey ögrenirim ilerde faydası olur düşüncesinde.Takımın düşmesi cokta alakadar etmiyor bence.


Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar


Ş.EMRE
Yaş: 31
Katılım: 11/Tem/2015
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1379
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2020 saat 13:52
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Eskişehirspor yönetiminin, teknik direktörünün, türübün liderinin ligde kalacağını düşünerek elindeki iyi oyuncuları tutmak için mücadele etmediği kadromuz:Eskişehirspor'a bu kötülüğü hiçbir başkan yapmamıştır.. Neyse olsun arma yere düşmedi, başka aday yoktu, tanımadığımız kişilere bırakılmadı camia vs.. yersen..


Kadrodan Hakan'ı da silin..

Tükeniyoruz..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 36
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7577
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2020 saat 00:35

Hakan Üresin‎ Şehr-i Sevda ESkişehir.. · Geçmiş bir yönetimden kaynaklanan ve kulağımıza gelen pis haberler var..Şehrin basını bilmiyor sanırım bunları, ben yazayım..Yazık bu takıma, bu takıma gönül verenlere..Yarın; Esstore, Kırmızı Şimşekler ve Esescell tEScilli isimler ihale ile satışa çıkıyor.İhale adliye sarayı zemin katta olacak.Talep edilen ücretleride biliyorum ama tek tek yazmaya gerek yok şu an. Talipliler çıkmazsa ortalama %40 fiyat azaltmasıyla 04.02.2020 de ikinci ihaleleri yapılacak.. Sen neymişsin be abi. Sırada, isim hakkını üzerine aldığı neler satışa çıkacak bakalım..😔

Gunduzlerli26

22:49

ALINTI devami Hakan Üresin‎ Şehr-i Sevda ESkişehir.. Takım küme düşüyor, taraftar Hoşcan'a tepkili..Yeni bir hoca gerekiyor takima, taraftar da Coşkun hocayı istiyor. Akşam telefon ediliyor Coşkun hocaya, sabah gel imza at diye..Sabah tESislere gidiliyor İsmail Kartal orada..Hayırdır hocam deniliyor.ESES'e hoca olarak geldim diyor..Yöneticiler şaşkın.Mesut Hoşcan geliyor ve ona soruyorlar, İsmail Kartal nerden çıktı diye..Hoşcan harika bir cevap veriyor, götü yiyen Recep Tayip Erdoğan'a sorsun diye..Ve el mecbur İsmail Kartal hoca oluyor takıma.4 maçta 0 puan ve kaçıp gidiyor..Mesut Hoşcan'ın bıraktıgı sakallarda boşa gidiyor.Başına gizli bir kayyum atanıyor çünkü.Vali..O vali bizi küme düşürtüyor, buradan Urfa'ya tayini çıkıyor.Şampiyonluk kadrolu Şanlı Urfayı'da küme düşürtüyor..1.ligde ilk senemiz, bizler Halil Ünal'ı zorla otelden getirtip başkan yaptırıyoruz.Kadro güzel oluyor.Ama o ne, Alpay Özalan hoca..Başkan bu ne diye soruyoruz, bana sormayın diyor. Hükümet göndermiş.Alpay zaten siyaset yapti, taraftar baskisindan kacti ve maaşallah millet vekili oldu..Aynı mesut döneminde "bur daha takim calistirmam diyen Samet" gibi, bir daha takim çalistirmam diyen Mustafa Denizli hoca oluyor bize..asla bizim istegimiz ve tercihimizle değil..atamayla..Sonucu biliyorsunuz..Sonra Yılmaz Vural, halâ telefonda görüşürüz, severim kendisini. Atamayla bize geliyor..Yücel İldiz, iyi bir insan, çokca tanışırız, sağolsun..Sonra Fuat Çapa..İşte bizim kaderimizi o adam çiziyor, o olmasaydı şimdi kırmızı grupta kümede kalma savaşı verirdik yemin ederim. Bir takim bir yilda 4 kez kongreye gidiyor, üç hoca degistiriyorsa zaten bitmiş demektir..Sekiz on bin kemik taraftar var zaten, o stadı da bizim başımıza yıkıp hepimizi öldürseydiniz bu sıkıntıları kökten hallederdiniz. Yaşıyoruz maalESef.

Gunduzlerli26

22:48

ALINTI 1 Hakan Üresin‎ Şehr-i Sevda ESkişehir.. Şimdi size uzuun bir bilgi yazacağım..ESkişehirspor neden bu durumda çook daha iyi anlayacaksınız..Sonuna kadar okursanız eğer.Ve yazdıklarım birebir bildiğim şeyler, asla hilaf yok.. Evet..Rekor üye katılımıyla yapılan tek kongremiz var, Mesut Hoşcan'ın başkan seçildiği kongre..Avrupa kupalarında (şansla) oynadığımız sezon sonu.Takım Türkiye kupasında finalist..Şurası bir gerçek, o yılki kadro müthişti, ligde şampiyon olabilirdik.Halil Ünal'ı kutlamak gerek..Amaaa trilyonlar havada uçarken bu takımın parasını verecektin Halil..işin özeti bu..Neyse, Mesut başkan oldu, hoca Ertuğrul sağlam.Biz hep ESES'in içindeydik, o mütevazi tavırlı Ertuğrul'un ağzının ne kadar pis olduğunu yakından biliriz.....
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 56>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır