eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 34. Hafta Boluspor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 34. Hafta Boluspor-Eskişehirspor
    Tarih: 14/May/2019 saat 07:30
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2019 saat 11:53
11in tamamının gençlerden oluşmasını istediğim maç. skorun bir önemi yok Bolu'da bıraktı zaten öylesine oynanır
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2019 saat 12:08
Fuat Çapa: 31 Mayısa Kadar Kadromuzda Bulunan Yerli Yabancı Bütün Futbolculara Ödenmesi Gereken 6.5 Milyon TL Ödenmezse Hepsi Serbest Kalacak.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2019 saat 19:14
tamamı gençlerden fikrine hiç ama hiç katılmıyorum emre güral milinkoviç sissoko kesinlikle oynamalı jesse de her değlasmanda 3-4-5 gol yemenin nasıl önemi olmaz yeter kendimizi şamaroğlanına çevirdiğimiz aklınızı başınıza alın lütfen ya acı çekmekten zevk mi alıyorsunuz ben takım her 3 yediğinde kahroluyorum siz ne rahatsınız yahu insaf el insaf.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2019 saat 08:14
Benim 11'im:

Fuat Hocanın 11'i:

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2019 saat 10:15
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Benim 11'im:

Fuat Hocanın 11'i:

Berkay yerine bir tane daha alt yapıdan koyalım bence tam olsun :D
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2019 saat 10:59
Eskişehirspor'da uzun yıllar forma giyen ardından sezon başında Spor Toto 1. Lig takımlarından İstanbulspor’a transfer olan Jerry Akaminko, devre arası takımdan ayrılmıştı. Şu an boşta olan Ganalı stoper dün Es Es tesislerine gelerek eski takım arkadaşlarını ziyarete geldi. Fitness Salonu’nda Berkay Dabanlı ile fitness yapan Akaminko’nun yurt dışında futbol hayatını sürdürmek istediği öğrenildi. İki futbolcunu yan yana geldiği bu kare Eskişehirspor’un borç yükünü de gösteren bir kare oldu. Siyah-Kırmızılı kulüp iki futbolcuya yaklaşık 15 Milyon TL borçlu!

Es Es yola çıkıyor

Eskişehirspor, Spor Toto 1. Lig’de sezonun son maçında yarın (Cuma) 16.30’da Boluspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Siyah-Kırmızılı takım hafta boyunca Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdürdü. Skatlığı bulunan Cemali Sertel, Mevlüt Çelik, Ekrem Kılıçarslan, Emre Güral, Fıratcan Üzüm’ün tedavilerine devam edildi. Ameliyat olan İbrahim Halil Öner de antrenmanda yer almadı. Siyah-Kırmızılı takım bugün saat 15.00’de karayolu ile Bolu’ya geçecek.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2019 saat 12:17
Alıntı yapılan legendboy26

Alıntı yapılan e^3_Nicola

Benim 11'im:

Berkay yerine bir tane daha alt yapıdan koyalım bence tam olsun :D

Alt yapıda henüz bu düzeyde başka bir oyuncu yok heralde ama Sezgin düşünülebilir..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2019 saat 19:37
Adanaspor maçı bize pahalıya patladı!
ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan DOĞU ALT 126, 127 blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü sporcusu ERDAL AKDARI'nın, rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verilmiş...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2019 saat 22:10
Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa kaleci konusunda açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Yeni yönetim 10 milyon gelirse, sponsorluk gelirleri ile bu rakam neredeyse ikiye katlar. Transfer yasağını açabilmek için bir 10 milyon daha bulmanız lazım. Kaleci konusunda çok eleştirildik. Eray İşçan'a çıkıp 1,4 milyon verme şansımız yok-tu. Boşta olan kaleciler de Melih'ten iyi isimler değildi. Ben bunların yaşanacağını en başından bilsem ne Kayacan'ı göndertirdim ne de Gökhan Siverek'i...”
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,063 saniyede hazırlanmıştır