eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: TFF 1. Lig 30. Hafta Ümraniyespor-Eskişehirspor
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 30. Hafta Ümraniyespor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 212223
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 17:07
ya abi kıskanıyorum niye bizim böyle kalecimiz yok diye nazarım değdi erceye
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 18:12
Afyon bu attığı şutları haftaya bize de atarsa fark yeriz ha
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 18:25
Haftaya yenersek Afyonu garanti ligde kaliyoruz.
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 18:34
Alıntı yapılan Ender26eses

evet bu arada inşallah -6 puan gelmez , o yüzden garantiye alalım her türlü.
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 22:01
Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan Ender26eses

evet bu arada inşallah -6 puan gelmez , o yüzden garantiye alalım her türlü.

PİNTO ŞİMDİLİK TAMAM

• 20.4.2019

Eskişehirspor yönetimi 500 bin Avro'luk borç için Pinto ile görüşmeye çalışsa da oyuncudan olumlu bir cevap gelmedi. Ancak dün Eskişehirspor taraftarı ve aynı zamanda da menajer olan Onur Sülük sayesinde bu sorun sezon sonuna kadar ötelendi. Onur Sülük, Pinto ve ailesi ile görüşerek Şilili oyuncuyu ikna etmeyi başardı. Eskişehirspor Mali Asbaşkanı Mehmet Şimşek'te Onur Sülük'e bu desteğinden dolayı Twitter üzerinden teşekkür etti.
M. Anıl AKSOY

O SENE BU SENE
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 23:34
Eskişehirspor'un 7 puan gerisine düşen Afjet Afyonspor, 29 Nisan 2019 Pazartesi günü Eskişehir'de sahaya çıkacak. Eskişehirspor bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılırsa, ligde kalmayı bitime 3 hafta kala garantilemiş olacak.
Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, bugün Altınordu'ya 3-1 mağlup oldukları maçın değerlendirmesini yaparken, takımının artık rakip olarak Eskişehirspor'u değil, Giresunspor'u gördüğünü de belirtti. Şimşek, dün rakipleri Giresun'un oynadığı maçı kaybetmesiyle kendilerinin 3 puan için heyecanlandıklarını, heveslendiklerini aktardı.
Şimşek, hafta boyunca iyi çalıştıklarını, rakibi iyi analiz ettiklerini belirterek, "Maça da iyi başladık. Kendi hatalarımızdan goller yedik. Daha fazla da yiyebilirdik. Kalecimiz Soner çok iyi kurtarışlar yaptı. Maça genel anlamda baktığımız zaman iyi şeyler de yaptığımız görülüyor. Ama yapamadığımız çok şey vardı. Geride kalan 4 maç var. Ben yine de bu takımın ligde kalacağına inanıyorum. Ben bu oyunculara inanıyorum. Ama artık herkesin şapkasını önüne koyma zamanı geldi. Biz de kendi aramızda tartışacağız. En doğruyu bulmaya çalışacağız." şeklinde konuştu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 212223

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır