eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Birevim Elazığspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2019 saat 10:55
Alıntı yapılan ender_26esk

Bu maçta avantajlı olan tabiki biziz.

Bu tarz maçlarda biz kazanmak zorunda olurduk bu defa durum farklı Elazığ kazanmak zorunda. Kazanmak için de atak yapmalı ve üzerimize gelmeli. Bunun bilinciyle oynayıp iç sahada sürekli yaptığımız saldırma futbolu yerine dengeli bilinçli disiplinli bir oyun oynamamız gerekiyor. Öyle de olacağını düşünüyorum.

Bu maçı kazandıktan sonra muhtemelen Afyon ile puan farkı 6 ya çıkacak. 3 hafta sonra Afyon da Eskişehir e kazanmak zorunda olduğu bir maça gelecek bu da bizim için ayrı bir avantaj.

Rehavete girmeden rakibi baskı altına almalıyız. Tezahürat ı filan bi kenara bırakıp top rakipteyken sürekli ıslıklamalıyız. Oyunun içinde olmalıyız.

ve bence Hocanın işine fazla karışmamalıyız. Külübe her gün icraların geldiği bir ortamda yasak kalktı diye hemen play off hayalleri kurduk. Öncelikle mali yapıyı düzeltmemiz şart.

Söylediklerinize katılıyorum.. Bu maçta Elazığspor bizi direkt rakibi olarak gördüğü için yenmek için gelecektir.. Katı savunma yapacaklarını bende düşünmüyorum.. Bizi yenmeliler ki ligde kalabilsinler.. Onlar açısından bakıldığında 6 puanlık bir maç olacak.. Zevkli ve bol pozisyonlu bir maç olacağını düşünüyorum.. Sabırlı olup oyun düzenimize sadık kalarak ilerlersek dakikalar ilerledikçe mutlaka hata yapacaklardır.. Orta alanı kalabalık tutup oyunu daraltmamız lazım.. Atağa çıkarken de hızlı olup savunmalarını dengesiz yakalayabilirsek maç farka da gidebilir.. Tabi bu yazdıklarım 0-0 başlayıp uzunca bir süre böyle devam edecek bir maç için geçerli olacaktır.. Eğer ilk golü biz yersek vatan millet sakarya savunma yaparlar.. Burada da iş biz taraftarlara düşüyor.. Gol yedik diye pes etmeyip sahaya girecekmiş gibi baskı kurmamız kilidi açmamızda etkili olacaktır.. Maçı buralara getirmeyip gol yemeden sabırla oynarsak ben kazanacağımızı düşünüyorum..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2019 saat 11:52
Eskişehirspor'a karşı 14 dosya var
 “Moral ve motivasyon olarak etkileniyorlar. Bizlerde imkanlarımız dahilinde bir miktar ödeme yaparak icrayı erteliyoruz. Bu dosyaları kapatma gücümüz yok. 150 icra dosyası var. Bugün kapımıza gelen ve elinde 14 tane dosya bulunan alacaklılara 1 Milyon TL ödeme yapılması gerekiyor. Baktığımız zaman o alacaklılara çok yüksek maaşlar ödenmiş. Ödenmiş diyorum fakat maaşları ödenmediği için bugün icra şeklinde kapımıza dayanıyorlar. Bu rakamları söylemek bile istemiyorum.”  

Futbolcular bekliyor
 “150 icra dosyası aslında eski dönemden alacaklı olan futbolcu ve teknik adamlarının alacaklarına baktığımız zaman çok düşük kalıyor. Transferi açmak için sezon başında 71 dosya ile uğraşmıştık. Bu dosyalara çok daha büyük alacaklı olan isimler katılacak. Erkan Zengin, Boffin, Tarık Çamdal, Bokila ve daha sayamadığım birçok eski futbolcu dosyası sırada. FİFA dosyaları ayrı bir sorun.”    

Para bulmaya çalışıyoruz
“Bu sorunlarla kamuoyunun canını sıkmak istemiyorum. Biz önümüze bakmak zorundayız. Önümüzde Elazığ maçı var. Osmanlı galibiyetinden dolayı futbolcularımıza primler ödenecek. 300 Bin TL parayı bulmak için uğraşıyorum. Takıma moral lazım. Cumartesi günü kazanmamız gereken bir maça çıkacağız. Camia olarak bu maça odaklanmalıyız.” İfadelerine yer verdi.İCRA KRİZİ BİTMİYOR Eskişehirspor’a her zaman olduğu gibi ne yazık ki yine icra geldi. Eski başkan Mesut Hoşcan döneminde alacaklarını ödenmediği gerekçesiyle kulübü icraya veren personelin avukatı dün polis eşliğinde tesislere geldi. 3 yıldır alacaklarını alamadığı için mağdur durumda olduğunu belirten avukat, görevini yapmak zorunda olduğunu belirterek, kamuoyunun anlayış göstermesini istedi.AY ÖDEME YAPTIKulübe gelen icranın ardından Başkan Kaan Ay ve yönetim kurulu icra takibini durdurmak için tesislere geldi. Başkan Ay 10 bin liralık ödeme yaparak icra işleminin 15 gün ertelendiğini açıkladı. Ay yaptığı açıklamada, “Ligde içinde bulunduğumuz bu süreçte camia olarak birlik ve beraberliği sağlayıp, kulübü yaşatmak için uğraşırken, kapımıza dayanan icralar canımızı acıtmaya başladı. Biliyorum, alacaklı olanların suçu yok. Yanlış yönetimler yüzünden onlarda zor durumda kaldı. Fakat kulübün içinde bulunduğu maddi durumu bilmelerine rağmen mal kaldırmak için kulübümüze gelinmesi, futbolcularımızı olumsuz etkiliyor.” 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2019 saat 11:58
https://www.facebook.com/anadolugzt/videos/411587962965843/
kulüpten açıklama var( 55 dakika önceymiş ama burada video su var)
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2019 saat 12:34
Eskişehirspor basın sözcüsü Köksal az önce es tv de gündeme dair canlı açıklama yaptı aklımda kalanlar
7979 kampanyasına 1597 kişi katılmış
450 kişi aidat odememis
halil ibrahim öner Fıratcan Bedirhan imza atmaya yakınmis
4 aylık asgari ücret alacağı olan personel 45 bin icra yollamis
eski futbolcumuz faruk Bayar alt yapıda gökhan Yıldırımın yardımcısı olmuş
başkan istanbul çıkartması yatacakmis ayrıca 15 gün sonra recep tayyip Erdoğan'la gorusecekmis
alacaklilar avukatlar değil kişisel olarak klübe gelsin dedi ayrıca şeffaf oluncak ve her esesli taraftar muhasebeden gelir gider tablosunu öğrenebilir dedi
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2019 saat 14:18
İlk maçta nedensiz yere ''Eskişehir kümeye'' diye bağırdıklarını unutmayalım. Ayrıca küfürler de ettiler. O maçta Fuat hoca da tribüne gönderilmişti. Umarım yönetim, futbolcular ve teknik ekip maçın öneminin farkındadır. Bu maçı kazanıp Elazığspor'un havlu atmasını sağlayalım. Afyon ile de farkı 2 maça çıkartalım.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2019 saat 15:51
Eskişehirspor'un Osmanlıspor'u 4-2 yenerek nefes aldığı maçın ardından futbolcularımız büyük sevinç yaşadı. Maç sonu oldukça mutlu olan oyunculardan Mevlüt Çelik, Furkan Balaban, Mehmet Feyzi Yıldırım ve Halil İbrahim Öner duygularını dile getirdi.

Haftalar sonra ilk 11’de yer alan defans oyuncusu Mevlüt Çelik  “Öncelikle kazandığımız için çok mutluyum. Takımımız son haftalarda kötü gidiyordu. İstemediğimiz sonuçlar alıyorduk. Takımın hak ettiği yer burası değil. Çok önemli bir galibiyet aldık. Bu galibiyet taraftarımıza armağan olsun. Şimdi önümüzde çok önemli bir Elazığspor karşılaşması var. Bu maçı da kazanmalıyız. Onlarda alt sıralardan kurtulmak istiyor. Biz sahaya galibiyet için çıkacağız. Bu maçı kazanıp taraftarımızın yüzünü biraz daha güldürmek istiyoruz” dedi.

FURKAN “TARAFTARA ARMAĞAN OLSUN”

Kritik maçta ilk 11’de sahaya çıkan ve başarılı bir performans sergileyen Furkan Balaban “Hafta boyunca bu karşılaşmaya çok iyi hazırlandık. Takım olarak buradan iyi bir sonuç çıkartacağımıza inanmıştık. 4 haftadır mağlup oluyorduk. Bu durum bizi çok üzüyordu. Takım olarak buraları hak etmediğimizi biliyorduk. Çok şükür kazandık. Emeğimizin karşılığını aldık. Bizi buraya kadar gelip destekleyen tüm taraftarımıza teşekkür ediyoruz. Bu galibiyetimizin onlara armağan olsun” dedi.

MEHMET FEYZİ “BİZ BURALARI HAK ETMİYORUZ”

Osmanlı karşısında yedek kulübesinde oturan ve maç sonu da takım arkadaşları ile birlikte galibiyet sevincini doyasıya yaşayan Mehmet Feyzi Yıldırım “Konuşmaya gerek yok. Biz buraları hak etmiyoruz. Buraları hak etmiyoruz. Biz alt sıraların takımı değiliz. Biz yukarıların takımıyız. Bunu her maçta gösteriyoruz. Türkiye’nin en iyi taraftarına sahibiz. Osmanlıspor karşısında çok güzel bir performans sergiledik. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

HALİL İBRAHİM “ELAZIĞ MAÇI ÇOK ÖNEMLİ”

Ankara’da yedek oturan Halil İbrahim Öner ise “ Çok mutluyuz iyi mücadele ederek önemli bir galibiyet elde ettik. Allah bu mutluluğumuzu bozmasın. Biz böyle birlik oldukça yenemeyeceğimiz takım yok. Yeter ki birlik olalım. Bu tablo bozulmasın. Umarım bunun devamı gelir. Hafta sonu Elazığspor ile karşı karşıya geleceğiz. O maç bizim için çok önemli. Elazığspor karşılaşmasını kazanıp, Osmanlıspor galibiyetini daha da anlamlı hale gelmesini sağlarız” dedi.
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2019 saat 17:20
Alıntı yapılan Güray26ES

Eskişehirspor'a karşı 14 dosya var
 “Moral ve motivasyon olarak etkileniyorlar. Bizlerde imkanlarımız dahilinde bir miktar ödeme yaparak icrayı erteliyoruz. Bu dosyaları kapatma gücümüz yok. 150 icra dosyası var. Bugün kapımıza gelen ve elinde 14 tane dosya bulunan alacaklılara 1 Milyon TL ödeme yapılması gerekiyor. Baktığımız zaman o alacaklılara çok yüksek maaşlar ödenmiş. Ödenmiş diyorum fakat maaşları ödenmediği için bugün icra şeklinde kapımıza dayanıyorlar. Bu rakamları söylemek bile istemiyorum.”  

Futbolcular bekliyor
 “150 icra dosyası aslında eski dönemden alacaklı olan futbolcu ve teknik adamlarının alacaklarına baktığımız zaman çok düşük kalıyor. Transferi açmak için sezon başında 71 dosya ile uğraşmıştık. Bu dosyalara çok daha büyük alacaklı olan isimler katılacak. Erkan Zengin, Boffin, Tarık Çamdal, Bokila ve daha sayamadığım birçok eski futbolcu dosyası sırada. FİFA dosyaları ayrı bir sorun.”    

Para bulmaya çalışıyoruz
“Bu sorunlarla kamuoyunun canını sıkmak istemiyorum. Biz önümüze bakmak zorundayız. Önümüzde Elazığ maçı var. Osmanlı galibiyetinden dolayı futbolcularımıza primler ödenecek. 300 Bin TL parayı bulmak için uğraşıyorum. Takıma moral lazım. Cumartesi günü kazanmamız gereken bir maça çıkacağız. Camia olarak bu maça odaklanmalıyız.” İfadelerine yer verdi.İCRA KRİZİ BİTMİYOR Eskişehirspor’a her zaman olduğu gibi ne yazık ki yine icra geldi. Eski başkan Mesut Hoşcan döneminde alacaklarını ödenmediği gerekçesiyle kulübü icraya veren personelin avukatı dün polis eşliğinde tesislere geldi. 3 yıldır alacaklarını alamadığı için mağdur durumda olduğunu belirten avukat, görevini yapmak zorunda olduğunu belirterek, kamuoyunun anlayış göstermesini istedi.AY ÖDEME YAPTIKulübe gelen icranın ardından Başkan Kaan Ay ve yönetim kurulu icra takibini durdurmak için tesislere geldi. Başkan Ay 10 bin liralık ödeme yaparak icra işleminin 15 gün ertelendiğini açıkladı. Ay yaptığı açıklamada, “Ligde içinde bulunduğumuz bu süreçte camia olarak birlik ve beraberliği sağlayıp, kulübü yaşatmak için uğraşırken, kapımıza dayanan icralar canımızı acıtmaya başladı. Biliyorum, alacaklı olanların suçu yok. Yanlış yönetimler yüzünden onlarda zor durumda kaldı. Fakat kulübün içinde bulunduğu maddi durumu bilmelerine rağmen mal kaldırmak için kulübümüze gelinmesi, futbolcularımızı olumsuz etkiliyor.” 

29 ocak itibariyle 142 dosya vardı, dosyalar eriyeceğine 150 dosyaya çıkmış. Eskişehir, istanbul, ankara icralarında bekleyen çoğu 30bin 40bin tl'lik dosyalar. 1000 küsür tl lik komik 2014 - 2015 yılından bekleyen dosyalarda mevcut.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2019 saat 18:25
Verilen iznin ardından takımımız, Birevim Elazığspor maçı hazırlıklarına bugün çift antrenman ile başladı. 💪🏻 #Eskişehirspor #EsEs 
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2019 saat 05:59
Birevim Elazığspor’da tecrübeli oyuncu Muhammed İldiz’in takımdan ayrıldığı öğrenildi:
http://www.el-aziz.com/muhammed_ildiz_elazigspordan_ayrildi_haber17194.html
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2019 saat 10:36
Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, Ligde Kalma Primini 2 Milyon Olarak Belirledi ve 2 Milyon Tutarındaki Çeki Takım Kaptanlarına Teslim Etti.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,092 saniyede hazırlanmıştır