eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Birevim Elazığspor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor - Birevim Elazığspor
    Tarih: 15/Nis/2019 saat 23:53
Elazığ Giresun elele, Es Es kümeye diyenler kümeye. Bu sene bu ikisi, seneye Balkesi. Hadi inşallah.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2019 saat 20:27
Spor Toto 1. ligin 30.haftasında karşılaşacağımız Ümraniyespor maçının deplasman masraflarını, kulübümüzün eski yöneticilerinden ALTAN BEGİTER karşılayacaktır. Kulübümüzün ihtiyaç duyduğunda, her zaman yanında olan BEGİTER ailesine teşekkür ederiz.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2019 saat 10:55
O değilde, maç sonu Giresun'lulara '' Alçaklara kar yağıyor üşümedin mi, sen bu işin sonunu düşünmedin mi?'' diyeydik iyiydi Smile
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2019 saat 10:49
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan walker26

Bu arada Karabük-Giresun maçı 0-0 bitmiş.Es Es için çok güzel haber.Tabii biraz da Afjet için de olabilir.Tahminim Giresun artık 29 puanla ligi bitirir.

Bizim maça Eses 3 ün birini aldı diye başlık atmıştı utanmaz yerel basınları ben onların düşmesini istiyorum.Afyon düşmesin.

haftalar önce giresun düşer demiştim düşmez dendiydi bugün herkes gördü ki giresunda birşey yok afyonda kurtulur düşmez görürsünüz.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2019 saat 23:42
Çok şükür Elazığ galibiyeti ile ligde kalmayı büyük ölçüde başardık gibi görünüyor.. Üzücü olan, Cemali'nin sezonu kapatması oldu.. İnşallah sakatlığı geçtiğinde onda bir özgüven kaybına neden olmaz ikili mücadelelerde..

Rakip gerçekten çok zayıftı.. Devre arasında veteran veya kadro dışı oyunculardan kurulan bu takımın kondisyon açısından bitik olduğu bariz olarak göze çarptı.. Golü yiyene kadar girdiğimiz pozisyonlarda topu hep kalecinin üzerine nişanladık.. Taraftarı ve takımı ateşleyen ise rakip kalecinin sakatlanarak yere yatması oldu..
İkinci yarıya bunaltıcı bir baskı ile başlamamız rakibi afallattı.. Sonuç olarak güzel bir galibiyet aldık.. İnşallah bir kaç maç daha kazanıp riski tamamen ortadan kaldırırız.. İnşallah Giresun düşer ve Afyon sıyrılır aradan.. Bize yaptıkları terbiyesizliği unutmayacağız..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
walker26 Liste gör
Yeni Yazar

İsmail
Yer: Türkiye
  Alıntı walker26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2019 saat 22:32
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan walker26

Bu arada Karabük-Giresun maçı 0-0 bitmiş.Es Es için çok güzel haber.Tabii biraz da Afjet için de olabilir.Tahminim Giresun artık 29 puanla ligi bitirir.

Bizim maça Eses 3 ün birini aldı diye başlık atmıştı utanmaz yerel basınları ben onların düşmesini istiyorum.Afyon düşmesin.

3 ün 1 ini kim alacak yakında görürler.
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2019 saat 21:57
Alıntı yapılan lejyonnn

Alıntı yapılan legendboy26

Alıntı yapılan legendboy26

Elazığ çok ama çok zayıf takım, normal şartlarda 3-0 alırız maçı. Hoca aynı kadroyu korursa iyi bir taraftar desteği ile kazanırız bence

ilk sayfada yaptığım yorumdaki anormal şart Melih'in o golü yemesi oldu bizim 3 golü bilmişim en azından, ümraniye maçında da 1-4 bekliyorum şimdiden yazayım galibiz o maç :D

Melih' le alakası yok

takımın yediğimiz gole kadar nasıl laubali oynadığını görmediniz sanırım

büyük ihtimalle o gol olmasa maç 0-0 biterdi

Ümraniye maçı için de fazla ümitlenmeyin, böyle laubali oynarsa takım 4 golü biz yeriz yine

O gol yenmezdi yani çok beceriksizce hareket yaptı orada, tutamayacaksan at kornere gitsin garip iş yaptı Melih, gol onun suçu.
Elazığ oyunu soğutmak için her şeyi yaptı, futbol oynamaya çalışmadı ki biz oynayabilelim bu yüzden tutuktuk bence. Ümraniye açık oynayacak bizim bu kadromuzda hızlı oyuncularımız var kontraya müsaitiz bu yüzden ümraniye maçından çok umutluyum kazanacağımızı düşünüyorum.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2019 saat 21:31
Alıntı yapılan walker26

Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
gonzo Liste gör
Yazar

önder özen
  Alıntı gonzo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2019 saat 18:38
Giresunun puan alacağı maç satış yoksa yok. 3. düşen takım olma olasılığı oldukça yükseki afyonun 2 galibiyeti ki daha yüksek olasılık bu durumda bizim için lig bitmiştir
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2019 saat 17:47
Giresunun Denizli, Ads ve Altınordu maçlarından puan alacağını düşünüyorum. Hatay ve Antepten de alırlarsa bonus olur. 4 puan fark az değil. Bence Afyon düşer.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,094 saniyede hazırlanmıştır