eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 24. Hafta Eskişehirspor-Adana Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
onresk51 Liste gör
Yazar

Onur ERDEN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı onresk51 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 11:24
Dün gerçekleşen kazada hayatını kaybeden Ankaragüçlü iki genç kardeşimiz için Adana Demirspor maçının ilk 3 dakikasında tribünler sessiz kalacaktır.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 12:13
Bu maçı takım çok rahat alacak.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 12:14
Milli maç genel satış başladı bitmeden alında bari eses li olsun stad
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 12:16
Satılan bilet 21 bin olmuş. Maça kadar 23-24 bin rakamına ulaşırız. Ads taraftarı hariç.
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 12:22
Alıntı yapılan e^3_Nicola

istikbalgazetesi.com'un haberine göre;

Sakatlıkları devam eden Mevlüt Çelik, Sissoko, Fıratcan Üzüm ve Bedirhan Altunbaş dünkü çalışmada da yer almadı. Kulüp doktoru Barış Kurtgöz 4 oyuncunun da yarınki maçta forma giyemeyeceğini söyledi.

Sissoko'nun olmayışı hücum etkinliğimizi azaltacaktır.. Zaman zaman laubali hareketleri olsa da defansa yardım etmese de ileride top ayağındayken her zaman büyük tehlike yaratan bir oyuncu.. Onun yokluğunda Marko'yu kanada çekip orta alana Furgan'ın monte edilmesi orta sahamızın direncini arttıracaktır.. Belki Alperen düşünülebilir ama bilmiyorum ben pek ısınamadım oynadığı futbola.. Bu yüzden ben olsam oynatmam..

Elimizdeki kadronun zenginleşmesi özellikle beklerde hocaya büyük sıkıntı yaşatıyor.. Çünkü yedek bıraktığında "Neden bu adam oynamıyor?" sorusu geliyor herkesin aklına.. İki haftadır sol bekte oynayan Hakan Aslantaş aslına bakarsanız çok formda ama o bölgenin adamı olan Ferhat ve Cemali de iyi oyuncular.. Hakan'ın asıl mevkisi sağ beke baktığımızda dinamo gibi bir Feyzi var ve oda çok formda.. Bu yüzden bu mevkilerin seçimi oldukça zor olacak Fuat Hoca için.. Kimi oynatırsa oynatsın şajsım adına ben "Niye şu oynamadı?" diyemem..

Mevlüt, Fıratcan gibi isimlerin yokluğu kadro derinliğimizi azaltsa da inanılmaz eksikler gibi gözükmüyor.. Başakşehir'den kiralanan oyuncular iç saha maçlarının son 20 dk falan oynarsa kafamızda onlar ile ilgili de fikirler oluşabilir.. Sonuçta bu çocuklar seneye de bizimle ve belkide seneye şampiyonluğa oynamaya çalışacağız.. Bu çocuklar eğer iyi çıkarsa çok faydasını görebiliriz gelecek yıl..

Muhtemelen kadromuz şöyle olacaktır:

Sezgin'in durumu nasıl, eğer iyileştiyse Berkay'ın yerine Sezgin'i tercih ederim.
Berkay'ı eskisine göre daha iyi buldum ama 2 hatası da pahalıya mal oldu
Geri kalan kısmına katılıyorum

Furgan gibi bir orta saha oyuncumuz yok, ne kadar fiziken biraz yetersiz olsada her zaman ilk 11 de olması gerektiğini düşünüyorum.

Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 12:36
Alıntı yapılan legendboy26

Maç tam istediğimiz şekilde, kadromuz kazanmaya uygun ve ads yenebileceğimiz bir ekip. Sol bekte Ferhat'la başlamak gerekli. Sağ bekte Hakan Aslantaş'ı oynatıp sağ açıkta Mehmet Feyzi'yi oynatabiliriz sonuçta eski yeri orası. Jesse sol açık oynayıp milinkovic forvet arkası devam edebilir. Emre güral, Alperen ve Furgan da hamle oyuncularımız olarak değerlendirilir. Kıvanç son 30 dk orta sahaya hareket getiriyor ama Furgan daha iyi olabilir o bölgede. Sonuç olarak İbrahim Halil'in gol bulması lazım hem kendi morali artar hem takımı havaya sokar. Beraberlik sürpriz olur kazanırız maçı

Milinkovic kesinlikle bir on numara oyuncusu değil
Bugüne kadar izlediğimiz maçlarda daha çok bir kanat oyuncusu görünümü verdi
Hatta bana kalırsa Sissoko ile birlikte elimizdeki en yetenekli kanat oyuncusudur
Jesse ise tamam goller atıyor ancak Denizli ve Gazişehir maçlarında gördüğüm kadarıyla pres yapmayan, fırsatçı bir oyuncu

Bu sebeple elimizde pres yapmayan Sissoko ve Jesse den birisi bir kanatta, Milinkovic ve Fıratcan'dan (iyilestiğinde) birisi diğer kanatta tercih edilmelidir.

Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 12:47
Misafir Etmek Güzel Bir şey Ama Sahada Kardeşlik Kalmıyor Ne Zaman AdanaDemirsporu Ağırladığımızda Kesin Yeniliyoruz Umarım Yanılırım Ama Bugünde Pek Beklentim yok.
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 13:06
Maça gidemeyeceğimden batı alt tribündeki biletimi ücretsiz devrediyorum. Maddi durumu elvermeyen öğrenci bi kardeşim olursa sevinirim. Özel mesajdan ulaşabilirsiniz.
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 13:07
Bana da bu maç yine kardeşlik hesabına yumuşak tribünler nedeniyle ADS nin istediğini alıp gideceği bir maç hissi uynadırıyor nedense, çünkü geçmişte öyle oldu, bir de kareografi var, o da maç başı agresif başlamamızı engelleyecek!
Yukarı
onresk51 Liste gör
Yazar

Onur ERDEN
  Alıntı onresk51 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2019 saat 13:15
Alıntı --

Hava hastanesinin orada yasli amcamizin istegi disinda atkisini alip baska atki veren alkollu adanademirsporlulari taniyan eden goren varsa haber versin esesli amcamiz 72 yasinda ve uzgun atkisini geri istiyor
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır