eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 22. Hafta Eskişehirspor-Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 08:56
batı üstte fiyat indirmesi yapmadılar mı? Hala 50 tl. mi   eğer yapmazlarsa yönetimin hatası olur. Yani batı üst maçta görünmüyor diye mi?
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
onresk51 Liste gör
Yazar

Onur ERDEN
Yer: Eskişehir
  Alıntı onresk51 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 09:18
bu hazırlıklar , davranışlar göztepe finalini hatırlatıyor bana umarım sonu oradaki gibi olmaz , herkes denizlisporu yeneceğiz düşüncesinde hemen lige yükseldik herşey çözüldü gözüyle bakılıyor, akşama yeniledebiliriz buna da hazırlıklı olmalıyız.  provakasyona gerek yok adamların oteline gidip böyle şeyler yapılmamalıydı, tespit edilince yapanların gerekli cezayı almayacaklarını mı sanıyorsunuz? 6222 bile verseler tek başına yeter.

Eğer yenilecek olursak ; bu taraftar baskısıyla galip geleceğimizi düşünüyorum, adamların diline meze oluruz hareketlerimize dikkat etmeliyiz aynısı bize yapılsa neler düşünürüz ?

Herkesi biraz ironi yapmaya davet ediyorum...

Saygılarımla.
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 09:25
Bu atmosfer bana 2 maçı hatırlatıyor. İlki Göztepeye 4 attığımız maçı, 2. ise Samsuna 4 attığımız maçı. O iki maçta da taraftar aynı şekilde kenetlenmişti.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 09:28
Otele gidip havai fişek filan patlatmaya ne gerek var. Maksat futbolcu rahatsız etmek ise futbolcu kulağına tıpa yı takar. rahat rahat da uyur.

Önemli olan futbolcunun statta rahatsız olması. bu da baskıyla ıslıkla olur. top rakipteyken laylaylom şampiyonluk çokk uzakk vs. bunlara gerek yok. tribünde yapalım baskımızı.

Ben oteldeki oyuncu olsam beni uyutmamaya çalışsalar daha fazla motive olurum.

herşeye rağmen kazanacağımızı düşünüyorum. akşamı sabırsızlıkla bekliyoruz
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 09:36
Olası bir ceza durumunda ortamı gereksiz yere geren tribün liderleri artık gelebilecek muhtemel cezayı da bir zahmet ceplerinden ödesinler!
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 09:48
Alıntı yapılan ender_26esk

Otele gidip havai fişek filan patlatmaya ne gerek var. Maksat futbolcu rahatsız etmek ise futbolcu kulağına tıpa yı takar. rahat rahat da uyur.

Önemli olan futbolcunun statta rahatsız olması. bu da baskıyla ıslıkla olur. top rakipteyken laylaylom şampiyonluk çokk uzakk vs. bunlara gerek yok. tribünde yapalım baskımızı.

Ben oteldeki oyuncu olsam beni uyutmamaya çalışsalar daha fazla motive olurum.

herşeye rağmen kazanacağımızı düşünüyorum. akşamı sabırsızlıkla bekliyoruz

bu saçma sapan hareketleri yapanlar ve onlara yol verenler neyin kafasını yaşıyor anlamıyorum.

bu arkadaşın yazdıklarını düşünmek çok mu zor? aklı başında her normal insan bunları akıl edebilir.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 09:50
burası eskişehir deplasmanı. Oyuncu sadece sahaya çıktığında değil, daha eskişehir tabelasını gördüğü anda deplasman hissini yaşamaya başlamalı.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 09:52
Alıntı yapılan 26ss26

Bu atmosfer bana 2 maçı hatırlatıyor. İlki Göztepeye 4 attığımız maçı, 2. ise Samsuna 4 attığımız maçı. O iki maçta da taraftar aynı şekilde kenetlenmişti.

pardon ama samsun a 5 atmistik diye hatırlıyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 10:03
lütfen tribünde ceza gelecek hareketlerden kaçınalımmm.lütfenn
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2019 saat 10:09
Kuzey üstte 220-221 bitti sayılır, 200 civarı bilet kaldı.

Bugün tahmini 1000 civarı daha bilet satılır. 219 ve 2018 de kesin bitecektir. 217 yarıda kalır gibi. Kuzey üst bile %60 civarında doluluk yakalayacak. Toplamda 27 bin civarına ulaşacağız gerçekten çok iyi. Şunun şurasında 3-4 bin bilet daha satsaydık full çekiyorduk.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır