eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 22. Hafta Eskişehirspor-Denizlispor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 71>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2019 saat 20:45
Alıntı yapılan Burak2626

Eskişehirspor - Denizlispor müsabakası için şuana kadar satılan bilet sayısı 10.847 ( kombine hariç )
Maraton Alt Üst Tükendi
Kuzey Alt Tükendi
Güney Alt Tükendi
Güney Üst satılan bilet sayısı : 1713 ( Kontenjan 4905 )
Alınan Bilgi Eskişehir Passolig Yetkilisinden Kesin Rakamlar.

Bu sayılar ile stat kapasitesi arasında uyuşmazlık var. Batı altta sene başında yönetim elden kombine satmıştı. 104-105-106-107-108 numaralı bloklar passolig sitesinde satışa açılmıyor. Sanırım bu bloglar passolig sisteminde gözükmüyor.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2019 saat 21:27
Bu gidişle batı üstüde açtıracağız.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2019 saat 22:12
gerçekten bir kez daha esesli olduğum için gurur duydum yaşasın efsane cefakar taraftar şaka gibi 1.ligde sin rakip denizli ve sen 21 bin e oynuyorsun ve daha maça kaç gün var valla Helal olsun herkese
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2019 saat 23:43
Maşallah seyirci sayilari çok güzel galiba Denizlilerin yaptiklarida ters tepki yapti bunu düşünememişler.
O SENE BU SENE
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2019 saat 23:45
Alıntı yapılan Güray26ES

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un yönetim kurulu, Eskişehirspor maçı öncesi iki takım taraftarlarına itidal çağrısında bulundu.

Ligin 22. haftasında 18 Şubat Pazartesi günü Eskişehirspor'a konuk olacak yeşil-siyahlı kulübün yönetim kurulu, yaptığı yazılı açıklamada, karşılaşma öncesi sosyal medya üzerinden yapılan açıklamaların endişe ile takip edildiğini belirtti.

Taraftarlara dostluk çağrısı yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Maç öncesi ve sonrası iki takım taraftarının dostluk içinde maç heyecanını yaşamasını istiyor, olası provokasyonlara karşı sakin kalarak her iki takım taraftarının da olgunluk göstermesini bekliyoruz. Unutulmamalıdır ki sporun ruhuna aykırı yaşanabilecek herhangi bir saha içi ve saha dışı olay, her iki kulübe de büyük zararlar verecektir. Bu bağlamda taraftarlarımızın Denizli'de ve deplasmanda oynayacağımız maçlarda istenmeyen olaylara sebebiyet vermemesi kulübümüz açısından son derece önemlidir. Büyük Denizlisportaraftarına, her zaman olduğu gibi gerekli hassasiyeti göstererek Türkiye'ye örnek olacak bir yaklaşımla takımımızı destekleyeceği için şimdiden teşekkür ederiz." 

ÇOOK ÇOOK Önemli!!!Yönetim kurulumuz derhal bu açıklamaya bir cevap yazmalıdır.Hem de tumturaklı itidal ile birlikte Denizli yönetimine geçirecek şekilde.
1 Acaba bu beyler ligin ilk yarısında bizim otobüslerimiz taşlanmadan önce veya taşlandıktan sonra ididal çağrısında bulunmuşlar mı?
2 Bulunmamış iseler bu konuda özür dilemeyi düşünüyorlar mı?
3Eskişehirspor taraftarının magandalık yaptığını en son nerede hangi medyada görmüşler?
vs.vs.daha iyisini yazabileceklerinden eminim.Büyük kulüp olacaksan büyük hedeflere yöneleceksen önce kurumsal olacaksın taratarı her platformda koruyup kollayacaksın.Hak etmeyen sarhoş maça gelip magandalık yapanları kast etmiyorum.
Bu arada bunun ortamı germesi için değil had bildirmek için olması gerekmektedir.Türkiye nin dilinde olan taraftarla gurur duyuyorsan bunun hakkını da vereceksin.Ayrıca Giresun yerel medyasının malum 3 ün biri başlığınada gerekli cevaplar verilememiştir.Bu iş sadece Yönetimin değil yerel medyanında ASLİ görevidir.Tekraren söylüyorum bu işi ortalığı gererek değil lisanı münasip ile lafı ağızlarına tıkayarak yapmalıdır.Önüne gelen bize laf sokuyor şehir anca taraftarla gurur duyuyor arkamızda duran yok.
Hatalı düşünüyorsam eleştirileri şimdiden kabul ediyorum.Yok eğer fikrime katılan varsa lütfen sosyal medyadan ilgili şahıslara duyursunlar.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2019 saat 00:44
21266 00.40 itibari ile

Eskişehir
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2019 saat 00:51
Güney üst en geç pazar gecesi biter. Pazartesi maç günü 7'ye kadar da kuzey üstten ne kadar bilet alınır bilmiyorum ama 500-1000 kişi orada olur diye düşünüyorum. En son tüm forum Göztepe maçında böyle bilet sayıyordu. Güzel tribünle 4-0'lık galibiyet almıştık.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2019 saat 01:11
Güney üst son 3000 bilet.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2019 saat 02:27
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan Güray26ES

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un yönetim kurulu, Eskişehirspor maçı öncesi iki takım taraftarlarına itidal çağrısında bulundu.

Ligin 22. haftasında 18 Şubat Pazartesi günü Eskişehirspor'a konuk olacak yeşil-siyahlı kulübün yönetim kurulu, yaptığı yazılı açıklamada, karşılaşma öncesi sosyal medya üzerinden yapılan açıklamaların endişe ile takip edildiğini belirtti.

Taraftarlara dostluk çağrısı yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Maç öncesi ve sonrası iki takım taraftarının dostluk içinde maç heyecanını yaşamasını istiyor, olası provokasyonlara karşı sakin kalarak her iki takım taraftarının da olgunluk göstermesini bekliyoruz. Unutulmamalıdır ki sporun ruhuna aykırı yaşanabilecek herhangi bir saha içi ve saha dışı olay, her iki kulübe de büyük zararlar verecektir. Bu bağlamda taraftarlarımızın Denizli'de ve deplasmanda oynayacağımız maçlarda istenmeyen olaylara sebebiyet vermemesi kulübümüz açısından son derece önemlidir. Büyük Denizlisportaraftarına, her zaman olduğu gibi gerekli hassasiyeti göstererek Türkiye'ye örnek olacak bir yaklaşımla takımımızı destekleyeceği için şimdiden teşekkür ederiz." 

ÇOOK ÇOOK Önemli!!!Yönetim kurulumuz derhal bu açıklamaya bir cevap yazmalıdır.Hem de tumturaklı itidal ile birlikte Denizli yönetimine geçirecek şekilde.
1 Acaba bu beyler ligin ilk yarısında bizim otobüslerimiz taşlanmadan önce veya taşlandıktan sonra ididal çağrısında bulunmuşlar mı?
2 Bulunmamış iseler bu konuda özür dilemeyi düşünüyorlar mı?
3Eskişehirspor taraftarının magandalık yaptığını en son nerede hangi medyada görmüşler?
vs.vs.daha iyisini yazabileceklerinden eminim.Büyük kulüp olacaksan büyük hedeflere yöneleceksen önce kurumsal olacaksın taratarı her platformda koruyup kollayacaksın.Hak etmeyen sarhoş maça gelip magandalık yapanları kast etmiyorum.
Bu arada bunun ortamı germesi için değil had bildirmek için olması gerekmektedir.Türkiye nin dilinde olan taraftarla gurur duyuyorsan bunun hakkını da vereceksin.Ayrıca Giresun yerel medyasının malum 3 ün biri başlığınada gerekli cevaplar verilememiştir.Bu iş sadece Yönetimin değil yerel medyanında ASLİ görevidir.Tekraren söylüyorum bu işi ortalığı gererek değil lisanı münasip ile lafı ağızlarına tıkayarak yapmalıdır.Önüne gelen bize laf sokuyor şehir anca taraftarla gurur duyuyor arkamızda duran yok.
Hatalı düşünüyorsam eleştirileri şimdiden kabul ediyorum.Yok eğer fikrime katılan varsa lütfen sosyal medyadan ilgili şahıslara duyursunlar.

Yazdıklarınızın tamamına katılıyorum Ahmet Bey, uygun bir dille gereken cevap mutlaka verilmelidir.
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2019 saat 08:08
Alıntı yapılan grezores

Güney üst en geç pazar gecesi biter. Pazartesi maç günü 7'ye kadar da kuzey üstten ne kadar bilet alınır bilmiyorum ama 500-1000 kişi orada olur diye düşünüyorum. En son tüm forum Göztepe maçında böyle bilet sayıyordu. Güzel tribünle 4-0'lık galibiyet almıştık.

Biletler erken satışa çıktığı için bu kadar bilet satıldı. Maç saatine kadar güney üst tribünü belki tükenir. Hayallere kapılmayalım, pazartesi 19.00 maçı için bu sayı bile fazlasıyla tatminkar.
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 71>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır