eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2018-2019 Transfer Donemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 527528529530531 608>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 12:03
Perşembe akşamı ortalığı ayağa kaldıran, yarın şunu açıklıcaz bunu açıklıcaz diyen çapsızlar dün neyi açıkladı ben hiç birşey anlamadım.. Yönetim bırakırsa kimse başkan olmaz, konulu versiyon 2.00 bir basın açıklaması oldu.. Fuat Çapa'nın arkasına saklanmış kendilerine yönetim kurulu diyen bir güruh "Bakın beyler bu dünyada 7 milyar insan yaşıyor, dünyanın dörtte üçü su dörtte biri kara.. Ah yalan dünya ah koca dünya.." yaşam felsefesi ile iki kelimeyi yan yana koyup cümle kuramadan bişeyler zırvaladı..

Bu yönetim ağzıyla kuş tutsa kusura bakmayın bana yaranamaz.. Bizi bu hallere düşüren Hırsızlar ile kol kola kongrede yönetime geldiler.. Daha doğrusu bizden başkası gelmesin başımıza iş açılır, adam birde avukatmış aman çaldığımız çırptığımız ortaya çıkar diye yönetimi gasp ettiler.. Yönetim kuracak adam takım kaptanını üç kuruş için bırakmazdı.. Şimdi çıkmış şu kadar para verdim bu kadar para verdim diyor.. Kim bilir neleri el altından aldılar Semih'in gitmesi için..

Keşke dürüst bir kişi başkan olsaydı da yine transfer açılmasaydı..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 12:21
Hala bu yönetime destek veren var ya, Allah onlara akıl fikir versin birde aba altından sopa gösteriyorlar.

Ama Fuat hocanın deyip te (hani öyle şeyler söyliyecekti ki belki Eskişehirspor t.direktörlük kariyerinin sonu olacaktı böyle bir şey demişti değil mi?) ne açıkladı fasa fiso hiç bir şey açıklayamadı demiştim diyeyim mi açıklatırlarsa demiştim. Fuat hocanın yapamadığı gibi yapmayacağız biz taraftar olarak pes etmeyeceğiz.

Yönetim ve teknik heyet istifa.

Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 13:32
Bizim bugun yaklasik 80 dosyalik bir borcumuz var...Simdi onumuzde bi 5 gunluk sure var...bu yonetim oyle bir kaynak bulmali ki borcu tek kaleme toplayacak bir cozum uretmeliler...nasil olacak bu baskan adayi mustafa topkayanin avrupadan yaklasik 10 milyon euroluk bir kredi bulmasi gibi bir kredi bulunmali bunu nasil yaparlar bilmiyorum ama bunu yapmalilar baska cikar yolu gozukmuyor cunku en azindan butun borcumuz tek kalem olur en azindan federasyondan ve stamizdaki seyirci hasilati ve reklam gelirleri uzerindeki temlik kaldirilarak duzenli bir gelirimiz olur bu gelirlerle bu kredi borcu ve diger gderlerimizi rahatlilla karsilmis oluruz arti tek tek butun alacaklilarin pesine kosmayiz. Evet kolay degil ama siyasetimi araya sokacaklar ne yapacaklar bilmiyorum boyle bir kredi bulmak zorundalar gec olmadan...Evet bizim cocuklara guveniyoruz ama bizim bu sene ligte kalmamiz icin yeterli degil tek yeterli olmamalari tecrube eksikligi ki gecen hafta giresun macinda cok iyi mucadele etmemize ragmen sonuca gidemememiz arti deplasman kabusumuz...
Yukarı
AnkaES Liste gör
Deneyimli Yazar

Tayfun
Yer: Ankara
  Alıntı AnkaES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 13:34
Bu kulüpten; mevcut yönetimin tabiriyle efsane başkan Halil Ünal, yandaşları, yalakaları, destekçileri, yönlendirenler akıl verenler, Mesut Hoşcan ve tayfası, kendini tribün lideri zannedenler ve onların yancıları temizlenmeden adam olmayız. Sadece günü kurtarırız. Burada yapıcı eleştiri yapanlar, mantıklı ve yapılabilir önerisi olanlar bile küstürülüp bir yafta yapıştırılıyor hemen. Kendi içimizde bile birlik olamıyoruz. Nerede eski tribünlerimiz? Hala örnek gösterilen bir ttaraftarız ama bence kısmen. Bu duruma hala bir tepkimiz yok. Bu durumda "nerede Ayder, nerede Kızılcıklı?" demeden yapamıyor insan.
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH - KIRMIZI...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 13:54
Eskişehirspor'un transfer tahtasının açılamaması üzerine yönetim ve teknik direktör Fuat Çapa'nın açıklamalarıyla kendisinin hedef gösterildiğini belirten Erzin Belediyespor Teknik Direktörü Ersin Aka, "Tek suçum hakkım olan parayı istemek olduğu için insanlık dışı davranışlara maruz kalan şahsımı mevcut başkan ve teknik direktör Fuat Çapa tekrar hedef gösterdi" dedi.

0 0

Erzin Belediyespor Teknik DirektörüErsin Aka, son günlerde gündemi meşgul eden Eskişehirspor yönetiminin açıklamalarına cevap verdi. Son dönemde kendisinin hedef gösterildiğini belirten Aka, "Süper Lig'de 7 ay para almadan görev yaptım. Teknik ekibe yapılan bir haksızlık ve saygısızlık yüzünden oradan ve çok sevdiğim teknik ekipten duruş sergileyerek ayrıldım. 2 buçuk yıl beni kimse aramadı. Son Eylül transferdöneminin son gününde avukatıma ya transferi kaldırırsın ya da ismini taraftara veririz diye tehdit edildim. Birçok kişi de benim gibi izin vermedi sonra kulüp lisansı için iznim istendi. 1 ay sonra zarar görmesin diye verdim. Bu izni verdiğim hafta için ismim bir kaç kişi ile beraber gazetede transferi açmamanın sebebi olarak gösterildi Halil Ünal başkan tarafından" dedi.

Sözlerine devam eden genç teknik adam, "Son bir haftada mevcut başkan ve birkaç yönetici beni aradı, açmadım duygularımı yazarak izah ettim, iyi yaklaştılar. Önemli siyasiler, önemli kıramayacağım teknik direktörler aradı. Olayı anlattığımda hepsi özür dileyerek ve utanarak telefonu kapattı.

Şimdi tek suçum hakkım olan parayı istemek olduğu için insanlıkdışı davranışlara maruz kalan şahsımı mevcut başkan ve teknik direktör Fuat Çapa tekrar hedef gösterdiler. Herkesin benim gibi manevi ve insanlık değerleri olmayabilir, yaşadığım sürece bu ilke ve değerlerden vazgeçmeyeceğim. Hakkımı asla helal de etmeyeceğim, ne bana küfür eden Eskişehirlilere ne de beni hedef gösterenlere" ifadelerini kullandı.

Ayrıca kendisinin "Eskişehir batsın" dediği yönünde bir ithamda bulunulduğunu belirten Aka, "Mevcut başkana bir metin yazdım, onu yayınlamasını bekliyorum. O zaman Eskişehir batsın demediğimi bütün Eskişehir görecektir" şeklinde konuştu.

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 13:56
Eskişehirspor çok kötü günler geçirirken bazen bir mesaj Es Es sevdalılarını mutlu ediyor ve umutlandırıyor. İşte Bedirhan Altunbaş'ın mesajı da o cinste. Altyapıdan yetişen ve A Takımda başarılı bir performans gösteren Bedirhan bu mesajı ve Twitter hesabını kapattı.

Yıllarca Altyapı da forma giyen ardından başarılı futbolunu A Takımda da gösteren 19 yaşındaki sağ bek, Twitter’dan anlamlı paylaşımlarda bulundu. İşte Bedirhan’ın attığı tweetler, “Bizim tozpembe hayallerimiz yok. Hepsi Siyah-Kırmızı. Kenetleneceğiz, pes etmeyeceğiz… Allah bize başka formayı giymek nasip etmesin. Bizim, sizden ve Eskişehirspor'dan başka kimsemiz yok... Bazılarını rahatsız edebilir ama biz pes etmeyeceğiz. Eğer pes etmek üzereysen, neden başladığını düşün. Biz kazanacağız, şehir kazanacak”

Bedirhan bu mesajdan kısa bir süre sonra sosyal medya hesabını kapattı.

Masraflar Seyyah Otomotiv’den

Spor Toto 1.Lig'in 19’uncu haftasında Balıkesirspor Baltok ile karşılaşacak olan Eskişehirspor’un deplasman giderlerini Seyyah Otomotiv karşıladı. Kulüpten konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, “Spor Toto 1. Lig'in 19. haftasında karşılaşacağımız Balıkesirspor Baltok maçının, A ve U-21 takımlarımızın deplasman masraflarını karşılayan Seyyah Otomotiv'e teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 14:38
Eskişehirspor’da alacağı bulunan birçok futbolcunun dosyasına bakan bir avukatın kulübün transfer cezasının ortadan kaldırılması için teklif yaptığı belirtildi. Avukatın, Cemali ve Mehmet Özcan’ın bonservisini alması karşılığında gerekli imzaların verileceğini teklif ediyor.

Transfer cezasının ortadan kalkmasında son anda çıkan pürüzün nedeni belli oldu. Birçok futbolcunun dosyasına bakan bir avukatın, imzaların bir şartla verileceğini yönetime belirtti. O şartın ise gelecek vaat eden Cemali Sertel ve Mehmet Özcan’ın bonservisini almak olduğu öğrenildi. Eğer kulüp bu oyuncuların bir bedel karşılığında bonservisini avukata verirse, dosyaları elinde bulunduran avukat imzaları verecek transfer yasağın ortadan kaldırılmasını sağlayacak. Ancak başkan Ay, “Biz Allah’tan başka kimseye boyun eğmeyiz bedeli ne olursa olsun. Ben başımı eğemem futbolcularımı yok pahasına satamam” dedi.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 15:05
Alıntı yapılan Güray26ES

Eskişehirspor’da alacağı bulunan birçok futbolcunun dosyasına bakan bir avukatın kulübün transfer cezasının ortadan kaldırılması için teklif yaptığı belirtildi. Avukatın, Cemali ve Mehmet Özcan’ın bonservisini alması karşılığında gerekli imzaların verileceğini teklif ediyor.

Transfer cezasının ortadan kalkmasında son anda çıkan pürüzün nedeni belli oldu. Birçok futbolcunun dosyasına bakan bir avukatın, imzaların bir şartla verileceğini yönetime belirtti. O şartın ise gelecek vaat eden Cemali Sertel ve Mehmet Özcan’ın bonservisini almak olduğu öğrenildi. Eğer kulüp bu oyuncuların bir bedel karşılığında bonservisini avukata verirse, dosyaları elinde bulunduran avukat imzaları verecek transfer yasağın ortadan kaldırılmasını sağlayacak. Ancak başkan Ay, “Biz Allah’tan başka kimseye boyun eğmeyiz bedeli ne olursa olsun. Ben başımı eğemem futbolcularımı yok pahasına satamam” dedi.

Tabi tabi bizde yedik semih güler giderken neredeydiniz elin avukatı böyle birşey dediyse suratına fırlatıverseydiniz paraları,işiniz ne ne demeğe yönetim oldunuz, Allah (C.C.)' ın adını ağızlarına alıp taraftarı susturacaklar güya bu millet artık bu oyunları yemiyor. Eskidendi o çoookk şeyler yaşadı bu millet.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 15:12
arapas ın twitter hesabındaki videoyu seyredin.22 günde büyük değişim!
Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2019 saat 15:15
Artik her gün yeni bir sacmalik atarlar ortaya. Bir is becerdiginiz yok, yahu bi de kendinizi kahraman gibi göstermeniz yokmu. Ya arkadas, sözde cabaliyorsunuz, ugrasiyorsunuz, bi de icraat gösterin. Cabalamakla kim kime ne vermis. Bi de susun ve bir isi halledin. Helal olsun, yönetim sessiz sedasiz bir seyler beceriyor diyelim.
Bir bok becerdiginiz yok, utanmadan Büyükersenden sehire heykelinizi isteyeceksiniz.
Agzi cok laf yapan insanlardan BIKTIK. Artik her gün yeni bir sey cikar, yok kulübe hirsiz girerken Kaan Ay yakaladi, Fuat hoca yumrukladi.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 527528529530531 608>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır