eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: 2018-2019 Transfer Donemi
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2018-2019 Transfer Donemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 424425426
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Burak2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 20:38
İsrarla, israr ediyoruz! Sonuna kadar DİNLEYEN İZLEYİN!!

https://www.facebook.com/1965tenberii/videos/281353325916131/
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 21:31
Herkes izlemeli. Halil Ünal İstifa
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 22:20
Dün izledim rezalet ya.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 23:35
İŞTE ÖDENEN PARALAR :
KAMAL İSSAH: 760 BİN TL
İBRAHİM SİSSİKO: 660 BİN TL
FERHAT KİRAZ: 575 BİN TL
MARKO MİLİNKOVİÇ: 544 BİN TL
HAKAN ASLANTAŞ: 460 BİN TL
KERİM AVCI 460 BİN TL
SEZGİN COŞKUN 325 BİN TL
MARKO MİLİNKOVİÇ MENAJERİ: 170 BİN TL
CRİSTİAN TANESE: 145 BİN TL
JESSE SEKİDİKA: 59 BİN TL
ERDAL AKTARİ: 34 BİN TL
KIVANÇ KARAKAŞ: 10 BİN TL
MELİH AĞA: 10 BİN TL
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Dün saat 23:38
Halil ünal cebıne indirmiş hepsını kimbılır hepsınden ne komisyonlar aldı. Eses umrunda degıl cebi dolsun karaktarsız herifin. Siktirsin gitsin bu kulupten içimizden biri başkan olur hic olmazsa adam gibi yönetilir takım.
sadece eses
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Masai Mara
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Bugün saat 08:17
DEMİŞTİK YİNE DİYORUZ HANGİ AKLA HİZMET ?

Giriş Tarihi: 19.12.2018 18:24:37 198

Gazeteniz İstikbal’in 15 Ağustos’ta yayınlanan “Hangi Akla Hizmet” haberinde bu günleri görmüştü. Belli kesimler tarafından eleştirilen haberimizin değil, aslında kimlerin ve hangi düşüncenin Eskişehirspor’a zarar verdiği de bugünlerde ortaya çıktı.

Eskişehirspor yönetimi transfer tahtasını açmadan anlaşma yaptığı oyunculara şu ana kadar 4 milyon TL ödeme yaptığı belgelerle kanıtlandı. Geçtiğimiz sezonki kadrodan 4 oyuncuya 1,5 Milyon TL ödeme yapmayan yönetimin yasağı kaldırmadan oyuncular para dağıtması kafalarda bir kez daha soru işareti oluşturdu.

ELDEKİLER TUTULMADI

Geçtiğimiz sezon Eskişehirspor forması giyen futbolculardan Kaan Kanak, Hasan Hüseyin Acar, Hasan Ayaroğlu ve Ömer Faruk Canbirdi toplam 1,5 Milyon TL alacağı için kulübe ihtar çekmişti. Yönetim bu oyunculara para ödemezken, boşa çıkmalarına da engel olamadı. 4 oyuncu da elini koluna sallaya sallaya takımdan ayrıldı ve kulübün kasasına beş kuruş para girmedi. Yönetim ayrıca Eskişehirli file bekçileri Kayacan ve Gökhan’la da anlaşmaya yanaşmadı.

OYNAMADAN KAZANDILAR

Öte yandan transfer tahtasını açamayan Eskişehirspor yönetimi anlaşma yaptığı ancak oynatamadığı 12 oyuncu ve 1 oyuncunun menajerine de toplam da 4 milyon TL para ödediği kulüp kayıtlarında da yer aldı. Bu ödemelere rağmen oyuncuların bir çoğu da maaşlarını alamadığı için boşa çıktı.

Yönetimin yasağı kaldıramadan transfer tahtasında sıkıntı görülmesine rağmen 13 yeni transfere peşinat parası ödeyerek hangi akla hizmet ettiği ise merak konusu oldu.

Ünal ve yönetiminin bu yanlışı camiada da büyük tepki topladı.
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Bugün saat 08:58
1.Halil Ünal ya kulübü batırmak için görevlendirilmiş bir tetikçi yada
2.kendi menfaatlerini kulübün menfaatlerinin üzerinde gören düzenbaz yada 3.bildiğin süzme salak.
Süzme salak olmadığını düşünüyorum 3. şık elendi. 1.şıktan şüphe ediyordum fakat videoyu izledikten sonra anladım ki 2.şık şimdilik görünen o.Belki de ikisi de...
Neden mi?
1.Transfer yasağının kalkmaması için futbolcuların aranmaması.Taraftarı yok iki dosya kaldı yok bir dosya kaldı diye son dakikaya kadar kandırmak.Ertesi gün anlaşıldı ki onlarca dosyaya hiç dokunulmamış bile.
2.Eldeki para futbolcu alacaklarını sıfırlayacak,transferi açacak ve eldeki geçen seneden kalan takımdaki 3-5 futbolcuyu tutabilecek iken yapılmaması.
3.Oynatamayacağını bile bile bu kadar transfer görüntüsü altında 21 milyonun harcanması.(Yarısından fazlası Halil'in ve yandaşlarının cebine girdiğini düşünüyorum)
4.Yeni transferlere verilen peşinatların fotoğraflarının alacaklı futbolculara servis edilmesi,alacaklıların kışkırtılması.
5.Yeni transferlerin paraları neden hesaplarına yatmadı illegal yollardan el altından kimlere,ne kadar dağıtıldı?
6.Paraların nereye gittiğinin belli olmaması sebebiyle Kulübü biraz tanıyan hiç kimsenin yardım etmemesi.
7. Açılan kampanyadan toplanan paraların nereye gittiğinin tespit edilememesi sebebiyle kuruluşça iptali.
8. Paranın her bitişinde Halil'in genel kurula gitmesi, istifası vs. her para geldiğinde geri dönmesi.
9.Kulübü batıran Mesut ve Halil'in en büyük şakşakçılarının tribün liderlerinin olması. Kulübü bu hale getirenlere hala büyük başkan denilmesi.Takım küme düşme potasında ligin sonunu çıkarabilecek mi belli değil bu durumda bile ''Şampiyonluk çok uzak değil'' bestesini söyletebilecek kadar ya geri zekalılar yada taraftarı geri zekalı yerine koyuyorlar.
10.Kulübün kayyuma kalmaması için Halil ve şakşakçıları elinden geleni yapıyor korkuları nedir?

Bütün bunlar bir tesadüf mü?

Yukarı
caner26 Liste gör
Usta Yazar

caner
Yer: Bursa
Online Durum: Online
  Alıntı caner26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: Bugün saat 09:13
Daha ne yüzle oturuyorlar orada anlamıyorum.
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 424425426

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır