eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinan Özeçoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 50>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 18:59
Sinan Bey'den bir isteğim var, o da taraftarın görüş ve önerilerinin de dinlendiği bir yönetim tarzı sergilemeleri. Öncelikle forumdaki "görüş ve önerilerimiz" başlığında oldukça güzel fikirler bulmak mümkün. Lütfen forumu takip etsinler. Ve ayrıca "Yeni Yönetimden Taleplerimiz" adı altında forumda ayrıca bir başlık açılabilir mi? Teşekkür ederim.
!..BKŞ..!
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 19:15
Hayirli ve ugurlu olsun ben umutluyum bugün üzüntüm ve karamsarligimin bittigini hissetim.
Sinan bey ve Yönetimini tebrik ederim, ateşten bir gömlek giydiler, Allah yar ve yardimcilari olsun. Sira Taraftara geldi en kisa zamanda kombineleri satişa cikarsinlar.

Nebi başkanada konuşmasi ve Vecibenin ne anlama geldigini hatirlatmasi bakimindan teşekkürler.
O SENE BU SENE
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 19:25
O SENE BU SENE
Yukarı
Deneyimli Yazar

mehmet
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 19:38
O SENE BU SENE
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 19:58
Tüm kalbimle sonsuz başarılar diliyorum Başkanım, inşallah sevdamiz için hayırlı olur. Bu büyük taraftar arkanızda, destek icin dört gözle kombineleri bekliyoruz.. Tek ricamiz sizden, sizden önceki iki başkanın yaptığı hatayı yapmayıp bu taraftarın sesine her zaman kulak vermenizdir, Allah utandirmasin, Hayırlı olsun. .
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 22:37
Hayırlı olsun başkan şampiyon yap bizi sana yürekten inanıyoruz isteklerimizi cevap verecek kişi olduğunu biliyoruz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 22:46
degerli Başkanımız ile ilgili bir çok bilgi paylaştım. çok sukur artık yonetimdeler.
destek veren herkese teşekkür ederim
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 23:22
göztepe maçından beri içimdeki burukluk, umutsuzluk bu gün itibariyle yerini tekrar umuda ve heyecana bıraktı...

Öncelikle kendisine başarılar diliyorum... Olağanüstü kurul kararı alındığında kendisinin şehirin dinamiklerini harekete geçirecek tek kişi olacağını burada yazmıştım... Umarım kendisine umut bağlayanları yanıltmaz ve sağlam adımlarla hedefimize doğru bizi götürür... O üstüne düşeni iyi şekilde yaptıktan sonra, biz taraftarlar üstümez düşeni en iyi şekilde yaparız...

Yeniden Doğuş sezonu başlasın.....
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 23:24
Hayırlı olsun başkanım. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık eylesin. Yolun sonu şampiyonluklar olsun inşallah. Fazla popülist olmadan (taraftarın dolduruşuna gelmeden) ehil insanların kuracağı iddialı ama mütevazı bir kadro ile umarım güzel günler yaşayacağız senin önderliğinde başkanım. Eskişehirspor'un en zor gününde sorumluluk alman nedeniyle Allah senden razı olsun.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2017 saat 00:36
Bugünkü heyecanına bakıp hafife almayın. Sert ve otoriter bir karaktere sahip, ciddi birisi bildiğim kadarıyla. Dediğinin olmamasına aşırı sinirlenirmiş
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 50>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır