eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinan Özeçoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 50>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ugur6666 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 21:22
Abi incelensin diyosunda ortada evrak Yok defter yok geçen Yıl kulübü inceleyen vergi müfettişiyle görüştüm 30 milyon ceza çıkmış uzlaşma vs bi şekilde halletmişler müfettiş dediki hiç evrak yok dernekler kanununa tabi olduğu için mali müşavir vs de yok ellerindeki şifreyle hikayeden gelir gider bildirmişler yani kısaca evrak durumu bu
Yukarı
joeblack1973 Liste gör
Yazar

cuneyt
  Alıntı joeblack1973 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 21:25
Tamamen hissiyatımdır, 15 güne kalmaz istifa edecekler.
İnşallah böyle birşey olmaz, işte o zaman gerçek felaketimiz olur.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 21:44
yapma be Uğur.
sen 2014 de Tüzük değiştirmiş hesaplar"Bağımsız Denetim Kurullarınca Denetlenecek"demişsin.Kongren onaylamış.bittiiiiiiiii.Bağımsız Denetime belge sunmazsan bu sunmayanın sorunudur.ya da Dernekler Kanunun daki harcama yetkisi dışında yapılmışsa o da onun sorunudur.yani ben Başkan olayım sülaleme ev araba alayım dönüp kıçımı gideyim Camia ödesin.olurmu böyle bir şey?
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 21:55
1-) Levent Karaca bakmış Eskişehirspor'un avukatları yurt dışına çıkıp CAS'dı FİFA'ydı koşturmuyor. Sezon ortasında transfer yasağı gelince gidip sormuş, soruşturmuş. Başarmışta. Eskişehirspor yönetimi ile görüşmüş. Eskişehirspor'dan vekalet yazısı alıp gerekli görüşmeleri yapabildiğince yapmış. Deniz Topçu dosyası yapılandırılmış. Aldığımız bilgiye göre de bu taksitler ödenmiş ve dosya kapanmış. Yani Levent Karaca cebinden para vermemiş. Eskişehirspor'un "ayak işlerini" yapmış.
2-) Bu haberleri paylaşıp insanları bilgilendirince "Kaos'dan besleniyorsunuz" yorumları yapılmış. Bugün paylaşılan haberlerin hepsi Eskişehirspor yönetimi tarafından %100 teyit edilmiş bilgilerdir. Yarın Eskişehirspor yönetimi bir basın toplantısı yapacak ve tüm bu yazdıklarımızı belgeleri ile açıklayacak. Yani bugün biz yazmasak yarın zaten öğrenecektiniz.
3-) Bizim yazdığımız bilgi kirliliği oluşturmaz. Aksine bilgi kirliliğini önler. Çünkü bugüne kadar Süha Bozkurt abimizin yazdığı ve daha sonra sildiği bir twit nedeniyle her kafadan başka bir ses çıkıyordu. Bu paylaşımlarla herkes aynı şeyi konuşmaya başladı. Demek ki bilgi kirliliğinin önüne geçmiş olmuşuz.
4-) Bazı arkadaşlar bu haberler nedeniyle transfer edilecek oyuncuların ve hocaların gelmek istemeyebileceğinden bahsetmiş. Ortada bir transfer yasağı var. Zaten oyuncular isteseler de gelemiyorlar. Hocalar zaten anlaşsak da durumu öğrenince vazgeçiyorlar. Daha 2 gün önce bir örneğini yaşadık.
5-) Yeni yönetimi suçlayan arkadaşların amacı ne hala çözemedik? Vardır herhalde bir bildikleri...
6-) ETT'yi bir türlü sevemeyen ama her paylaşımı alıp Instagram ve diğer sosyal ağlarında kullanan insanlar var. Tamam meyve veren ağaç taşlanır da biraz daha aklı başında yorumlar yapın. İstesek bir görselimize telif aldıktan sonra paylaşır. Siz paylaşınca da mahkemeye verir. İstediğimiz kadar tazminat alırız. Da ne gerek var bunlara.
Arkadaşlar artık bir birimizi yemeyi bırakalım. Bir birimizin açığını aramayı bırakalım. Bu takım hepimizin ortak değeri. Kimse kimseye sallamaya çalışmasın. Biz bu kafa ile devam edersek uğruna savaşacağımız bir Eskişehirsporumuz olmayacak.Yeni yönetime güvenin. Ceplerindeki nakit paradan akıllarındaki planlara kadar biz biliyoruz. Güvenin onlara. Sizden sadece destek istiyorlar. Bırakıp kaçacak insanlar da değil onlar.

Kaynak:Eskişhirspor Taraftar Topluluğu(ETT)
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 22:00
Ayrıca Murat Diri bu sayfanın bir paylaşımına açık açık yazıyorum admın affetsın Siktirin gidinn yalancılar ve uzun bir yorum yazdı bu sayfa belgeyi gösterince babam gibi dediği Halil ünal bizide kandırdı demiştir ve özür bile dilemeden yorumunu silmiştir
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 22:03
olan biten her şey ile ilgili basın toplantısı yapılmalı bu taraftar işkence haberlerden bıktı gerçek neyse öğrenmek en doğal hakkımız yasaksa yasak para yoksa yok borçsa borç her sey açıklanmalı asıl en önemli şey olan zaman akıp gidiyor bir an evvel bir hoca bulunup eldeki futbolculardan en yüksek verim alınmalı ne olursa olsun armanın peşindeyiz elbet karanlık aydınlığa kavuşur yeter ki yöneticilerimiz dürüstlükten vazgeçmesin
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 22:06
ha bu arada Başkan ve Yönetiminin zamanı,benim de şu düştüğümüz durumlardan dolayı tahammülüm kalmadığı için zorunluluk hissettim.geçmiş şahidimdir.

Sevgili Başkan;
şu andaki çıkmazınızı gerçek Eskişehirspor Taraftarı anlıyor.Allah kolaylık versin.naçinaze bazı hatırlatmalarda bulunacağım.şu anı çözsenizde çözmesenizde başınıza gelecek.
İnanın şu anda adları,grup,oluşum,dernek adları,hepsi sözde kurtarıcı birsürü yapı teyakkuzda.bunların buketleri ve tepsi içinde baklavaları HAZIR.

kim önce sızacak telaşı içindeler.ha bunların medyaları da hazır.hele bir yol verin "kuyruk koptu toza bak"

bir ay içinde çalışanlarınız,futbolcularınız.
iki,üç ay içinde Teknik Heyetiniz.
üç beş ay içinde Yönetiminizin bir oranı yok olur gider.

ben uyarayım da Gerçek Camia ŞAHİT olsun
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 22:10
Bahsi geçen 200 milyon borç rakamları doğruysa şayet hiç 1 dakika bile zaman kaybetmeden yönetim olarak istifa etsinler. Bu borcun kapanmasına heleki ptt liginde borcun erimesine imkan yok. Kayyuma devretsinler, kimler yaptıysa bu borcu onlar ödesin. Boşu boşuna kendilerini yıpratmasınlar, sağlıklarıda bozulur bu kadar borcun altından kalkıcaz derken.

Gerçek tabloyu gördükten sonra devam kararı alırlarsada klübü uzun süreliğine bırakmamalılar. Mesut hoşcan'ın 100 milyon borcu azaltıcam derken yönetim olarak verdikleri emekler 1 senede heba olmuş durumda. En azından borcu azaltmak için çaba harcıycaklarsa ilerde bu çabaların heba edilmesininde önüne geçicek bir formül muhakkak bulmalılar.
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 22:32
Alıntı yapılan €s€s

Bahsi geçen 200 milyon borç rakamları doğruysa şayet hiç 1 dakika bile zaman kaybetmeden yönetim olarak istifa etsinler. Bu borcun kapanmasına heleki ptt liginde borcun erimesine imkan yok. Kayyuma devretsinler, kimler yaptıysa bu borcu onlar ödesin. Boşu boşuna kendilerini yıpratmasınlar, sağlıklarıda bozulur bu kadar borcun altından kalkıcaz derken.

Gerçek tabloyu gördükten sonra devam kararı alırlarsada klübü uzun süreliğine bırakmamalılar. Mesut hoşcan'ın 100 milyon borcu azaltıcam derken yönetim olarak verdikleri emekler 1 senede heba olmuş durumda. En azından borcu azaltmak için çaba harcıycaklarsa ilerde bu çabaların heba edilmesininde önüne geçicek bir formül muhakkak bulmalılar.

kesin katılıyorum.Mesut Hoşcan 27 denilip de 110 Milyon çıktığında bunu yapmadığı için başına gelmeyen kalmadı.çok iyi niyetli ama beceriksiz bir dönem yaşadı/yaşattı.ama o gün ben yokum bu Camia kandırılmıştır ben ve yönetimim bunu altından kalkamayız deseydi;sağlığı da konumu da farklı yerde olurdu.
ben Mesut Hoşcan'ın hırsız olmadığına kefil olurum.ama gerçek hırsıza HIRSIZ derim.
Yukarı
ugur6666 Liste gör
Deneyimli Yazar

UĞUR
  Alıntı ugur6666 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2017 saat 22:51
Geçen yıl dediğim halil ünalın bırakıp mesut hoşcanın geçtiği zaman Halil ünalın dönemi incelenmiş yani o dönemde evraklar yok Mesut'un dönemini bilmiyorum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 50>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,188 saniyede hazırlanmıştır