eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2017-2018 Sezonu Gelişmeler-Öneriler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 272273274275276 285>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
Online Durum: Offline
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 15:24
Alıntı yapılan esist

Diğer dostum Sn.Sabri UGAN ile şimdi konuştum, tweetterdan eskişehiryokolmasın diye çok gördüm bencede sahipsiz kalmamalı dedi. bundan sonraki süreçte zamanda kısıtlı olduğu için eskişehirden birisi çıkacak ve başkan adayayım diyecek.kayyuma kalması da göz ardı edilemez aday çıkmazsa dedi.bu konuda ben desteğimi esirgemem fikir düşünce olarak fakat  ntvspor sesinizin duyulmasında daha öncelikli olur dedi.

yani?
herkes duyuyor kimse bişi yapmıyor zaten
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 15:28
Alıntı yapılan Android_26

Nebi Hatipoğlu açıklama yapmış.

Satırbaşları:

- Sinan başkan dürüst ve başarılı ancak tecrübeli değil. Göreve zorla değil isteyerek geldi. Kendi içlerinde sorunlar yaşadılar.

-Nabi avcı bizlerle yaptığı görüşmede şunu bunu veririm diye sözler vermedi. Unakıtan'dan beri doğru düzgün destek olan yok. Eğer söz veren ve yapmayan var sinan bey çıkıp açıklamalı hepsini.

-Eskişehirspor zaman zaman kötü yönetilmiştir ancak hırsızlar diyerek insanları taraftarın önüne atmak kimseye fayda getirmez. Aydın Begiter'e bile laflar edildi. Belgeniz varsa savcılığa gidin.

-Kimse yardım için kapımı çalmadı!?

-Araştırma yaptım. 500 bin Euro eksi puan sorununu çözer. Oyuncularla anlaşılır. 3 milyon verilseydi eğer -3 de silinmezdi. Takım kaoslarla anılmamalı bu kulüp hep borçluydu ama şimdi dışarı kötü algı veriliyor.

-Bu kulüp kayyuma kalmaz illa ki birileri çıkar. Ama ben başkan olmayı düşünmüyorum.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/efsaneler-asla-olmez-n163406/
Kısacası nebi başkan,halil ünal'ın alt yapısını yapmış.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 15:31
Nebi Hatipoğlu nun açıklamalarının araştırılması lazım gerçekten 500bin Euro için gelecekse eksi puanlar gerçekten çok yazık
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 15:38
Destek yok demekle de olmuyor gerekirse kapı kapı gezilmesi lazım o kadar çok borç var ki gelecek en ufak paranın bile büyük önemi var mesela gidip eti ile görüşüldü mü oda ayağımıza gelecek değil mi zahmet siz gidin en azından forma sponsorluğuna devam edecekse uzun vadeli anlaşılıp paranın bi bölümü alınabilir bu dönemde eksi puan almazsak bu sene küme düşmeyiz şirketleşerek de orta vadede düzlüğü çıkabiliriz
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 15:39
Ayrıca bizim stadımızda neden reklam panosu yok bunu da hiç anlamıyorum
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 15:52
Aydın begiter'le başlayan nebi başkan'la devam eden sinan başkan'a karşı bir karalama kampanyası var.Sinan başkanı iş bilmeyen kaçıp giden biri gibi köşeye sıkıştırma durumları var.Nebi başkan çıksın açıklasın söz verip yardım etmeyenleri demiş.Sinan başkan bu durum da çıkıp nasıl isim versin,sen nasıl iş adamıysan,sinan başkan da iş adamı.Yarın bir gün verdiği isimlerden ötürü kendisine çıkacak faturayı kendin tahin etmiyormusun nebi hatipoğlu.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 16:00
eskod ve belirli kişiler sn nebioğlu ile iletişime geçmeli.
2 gün kaldı taraftar haricinde bişey yapan yok

işadamları birbirlerine bok atıp duruyorlar.zaman konuşma değil icraat zamanı.

bizim şehrin işadamları bu kadar mı fakirsiniz?

Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 16:34
Ulen aday olmayacaksan topa niye giriyorsun. Sen hırsızların avukatımısın. Bırak kendileri konuşsun. Töbe töbe
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 16:53
Alıntı yapılan h.tamer

Ayrıca bizim stadımızda neden reklam panosu yok bunu da hiç anlamıyorum

Staddaki reklam gelirinden tutun seyirci hasılatına kadar temlik altında şu an kulübün 1 lira geliri yok hepsi temlikli malesef...
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2017 saat 17:13
Temlik borca gitmiyor mu borçdan düşmüyor mu eğer bu yüzdense çok saçma o zaman biletleri de 1tl yapsınlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 272273274275276 285>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,141 saniyede hazırlanmıştır