eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2017-2018 Sezonu Gelişmeler-Öneriler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 250251252253254 285>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 20:43
Helal olsun Sinan başkan, başkana bir mail   göndermek istiyorum, şahsi mail adresini bilen var mı? Ya da Eskişehirspor resmi adresinden yollasak ulaşır mı?
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 21:27
Aydin begiter tam bir halilcidir her türlü pislik mevcuttur kendisinde.
Begiter hoşçan halil hepsi birbirinden farksız.

sn sinan başkan gibi bir insan daha gelmez.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 21:32
Alıntı yapılan meliheses

Helal olsun Sinan başkan, başkana bir mail   göndermek istiyorum, şahsi mail adresini bilen var mı? Ya da Eskişehirspor resmi adresinden yollasak ulaşır mı?

Başkanın mail adresi varsa sadece siz değilde hep beraber mail atıp gitmemesi için yüklensek çok daha iyi olur aslında
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 21:36
Yeni stad nolacak
tesisler nolacak
herseyin en önemlisi hayallerimizin bittiği yerdeyiz

artık maçımız hafta sonu gelsin izleyelim tezahürat yapalim diyemeyecegiz.

artık bir formamız olmayacak.
herkesin imrendigi bir kulüp olamayacagiz
en kötüsü de taraftarlarimiz nolacak

inanin kahroluyorum kimle konuşsam yüreği yaniyor v3 herkes sürpriz olabilir deyip polyannacilik oynuyor
a
hayal = birisi borcu ödeyecek puanlar silinmeyecek ve sonra süper lige...

gercek=eses diye bir takım olmayacak
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 21:36
SİNAN başkanı bende çok seviyorum ama arkadaşlar abiler kardeşler daha neyi bekliyoruz balıkesirde biletler 13 dak bıtmıss aaa aferim size cok buyuk eskişehirsporlusunuz yok oluyoruzz deplasman filan hikayee o kadar adam protesto yapsa bütün bizi sokaga dokerdi neyse zaten hiç bir zaman samimiyetine inanmadım tribün grubları ve başındaki şahıslara görüyorum ki bize her sey mustehak sene başı kombıne aldım hemde 3-4 tane keske kedi kopek maması alsaydım kısın yerdi hayvanlar
Yukarı
immense Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı immense Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 21:42
Tarihimizdeki en iyi başkanlardan birisi tarihimizdeki en kötü zamana denk geldi, gel de şu şanssızlığımıza bak. Borçlardan kurtulabileceğimizi bilsem hemen amatörden, sıfırdan başlayalım bu başkanla diyeceğim ama o işlerde de hülle vs. işler gerekiyor.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Online
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 21:53
Hepimizin bildiği gibi zorlu bir süreçten geçen kulübümüz bu hafta deplasmanda, Balıkesir Boltok ile karşılaşacaktır. Önceki haftalarda takımımızın deplasman masraflarını karşılık beklemeden üslenen tüm kişi ve kurumlara Eskişehirspor yönetimi olarak yürekten teşekkür ederiz. Göreve gelmeden hemen önceki dönemin Divan başkanı Aydın Begiter kulübümüzün yiyecek, forma, eşofman ve benzeri gibi giderlerini karşılık beklemeden üstlendiğini açıklayarak büyüklük örneği göstermiş ve tüm şehre örnek olmuştur. Fakat yönetim olarak göreve geldiğimiz ilk gün kongre salonunda Eskişehirspor için harcadığı bu parayı yönetimizden talep ederek bütün yönetimimizi hayrete düşürmüştür. Bugün kulübümüze haber gönderen Sayın Aydın Begiter yaklaşık 18 bin lira olan deplasman ücretini karşılamak istediğini kulübümüze bildirmiştir. Biz yönetimde kaldığımız sürece, kulübün deplasman ve acil masraflarını karşılayacak gücümüz bulunmaktadır. Eskişehirsporumuzun şuan ki asıl problemi, takımı deplasmana götürecek maddi kaynağı bulmak değil, tüm kamuoyunun önünde karşılık beklenmeden yapılan yardımların daha sonra arka plandan geri istenerek şehrimizin en önemli değeri olan Eskişehirspor üzerinden reklam yapılmaya çalışılarak kulübümüzün zor duruma düşmesidir. Aydın Begiter’e teşekkür eder, deplasman masrafını yönetimimizin karşılayacağını kamuoyuna bildiririz."
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 22:33
Puan silme cezası gelmemesi için Kasım sonuna kadar 6.5 milyon gerektiği söyleniyor. Yardım kampanyası ile borçların kapanamayacagi söylendi daha önce forumda ama sanki bu meblağ toplanabilir gibi geliyor bana..
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 22:36
Balıkesir deplasman biletleri 13 dk.da bitmiş. Arabeskin dibini yaşıyoruz resmen. Taraftar olarak ses getirecek hiç bir şey bulamadık. Yazık, kulüp kapanıyor biz hala fantazi peşindeyiz.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2017 saat 22:59
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Puan silme cezası gelmemesi için 24 Kasım'a kadar 6.5 milyon gerektiği söyleniyor. Yardım kampanyası ile borçların kapanamayacagi söylendi daha önce forumda ama sanki bu meblağ toplanabilir gibi geliyor bana..

Daha önceki kampanyalardan, bize benzer kulüplerin yaptıklarından yola çıkarsak zor. İstediğimiz farkındalığı yaratsak bile bizden 1 milyon lira toplanır maksimum. Sanayinin ve odaların destek vermesi gerekir.

İnsanların hakkını yemek istemiyorum belki gerçekten çabalamışlardır ama sadece Eskişehir Akp teşkilatı kendi ceplerinden para toplasa 6 milyon tl çıkarır verirdi. Hepsi zengin insanlar.

Geçen ay başbakan geldi görüştü Sinan başkanla bütün ahali orada toplantıdaydı, yardım edin Eskişehir kulübüne dendi. Cumhurbaşkanı milli maçtan sonra çıkıp taraftarı övdü Eskişehir'in yeri süper lig dedi. Koca turizm bakanı, hükumet partisinin genel başkan yardımcısı aylardır sponsor arıyor ve kulübün kasasına giren 4 ayda 1 milyon tl. Aklım almıyor bu durumu. En basit ihalede milyonlarca lira komisyon ödeniyor.

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım bu kulüp 2006 yılı Unakıtan zamanından beri Akp tarafından ekonomik olarak destekleniyor. Her yıl 3-5 ne koparabilirse kopardı Nebi-Halil-Mesut başkanlar. Bu adamlara akıtılan para 6 milyon gibi ufak meblağlar değildi. Siyaset için para önemli değil oy potansiyeli olsun parayı aktarır acımaz. Tam da zamanı yüz binlerce insan kurtarıcı bekliyor. En muhalif adamdan bile hayır duası alacaklar. Ne oldu da şu komik para bile bulunamadı garip.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 250251252253254 285>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,188 saniyede hazırlanmıştır