eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2017-2018 Sezonu Gelişmeler-Öneriler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 285>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 00:25
osmanlı ndiaye yi premier lige 40 milyona satmis.alan takimin ismi aciklanmamis.bir tane oyuncu eakisehirspor un borcunu kapatacak bedelle satiliyor.akilli transfer boyle oluyor.ndiaye 350 bin euroya alinmis olup bunuda dipnot olarak belirteyim.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 00:31
2000 TL de ben veririm. Hadi 30 bin Es Es li
Belki Bir Gün!
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 00:32
Hakan'ı kiralamak için Manisaspor Fener'in kapısını çalacakmış. 1. lige gelirse sadece bize gelir diye tahmin ediyorum.

Ayrıca Ofoedu'yu da Giresun istiyormuş. Aman kaçırmayalım bu iki adamı başkan.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 00:42
Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurmaya hazırlanan Giresunspor bir transfere imza atmak için nabız yokladığı öğrenildi.

Çotanakların, geçen sezon Eskişehirspor forması giyen Ofoedu’yu yakın kıskaca aldığı bildirildi. Eskişehirspor ile sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona eren Chikeluba Francis Ofoedu’nun taliplisinin çok olduğu fakat Giresunspor’un da bu transfer için limitleri sonuna kadar zorlayacağı ifade edildi.

TFF 1. Lig’de bu zamana kadar 145 maça çıkan Ofoedu’nun bu ligde 45 golü bulunuyor.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 01:03
Sivasspor önümüzdeki sezonun kombinelerini şimdiden satışa çıkarmış.
1. Kategori     515,00 TL
2. Kategori     160,00 TL
3. Kategori     110,00 TL
5. Kategori     60,00 TL
Şöyle akıllı,dürüst, planlı bir yönetimimiz olmadı olmayacakta.Elalem bizim gibi taraftar arar biz vasat takımların ki gibi yönetim ararız.Vasat derken Sivas ı kastetmedim.Bizim taraftarımız kombine alacam diye yırtınır bazen sezon açılır da hala kombine çıkmaz.Bıktım artık ben yıldım.Bir aile trübünü ayırmayı bile beceremediniz.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 01:27
Alıntı yapılan ender_26esk

bir şekilde 30 milyonu bulmamız lazım.

bunun için 3000 kişi 10 ar bin verirse veya 6000 kişi 5er bin vermeli.

en kolayı da 30000 kişinin 1000 lira vermesi. 800000 kişinin yaşadığı şehirde 1000 lira verebilecek 30000 tane adam yok mu?

stat 33 bin kişilik. koltuk ayırt etmeksizin 30000 kombine sattığımızda bize gerekli parayı kurtarıyoruz. bıktım artık siyasilerden, sanayicilerden para istemekten. kendi kendimizi kurtaralım.

1000 lira için aktifbank da 24 aylık krediler bile var. 12 ay, 24 ay vs.

yeter artık çıkalım düzlüğe. dünya futbol tarihine geçmek için neyi bekliyoruz.

Büyük Eskişehirspor taraftarı bir haftada 30000 kombine alır mı?

benden 2 kombine kaldı 29998 yok mu başka?

Mesele bu parayı toplayıp toplayamamak değil. İstenirse çok rahat kapanır bu borç ama insanlarda Halil Ünala karşı ciddi bir guven sorunu var.Haksizda sayılmazlar.
Bunca yıl süper ligde oyna. Yayın, iddia, stadyum, reklam, transfer vs. tonla gelir gelsin küme düş ve böyle bir borçla karsilas. Yaşadıklarımızin akla mantığa sığar yanları yok
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Artvin
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 02:08
Ben şehir dışındayım 1 kombine armağan edecektim 1 renkdasimiza ama bunu 2ye çıkarabilirim.böyle bir organizasyön yapacaksak burda bir sayfa açalım. Kombineler satışa çıkınca burdan biz alalım genç renktaşlarımiza verelim.hem daha organize oluruz.iki adet kombine benden.
ARTVİN'İN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...(KARADENİZ ESES)...ESPARTA
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 02:35
Alıntı yapılan Android_26

Yahu 1000 lira verecek 30 bin kişiyi nasıl bulacaksınız? En ucuzu 100 tl olan kombinelerden toplamda 20 bin satsak bana yeter. Maddi durumu iyi arkadaşlar bir platform oluşturup(bu forum da olabilir) genç-öğrenci arkadaşlarımıza 4-5 tane fazladan kombine alıp dağıtabilirler. Biraz gerçekçi olmak lazım daha stadyuma maksimum 25 bin taraftar çekebilmişiz şunun şurasında.

Bu sene o taraftarida bulamayız. 1-2 mac haric.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 02:58
Alıntı yapılan Android_26

Yahu 1000 lira verecek 30 bin kişiyi nasıl bulacaksınız? En ucuzu 100 tl olan kombinelerden toplamda 20 bin satsak bana yeter. Maddi durumu iyi arkadaşlar bir platform oluşturup(bu forum da olabilir) genç-öğrenci arkadaşlarımıza 4-5 tane fazladan kombine alıp dağıtabilirler. Biraz gerçekçi olmak lazım daha stadyuma maksimum 25 bin taraftar çekebilmişiz şunun şurasında.

Eskişehir'de o paralara kombine satılamamasının sebebi şehir insanın maddi imkansızlıkları falan değil... Kulübün bir pazarlama stratejisinin olmaması ve şehir halkının fanatik taraftarlar dışında Eskişehirspor'a ve tribünlerine halen mesafeli durup, kulübe güvenememesidir...

Eğri oturup doğru konuşalım... Eskişehirspor halen şehirde yaşayan insanlara tam anlamıyla nüfuz edebilmiş değil... Bizim gibi fanatikler dışında her koşulda her anda statlara gelecek bir kitle yok... Yani Eskişehirspor maçları henüz sadece fanatik Eskişehirspor'lu olanları stada çekiyor... Bizim artık seyirci skalasını genişletmemiz ve eli yüzü düzgün pazarlama stratejileri üretmemiz lazım ki o stada sadece 15-20 bin arasında seyirci sayısı ile sınırlı kalmasın...

Eskişehirspor tribünlerinin şu anda her koşulda maça gidecek 15 bin civarında taraftarı var... Bu sayı yeni stat için hiç de iyi bir rakam değil.... Geri kalan boşlukları Eskişehirspor'a ilgi duyup fanatik EsEs'li olmayanlarla, hatta ve hatta İstanbul takımlarına sempatisi olup, hafta sonları o tribünlerdeki coşkuya katılmak isteyen kişilerle doldurabiliriz... Ki bu süreç içerisinde başarının gelmesiyle birlikte, Eskişehirspor'a sempatisi olan ancak fanatik olmayan kitleyi de yavaş yavaş Eskişehirspor taraftarı haline getirecektir...

Bakın ben İstanbul'daki en yakın arkadaşımı sadece bir kere stat açılışının olduğu yeni malatya maçına getirmiştim... Adam tribün görsün heyecan görsün diye... O günden beri her hafta sonu Eskişehirspor maçlarını takip edip, benimle kritik yapmaya başladı... Süper lige çıkamadığımız maçta da kahrolduğunu söyledi ve şu anda kendisinde Eskişehirspor passo ligi var...

Dediğim gibi en önemli mevzu bizim stada yeni insanlar çekmemiz... Sadece 15 bin kişilik kemik bir taraftar kitlesi ile sadece iyi tribün yaparız.. Ama 15 bini kemik 30 bin kişilik bir tribün bizi büyük bir kulüp ve camia haline getirir...

Size bir örnek vereyim... Mesut Hoşcan'ın başkanlığı döneminde kongrenin birinde Eskişehir milletvekili Ruhsar Demirel, kürsüye çıkıp ben de kulübe üye olmak istiyorum falan diye bir beyanda bulunmuştu... Bu çok ama çok acınası bir durumdur... Eskişehir milletvekilleri kulübe üye değil... Bilmiyorum ama Nabi Avcı, Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı ve Odunpazarı belediye başkanları, İlçelerin belediye başkanları, Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi üniversitesi rektörleri kulübe üye mi mesela? Kulüpten böyle şehrin ileri gelenlerine bir davet, hatta bir emirvaki gidiyor mu gitti mi?

Şu anda olanlar var mı bilmiyorum ama böyle kişilerin ayaklarına gidilerek Eskişehirspor'a üye yapılması gerekir... Böyle böyle büyük kulüp olabilir ve kulüp için şehrin ileri gelenleri ve dinamikleri devreye sokulup, o atmosferin içine alınıp, tam anlamıyla Eskişehirspor sevdalıları haline gelirler... Böyle şehirde bir sözü olan, mevki sahibi olan kişilerin olması da, kulübe mesafeli olan kitle de bu şekilde stada çekilip, kombineler rahatlıkla istenilen fiyatlarda satılabilir...

Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 04:02
Madem bir şekilde bir yerden başlanacak oturup karalar bağlamanın kimseye bir getirisi yok...Görülüyorki ilk kıvılcımı yine bu büyük taraftar yakacak sözü edilen kampanyalar bir an önce başlatılmalı çok geç olmadan...Belki büyük iş adamlarımız bunu görürde onlarda taşın altına ellerini koyarlar...Şu an herkes birbirine bakıyor yani bir arpa boyu yol alınamadı...En azından ilk kıvılcımı taraftar yakmış olur...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 285>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır