eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF1.lig PLAY-OFF Finali Eskişehirspor - Göztepe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 216>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:27
Alıntı yapılan poseidon

Bu Antalya sevdasını anlamıyorum... Millet yaz diye mi istiyor nedir? 33 bin kişilik stat... 3 bin güvenliğe ayrılsa 15 biner kişilik kontenjan... Biz bugünkü maçımızı 19 bin kişiye oynadık...

Yapmayın etmeyin... Bu maça 45 bin üzerinde kapastesi olan bir stat lazım... O da İstanbul'da bulunan statlar... Saraçoğlu ya da Türk telekom...

Giresunla Bolu oynamıyor finali beyler... Eskişehir ile göztepe oynuyor...

45 binin altındaki her statta mağdur olan taraf biz oluruz....
Atatürk olimpiyat olsun onlardan fazla oluruz...göztepenin 26 bin pasoligi var 6 günde 28 bin yapsalar hepside gelmeyeceğine göre yinede bizi geçemezler orda oynarsak yada başka büyük stadda sayı üstünlüğü bizde olur :)
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:27
Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan emrah

Az önce NTV Spor'da "final maçına Antalya'nın ev sahipliği yapması bekleniyor" diye söylendi. 2 kulübe de 15'er bin bilet verilir. Umarım maraton tribün bizde olur.

Seyircisi de stadyumu da berbat benim için

İstanbul Anadolu yakası Saraçoğlu hem büyük hem daha rahat ulaşım olabilirdi.

Birisi aöf sınavına denk geliyor yazmış. Doğruysa çok kötü olmuş tarih.

Ne AÖFmüş arkadaş bu yahu, bu sene bu kaçıncı, hep en önemli haftalara denk gelmek zorunda mı? AngryAngryAngry
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:29
Maç İzmir'de olsun. Kendi evlerinde kendilerinden fazla taraftarımız olmassa bişey bilmiyorum😄
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:29
Malesef aof sınavım var benimde ve girmem lazım sınavada o yüzden maça gidemicem :(
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:34
Alıntı yapılan jack_sparrow

Alıntı yapılan poseidon

Bu Antalya sevdasını anlamıyorum... Millet yaz diye mi istiyor nedir? 33 bin kişilik stat... 3 bin güvenliğe ayrılsa 15 biner kişilik kontenjan... Biz bugünkü maçımızı 19 bin kişiye oynadık...

Yapmayın etmeyin... Bu maça 45 bin üzerinde kapastesi olan bir stat lazım... O da İstanbul'da bulunan statlar... Saraçoğlu ya da Türk telekom...

Atatürk olimpiyat olsun onlardan fazla oluruz...göztepenin 26 bin pasoligi var 6 günde 28 bin yapsalar hepside gelmeyeceğine göre yinede bizi geçemezler orda oynarsak yada başka büyük stadda sayı üstünlüğü bizde olur :)

Olimpiyatta 50 bin kişi olsak ne yazar ses gitmiyor sahaya, tribündeki adam sahayı görmüyor ne işimize yarayacak fazla olmak? Big%20smile Sakarya mevzusu yüzünden İstanbul da olmaz gibi geliyor. Sıktım belki biliyorum ama Konya-Antalya var en kuvvetli. Keşke Konya olsa ama orada hem mesafe avantajımız hem Konyalıların desteği avantajımız olduğu için Antalya en büyük aday şu durumda.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:43
Alıntı yapılan Elbruz

Alıntı yapılan jack_sparrow

Alıntı yapılan poseidon

Olimpiyatta 50 bin kişi olsak ne yazar ses gitmiyor sahaya, tribündeki adam sahayı görmüyor ne işimize yarayacak fazla olmak? Big%20smile Sakarya mevzusu yüzünden İstanbul da olmaz gibi geliyor. Sıktım belki biliyorum ama Konya-Antalya var en kuvvetli. Keşke Konya olsa ama orada hem mesafe avantajımız hem Konyalıların desteği avantajımız olduğu için Antalya en büyük aday şu durumda.

Üstad sakarya bir faktör ama sakaryanın merkezinden geçilmeyecek Dilovasından geçilecek oradan da bir otobüs geçmeyecek o gün... Binlerce Eskişehirli geçerken oradan 100 tane sakaryalı çıkıp delikanlılık yapacak değil... Yemez...

He tedbir olsun diye belli bölgelere jandarma koyulur olay çözülür biter...

Hem bizim düşmanlığımız yeni değil... Senelerden beri kanlı bıçaklıyız... 2008 play off unda bir tane sakaryalı esmedi piyasada...

Bu maçın oynanacağı en güzel statlar, Saraçoğlu, Vodafone, Türktelekom... Bir de bu maçın reyting tarafı var... Geçen seneki final gibi sönük geçmez...

Daha maça 6 gün varken ekşi sözlük de başlığı açıldı ve her takımdan adam bu maçı sabırsızlıkla bekliyor... Ayrıca bütün herkes de bize karşı birlik olmuş durumda buyurun bakın...

https://eksisozluk.com/4-haziran-2017-eskisehirspor-goztepe-maci--5378374

Hem böyle maçların atmosferini kaldırabilecek teşkilatta İstanbul emniyetinde var...

Yarın belli olur bakalım... Neresi olucak... Ama her nerede olursa olsun gidip görevimizi yapıcaz...
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:51
Bandırma izmir'e 276 km; ESKİŞEHİR'e 274 kmLOL

Gö*tepe Konya'ya ya da Çanakkale üzerinden Atatürk Olimpiyat'a 600km civarı.
Saraçoğlu'nda yıllardı final, playoff oynanmıyor. Belkide ben hatırlamıyorum. 2008 de alisamiyen ve inönüde oynanmıştı maçlar. Kapasite açısından febe nin stadı iyi olurdu ama İnönü de oynanmıştı.

En güzel Bursa gibi duruyor ama cenaze evinde düğün nasıl olur?

22 yıl önce Candan Dumanlı'dan sonra sadece playoff'lar için Y.Vural gelmiş Konya'da çıkmıştık. Pazar günüde rakip hoca olarak bizi çıkaracaktır.

trtspor'a konuşurken elenmek çok üzücü oluyor vs dedi.

Üzelim, etek giydirelim, takla attıralım...

Sözde süper lige çıkalım...
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:53
Evet arkadaşlar hep konya dedim ama yanildim çünkü izmir konya ya uzak adaletsizlik olur ayrıca maçlar cmt gününe alınmış superligde yani maç kesin istanbulda hangi stad derseniz kesin vodafone Arena ve 2008 de süper lige çıktık bu stadda gene cikicaz inşallah
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:57
Şimdi trt spor dedi konya da herhangi bir çalışma yol istanbul olmasi çok yüksek dedi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2017 saat 00:59
Trt'de Levent Özçelik İstanbul'da olacak çok yüksek ihtimalle dedi.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 216>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,141 saniyede hazırlanmıştır