eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF1.lig PLAY-OFF Finali Eskişehirspor - Göztepe

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 216>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
typhon Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Boston, MA
Online Durum: Offline
  Alıntı typhon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:42
antalya ya kim gidecek izmirden ve eskisehirden maci oynatmasinlar daha iyi
istanbul

Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için, güneşin doğduğunu sanırlar

Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:42
Az önce mesafelere baktım, iki şehir arası hem yolda karşılaşılmayacak hem eşit mesafede bir Antalya var. İki şehre de 450 km civarı. Konya bize 330 İzmire 550, İstanbul bize yine 330 İstanbula Osmangazi köprüsünden 470 km ki taraftar otobüsleri o köprüden gitmez herhalde.
Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
  Alıntı twenty6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:46
maç çok büyük bir ihtimalle istanbul Atatürk olimpiyat stadında olacaktır. ha istanbulda olması her iki şehir içinde iyi olur. zira burada her memleketten insan var. ama inşallah istanbulda oynanırsa eğer olimpiyat değil de kadıköy de oynanır.
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:46
Alıntı yapılan typhon

İzmire Bursa dışında bütün şehirler 400 km'nin üstünde mesafede. Bursaya da az önce dediğim gibi Bursa şu haldeyken kesinlikle maç falan vermezler. Zaten Bursa bize çok yakın İzmire 330 km, Konya bize 200 km daha yakın, İstanbul bize Osmangazi köprüsünden hesaplayınca 150 km daha yakın. Ama Antalya iki şehre de hemen hemen aynı, bize 420 onlara 450. Maçlarını CUma oynayacaklarmış, ben Antalya diyorum, son kararım Wink
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:49
cezalı sakat var mı göztepeden
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:50
Alıntı yapılan Elbruz

Alıntı yapılan typhon

İzmire Bursa dışında bütün şehirler 400 km'nin üstünde mesafede. Bursaya da az önce dediğim gibi Bursa şu haldeyken kesinlikle maç falan vermezler. Zaten Bursa bize çok yakın İzmire 330 km, Konya bize 200 km daha yakın, İstanbul bize Osmangazi köprüsünden hesaplayınca 150 km daha yakın. Ama Antalya iki şehre de hemen hemen aynı, bize 420 onlara 450. Maçlarını CUma oynayacaklarmış, ben Antalya diyorum, son kararım Wink

Antalya'nın stadı 30 bin kişilik. 14 biner yer ayırırlar. Bizden çoğu adam gidemez finale tadı olmaz. İstanbul'dan daha büyük bir stadı versinler gidip fulleyelim. Mesela Saraçoğlu'nda 23'er bin ayırırlar tam bize göre.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
x camoka x Liste gör
Deneyimli Yazar

Zekai
Yer: eskişehir
  Alıntı x camoka x Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:54
Istanbul diyorum. Ama insallah olimpiyat stadında olmaz. Ulaşımıda stadına rezalet. Aşırı rüzgar alıyor ve tribünler sahaya cok uzak.
Sevelim & Sevilelim
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:57
Antalya'nın o rezıl stadı olmasın da..Saraçoğlundan hala umudum var:D
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:58
Bu Antalya sevdasını anlamıyorum... Millet yaz diye mi istiyor nedir? 33 bin kişilik stat... 3 bin güvenliğe ayrılsa 15 biner kişilik kontenjan... Biz bugünkü maçımızı 19 bin kişiye oynadık...

Yapmayın etmeyin... Bu maça 45 bin üzerinde kapastesi olan bir stat lazım... O da İstanbul'da bulunan statlar... Saraçoğlu ya da Türk telekom...

Giresunla Bolu oynamıyor finali beyler... Eskişehir ile göztepe oynuyor...

45 binin altındaki her statta mağdur olan taraf biz oluruz....
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Yer: Turkey
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2017 saat 23:59
İlk maçta emre ve jahoviç in sarısı var
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 216>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,148 saniyede hazırlanmıştır