eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 24.Hafta Giresunspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 414243
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 05:38
 Mustafa Denizli'nin Giresunspor - Eskişehirspor maç sonu açıklaması
İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre maç sonu basın toplantısı düzenleyen Mustafa Denizli, “Tablo bizim için fevkalade iyidir." yorumunda bulundu.

Denizli konuşmasında, “Giresunspor önemli ve yarış içerisinde olduğumuz ekiplerden birisiydi. Arada bir puan farkla klasmanda aşağı yukarı aynı yerleri paylaşıyoruz. En azından bu farkın açılmasına müsaade etmedik. Hedefe giderken bazı hesaplar vardır. O hesapların önemli bir kısmı eğer takımınız sizin düşündüğünüz çizgiye gelirse tutar. Eskişehir'in hesapları da tutacak. Önümüzdeki 10 hafta içerisinde şemsiye biraz terse çevrilecektir. Geldiğimiz günden bu yana oynadığımız 4 maçın üçünü ligin güçlü takımlarıyla dışarıda oynadık. Kaybetmemek bizim adımıza önemliydi. 4 haftadır 2 kayıp puanla devam ediyoruz. Bu ligin sizi hedefe götürecek puan ortalaması bellidir. Süper lig ile arasında 0,4 puan farkı vardır. Biz şu anda görüntü olarak bunun altındayız. Önümüzdeki 31 ve 32. haftalarda burasını yakalarız. Bundan hiç şüphem yok. Tablo önümüzde, benim adıma olumsuz düşünen kimse varsa düşünmesin. Tablo bizim için fevkalade iyidir. O hesaplar mutlaka tutacak ve biz düşündüğümüz yerde önümüzdeki yıl olacağız” dedi.
 Yücel İldiz'in Giresunspor - Eskişehirspor maç sonu açıklaması
Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz ise “Göreve geldiğimizden beri Giresunspor takımını çağdaş bir şekilde saha içi ve saha dışında yönetmeye çalışıyoruz. İlk yarı gördüğümüz eksiklikleri devre arasında tamamlayarak ona göre tedbirlerimizi aldık ve çalışmamızı yaptık. Ligin ikinci devresinde hatta ilk devrenin son maçlarında istediğimiz futbolu oynamaya başlamıştık ama özellikle 2. yarıdan beri hem çağdaş futbol ve hedeflerine giden Giresunspor adına her maç sahada her şeyi yaptık. Geçen hafta beklentilerimizin dışında oynamıştık. Bugünde Eskişehir karşısına çıkarken gücünü biliyorduk, tabii ki bizim kendi sahamızda kazanmak için her şeyi yapmamız gerekiyordu. Rakibimizin biraz daha stratejik, beraberlikte yeter anlamında oynadığını düşünüyorum. Kendi takımımıza baktığımızda normal oyunumuzu oynadık. Oyuncularımızı kutluyorum çok iyi mücadele ettiler. Başından sonuna kadar kazanma adına her şeyi yaptılar. Eksikliklerimiz vardı ancak gol vuruşu adına her şeyi yaptığımızı düşünüyorum. Oyuncularımızı kutluyorum. Biz bu şekilde mücadele edelim. Bugün beni üzen sadece skor oldu” diye konuştu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 10:33
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan erkaneses2626

Alıntı yapılan CK_26

İzlemiyorum artik maclari tvden bosuna 2 saatim kayboluyor hemde hafta sonumun tam en guzel saatleri. Goztepe macini izlerim oda ayni futbol olursa bir daha bu sezon Eskye gelebilsem bile maca gitmem

İzleme kardesım gelmede. Bu zihnıyetteysen gelme zaten degıl 4 hafta 21 hafta da galıp gelmesek macımızı da izlerim stada maca da giderim. Eakişehirspordan daha guzel 2 saat dusunemıyorum ben yenılsekte yensekte bu aynı. Gelme sen izlemede tutmada bu takımı. Git bjkyı tut bak sampıyon olcaklar mutlu eder senı.

Bakma öyle yazdigina Erkan.. Bu bizim taraftarimizin profili, mac esnasinda kizar mizar, en gec yarin aksam baslar yine Göztepe macinin hesaplarini yapmaya... Baktik isler kötü gitti, Playofflara kaldik, bizden önce yollara düser. Aksi takdirde Eskisehirli degildir.    Dogrumu Cihan ?

Dogrudur Adnan abi su an ülkenin en dogusunda görev yapıyorum ve en yakin deplasman olan Giresun ve Elazig oda 8 saat suruyor eger vasita bulabilsydim gozumu kirpmadan gidecektim.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 10:56
Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan CK_26

İzlemiyorum artik maclari tvden bosuna 2 saatim kayboluyor hemde hafta sonumun tam en guzel saatleri. Goztepe macini izlerim oda ayni futbol olursa bir daha bu sezon Eskye gelebilsem bile maca gitmem

İzleme kardesım gelmede. Bu zihnıyetteysen gelme zaten degıl 4 hafta 21 hafta da galıp gelmesek macımızı da izlerim stada maca da giderim. Eakişehirspordan daha guzel 2 saat dusunemıyorum ben yenılsekte yensekte bu aynı. Gelme sen izlemede tutmada bu takımı. Git bjkyı tut bak sampıyon olcaklar mutlu eder senı.

Bakma öyle yazdigina Erkan.. Bu bizim taraftarimizin profili, mac esnasinda kizar mizar, en gec yarin aksam baslar yine Göztepe macinin hesaplarini yapmaya... Baktik isler kötü gitti, Playofflara kaldik, bizden önce yollara düser. Aksi takdirde Eskisehirli degildir.    Dogrumu Cihan ?

Dogrudur Adnan abi su an ülkenin en dogusunda görev yapıyorum ve en yakin deplasman olan Giresun ve Elazig oda 8 saat suruyor eger vasita bulabilsydim gozumu kirpmadan gidecektim.

aynen katılıyorum maç saati acildeydim kolumda serumla maça bakıyordum
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
valıtlı28 Liste gör
Yazar

mustafa özdemir
  Alıntı valıtlı28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 11:14
Ne Giresunspora nede Eskişehirspora yaramayan sonuç oldu dünkü müsabakada dolayısıyla ilk altı içinde kalacağımız ama ilk ikiyi zorlamaya devam edeceğimiz bir durum hasıl oldu.Bizim iki hafta üst üste Bolu Ve Göztepe deplasmanlarından çıkaracağımız sonuç yolumuzu çizmek açısından önemli Eskişehirsporada bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.

Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 12:44
Alıntı yapılan valıtlı28

Ne Giresunspora nede Eskişehirspora yaramayan sonuç oldu dünkü müsabakada dolayısıyla ilk altı içinde kalacağımız ama ilk ikiyi zorlamaya devam edeceğimiz bir durum hasıl oldu.Bizim iki hafta üst üste Bolu Ve Göztepe deplasmanlarından çıkaracağımız sonuç yolumuzu çizmek açısından önemli Eskişehirsporada bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.

Aynen öyle oldu Mustafa Bey. Bizde Giresunspor'a bundan sonra başarılar dileriz. İldiz gibi kurt bir hoca isteğinize kavuşturur inşallah.
Her rakip taraftarı sizin gibi olsa. Wink
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 12:47
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan CK_26

Hepımız uzgun ve kızgınız bide böle gelmıcem etmıcem lafları daha gerıyor bızde bı hışımla yazıyoruz. Kusura bakma cihan kardesım sende. Play ofta olsa biz bu ligten cıkacagız yeterkı inancımızı ve destegımızı esırgemeyelım bu takımdan. Sivas ve malatya yı kenarı koyarsak diğer takımları play offa kalırsak emınım zorlanmadan tecrubemızle gecerız. Bu guce sahıbız en azından.
sadece eses
Yukarı
Kudret222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Kudret222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 13:39
Mustafa Hoca'ya sonuna kadar destek. Yalnız Göztepe ve Sivas maçlarından banko galibiyet şart. Eğer öyle olursa ilk ikide çıkacağımıza, iancım tam.
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 15:16
Alıntı yapılan Frigyalı_26

Alıntı yapılan Mer

Daha 10 hafta var, neler değişir neler, şimdiden tamam bitti diyorsak o zaman forumda muhabbet bölümü açılsın, magazin konuşalım, havadan sudan konuşalım.Karamsar olmamamız lazım,destek olmamız lazım.

Her hafta böyle diye diye bu güne kadar geldik...Sonra diyeceğiz ki daha 9 hafta var..Lig bitiyor sevgili renktaşlarım malatya ile 8 puan fark olmuş sivas yarın yenerse 6 puan fark olacak...

Ne yapalım o zaman dükkanı kapatıp gidelim, maçlara gitmeyelim, başkandan tut malzemeciye kadar herkese sövelim,bu seneden artık konuşmayalım, foruma yeni konu açalım seneye yeni rakiplerimiz Rizespor,Gaziantepspor,Adanaspor bunları iç-dış sahada nasıl yenelim onu tartışalım bir kaç renktaş çıkar bunlar süper ligden geldi kadroları güzel bu 6 maçtan 0 puan alırız , bunlardan 2 si tekrar süper lig'e çıkar 1 tanede play-off'dan biri çıkar , seneyede çıkamayız
Tamam abicim haklısın gol atamıyoruz ama az da olsa inanalım , bana kızanlarda olacak ,sende kızmışsın, olsun varsın her görüşe yoruma açığım ama inanmaktan kimseye zarar gelmez, daha matematiksel olarak şansımız sürüyor
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 16:03

Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan CK_26

Hepımız uzgun ve kızgınız bide böle gelmıcem etmıcem lafları daha gerıyor bızde bı hışımla yazıyoruz. Kusura bakma cihan kardesım sende. Play ofta olsa biz bu ligten cıkacagız yeterkı inancımızı ve destegımızı esırgemeyelım bu takımdan. Sivas ve malatya yı kenarı koyarsak diğer takımları play offa kalırsak emınım zorlanmadan tecrubemızle gecerız. Bu guce sahıbız en azından.

Sorun yok Erkan hocam😊
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2017 saat 16:41
Alıntı yapılan Mer

Alıntı yapılan Frigyalı_26

Alıntı yapılan Mer

Daha 10 hafta var, neler değişir neler, şimdiden tamam bitti diyorsak o zaman forumda muhabbet bölümü açılsın, magazin konuşalım, havadan sudan konuşalım.Karamsar olmamamız lazım,destek olmamız lazım.

Her hafta böyle diye diye bu güne kadar geldik...Sonra diyeceğiz ki daha 9 hafta var..Lig bitiyor sevgili renktaşlarım malatya ile 8 puan fark olmuş sivas yarın yenerse 6 puan fark olacak...

Ne yapalım o zaman dükkanı kapatıp gidelim, maçlara gitmeyelim, başkandan tut malzemeciye kadar herkese sövelim,bu seneden artık konuşmayalım, foruma yeni konu açalım seneye yeni rakiplerimiz Rizespor,Gaziantepspor,Adanaspor bunları iç-dış sahada nasıl yenelim onu tartışalım bir kaç renktaş çıkar bunlar süper ligden geldi kadroları güzel bu 6 maçtan 0 puan alırız , bunlardan 2 si tekrar süper lig'e çıkar 1 tanede play-off'dan biri çıkar , seneyede çıkamayız
Tamam abicim haklısın gol atamıyoruz ama az da olsa inanalım , bana kızanlarda olacak ,sende kızmışsın, olsun varsın her görüşe yoruma açığım ama inanmaktan kimseye zarar gelmez, daha matematiksel olarak şansımız sürüyor

Zaten çok büyük maddi problemlerimiz var.Önümüzde ki bir kaç yılda çözüm bulamazsak ne gidecek bir türübünümüz, ne de destekleyecek bir takımımız kalacak.Şahsen ben yıllarımı verdiğim takımımın yok olup gitmesini kaldıramam.Ama öyle bir şey olursa sizler pazar günleri rahat rahat değerlendirirsiniz günlerinizi.Bizim gibiler için futbol sevgisi biter.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 414243

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır