eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 9.Hafta Eskişehirspor - Bandırmaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 10:53
Maç Konya da oynanabilir bence Afyon ideal ama passolig turnikesi yok en ideal Konya Eski stadyumda neden oynanmayacak onu anlamadım
ES-ES
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 12:41
Bir an önce çözülmeli nerede oynayacagımız konusu... hangi stadyum zamanında teslim edildi ki bizim ki edilsin.... Bandırma maçına odaklanmalıyız. Rakibimizi küçük görmeden ciddi şekilde hazırlanıp 3 puan almalıyız.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
KIZILCIKLI SEKO Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: bolu
  Alıntı KIZILCIKLI SEKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 12:48
ESESİM bu maçı çok rahat şekilde kazanacaktır rahat olun. Hatta şunu da söyleyim Sivas bizi şu anki oyunuyla yenemez (tabi ki göztepe maçındaki gibi bir hakem olursa sonuç değişebilir) İçerde de malatya yı seyircimizle her türlü yeneriz tekrar söylüyorum rahat olun kısacası 3 haftada en az 7 puan diyorum izleyip göreceğiz. Nerden biliyorsun diyen olursa ben ESESİME güveniyorum inanıyorum sizde inanın.   
KIZILCIKLI
Yukarı
mESut Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Turkey
  Alıntı mESut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 13:38
Ayağımızda top tutamıyoruz eskiden en çok pas yapan takım bizken şuan topu rakibe kolay veriyoruz
EsEs
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 13:38
      Nerede, ne zaman oynanacağı artık belirlensin. Çok zor bişey mi bu anlamıyorum. İzmir'de yaşıyorum. Kaç ay Göztepe maçını bekledim ama biletlerin erken satışa çıkması ve sağolsun Eskişehir'dekilerin 2 saat içinde biletleri tüketmesi nedeniyle çok beklediğim ve çok istediğim Göztepe maçına gidemedim.Şimdi de kaç yıldır beklediğim yeni stadın açılış maçı geldi çattı.Bu tarihi maçta da o stadda olmayı çok istiyorum.Fakat bugün itibariyle hala ortada saçma bir belirsizlik var. Çocuk oyuncağı değil, hepimizin işi gücü sorumlulukları var.Benim gibi şehir dışından gelecek epeyce insan olduğunu tahmin ediyorum.Önceden belli olacak ki herkes önünü görüp kendini ayarlayabilsin. Korkarım ki, son gün sayılabilecek bir zamanda zırt diye yeni stadda oynanacak diyecekler ve ben yine orada olamazsam ne yaparım bilmiyorum. Arka arkaya bu kadar hayal kırıklığı çok fazla olur benim için.

Bu yüzdendir ki inşallah adam gibi vakitlice maçın gününü, saatini ve yerini belirlerler artık.
Yukarı
Diyar-ı Eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Diyar-ı Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 14:11
Şu stadyum konusu artık belirlensin. Sadece biz değil futbolcularda kendi evinde deplasman yaşamasın.
Yukarı
bariseses Liste gör
Yazar

BARIŞ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı bariseses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 15:26
Kesinlikle yeni stadda oynamalıyız.Biran önce açıklanıp biletlerin satışa çıkması lazım.Staddaki ilk maç olacağından cezalı taraftara rağmen stad dolacaktır.
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 16:56
BANDIRMA Türkiye kupası maçı oynuyor , normal süresi 1-1 bitti uzatmalara gitti. Bu bizim lehimize bir durum olur. Penaltılarla elenmiş
Yukarı
Diyar-ı Eses Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Diyar-ı Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 17:20
Alıntı yapılan bariseses

Kesinlikle yeni stadda oynamalıyız.Biran önce açıklanıp biletlerin satışa çıkması lazım.Staddaki ilk maç olacağından cezalı taraftara rağmen stad dolacaktır.

Alıntı yapılan CK_26

34 bin küsür pasoligli var zaten bunlardan 12 bini cezali kaldi 22 bin bunlardanda 5-6bini sehir disinda kaldi 16-17bin bunlardanda 5-6bini tuttugu bizans takimini gormek icin eses pasosu aldi. Yani yarisi dolsa tam dolmus sayacam stadi

Dolması imkansız ne yazık ki CK_26 'nın dediği gibi :(

Keşke doldurabilsek.. Ben eş dost kim varsa teşvik ediyorum.. Erkek Kadın farketmez alın getirin stadyum açılışımıza. Bayram havası yaşayalım.

Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2016 saat 18:11
Alıntı yapılan radres26

BANDIRMA Türkiye kupası maçı oynuyor , normal süresi 1-1 bitti uzatmalara gitti. Bu bizim lehimize bir durum olur. Penaltılarla elenmiş

Tam kadro cıktı maca.. gectıgımız hafta oynadıkları Ümraniye macınada bu kadro ıle cıkmıstı ve 2-0 maglup olmuslardı, sadece 1,2 oyuncu dinlendırmıs kupa mmacında. Bu ıyı oldu yorgunlar :)
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır