eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Halil ÜNAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 101>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2017 saat 22:39
Tutupta necati gibi adamlara para ödenecekse varsın kalkmasın yasak
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 12:15
merhaba.
   sevgili Ünal ;
   M.H.Kurulunun İstanbul'da yaptığı toplantı da,kurul üyesi Tokat sülalesinin
ortancası,Metin Tokat efendi,Eskişehir-M.İ.Yurdu maçın da ki penaltı pazisyonunu kurul üyelerine seyrettirerek,Eskişehirspor'u hedef tahtasına koyuyor.
   peki başkan,bizleri temsil edecek kimse yok mu idi o toplantı da,söz alıp konuşabilecek,tam yeri gelmiş iken bütün futbol camiasının Eskişehirspor'u yaktığı konusun da hemfikir oldukları Tokat sülalesinin son askeri olan SerkanTokat'ın,Göztepe-Eskişehirspor maçın da ki yönetimini dile getirecek,
verdiği kararların yanlışlığını seyrettirecek bir temsilcimiz yok mu idi,
vardı da misafir aktör olarak mı gidilmişti?,Eskişehirspor hedef tahtasına
koyulurken.
   sevgili başkan,oyunu önce masa da kazanmak gerekiyor,sahayı nasıl olsa
halledersiniz.
   başarılar diliyorum.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 14:07
Sponsor, reklam vs... gorusmelerı bugundu sanırım, nasıl bır sonuca varıldı. Henuz bılgı yok. Merak edıyorum.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 16:55
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Sponsor, reklam vs... gorusmelerı bugundu sanırım, nasıl bır sonuca varıldı. Henuz bılgı yok. Merak edıyorum.

Evet, Halil Ünal bu sabah Çekya'ya Skoda fabrikasına gitti. Anlaşamadan dönmez sanırım. Bu anlaşma gerçekleşirse Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehirspor'a yaptığı en büyük katkı olarak tarihe geçecek. Anlaşma sağlandığında stadyumun adı %90 Skoda Arena olacaktır. Bana sorarsanız Doğuş Oto'nun yerinde olsam Octavia Arena, SuperB Arena gibi daha dikkat çekici Skoda modelleri ismi verirdim stada. Mesela hem isim anlamında hem estetik SuperB Arena çok hoş olurdu doğrusu. Bu vesileyle stadımızın logosu da değişecek. Logoda bir otomobil veya Skoda amblemi görmeye hazır olun :) Emirates Stadium, Signal İduna Park, Allianz Arena gibi.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 17:43
Sağol kardeşim hayırlısı olsun o zaman. Çok dillendi bu konu demek ki aşama kaydedildi diye düşünüyorum... En azından Süper lig için olabilir.. Bana öyle geldi şu aşamada küçük anlaşmalar küçük meblağlar şampiyonluk ile büyüyen anlaşmalar malum Süper lig geliri göz önünde bulundurursak.   
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 18:19
Mert kardeşim ne Arena isim aşkı sende ben şahsen hiç Arena olsun istemiyorum
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 18:27
Alıntı yapılan Güray26ES

Mert kardeşim ne Arena isim aşkı sende ben şahsen hiç Arena olsun istemiyorum

Hocam dünya kadar para veren firma stadyumun adını da kendisi belirler :) Arena isim aşkı değil, dünyadaki diğer stadyumlardan örnek verdim. Ya Skoda Park falan olur ya Skoda Arena. Bu işin kaçarı yok gibi maalesef.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 18:33
stad isim anlaşması olmaz, o süper lige çıkınca olacak.
Es-Es
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 20:02
Stad ismi Skoda olur. Tribün isimleri Skoda modelleri olur. Kuzey güney yerine Rapid tribünü, Octavia tribünü gibi
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Oca/2017 saat 22:37
Alıntı yapılan merhaba26

merhaba.
   sevgili Ünal ;
   M.H.Kurulunun İstanbul'da yaptığı toplantı da,kurul üyesi Tokat sülalesinin
ortancası,Metin Tokat efendi,Eskişehir-M.İ.Yurdu maçın da ki penaltı pazisyonunu kurul üyelerine seyrettirerek,Eskişehirspor'u hedef tahtasına koyuyor.
   peki başkan,bizleri temsil edecek kimse yok mu idi o toplantı da,söz alıp konuşabilecek,tam yeri gelmiş iken bütün futbol camiasının Eskişehirspor'u yaktığı konusun da hemfikir oldukları Tokat sülalesinin son askeri olan SerkanTokat'ın,Göztepe-Eskişehirspor maçın da ki yönetimini dile getirecek,
verdiği kararların yanlışlığını seyrettirecek bir temsilcimiz yok mu idi,
vardı da misafir aktör olarak mı gidilmişti?,Eskişehirspor hedef tahtasına
koyulurken.
   sevgili başkan,oyunu önce masa da kazanmak gerekiyor,sahayı nasıl olsa
halledersiniz.
   başarılar diliyorum.

Önemli ayrıntı. Dede'den toruna kin güden bu tokat ailesine birilerinin cevap vermesi gerekiyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 101>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,141 saniyede hazırlanmıştır