eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Halil ÜNAL

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 101>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2016 saat 23:23
Alıntı yapılan Curva_Eses

Mesut Hoşcan Kanal 26'da şu anda. Kulüpten 10 milyon alacağı olduğunu söylüyor.

ben izleyemiyorum. yaptığı borçlarla ilgili ve bu durumla ilgili ne diyor zatı muhterem?
ES-ES
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 00:02
Ajansspor Aykut/ boffin/ Kamil/ kaan/ Meye alacaklari icin basvurmuslar
ANTI BIZANS
Yukarı
Diriliş26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı Diriliş26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 00:23
Alıntı yapılan lokerenli-esesli

Ajansspor Aykut/ boffin/ Kamil/ kaan/ Meye alacaklari icin basvurmuslar

boffin,kamil hadi eyv oynuyolar.Kaan ve meye ne ayaklar ne yapmışlarda para istiyolar.
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
  Alıntı sisal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 01:18
Alıntı yapılan Waddle

Ne güzel dünya, sen gel EsEs'im üstünden prim yap, kulübü dünya borca sok, sonra da çıkıp alacağım var de, oh ne ala

amk ***i hem klubü onca borca sok hem de alacagım var de.
Anadolu Yıldızı
Yukarı
mecekes Liste gör
Yazar

ali boydağ
Yer: ankara
  Alıntı mecekes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 02:42
HÜ ve MH ikiside aynı tabii gübrenin laciverti değilmi sanki de birini aklayıp diğeri... okluyorsunuz. Dün yönetici hatunlarına kulüp parası ile peşkeş çekilen jeepler unutuldu mu. Bilanço diye önünüze konulan A4 kağıtları unutuldu mu. Geçen seneki seçimde aday bile olmadığı için taraftar gruplarının aday çıkarması unutuldu mu. Seçimde ise 40 milyon ile geliyoruz demeden önce odalara kaçıp MH ile pazarlıklar niçin yapıldı unutuldu mu. Gerçekten balık hafızalıyız ve pek çok şeyi unutuyoruz.
Hatunun altındaki JEEP e NOLDU???

Sen yoksan taraftar var diyeceğiniz yerde kulübü sahipsiz zanneden birinin kulüp anahtarını gidip valiye teslim etmesini değilde beraberce batırdıkları ortağını lanetlemek kulübü kurtarmaz ama o adamı aklar belki değil mi?
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 07:54
Alıntı yapılan sisal

Alıntı yapılan Waddle

Ne güzel dünya, sen gel EsEs'im üstünden prim yap, kulübü dünya borca sok, sonra da çıkıp alacağım var de, oh ne ala

amk ***i hem klubü onca borca sok hem de alacagım var de.

Klubün ağzına sıçtığı yetmedi bir de alacağım var diyor utanmaz herif esasında klubün bundan alacağı vardır eminim buna ayıp be bunları eskişehiri dar ediceksin gezdirmeyeceksin eskişehirin sokaklarında gördüğün yerde dalacaksın .
AnTiBiZaNs
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 10:04
Akbaba. Leş kargası.
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 10:08
Öncelikle ESES im ilk ve son gözağrım tek tuttuğum fanatiği olduğum yıllardır yağmur çamur demeden maçlarına gitmeye çalıştığım (40 yıl gibi) , Piyangolarına katılıp bilet aldığım ama biletin numarasına bile içime şüphe düşmesin diye bakmadığım, o bileti kitap aralarına atıp ya büyük ikramiye sahibi çıkmamış bir baksan diyenlere olsun ben zaten sırf yardım olsun diye almıştım çıkmışsa ESES ime kalsın diye biletin sonucuna bakmadığım ESES im inşallah şu sıkıntılardan sıyrılır.
Fakat ESkiden de şimdide aynı fikrimi paylaşıyorum.
Bakan başbakan Cumhurbaşkanı hükümet Eti Vali şu kurum bu şahıs yardım yapsın  Allah razı olsun ESES im kurtulsun.
Fakaat HÜ MH Bu iki ismi son dönem batağa daha yoğun sürüklediği için söylüyorum.  bizim bugün çektiğimiz sıkıntının sebebidir bu şahıslar. Ha HÜ bugün kulubün başında evet şu kurulan takıma katkısı yokmu vardır muhakkak ikili ilişkide bağlamada üst bir yeteneğe sahip. fakat bu bprç batağına batmamıza sebep oluşunu silmiyor unutturmuyor. En azından balık hafızalı bazı arkadaşlar gibi unutamıyorum.
Bu arkadaş sırf ESES aşığı olduğu içinmi bu kulübün başında geçen sefer geldiğinde batmış olan şirketini kurtardığını yine bu forumda yazanlar nerede?
Şimdi o güllük gülistanlık ESES yok , Şimdi kasada para yok, Borç çok (ki çoğu onun zamanında ve yaveri MH beceriksizi zamanında yapılan borçlar), EE kusura bakmayın ama öyle istifa ediyorum filan yemez bunları. Bu borcu taraftarmı yaptı?
Şimdi bugün öğrendiğim kadarı ile istifa dönmüş neden acaba ? Bakan Nabi AVCI dan söz alınmıi, ETİ 800.000 TL nakit acil borçlar için ödeme yapmış.
hatırlatma yapayım daha dün önce HÜ sonra MH sadece kendi yandaşlarına üyelik hakkı verip seçim kazanmadımı? HÜ üyeliği açmayıp kendi çıkarları doğrultusunda üye yapmadımı?.
taraftar uygun birşeyler yapın üye sayımız artsın diye yırtınırken bunlar danışıklı kankalar yüksek üyelik meblağı ile ki onuda vermeye razı olanlara yıl vs öngörülen şeyler ile taraftarın üyeliğini engellemedimi yazık diyorum. kanmayın diyorum HÜ ve MH temizleyin yaptığınız pisliği diyorum.
E ni S
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 12:24
Alıntı yapılan mecekes

HÜ ve MH ikiside aynı tabii gübrenin laciverti değilmi sanki de birini aklayıp diğeri... okluyorsunuz. Dün yönetici hatunlarına kulüp parası ile peşkeş çekilen jeepler unutuldu mu. Bilanço diye önünüze konulan A4 kağıtları unutuldu mu. Geçen seneki seçimde aday bile olmadığı için taraftar gruplarının aday çıkarması unutuldu mu. Seçimde ise 40 milyon ile geliyoruz demeden önce odalara kaçıp MH ile pazarlıklar niçin yapıldı unutuldu mu. Gerçekten balık hafızalıyız ve pek çok şeyi unutuyoruz.
Hatunun altındaki JEEP e NOLDU???

Sen yoksan taraftar var diyeceğiniz yerde kulübü sahipsiz zanneden birinin kulüp anahtarını gidip valiye teslim etmesini değilde beraberce batırdıkları ortağını lanetlemek kulübü kurtarmaz ama o adamı aklar belki değil mi?

Forumda Halilci ya da Mesutcu olmayıp Esesli birilerinin olduğunu bilmek güzel.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 12:49
Halil Ünal kongrede ilk başta gelseydi Mesut Hoşcan ibra edilmeyecekti. Birbirlerine kıyak yapıyorlar olan klübe oluyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 101>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,094 saniyede hazırlanmıştır