eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Alpay Özalan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 23:52
ama erkanla boffini çıkarıp yapılan kadro kime ne kadar güven verir sizce
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
sisal Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: izmir/bornova
Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2016 saat 23:53
un şeker bu dükkan için fazla iken usta olması gereken kişi daha çırak bu sene üst liğe çıkamazsak sonumuz kötü
Anadolu Yıldızı
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 08:24
Yönetim neyi kbekliyor alpay hoca ile bu iş olmayacak. bulent uygun ile bir iki transfer süper lige çıkarır bizi.
Alpay hoca stajını başka yerde yapmali
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 15:01
alpay hocay şunu sormak istiyorum.amacım eleştirmek değil.sadece merak ettim.bu takım köşe  atışı,frikik ,uzun taç atışı,ve penaltı ne kadar çalışıyor hocam.ligin başından beri sadece 2 pozüsyonu adam gibi kullandık.bir tane bruno birde semih duran topu doğru düzgün kullandı.kenarlardan orta hiç yapamıyoruz.bir tane köşe atışımız tehlikeli olmuyor.bencce bol bol hocanın bu çalışmaları yaptırması gerekiyor.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 17:44
Sabret inci tanem sabret. Tarkan dinliyoruz. Daha ne kadar sabredeceğiz bakalım.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2016 saat 19:54
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Sabret inci tanem sabret. Tarkan dinliyoruz. Daha ne kadar sabredeceğiz bakalım.

Sen gene iyi dinliyorsun ben arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah bize de bir gü kader güler güler inşallah böyle gelmiş böyle gidecek korkarım valla :)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2016 saat 03:09
Alpay Hoca, 3-0 kaybedilen Denizlispor maçı için “Maçta eksik olan tek şey goldü” yorumunu yaptı. Hoca’ya ilk yarının son anlarındaki Semih-Meye değişikliğine yapılan eleştirileri de sorduk. Özalan, “Semih’in üç hafta süren cezası vardı. Kendisine güvendiğim için onunla başladım ama stoperler iyi markaj yaptı. Devreye 2-1 girmek istedim. Acil gol lazımdı. Bu nedenle daha kavgacı, daha yırtıcı Meye’yi aldım. Tutmadı. Bu değişiklik için ikinci yarıyı bekleyebilir miydim? Evet, bekleyebilirdim. Ama acil gol lazımdı. Meye’nin çıkardığı topa Erkan, Bruno dokunamadı. Dokunsalar gol olsa ‘değişiklik çok iyi, helal olsun Hoca’ya’ denecekti. Futbol böyle bir şey…” diye konuştu.

En iyi oyuncum…
Semih ile ilgili görüşlerini de açıklayan teknik adam “Semih en iyi oyuncum. O gol kralı olacak. Bizi de şampiyon yapacak. Sabah antrenmanında en çok çalışan Semih’ti. Aramızda bir şey olması söz konusu bile değil. Semih benim kardeşimdir. Değişiklik yaptık, tutmadı. Futbolda olan şeyler” dedi.

Dokuz puan geriden geldik
Özalan, takımın genel durumu için de “Evet, bu hafta kısmeti teptik. Ama şunu kimse unutmasın, dokuz puan geriden gelip liderliği kovalıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim. Her şey çok daha iyi olacak” dedi.

Haber kaynağı: Anadolu Gazetesi
Yukarı
Stark Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Vardar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2016 saat 13:09
9 puan geriden geldik demesi saçma olmuş , ligin başından beri takımın başındasın niye 9 puan geriye düştün demezler mi ?
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2016 saat 14:44
Alıntı yapılan Stark

9 puan geriden geldik demesi saçma olmuş , ligin başından beri takımın başındasın niye 9 puan geriye düştün demezler mi ?

ümraniye manisa bunları çok çabuk unuttu hocamız maşallah
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2016 saat 16:29
ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 18.12.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - DENİZLİSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, müsabakanın tamamlanmasını sağlayacak bir yedek güç sistemini (jeneratör, dinamik ups vb.) çalışır durumda bulundurmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, teknik sorumlusunun basın toplantısına katılımının sağlanmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, müsabaka sonrasında flaş röportaja futbolcu ve teknik sorumlu katılımının sağlanamamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

hocam, sen toplantıya katılmamanın ceza olduğunu bilmiyor musun? bu kadar para sıkıntısının çekildiği yerde, taraftar cebinden 5-10 lira para yatırıyor sen ceza yediriyorsun

diğer taraftan çakmak vb. atmayın kardeşim kendinize mani olamıyorsanız girmeyin maraton alt tribününe yediğimiz cezalar gerçekten komedi statda jeneratör yokmuş kafayı yedircekler bu taraftara en sonunda
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,141 saniyede hazırlanmıştır