eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Alpay Özalan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 14:25
Alpay ın esas gitmezse işi ne zaman zor Biliyormusunuz cezamız bitince bu taraftarın stress çekecek takadı kalmadı geçen sezondan beri. Hata yapar oyunu iyi okuyamazsa taraftarın önünde rezil olur bu taraftar Futboldan anlamayan sadece bağıran taraftar topluluğu değil.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 14:26
Alıntı yapılan Esdy

Alıntı yapılan müfitkabal

Hoca gitsin diyenlere bakıyorumda geçen haftaki Urfa maçından sonrada aynı şekilde yazmışlar vede genelde aynı kişiler...
Hayretler olsun!!!!
Hayretki!!!.....hayret...daha ligin 2-3 haftası vede hocayı istifaya davet etmek...inanasım gelmiyor...
Beni görende Alpay'ın avukatı zanneder...hayatımda yüzünü TV dışında görmedim...ligin 3. haftasında hoca kovmak hangi akla mantığa vicdana sığar bilemiyorum...hele bi 2-3 hafta geçsin bakalım...eğer bir değişiklik olmazsa bende bu olumsuz düşünenler ile aynı düşüneceğim...

ilk adayım Bülent Uygun karakteri beni ilgilendirmez hocaligi süper ikinci adayım kesinlikle hüseyin kalpar adam Osmanlı Alanya Samsun yanılmıyorsam hepsini çıkardı

Abi yaz bi kenara sözümün arkasındayım biz bu adamla çıkamayız..
Yönetimin en büyük hatası ve kumarı alpay Özalan dır...sergenide getirsen olmazdı Ersun Yanal ı mustafa denizli yide.
Kumar oynuyacak durumda hiç değildik teknik adam konusunda.bu ligi bilen adam olacaktı.hüseyin kalpar engin ipek bunlardan biri gelseydi durum farklı olurdu
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 15:29
Alıntı yapılan Eskadyes

Alpay ın esas gitmezse işi ne zaman zor Biliyormusunuz cezamız bitince bu taraftarın stress çekecek takadı kalmadı geçen sezondan beri. Hata yapar oyunu iyi okuyamazsa taraftarın önünde rezil olur bu taraftar Futboldan anlamayan sadece bağıran taraftar topluluğu değil.

İşte bu hafta gene çok şanslı taraftar cezalı rakip kolay elazığ yayın yok elinde mükemmel ötesi kadro var daha ne istiyor ben anlamıyorum adam aykut kırmızı gormus uguru oraya koyuyor kamıl ortasaha saka gıbı oynamayan kaan a 79dk sabredıyor ben basarılı olmasını ısterım ama yuzde bır ıhtımal bıle vermıyorum halıl baskan 7. haftaya kadar keser ıpını huseyın kalpar bulent uygun gule oynaya sampıyon yapar bu takımı bu lıgde
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 20:15
Beklemenin anlamı yok.
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 20:31
Alıntı yapılan evrensel

Maçı seyretme fırsatı bulamadım ama bilimsel bir gerçeği dile getirmek istiyorum..bu takım geçen sezon boffin , kaan ve kamil ile ligte gol yeme şampiyonu olmuştu..şimdi durum üç maçta yenilen 5 gol.. Mersin'i saymazsak gol yeme şampiyonluğumuz devam ediyor..sayın alpay hoca yıllarca defansta oynadığı halde bu iş nasıl oluyor da devam ediyor?Evet boffin penaltı kurtarabilir ama yediği golleri ne yapacağız ? Buradaki kıssadan hisseyi ve mantık problemini siz saygı değer form arkadaşlarıma bırakıyorum..

Arkadaşlar maçı baştan sona izlwsim canlı manisa da
1-Sorun hocanın Aybaba gibi kamil den ortasaha çıkarma arzusu.
2-Oyunu iyi okuyamaması.
3-isteksiz kaan da ısrarı
4-halen net bir kadro oluşturamaması (bknz 3 haftada çıkan kadro birbirinden farklı)

maça gelince bizim lehimize 5-6 olacak maçtı. yukarıdaki sorunlardan ki en büyüğü hoca sonuç aleyhimizede olurdu mazallah.
Evet hurriyet sakat olabilir. Elinde h.hüseyin var ki göztepe de oynadığında takip edeenler bilir. banko takımı sırtlayanlardan biriydi. konya maçındada sırıtmadı. Ben şahsen kamil yerine dorukhan ı bile denerdim oda konya maçı son 10 dk bayada iyi iş çıkardı.
gelelim maça manisa da. ise
..daha 1.dk adamlar arkaya uzun top atıyor. 1. sini aykut çıkardı 2.sini hakan 3. de aykut kaçırdı kırmızı gördü.
..Buradaki sıkıntı geri değil orta saha kaynaklıydı neden kamil orta saha değil bedava koşuyor ve yanındaki uğur ağır olduğundan adamlar orta sahaya bizden daha hakimdi.
..Senin stoperin sakat olabilir , eğer felix B-hamlen ise aykut ön libero oynayabilen biri onu orta sahada deneyip geride felix ile başlayabilirdin. ki 2.penaltı bariz olarak felix in acemiliği bırak vursaydı kafayı adam.  o köşeden kafa ile ronalda bile gol atamazdı.
..iyi güzel felix i aldın semihin yerine be arkadaş 79 dk sahada hiç olmayan kaan yerine kanada murat gibi hızlı bir adamı alsana ki konya maçının iyilerinden.
..80. maç 3-1 ofoedu nun tamamen kişisel çabasıyla ama bizim hoca oyunu tutamıyor dandun ileri top atılıyor onlarda bilardo gibi geri geliyor. ofoedu forvet bölgesinde oynayabiliyor onu al ileri madem ramazan hamlesi yapacan yap.
yani anlayacağınız arkadaşlar alpay hocamız 3. hamlesini yapamadan maç bittti,
görünen o ki biz ESES liler olarak bu sene hep korkuyla maç izleyeceğiz uyanmazsa yada uyarılmazsa bu hocamız. saygılar
E ni S
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 20:40
Halil başkan bu iş alpay ile olmayacağını bil. Takımımızin başarısı ve şampiyon olmasi.en önemli faktör. Alpay hoca. Kesinlikle bu yapıda değil. Eskişehirspor taraftarı ülke futbolunu en iyi analiz eden ve anlayan taraftar dir.

Halıl başkan tedbiri al..çok geç olabilir
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 21:36
hoca hakkında karar vermek için çok erken olduğunu düşünüyorum.daha takımı doğru düzgün izleyemedik bile.taraftar işin içine girince ligin tozunu attırırız.
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 22:25
ramazan övüçü isteksiz kaanı oynatacağına aykutu ön liberoda oynatıp arkayı felix ve hakanla kurabilirdin sonra hasan hüseyin veya dorukhan bu ramazan övüçten kötümüde 2 maçtır bu adamı oynatıyorsun ligin başından buyana kalede boffen ve ofoedunun kişisel başarılarıyla 5 puan alındı ve bana görede kabak gibi çok rahat alınacak 4 puan kaçırıldı bu puanları arayacağımız gün gibi aşikar artık hocam lütfen defansı otuttur hadi ilk haftalarda stoperde yaşanan uyumsuzluktan felan aykutu orada oynattın ama yeter hocam artık felix michelde hakanda aykutta berkaydan iyidir hiç seyretmedik ama bunun böyle olduğunu herkez biliyor berkay gibi ramazan övüç gibi adamlarda ısrar edersen 2 haftaya kalmaz koltuğun sallanır haberin olsun
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2016 saat 11:36
Hocam defans kaç maçtır benden bi cacık olmaz diye bağırıyo...defansa çare bulamazsanız bu takımın başında kalamazsınız..defansı oturta bilseydiniz şuan hakkınızda süper şeyler konuşulurdu.bakın urfa maçı bakın son manisa maçı. Nerdeyse balıkesir maçı da gidiyordu
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2016 saat 13:08
Defans ve on libero. Şunu oynat da diyemiyoz. Çünkü daha izleyemedik takimi. Periscope tan bi şey anlasilmiyor. Ama h.hüseyin bence ilk11 oynar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,117 saniyede hazırlanmıştır