eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Alpay Özalan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 17:48
Başkan Alpay için bu ligteki hocaların aldığının ücetin 10 da 1 ini alıyor dedi.Ayrıca adam bu yıl bir kuruş para almamış.Kimse kimsenin de akrabası,eşi dostu değil fakat bu adama da bu kadar acımasız olmayalım.Halil ünalın borç listesinde ertuğrul sağalamın,samet aybabanın 1 er trilyon alacakları için icra takibini,skibbenin aynı şekilde.İsmail kartalın 5 maçta çektiği 0 puanın sonunda utanmadan aldığı paralar benim içime oturdu.Alpayın hocalığı tartışılır eyvallah ama adamlığı ile bu takımın başında olmayı gerçekten hakediyor.Takımın adam akıllığı sivas maçı dışında sahada ki perişan bi durumu da yok bu sezon.Bu adamın bizi nasıl sahiplendiği,hiç bir istanbul takımı ile bir bağı olmadığı aşikar.O herşeyi le bizim yanımızda omaya çalışırken bence bizde biraz olsun doğrusu ile yanlışı ile onun yanında olmaya çalışalım.
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 17:54
Alıntı yapılan serhat_8526

Başkan Alpay için bu ligteki hocaların aldığının ücetin 10 da 1 ini alıyor dedi.Ayrıca adam bu yıl bir kuruş para almamış.Kimse kimsenin de akrabası,eşi dostu değil fakat bu adama da bu kadar acımasız olmayalım.Halil ünalın borç listesinde ertuğrul sağalamın,samet aybabanın 1 er trilyon alacakları için icra takibini,skibbenin aynı şekilde.İsmail kartalın 5 maçta çektiği 0 puanın sonunda utanmadan aldığı paralar benim içime oturdu.Alpayın hocalığı tartışılır eyvallah ama adamlığı ile bu takımın başında olmayı gerçekten hakediyor.Takımın adam akıllığı sivas maçı dışında sahada ki perişan bi durumu da yok bu sezon.Bu adamın bizi nasıl sahiplendiği,hiç bir istanbul takımı ile bir bağı olmadığı aşikar.O herşeyi le bizim yanımızda omaya çalışırken bence bizde biraz olsun doğrusu ile yanlışı ile onun yanında olmaya çalışalım.
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 18:35
Alıntı yapılan gokhanbey26

Eeee Alpay Hoca Nerelerdeydi bu olaylar olduğunda :)

alpay bjk altyapısındaydı büyük ihtimalle veya yeni yeni yıldızlaşıyordu. konya deplasmanını tüm türkiye bilir. alpay'a sor bir o bilmez!!!
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 19:01
Alıntı yapılan mrtcn

Alıntı yapılan faust

Alıntı yapılan mrtcn

[QUOTE=esyagızes] karşıyaka maçı kafaya oynuyoruz.son maçlar. yağmur şehirde sabah 3 kalktım gittim girdim sıraya. o zamanlar öyleydi. akşama kadar yağdı yağmur çok ıslanmıştık.zafer penaltıdan atmıştı.yendik karşıyakayı.sonra 1. lige çıktık şimdi senin durumuna gelince zirzopluk yapıyorsun.

Aranızdaki garip kavgaya hiç bulaşmayım dedim ama Eses-Karşıyaka maçı aynen arkadaşın dediği gibi oldu,hatta maçın oynanıp oynanmayacağını son ana kadar merakla bekledik.Zaferin penaltısıyla maçı 1-0 kazanınca son haftada Beykozla 0-0 kalarak şampiyon olduk,Beykozda bizi yenemeyince küme düştü.Yani yalan yanlış bilgi yazan sizsiniz.Konyaya son maçta evimizde İstanbulu yenemediğimiz için playoflara gittik ve Afyonu yenerek şampiyon olduk.Eskişehirspor tarihini çorbaya çevirmişsiniz.

rıdvan bey bahsettiğim sezon 1994-1995 sezonudur. o sezon grubumuzda beykozspor yoktur. o sene playoff lara kalarak konya'da depslasman rekoru kırdığımız sezondur, finalde aydınspor'u yenmiştik. bahar aylarında oynadığımız ve 1-0 kazandığımız ksk maçından bahsediyorum ben.

Arkadaş da 1983-1984 sezonundan bahsediyor ve evet o sene Karşıyakayı yağmurlu bir günde 1-0 yendik ve sonra son maçta Beykozla 0-0 berabere kalarak şampiyon olduk.Siz bilip bilmeden arkadaşı uydurmakla suçladığınız için araya girmiştim.Aşağıdaki linke tıklarsanız dediklerimin doğruluğunu görürsünüz.
http://www.mackolik.com/Team/Default.aspx?id=536&season=1983/1984
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 19:02
Bu da 1994-1995
http://www.mackolik.com/Team/Default.aspx?id=536&season=1994/1995
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 22:55
teşekkürler rıdvan bey (faust). forumdaki arkadaşları uyarıyorum bu mrtcn rumuzlu küfürbaza itibar etmemek lazım.çok farklı takılıyor. tam bir   soytarı.
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 23:44
babandır soytarı şopar. ikide bir çıkıp ona buna küfür eden sensin. faust da yan karakterin mi? bir yandan yazıp bir yandan teşekkür filan. benim küfürüm belli, sen önüne gelene küfür ediyon.
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2016 saat 15:56
Mackolik te verilen kadrolara göre 6 yedek ile başlamışiz gözüküyor bu doğruysa sebebini anlayamadım ayrıca 3. oyuncu değişikliği çok geç oldu bu gibi durumlarda daha hızlı hareket edilmesi gerekiyor.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2016 saat 17:58
merhaba,
   sevgili arkadaşlar yukarı da arkadaşlarımızın  bahsettiği 1983/84 sezonun da ;
   Karşıya ile çekişiyorduk ve Karşıyaka bizden bir puan önde idi,bahsedilen Eskişehir'de ki
o maçta ;
  iki puanlı sistemdi ve biz 84.dak.Hakem Sadık Deda 'nın verdiği penaltı ile (Zafer Tüzün atmıştı) maçı 1-0 kazanmıştık,o günü her yeri bembeyaz yapan dolu yağmıştı (Amiyane tabirle keçi gibi ıslanmıştım),(bir not daha,Karşıyaka'nın kalecisi Ali isimliydi,Ali Artuner değil,yanlış anlaşılma olmasın)son maçımız İstanbul'da Beykoz'la oynadık ve 0-0 kalarak şampiyon olmuştuk.(bir not, eğer Beykoz bizi yenmiş olaydı lig de kalıyordu.)

'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
espanaes Liste gör
Yazar

Erbay
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2016 saat 18:34
Forum u ne hale getirmişssiniz. Alpay Özalan başlığına giriyoruz, 20 sene öncesi yok dolu yağdı yok yağmur yağdı şöyle oldu böyle oldu.. İyidee Alpay Özalan bunun neresinde ? Ben şimdi girsem bu başlık altında melemen tarifi versem olurmu..??
ES-ES bir hafta sonu eğlencesi değil, bir yaşam felsefesidir..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7475767778 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır