eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Alpay Özalan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2017 saat 16:32
es-metu iyi yakalamışsın. Hoca hiç birşey bilmiyorsa bile son 20 dk ofsayt taktiğinden vazgeçip gömülü defansla kontra atak arasa yetecek. Kaybettiğimiz puanlarım çoğu son 20 dk yediğimiz gollerden; hocam ben mi öğreteyim sana bunu bu saatten sonra?
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2017 saat 17:18
Alıntı yapılan Abdullah Palaz

[QUOTE=irfnzcn] Bu yazdıklarınız bana cevapsa eğer,

yooooo sana niye cevap yazayım,ben diyorum ki kulüp bitik,para yok, transfer yok,BU SENE MUTLAKA ÇIKMAMIZ LAZIM BİZİM KİMSEYLE UĞRAŞACAK ZAMANIMIZ YOK KALAN 15 HAFTA'DA  herkes'in TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜ VE YORUMCULUĞU bırakıp takıma HEP DESTEK  TAM DESTEK VERMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM nerdeyse lig bitecek ŞAMPİYONLUK HAVASINA giremedik
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2017 saat 19:01
Alıntı yapılan irfnzcn

[QUOTE=irfnzcn] Bu yazdıklarınız bana cevapsa eğer,
yooooo sana niye cevap yazayım,ben diyorum ki kulüp bitik,para yok, transfer yok,BU SENE MUTLAKA ÇIKMAMIZ LAZIM BİZİM KİMSEYLE UĞRAŞACAK ZAMANIMIZ YOK KALAN 15 HAFTA'DA  herkes'in TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜ VE YORUMCULUĞU bırakıp takıma HEP DESTEK  TAM DESTEK VERMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM nerdeyse lig bitecek ŞAMPİYONLUK HAVASINA giremedik

Sadece destek diyerek düştük geçen sene farkında mısınız? Tepkimizi sağlam ortaya koysaydık belki düşmezdik. Yeterince protesto edemedik.

Bu sene de işi FUTBOL olanların SİYASETE BURNUNU SOKMASI konusunda tüm ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ YORUM YAPMAYA HAKKI VARDIR.

Biz yorum yapacağız ki yanlışlar düzeltilsin Eskişehirspor Şampiyon olsun. Destek vereceğiz sonuna kadar takıma ama YANLIŞ VARSA DA DÜZELTİLMELİ değil mi?

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2017 saat 19:41
Alıntı yapılan es-metu

19 mac oynadik. 17sinde one gecmisiz. Harika bir istatistik.

Bu 17 mactan 7 tanesinde puan kaybetmisiz. Yuzde kirk.Berbat bir istatistik.

Yani takimin golculugu harika ama skoru koruma konusunda zayif kaliyoruz. Bence son 20 dk kapanmak kontra aramak bile iyi bir taktik olur. Rakipler zaten yaratici degil.kapali defansi acabilecek yetide degil cogu.

Tesekkürler. Cok önemli bir istatistik. Takimimizin, daha dogrusu teknik ekibin, zaaflarini acikca ortaya cikariyor. Alpay hocamizin kariyerini ve defans niteliklerini bilmesek bu kadar üzülmeyecegiz.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2017 saat 21:00
Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan irfnzcn

[QUOTE=irfnzcn]

Bu sene de işi FUTBOL olanların SİYASETE BURNUNU SOKMASI konusunda tüm ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ YORUM YAPMAYA HAKKI VARDIR.

ben siyasetle ilgili bir şey yazmadım ayrıca eskişehirspor taraftarının hepsinin aklı başında değil mi? kim kime oy atacaksa atar kim kimle siyaset yapacaksa yapar bir alpayın videosumu değiştirecek eskişehirspor taraftarının oyunu mesele video değil mesele taraftarların alpayı benimsememesi ALPAY'DA başarılı oldukça bunun daha da artarak devam ediyor olması
  ben diyorum ki kalan 15 haftada HAYIRLISIYLA kazasız belasız tekrar süper lige dönelim sezon sonu kim ne yapacaksa yapar

SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2017 saat 21:25
Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan irfnzcn

[QUOTE=Abdullah Palaz] [QUOTE=irfnzcn] Bu yazdıklarınız bana cevapsa eğer,

Sadece destek diyerek düştük geçen sene farkında mısınız? Tepkimizi sağlam ortaya koysaydık belki düşmezdik. Yeterince protesto edemedik.

Biz yorum yapacağız ki yanlışlar düzeltilsin Eskişehirspor Şampiyon olsun. Destek vereceğiz sonuna kadar takıma ama YANLIŞ VARSA DA DÜZELTİLMELİ değil mi?

[/QUOTE
Şakamısın sen ya..?
Hem yorum yapacağızki yanlışlar düzelsin diyorsun sözde demokrat takılıyorsun, hemde seninle aynı görüşte olmayanlara ilkokul veletleri ağzıyla gider yapıyorsun.

Herkes aynı düşünürse kiminle neyi tartışıp, hangi yanlışı düzelteceksin he? O sulanmış kafan basıyormu kendi dediklerine?

bir insan kendi ile ne kadar çelişir 100 puanlık soruya verilecek en güzel cevapsın sen ya. .

yalnız şu bir gerçek

bornoz cebi kadar gereksiz bir insansın şu forumda Trakes efendi
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2017 saat 22:30
Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan irfnzcn

[/QUOTE
Şakamısın sen ya..
Hem yorum yapacağızki yanlışlar düzelsin diyorsun sözde demokrat takılıyorsun, hemde seninle aynı görüşte olmayanlara ilkokul veletleri ağzıyla gider yapıyorsun.

Herkes aynı düşünürse kiminle neyi tartışıp, hangi yanlışı düzelteceksin he?

yalnız şu bir gerçek

OOOO TİPE BAK GELMİŞ AKIL VERİYOR ZEKASINA BAKMADAN :) BURADAN HAKARET EDEMEYİP ÖZELDEN HAKARET EDECEK KADAR SEVİYESİZ KÜÇÜK ÇOCUK GELMİŞ AĞLIYOR GENE :) BİR DE MAĞDUR EDEBİYATI YAP TAM OLSUN :)

ADAMLIĞINI BİR SORGULA İNSANLARA HAKARET EDERKEN, ANAN BABAN AVUTAMAMIŞ, TERBİYE VERMEMİŞ BİR TİPSİN. SÖVSEK HOŞUNA GİDER EMİNİM AMA SEN GİBİ TERBİYESİZ DEĞİLİM :)

SENİN ZİHNİYETİNDEKİ ŞEYLER İÇİN FAZLA GELİŞMİŞ BİR TÜR ÇOMR SAYILIRSIN :)

HADİ ŞU KÖŞEDE AĞLAYABİLİRSİN :) AMA HÜLOĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ GÖZÜNÜN KILIYIK DEMEYİ UNUTMA.. Sonuçta göz kılı kadar gereklisin. :)

Not: Bu gibi tipler ile muhattap oluyoruz. MOD larda bu tiplere ses çıkarmıyor yazık sadece. Sonra forum niye bitiyor. Bunlar türedikçe, sürü gibi davrandıkça biter normaldir.

Saygılar..

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2017 saat 22:37
Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan tepebaşılı26

Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan irfnzcn

[/QUOTE
Şakamısın sen ya..

Herkes aynı düşünürse kiminle neyi tartışıp, hangi yanlışı düzelteceksin he?

yalnız şu bir gerçek

OOOO KORKAKLIKTAN BURADAN HAKARET EDEMEYİP ÖZELDEN HAKARET EDECEK KADAR SEVİYESİZ KÜÇÜK ÇOCUK GELMİŞ :)

ADAMLIĞINI BİR SORGULA İNSANLARA HAKARET EDERKEN, ANAN BABAN AVUTAMAMIŞ, TERBİYE VERMEMİŞ BİR TİPSİN. SÖVSEK HOŞUNA GİDER EMİNİM AMA SEN GİBİ TERBİYESİZ DEĞİLİM :)

SENİN ZİHNİYETİNDEKİ ŞEYLER İÇİN FAZLA GELİŞMİŞ BİR TÜR SAYILIRSIN :)

HADİ ŞU KÖŞEDE AĞLAYABİLİRSİN :) AMA HÜLOĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞĞ GÖZÜNÜN KILIYIK DEMEYİ UNUTMA.. Sonuçta göz kılı kadar gereklisin. :)

Not: Bu gibi tipler ile muhattap oluyoruz. MOD larda bu tiplere ses çıkarmıyor yazık sadece. Sonra forum niye bitiyor. Bunlar türedikçe sürü gibi davrandıkça biter normaldir.

Saygılar..

Şakamısın sen ya..?

Herkes aynı düşünürse kiminle neyi tartışıp, hangi yanlışı düzelteceksin he? O sulanmış kafan basıyormu kendi dediklerine?

bir insan kendi ile ne kadar çelişir 100 puanlık soruya verilecek en güzel cevapsın sen ya. .

yalnız şu bir gerçek

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2017 saat 01:11
Alıntı yapılan es-metu

19 mac oynadik. 17sinde one gecmisiz. Harika bir istatistik.

Bu 17 mactan 7 tanesinde puan kaybetmisiz. Yuzde kirk.Berbat bir istatistik.

Yani takimin golculugu harika ama skoru koruma konusunda zayif kaliyoruz. Bence son 20 dk kapanmak kontra aramak bile iyi bir taktik olur. Rakipler zaten yaratici degil.kapali defansi acabilecek yetide degil cogu.

''Mektebi şarkül avsat el ameleyi fenni'' liye yakışır akılcı bir yorum, kutlarım....

Thumbs%20Up
# Direnmüdavim....

Yukarı
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2017 saat 01:16
Aslında sizin ikinizi de uzaklaştırıcam ama neden sabrediyorum bilmiyorum. Şu gereksiz muhabbeti uyarılarıma rağmen bitirmiyorsunuz. Sonra bana küfür etti diye mesaj atıyorsunuz. Siz bir cephe oluyorsunuz, diğer arkadaş bir cephe. Eğer siyaset tartışacaksanız alın birbirinizin facebook adresini sabaha kadar orada birbirinizle siyaset tartışın. Burayı rahat bırakın artık. Bakın çok net konuşuyorum artık bu sayfa altına siyasi içerikli ikili tartışma mesajı yazan olursa anında uzaklaştırıcam. Sonra beni neden uzaklaştırdınız, ben bir şey yapmadım etmedim diye laf söz söylemeyin. Forumun kalitesini sizin gibiler düşürüyor doğru, fazla müsamaha gösteriyoruz. Hadi anlarlar hadi susarlar ama yok. Hala devam ediyorsunuz. Gidin arkadaşlar Türkiye'de bir ton siyasi içerikli site var, o olmadı kendi sosyal ağlarınız var orada istediğiniz görüşü istediğiniz şekilde konuşun tartışın kime ne söylüyorsanız söyleyin. Son sözümü söyledim bununla ilgi bir daha buraya uyarı mesajı yazmayacağım!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 150151152153154 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır