eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Alpay Özalan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 22:09
Şu bir gerçekki 19 yeni transferden vede yepyeni bir başka ligde bunları harmanlayıp yeni bir kadro oluşturmanın zorluğunu yaşadı Alpay hoca...kolay değildi bu iş...seyircin 5 maç cezalı...stad sorunu tam bir muamma...yeni transferlerin uyumu gördükkü 8-10 hafta sürüyor...kabul etmeliyizki kendisininde ilk deneyimi...yani bazı hatalar yaptığını kabul etmeliyiz...ama bu tür hataları inanın yılların tecrübesi Fatih Terim de, Ersun Yanal da, Samet Aybaba da, Rıza Çalımbay da hemen hemen birçok kereler yapabiliyorlar...benim anlamadığım Alpay Hoca'ya daha 3. haftada 3-3 biten Manisa maçı ile birlikte..."çırak"..."acemi"..."stajyer"... gibi yakıştırmaların yapılmasıdır...
Allah aşkına hocalığını birçoğumuzun beğendiği yılların tecrübesi Samet Aybaba'nın geçen yıl yaptığı hatalar affedilir gibi değildi...yine yılların tecrübesi Ersun Hoca'nın yaptığı birçok hatayı bu sayfalarda günlerce eleştirmiştik...Rıza Hoca ile Ertuğrul Hoca nın hatalarını saymayacağım...
ben Alpay hoca'nın hırsına, gençliğine, yıllarca birlikte çalıştığı çok kaliteli hocalardan edindiği tecrübeye sonuna kadar güveniyorum vede Alpay ile büyük başarılara koşacağımıza canı gönülden inanıyorum...yeterki hocanın arkasında sağlam duralım vede ona sahip çıkalım...inanın bu destek ve güven bize başarı olarak geri dönecektir...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
ESYILMAZES Liste gör
Yazar

Ayhan
Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2016 saat 22:59
Alpay Hocam sizi çok seviyoruz, samimiyetinize inanıyoruz.
Sağlıcakla kalın. Sevgiler...
ESESLİYİZ
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2016 saat 00:55
hocam çok ısrarlıyım meye elinden geleni yapıyor ama birde kaan gül de görsek nasıl bir oyuncu hava topunu alır indirir bu boyla
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2016 saat 08:32
İlk maçlarda hocaya yapılan eleştiriler haksız değildi. Eleştirilerin dozunu kaçıranlar olabilir. Bugün ise daha ne yaptığını bilen görünümü var.
Bu değişikliğin en önemli unsuru oyuncuyla bütünleşmesi. Takımın abileriyle uyum içinde sanırım. Erkan-Hurriyet gibi oyuncuların saha içinde, oyun planında, kadro seçiminde, değişikliklerde hocaya katkı verdiklerini düşünüyorum.
Ekranın Hocaya dönüp Ofeyedu için "ÇIKAR ŞUNU" dediğini görenler var.
İşler iyi gidiyorsa bence sorun yok.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2016 saat 10:06
Meye hakkında söylenenlere katılmıyorum.
Farklı bir oyuncu Meye. Alsın topu, çalım atsın yok onda.
Malatya maçında oyuna girdikten sonra bence oldukça faydalı oldu.
Ancak takım olarak Meye'yi kullanamadık.
İlerde aldığı her topu kaybetti.
Elbette kaybedecek, o yetenekte değil.
Ama aldığı toplarda(özellikle 3 pozisyon vardı) eğere orta sahadan bir oyuncu Meye'ye yaklaşıp topu alsa ve Meye'nin koşu yoluna bıraksa çok etkili hücum yapabilirdik. Bir kere bile Meye ye yaklaşıp top isteyen olmadı.
Kısaca her futbolcunun özelliği, kabiliyeti farklı.
Futbol takım oyunu, kişisel değil takım olarak değerlendirmekte fayda var.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2016 saat 16:25
Eskişehirspor teknik direktörü Alpay Özalan bu hafta deplasmanda oynayacakları Sivasspor maçında hedeflerinin 3 puan olduğunu söyledi

Eskişehirspor cumartesi günü karşılaşacakları Sivasspor maçı hazırlarını teknik direktörleri Alpay Özalan gözetiminde Vali Henefi Demirkol Tesisleri'nde sürdürdü.

Teknik direktör Alpay Özalan antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Yeni Malatyaspor galibiyeti ile moral bulduklarını söyledi. Sivas'a galibiyet için gideceklerini belirten Özalan şöyle konuştu:

"Pazar günü tarihi bir gün yaşandı. Yeni stat, taraftarla buluştuk. Gerçekten muhteşem bir stat. O statta da galibiyetle başlamak çok iyi oldu. Çok mutluyuz. Bu hafta deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacağız. Sivasspor iyi bir takım. Semih Şentürk'ün dışında cezalımız ve sakatımız yok. Eskişehirspor her maça galibiyet için gider, bu maça da galibiyet için gideceğiz."

'SEMİH'İN POZİSYONU KIRMIZI KARTLIK DEĞİLDİ'
Yeni Malatyaspor maçında Semih Şentürk'e gösterilen kırmızı kartın doğru olmadığını savunan Alpay Özalan, "Semih, son yıllarda belki hiç yapmadığı kadar önde baskı yapmaya çalışan bir arkadaşımız. Pazar günü görmüş olduğu kartta bu nedenle oldu. Zamanlama hatası kendisinde oldu, ama kesinlikle kırmızı kartlık bir pozisyon değildi. Belki sarı kart olur, o da belki. Ama hakemin takdiri" dedi.

Öte yandan Elbruz Bilge Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri tesisleri ziyaret ederek futbolculara baklava ikramında bulundu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2016 saat 11:01
Pres yapıp rakibi oynatmadığımız zaman süper lige çıkarız
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2016 saat 13:35
erkan zengin'in çırağı mı oldun şimdi de, ofedu'yu istemediği için oynatmıyor. o kadar dedik meye oynamaz diye, alın izleyin meye'yi.
Yukarı
mrtcn Liste gör
Yazar

murat
Yer: urfa
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2016 saat 13:36
Alıntı yapılan Esdy

Pres yapıp rakibi oynatmadığımız zaman süper lige çıkarız

kimle pres yapcaz hoca, meye ile mi?
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2016 saat 13:51
Skor önemli değil. Devre arası yazıyorum. Bu kadro böyle oynamaz.

Koskoca Eskişehirspor ligin en güçlü kadrosu ilk yarıda bir tane bile sut cekemeden devreye girmemeli.

Rakibin kullandığı kornerleri sayamadim. İlk yarı resmen rezaletti. İnşallah ikinci yarı için gerekli uyarıları yaparsın.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır