eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 2016-2017 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 140141142143144 415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 18:11
Müthiş sonuçlar..
Yukarı
esesliasik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: almanya
  Alıntı esesliasik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 18:39
Sonuclar efsane
Altinordu dan pek ümidim yok ama bir umut😃
Insallah yarin 3 puanla döneriz
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 18:44
Altınordu sanki yenilmeye gelmiş Maaşallah. Ne pres ne pas hiç bişey yok. Altınordu bu kadroyla giderse küme düşer.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 18:51
gel de kızma tükenmiş nefesleri söylediler golden sonra yine.
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 18:52
Göztepe attı. Tükenmiş nefesleri nasıl da remixlemişleri. Şampiyonluk istiyoruz bu sene !! Peh peh
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Online
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 19:07
Göztepe deplasman takımı mı şimdi? Altınordu stadı komple vermiş Göztepe'ye. Bildiğin iç saha atmosferinde oynuyo adamlar.
Yukarı
ŞenolSS Liste gör
Yazar

Şenol
Yer: TC.Ankara
  Alıntı ŞenolSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 19:08
Güzel iş g.tepe deplasmanda seyirci ful kontenjan geçmiyor galiba 4 hafta içerde .Eşit şanslar kollama yok 😡
TC.Ne Mutlu ESES liyim diyene
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 19:13
Bu gün alınan sonuçların sorumlusu benim Eskişehirsporumuza müthiş bir destekte bulunduğumu düşünüyorum. Efendim hayatımda 6 kez oynadığım iddaayı bu gün nasıl bir şeytan tarafından dürtüldüysem 7. kez oynama gafletinde bulundum. İyi ki de bulunmuşum orası ayrı konu.
Bolu-Elazığ maçında Bolu'ya oynadım. 1-2 kaybettiler.
Manisa-Ümraniye maçında Ümraniye'ye oynadım. 5-2 kaybettiler
Mersin-Sivas maçında Sivas'a oynadım. 1-0 kaybettiler
Samsun-Malatya maçında Malatya'ya oynadım. 3-0 kaybettiler.
Birde arkadaş sistem oyna, 3,4 sisteme yatır parayı dedi. Ulan benim neyime sistem. Buna rağmen bir tane maçta mı tutmaz arkadaş?
Neyse en azından benim kupon Eskişehirsporumuza yaradı. Biliyorum diyeceksiniz Göztepe maçına ne yaptın diye Maalesef o maçı gözden kaçırmışım malum hayatında 7. kez iddaa oynayan birisi böyle bir hata yapabilir. Keşke oynayıp GÖztepe'ye yatırsaymışım parayı
Merak etmeyin bundan sonra kritik haftalarda da iddaa oynayıp Eskişehirsporumuzu şampiyon yapacağım.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 19:23
Alıntı yapılan es_PaSHa

Bu gün alınan sonuçların sorumlusu benim Eskişehirsporumuza müthiş bir destekte bulunduğumu düşünüyorum. Efendim hayatımda 6 kez oynadığım iddaayı bu gün nasıl bir şeytan tarafından dürtüldüysem 7. kez oynama gafletinde bulundum. İyi ki de bulunmuşum orası ayrı konu.
Bolu-Elazığ maçında Bolu'ya oynadım. 1-2 kaybettiler.
Manisa-Ümraniye maçında Ümraniye'ye oynadım. 5-2 kaybettiler
Mersin-Sivas maçında Sivas'a oynadım. 1-0 kaybettiler
Samsun-Malatya maçında Malatya'ya oynadım. 3-0 kaybettiler.
Birde arkadaş sistem oyna, 3,4 sisteme yatır parayı dedi. Ulan benim neyime sistem. Buna rağmen bir tane maçta mı tutmaz arkadaş?
Neyse en azından benim kupon Eskişehirsporumuza yaradı. Biliyorum diyeceksiniz Göztepe maçına ne yaptın diye Maalesef o maçı gözden kaçırmışım malum hayatında 7. kez iddaa oynayan birisi böyle bir hata yapabilir. Keşke oynayıp GÖztepe'ye yatırsaymışım parayı
Merak etmeyin bundan sonra kritik haftalarda da iddaa oynayıp Eskişehirsporumuzu şampiyon yapacağım.

Yarın 10ç oynuyorum ben de bizim maça.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2017 saat 19:27
ben totem olarak her hafta rakibe oynarım. yarın 10 çifte şansa 40 tl atacam bakalım ne olacak.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 140141142143144 415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,188 saniyede hazırlanmıştır