eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.LİG 2016-2017 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 21:34
Aliağaspor kayıplarda
Onların ebedi yeri bu lig
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 22:12
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Aliağaspor kayıplarda
Onların ebedi yeri bu lig

2 haftada evinde 1 puan aldılar şaka gibi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 22:29
Alıntı yapılan esesliasik26

Su göztepenin oyuncusu halil akbunar mi ne acayip sinir oluyorum
Bu cocuga
Eskisehire gelsinler cakalim gecelim

ben de gıcık kapıyorum halile . izmirdeki maçta yıkılmıştım sempati duyduğum camia olan göztepenin ( teknik direktör futbolcu taraftar olarak) nasıl çirkinleştiğini görmüştüm. sırf göztepe maçı için şehir dışından geleceğim.
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 22:29
oturalım kalkalım halimize şükredelim...adamlar birde takviye yaptılar...
biz ise hala Alpay Hoca nın hatalarını tartışıyoruz...
bu iş bazen paraylada olmuyor...bizde beş kuruş para yok...transfer yok...son 3 maçtan 9 puan çıkartmışız...tabiri caiz ise öküz altında buzağı. bok içindede çekirdek arıyoruz...bazen seyircimize çok hayret ediyorum...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 22:42
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan esesliasik26

Su göztepenin oyuncusu halil akbunar mi ne acayip sinir oluyorum
Bu cocuga
Eskisehire gelsinler cakalim gecelim

ben de gıcık kapıyorum halile . izmirdeki maçta yıkılmıştım sempati duyduğum camia olan göztepenin ( teknik direktör futbolcu taraftar olarak) nasıl çirkinleştiğini görmüştüm. sırf göztepe maçı için şehir dışından geleceğim.

Bende Ankara dayım büyük bir aksilik olmaz ise sırf bu maç için gerekirse günübirlik gelicem.Sanırım seyirci rekoruda bu maçta kırılır.Gıcık oluyorum Göztepeye...
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 22:53
Haftaya Göztepe deplasmanda Altınordu ile oynayacak ama stad kendi stadları. Mantıken Göztepe taraftarının maça girememesi; passolig kartlarının bloke olması lazım. Deplasman tribünü maksimum %10 olabilir. Bakalım haftaya ne olacak.
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 22:53
Göztepe maçını takip etmedim kazanır diye ama çok iyi oldu, Hep böyle kal göztepe, 1 puan bile sana fazla
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 22:58
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan poseidon

Okan Buruk maçtan sonra ağladı:) bizi kastederek diğer statlarda verilen penaltıları görüyoruz, hakemlerden memnun değiliz hakemler bize karşı cesur, ama başka statlarda değiller diye zırvaladı... Ulan insan da biraz utanma olur..

3-4 hafta önce Bolusporlu'lar da ağlıyordu şimdi ne hale geldiler. Önce kendi takımına bakacaksın. Senin takımın sahada ne yaptı diye sormazlar mı adama?
Bunlara verilecek en güzel cevap; üst üste alacağımız galibiyetlerle puan farkını iyice açıp, elimizi kolumuzu sallaya sallaya şampiyon olmak. O zaman sesleri kesilir.

Aman elimizi kolumuzu sallamiyalim. Balkeş maçında elimizi kolumuzu sallamaya kalktık. Kalbimiz duracaktı.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 23:05
bu okan buruk ne arlanmaz utanmaz şahısmış ya hakemlerden dert yanıyor ulan sen hakamlar olmasa gerçek puanın şuanda en fazla 22-23 olurdu ayıp be antep belediyeyi özellikle ikinci yarı çalan düdüklerle durdurdular şu maçta göztepenin 1 puan aldığına şükretmesi lazım
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Oca/2017 saat 23:18
Bu halil denen çocuk tam bir showmen. Tribünlere oynuyor. Göztepe'nin umudunu Eskişehir'de çimlere gömeceğiz inşallah. Alpay hoca tamam hatalar yapıyor ama bugün lider takımın hocası. Alkışı hakediyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 127128129130131 415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır