eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 21:38
Alıntı yapılan sümeres26

Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Alıntı yapılan sümeres26

Alıntı yapılan kagankayra

Bir zamanlar paşa ile dosttuk. 2010-11 sezonunda küme düştüler, son maçları bizimle idi. Hiç bir iddiamız olmadığı halde 4-0 aldık son maçı hiç bize çemkiren oldu mu? Ertesi sene Ankaragücü küme düştü ve dostum dedikleri bursa içerde dışarda yendi bunları. Niye gol atınca seviniyorsun diyen oldu mu? Gol atınca sevinmeyeceksen tribünde ne işin var. Yeter ki "Es Es kümeye" gibi bir sacmalığın içine girmesinler. Yeter ki edebi ile yaşasınlar sevinçlerini. Ha yaşamazlarsa ne olur? Bunun için can mı yakılır, oraya gidildiğinde mala mı zarar verilir? Akıllı olmak lazım, nihayetinde futbol bir spor. İnsanlar futbol ile birbirine yaklaşırsa güzel olur, düşman olursa değil. Yenilmek için Konya'nın kalkıp Eskişehir'e gelmesini Konyaspor taraftarının gol olduğunda gıkını çıkarmadan tribünde oturmasını beklemek saflıktan öte bir şey değildir. Umarım ne Konya gol atar, ne maçta sportmenliğin dışında bir olay yaşanır. Biz de kolay bir galibiyet alıp bu haftayı kapatır ve kurtuluş ümitlerimizi kuvvetlendiririz inşallah.

Mod

Valla bura Eskişehir gol diye bağırır sevinirlerse diğer misafir takıma ne muamele ediliyorsa o uygulanır.biz geçmiş irdelemiyoruz Konyalı mısın anlamadım yok değilsen bu kadar Konyalı dan çok Konyalı olmakta neyin nesi..hemşerim işin şakası yok düşmemeye oynuyoruz elin Konyalısı fantezi aramaya geliyo biz can derdindeyiz. Malesef şunu unutuyorsun trilyonların döndüğü bir ligden bahsediyoruz.küme düşersek kulübün gelir kaybı trilyonlarca. Ve borç trilyonlarca çıkmamız çok zaman alır bunları düşüne bilmiyormusun. Konyayla dost kalalım yeterki öylemi bu iş o kadar basit değil kazın ayağı öyle hiç değil

Zihniyete bak başarıya giden her yol mübah o zaman senin için. Konya olsun başkası olsun ne yapıcak oturup ağlayacak mı adamlar gol atınca. Benim takımım gazozuna oynasa kazansın isterim kralı gelse sevinmemi engelleyemez rakip takımın düşmesi falan da hiç beni ilgilendirmez. Rakip tribünde böyle düşünür herkesin sevdası kendine büyük. Çıkar bileğimizin hakkıyla yenebiliyorsak yeneriz, karşı tribün kümeye çekip küfür etmediği müddetçe hiç bir sıkıntı olmaz, hatalı da sayılmaz. Sizin gibiler yüzünden adımız skor dostluğuna çıkıyor. Bizim gibi büyük tribün kültürünü getirmiş bir şehirden nasıl böyle düşünenler çıkıyor hayret ediyorum.

O zaman konuşuyon kardeşim bizim dediğimizde o zaten beni hiç bi takım ilgilendirmez eses ten başka hele şu pozisyonda...

Burası eskişehir kardeşim burda diğer takımlar sevinemez şampiyonluk kutlamaları yapamaz. Burda zihniyet böyle ister beğen istemez sen beğenme ..
...
   Istersen çok sevdiğin gonya LI ların yanına otur .

Bizim trübün kültürümüz es es milliyetçiliğidir. .İkinci bir takım tutulmaz

sabrettim ama sonradan değmediğini düşündüm. ben kendimi bildim bileli Eskişehirspor taraftarıyım. kimseye de bunu sorgulatmam. küme düşmenin neye mal olacağını da herkes kadar ben de biliyorum. şunu da üzülerek görüyorum ki tribünlerimiz rezalete yakın bir durumda. umarım konya taraftarının sevinmesini gerektirecek bir durum olmaz. olursa da küfür etme dışında kimse bir halt yiyemez. tribün tribünlüğünü bilsin bir avuç adamı bağırtmasın o zaman. ben o tribünlerde maalesef febe ve bursa taraftarının bile tezahüratlarını duydum bu sene. bir Allah'ın kulu da buna engel olmak bir girişimde bile bulunmadı. kimse maval okumasın. hem o konya taraftarının bursa maçına kalkıp gelmesi neydi öyle. adamların gelmeye niyeti olsa bile bilet bulamaması gerekmiyor muydu acaba. taraftar transfer etmek mi yakışıyor ülkenin tribün hareketini başlatan tribünlerin bugünkü temsilcilerine. konyalılar da herhalde bu şehrin sokaklarında tezahürat yaparak dolaşılmayacağını biliyordur. yoksa tribünde kimse diğerinin gol diye bağırmasına engel olamıyor. bursalı oğlanlar bile kümeye çekti gitti. bir halt olmadı. şimdi kalkmış birileri bana taraftarlığı anlatmaya kalkıyor. eskiden gol yediğimizde hiç değilse ıslık çalar veya es es çekerdik ki rakip takım seyircisinin sesini duymasın diye. şimdi bir tezahürata başlamak için on dakika geçiyor. kimse kusura bakmasın. istenildiğinde bu taraftarın en iyisini yapacağını da biliyorum. lakin uzun zamandır o performansı göremediğim için üzülüyorum ve kızıyorum. ben daha öncesinde kimsenin canı yanmasın dedim o kadar. her gün şehit haberleri aldığımız bu günlerde gol diye bağırdı diye kimsenin burnu kanamasın dedim, buna gerek yok dedim. birileri çıkıp taraftarlığımı sorgulamaya kalktı. benden çok taraftarsanız kimseyi bağırtmayın o zaman, biz de görelim ne menem taraftar olduğunuzu. (inşallah bu hafta tek gol atan taraf Eskişehirspor olur da bu kadar lakırdıyı boşa etmiş olurum.)
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 21:59
Umarım futbolcularımız liverpool - dortmund maçını izlemişlerdir liverpool 3-1 den 4-3 yendi tur gitti derken turu geri aldılar sonuna kadar mücadele ettiler aynı mücadeleyi sezon sonuna kadar oyuncularımızdan bekliyoruz
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2016 saat 23:07

Alıntı yapılan sümeres26

Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Alıntı yapılan sümeres26

Bir zamanlar paşa ile dosttuk. 2010-11 sezonunda küme düştüler, son maçları bizimle idi. Hiç bir iddiamız olmadığı halde 4-0 aldık son maçı hiç bize çemkiren oldu mu? Ertesi sene Ankaragücü küme düştü ve dostum dedikleri bursa içerde dışarda yendi bunları. Niye gol atınca seviniyorsun diyen oldu mu? Gol atınca sevinmeyeceksen tribünde ne işin var. Yeter ki "Es Es kümeye" gibi bir sacmalığın içine girmesinler. Yeter ki edebi ile yaşasınlar sevinçlerini. Ha yaşamazlarsa ne olur? Bunun için can mı yakılır, oraya gidildiğinde mala mı zarar verilir? Akıllı olmak lazım, nihayetinde futbol bir spor. İnsanlar futbol ile birbirine yaklaşırsa güzel olur, düşman olursa değil. Yenilmek için Konya'nın kalkıp Eskişehir'e gelmesini Konyaspor taraftarının gol olduğunda gıkını çıkarmadan tribünde oturmasını beklemek saflıktan öte bir şey değildir. Umarım ne Konya gol atar, ne maçta sportmenliğin dışında bir olay yaşanır. Biz de kolay bir galibiyet alıp bu haftayı kapatır ve kurtuluş ümitlerimizi kuvvetlendiririz inşallah.

Mod

Valla bura Eskişehir gol diye bağırır sevinirlerse diğer misafir takıma ne muamele ediliyorsa o uygulanır.biz geçmiş irdelemiyoruz Konyalı mısın anlamadım yok değilsen bu kadar Konyalı dan çok Konyalı olmakta neyin nesi..hemşerim işin şakası yok düşmemeye oynuyoruz elin Konyalısı fantezi aramaya geliyo biz can derdindeyiz. Malesef şunu unutuyorsun trilyonların döndüğü bir ligden bahsediyoruz.küme düşersek kulübün gelir kaybı trilyonlarca. Ve borç trilyonlarca çıkmamız çok zaman alır bunları düşüne bilmiyormusun. Konyayla dost kalalım yeterki öylemi bu iş o kadar basit değil kazın ayağı öyle hiç değil

Zihniyete bak başarıya giden her yol mübah o zaman senin için. Konya olsun başkası olsun ne yapıcak oturup ağlayacak mı adamlar gol atınca. Benim takımım gazozuna oynasa kazansın isterim kralı gelse sevinmemi engelleyemez rakip takımın düşmesi falan da hiç beni ilgilendirmez. Rakip tribünde böyle düşünür herkesin sevdası kendine büyük. Çıkar bileğimizin hakkıyla yenebiliyorsak yeneriz, karşı tribün kümeye çekip küfür etmediği müddetçe hiç bir sıkıntı olmaz, hatalı da sayılmaz. Sizin gibiler yüzünden adımız skor dostluğuna çıkıyor. Bizim gibi büyük tribün kültürünü getirmiş bir şehirden nasıl böyle düşünenler çıkıyor hayret ediyorum.

O zaman konuşuyon kardeşim bizim dediğimizde o zaten beni hiç bi takım ilgilendirmez eses ten başka hele şu pozisyonda...

Burası eskişehir kardeşim burda diğer takımlar sevinemez şampiyonluk kutlamaları yapamaz. Burda zihniyet böyle ister beğen istemez sen beğenme ..
...
   Istersen çok sevdiğin gonya LI ların yanına otur .

Bizim trübün kültürümüz es es milliyetçiliğidir. .İkinci bir takım tutulmaz

sabrettim ama sonradan değmediğini düşündüm. ben kendimi bildim bileli Eskişehirspor taraftarıyım. kimseye de bunu sorgulatmam. küme düşmenin neye mal olacağını da herkes kadar ben de biliyorum. şunu da üzülerek görüyorum ki tribünlerimiz rezalete yakın bir durumda. umarım konya taraftarının sevinmesini gerektirecek bir durum olmaz. olursa da küfür etme dışında kimse bir halt yiyemez. tribün tribünlüğünü bilsin bir avuç adamı bağırtmasın o zaman. ben o tribünlerde maalesef febe ve bursa taraftarının bile tezahüratlarını duydum bu sene. bir Allah'ın kulu da buna engel olmak bir girişimde bile bulunmadı. kimse maval okumasın. hem o konya taraftarının bursa maçına kalkıp gelmesi neydi öyle. adamların gelmeye niyeti olsa bile bilet bulamaması gerekmiyor muydu acaba. taraftar transfer etmek mi yakışıyor ülkenin tribün hareketini başlatan tribünlerin bugünkü temsilcilerine. konyalılar da herhalde bu şehrin sokaklarında tezahürat yaparak dolaşılmayacağını biliyordur. yoksa tribünde kimse diğerinin gol diye bağırmasına engel olamıyor. bursalı oğlanlar bile kümeye çekti gitti. bir halt olmadı. şimdi kalkmış birileri bana taraftarlığı anlatmaya kalkıyor. eskiden gol yediğimizde hiç değilse ıslık çalar veya es es çekerdik ki rakip takım seyircisinin sesini duymasın diye. şimdi bir tezahürata başlamak için on dakika geçiyor. kimse kusura bakmasın. istenildiğinde bu taraftarın en iyisini yapacağını da biliyorum. lakin uzun zamandır o performansı göremediğim için üzülüyorum ve kızıyorum. ben daha öncesinde kimsenin canı yanmasın dedim o kadar. her gün şehit haberleri aldığımız bu günlerde gol diye bağırdı diye kimsenin burnu kanamasın dedim, buna gerek yok dedim. birileri çıkıp taraftarlığımı sorgulamaya kalktı. benden çok taraftarsanız kimseyi bağırtmayın o zaman, biz de görelim ne menem taraftar olduğunuzu. (inşallah bu hafta tek gol atan taraf Eskişehirspor olur da bu kadar lakırdıyı boşa etmiş olurum.)

ya bu sitede modların işi sadece kendilerini eleştirelenleri uzaklaştırmak mı ? Bu nedir ya allah aşkına ? Sümeres'in profiline girin son yazdığı mesajlardaki diline, insanlarla tartışırken kullandığı sıfatlara bakın. Adamın iki mesajından biri küfür hakaret, ne ayrıcalığı varsa sitede yıllardır ne bir uzaklaştırma ne bir uyarı. Daha geçtiğimiz aylarda bir üye ikili tartışmada kullandığı dilden ceza almadı mı ? Ne biçim yönetimsiniz. Şimdi beni atarsınız bu mesajdan dolayı.
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 00:49
bu sitede eskiden çok aktiftim.yarım saatte bir bakıyordum..Artık 3-4 gün girmediğim bile oluyor.Neden mi? Eskiden dostluk kardeşlik vardı şimdi ise herkes egolarını tatmin ediyor. Herkes birşeylere muhalefet.Maçla ilgili birşey yazmayacağım yazacak birşey yok burada
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 06:29
Torku Konyaspor taraftarı Eskişehirspor maçında takımlarını yalnız bırakmayacak:
http://www.yenimeram.com.tr/taraftar-ek-sefer-istiyor-193353.htm
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 07:59
Gecenin en karanlığın da yanlız bırakmadık ES ES İ , şimdi güneş bizim için doğacak...Yarın büyük gün
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 08:11
dün dortmundun yenilmesi ile avrupanın 5 büyük liginde 2016 yılında tek yenilmeyen takım kaldı oda konyaspor yarın umarım bizde bu istatistiği bozacağız.

Yenilmeyen takım yoktur Eskişehirspor ile karşılaşmamış takım vardır
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı jeff lebowski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 08:16

.. . benden çok taraftarsanız kimseyi bağırtmayın o zaman, biz de görelim ne menem taraftar olduğunuzu. (inşallah bu hafta tek gol atan taraf Eskişehirspor olur da bu kadar lakırdıyı boşa etmiş olurum.)

valla hocam ne güzel yazmıssınız. su, biz en iyisiyiz muhabbetini gecelim. en iyisi değiliz, başarıyla artan ve azalan grafiğimiz var "her taraftar gibi".. acı ama gercek herkes gibiyiz.. su an işte,es es kasımpasa deplasman macındaki 1:32'lik videoyu izledim gaza geldim. inşallah bu hafta geliyor galibiyet. osmanlı macımızdaki defans umut verdi..

29 saat sonra bu baslık altında, umarım sevinç hakim olur..
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 08:48
son 26 saat
Yukarı
akıncıspor Liste gör
Yazar

Kaan
  Alıntı akıncıspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 10:31
Alıntı yapılan EsesLi Onur

dün dortmundun yenilmesi ile avrupanın 5 büyük liginde 2016 yılında tek yenilmeyen takım kaldı oda konyaspor yarın umarım bizde bu istatistiği bozacağız.

Yenilmeyen takım yoktur Eskişehirspor ile karşılaşmamış takım vardır

Çok güzel yazmışsın hacı da en büyük 5 lig içinde TSL var mı :) vay Avrupa'nın haline o zaman :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,105 saniyede hazırlanmıştır