eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Daha Sağlam Daha Organize Tesislere

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
Online Durum: Offline
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:24

Kesinlikle '' geçen her dakika aleyhimizde ''

En yakın sürede toplanıp gerek merkezde, gerek tesislerde, gerek stadyumda tepkimizi göstermeliyiz.

Bu 3. 4. lig seviyesindeki topçulara neyin desteği olunacak. Beceriksiz sürüsü.

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:43
Alıntı yapılan TrakEs

Cok merak ediyorum, sen ne zamnadan beri Eskisehirsporlusun?
Biraz mesajlarina dikkate et bakalim. Bu cocuklar ellerinden geleni yapiyor, imkanlari kisitli, bu yüzden kendilerine hakaret etmene kimse izin vermez. Hakiki Eskisehirsporlu olan izin vermez.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:49
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan TrakEs

Biraz mesajlarina dikkate et bakalim. Bu cocuklar ellerinden geleni yapiyor, imkanlari kisitli, bu yüzden kendilerine hakaret etmene kimse izin vermez. Hakiki Eskisehirsporlu olan izin vermez.

Hakiki eskişehirsporlu bu kendini topçu sananların da takıma alınmasına izin vermezdi.

Eskişehirsporlu olmakla bu beceriksiz 3. 4. lig topçularının taraftarı olmak farklı. Biz maç sonu yenildiğimizde ağlarken bu savunduğun yeteneksizler gülüp, eğleniyor.

ASOLAN ESKİŞEHİRSPOR'DUR ! Bu kalitesiz topçular değil.

Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2015 saat 23:54
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan TrakEs

Abi bu futbolcuların elinden geleni yaptığını merak ediyorum hangi maçtan sonra düşündünüz? Vucko'lu Poljaklı, Lovrekli kadro bunlardan daha mı yetenekliydi yoksa o isimler ellerinden gelenin fazlasını yaparken bu ruhsuzlar formalarını terletmeden 2 aydır top oynuyolar ?
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2015 saat 01:51
Alıntı yapılan karargah26

Alıntı yapılan mert.ES

Tribün liderleri onu yapamaz. anca adalarda gezeriz

sonuna kadar katılıyorum kardeşim ancak adalarda gezilir, gezilirken ki videolara da bak gülüşler havalarda uçuyor.

Eskişehir de tribün liderimi varmış..Alla Alla ben görmedim duymadım..
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2015 saat 03:36
Eskidendi o gunler, bizanslilar bile sehirde rahat davraniyor,belki tribun liderleri bile bizanslidir....cok uzuluyrum,takim elden gidiyor,sehrin umrynda degil,organize olsak bile cocuk coluk geliyor bizler tukeniyorz,siradan bir takim oluyoruz..
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2015 saat 06:54
Arkadaslar artik bize acil eylem plani gereklidir.
1- yonetim istifa etmelidir.
2- yerine kesinlik inandigimiz bir baskan gelmelidir. Bu halil unal mi olur bilmem ama olursa da bu saatten sonra kimse hayir demez destekler diye dusununuyorum. Hatta kimse tasin altina elini koymayacagindan biz unali arayip bulalim
3- ve ligin sonuna kadar bir bütün icinde takima ddestek verilmeli.
4-icerideki tum maclari ilk devre sonuna kadar kazandirilmali.
5- bütün bunlar bir an evvel olmali.
Yoksa ruhuna el fatiha bu takimin bu sehrin.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2015 saat 10:05
Alıntı yapılan lioneses

Eskidendi o gunler, bizanslilar bile sehirde rahat davraniyor,belki tribun liderleri bile bizanslidir....cok uzuluyrum,takim elden gidiyor,sehrin umrynda degil,organize olsak bile cocuk coluk geliyor bizler tukeniyorz,siradan bir takim oluyoruz..

Bu bizans durumundan bende çok rahatsızım. Böyle alışmamışız. Sıradan anadolu taraftarı olma yolunda ilerliyoruz. Bu ruh ölmemeli.

Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2015 saat 10:06
Hepimizin yapılmasını istedği ve beklediği sağlam bi protesto organizasyonunu düzenleyecek olanlar tribün liderleri, reisleri, abileridir. Ve ben merak ediyorum, bunu yapmak için neyi bekliyorlar? Hani daha ne olmasını bekliyorlar ?  Yoksa onların bulunduğu yereden bakınca herşey çok güzel mi görünüyor?  Yada şöyle sorayım, bu durum umurlarında mı??
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2015 saat 10:44
4 puanla ligin son sırasında kalan Eskişehirspor'da Galatasaray mağlubiyeti taraftarın tepkisini daha da artırdı. 

Geçtiğimiz hafta içeride kaybedilen Kayserispor maçı sonrası yönetimi istifaya davet eden taraftarlar, Galatasaray mağlubiyeti sonrası ise yerel bir gazetede kulüp için vefat ilânı verildi. 

İlânda "1965 yılında doğan ve Türk futboluna Anadolu yıldızı olarak adını yazdıran, İstanbul takımlarına yıllarca kök söktüren Eskişehirspor kendini bilmez kişiler tarafından hunharca katledildi. Es Es Es ki ki ki Eski Eski Es sesleriyle Türkiye'yi inleten Kırmızı Şimşekler'e başsağlığı diliyoruz." denildi.

Eskişehirspor ligde oynadığı son 7 maçta da mağlup oldu. (Fanatik)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,072 saniyede hazırlanmıştır