eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalıİsmail Kartal

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:12
Öncelikli olarak hayırlı olsun diyelim.
Bakalım İsmail hocanın çalıştıracağı ilk takım! olacağız.
İyi mi kötü mü göreceğiz.
fb çalıştırdı o kadroyla başarılı olamadı...
Aziz'in çıkardığı kadrolarla bir şey yapmaya çalıştı.
Şimdi merak ediyorum;
Başkan Aziz'e sorduysa eğer bizim kadroyu da Aziz mi çıkaracak yoksa Mesut Azizleşecek mi?Ya da İsmail hoca özgürlüğünü ilan edip kendi takımını çıkarabilecek mi?
Gözümüz Akaminko'da olacak.Artık herkes biliyor ki Akaminko iyileşeli çok oldu ve form olarak da hazır seviyede.
Başkan'a rağmen Akaminko'yu oynatabilecek mi yoksa fb deki gibi başkanın etkisinde mi kalacak?
İsmail hocaya verilmiş çok büyük bir fırsattır bu,değerlendiremezse ikinci başarısızlığı olacak belki de kariyeri bitecek zaten bizden başka teklif götüren de olmadı olmazda.
Başkan devre arası hocanın istediği futbolcuları alacağız demiş.
Yalan madem alabiliyordun Skibbe'nin istediği adamları alsaydın.
Bu cümleden anlaşılan İsmail hoca başarılı oldu oldu olmazsa devre arası yeni hoca gelir.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:13
Birde isimsiz mesajlar türedi şimdiye kadar 3-5 mesaj yazmış tahminim yönetim tayfaları
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:14
günaydın herkese
ismail kartal takımımız için hayırlı olur inş.gerçi hemen eleştiriler başlamış.bunlara hiç gerek olmadığını düşünüyorum.skıbbe faciasından sonra ismail kartal bizim için çöldeki vahadır.
şu anda eskişehirsporumuzun başına getirecek veya gelecek hoca sayısı bellidir arkadaşlar.mesut bakkal diyorlar kimse istemiyor,okan buruk diyorlar bir sürü eleştiri ortaya atılıyor.yani şu anda öyle bir zamanlamasız iş yapılıyorki hangi hoca bulunacak.birde şu var bakın o buluduklarınız bu takımla çalışmak isteyecekmi.ismail kartal bu takımı çalıştırmayı kabul etmiş.futbol bilgisi muhakkkak var.ayrıca türkçe isteklerini anlatabilecek iiletişim kuracak bir insan.tamam eleştirrelim ama önce bir bekleyelim bizim takımın bu saatten sonra hiç bir mazereti yok.bu adam ve takıma sahip çıkma zamanı ,desteğimizi güvenimizi gösterelim.bu takım başka türlü zaten liigde kalamaz.ben hocaya başarılar diliyorum .inş kariyerinde başarılarla dolu başlangıcı bizde yapar.camiamız için hayırlı olsun.
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:24
Hayırlı olsun..
Her Zaman ESES
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:27
Öncelikle hayırlı olsun.
Çokmu beğendim dedim kendime hayır. Daha önce kendi camiasında bile kabul görmemiş bir teknik adam.
Sonra biraz düşündüm. Bu başkan ve anlayışla ve bu yoklukla mourinho gelmez elbet dedim.
Bir kere skibbe den kesinlikle daha iyidir. neden derseniz hiç olmazsa futbolun içinden gelmiş futbol oynamış maç izleyen biri .
Sevsekde sevmesekde artık bizim hocamız destek olup ligde kalmaya çalışmalıyız.
Bu arad febe den arkadaşlar kendisinin gençlere ve alt yapıya önem verdiğini fısıldadılar, tabi arkamızı kurtarma derdinde iken ne kadar bunları düşünebilir bilemiyorum.
E ni S
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:30
Benim istediğim ve beğendiğim bir isim değildi... Hatta tamamen karşı olduğum bir isimdi...

Ama sonuçta artık bizim hocamız, susup sonuna kadar hocamızı destekleyeceğiz...

Bu tehlikeli kumar tutmazsa yönetim gerçekten nefret edilme konusunda tarihe geçecek... İşte o zaman paralı adamları bile tribünleri susturamayacak...

İnşallah ne yaptıklarını biliyorlardır... ESES'im için hayırlısı olsun...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:31
Haldun Girginer den iyidir
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:49
İnşallah Onur'u, Toko'yu ve E.Güngör'u oynatmaz da ilk maçtan Skibbe'den daha iyi olduğuna bizi inandırır..

Bu değişimi bekleyen Jaka, Cedric, Erkut, Muarem gibi isimler fırsatı iyi degerlendirip dar kadromuzda kendilerine yer bularak güclenmemize sebep olurlar.. İnsallah devre arası 3-4 kaliteli %100 11'de oynayacak transfer ile ve gereksiz oyuncuları göndererek ligde kalmamizi sağlar İsmail Hoca..

Böyle istekleri olan bir teknik direktördür umarım yada bu isteklerini bizim futbol fakiri başkanımıza anlatıp yerine getirtebilir..

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 07:57
hayırlı olsun umarım bende dahil çoğumuzu yanıltır başarılı olur ancak bazı gerçekleride görmezden gelemeyiz sezon başındaki fiyasko transferlerden sonra en azından şuan iyi bir hoca tercih edilmeliydi ki bu sezon ligde kalmayı ve gelecek sezon iyi bir takım için bari umut edelim umutsuzum çünkü ismail kartalın febe karnesi otoritesinin zayf olduğunun göstergesi bizim yönetiminde istediği bu transfer istemeyecek yapılan transferlere razı olacak ses çıkarmayacak biri sırf bu açıdan baktığımızda bile düşmezsek eğer yeni stadda yeni sezonda yine amacı olmayan bir takım olacağız belli inşallah başarılı olur beni yanıltırsın
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2015 saat 08:07
Eskişehir'e ve Eskişehirspor'a hoşgeldin umarım başarılı olursun zira senin başarın bizi bir yerlere getir.
önce eses sonra eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır