eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 2.Hafta Eskişehirspor 4 - M.Sivasspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Online Durum: Offline
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:36
Onur yine katkı yapamıyor maça yerine erkut girerse çok daha faydalı olur...
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
bozoes26 Liste gör
Yazar

hasan
Yer: istanbul :(
  Alıntı bozoes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:36
Lawal tek ön libero gibi kalıyor. Ben khalifa çıkmalı yerine Alpaslan ön liberoya girmeli.. Canlı izliyorum stadta gekas beyniyle oynuyor resmen
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:37
Alıntı yapılan yusuf_69

Toko iyi gibi... değil mi?

çok geldiler o kanattan boffin kurtardı bizi. kamil ahmet gelene kadar katlanmalıyız bugün dünden tek farkı takım kazanıyor oda kötü görünmüyor. ortaları çok kötü pis burun orta yapıyor.kesinlikle bir sağ bek olamaz.
birde bugün batuhanın olması büyük avantaj. birdaha bu kadar kötü bir forvet oyuncusu göremeyiz süper ligde
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:37
onur iyi pres yapıyor onun dışında berbat. toko ise bekte orta açma dışında işini iyi yaptı. bu khalifa nasıl topcu anlamış değilim sahada ayağına top gelmeden ilk yarı bitti
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:38
Alıntı yapılan ceyhad

Onur yine katkı yapamıyor maça yerine erkut girerse çok daha faydalı olur...

kesinlikle katılıyorum tam isabet yorum. skibbe artık taraftarı dinlemeli. geçen maç kaan defederico girince takımın çehresi değişti bu adamlar niye yedek dedik bakın bugün oynadılar ikisi maçın kaderini belirlediler.
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe
Yukarı
Ülkü Bey Liste gör
Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Bey Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:39
İşte seyirci faktörü. Takım çok hırslı maşallah, sanki 15 kişi oynuyoruz. Khalifa biraz aksıyor, ilerleyen dakikalarda değişiklik yapılabilir. 2-0 fazla güvenilecek skor değil, aynı ciddiyetle ikinci yarıda rakibe oyun oynatmamalıyız.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:42
yanlız onur sivasa ilk bölgede acaip pres yapıyor tamam her zamanki gibi topu eziyor yanlış yerlere oynuyor ama presi bize yarıyor
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:42
Ya Sürgünn kardeş, bir dur da şu galibiyetimizi bir sevinçle yaşayalım. Büyük ihtimalle Onur, Ben Khalifa, Gekas değişecek, zamanlamayı ve onların yerine girecekleri bırak Skibbe yapsın
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:43
Yaşasın yönetim demekki bi bildikleri varmış. Adamların. Yaşasın skibb toko ve onurda ısrar etmende bi bildiğin varmış kurt hoca.zaaaaaaaaaa
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2015 saat 18:43

Tokoyu ilk yarı çok beğendim,hem defans olarak hemde orta sahada pas-pres-ve oyun kurma olarak çok iyi,ayrıca çok hırslı görünüyor.Fizik ve kondüsyon olarak da çok iyi..

Maçın yıldızı kaan.1 gol 1 asist.Çok hırslı.2.golde gekasa yapılan asisti müthiş bir takipçilikle,Sağ çaprazdan 25 metre depar atarak bir şekilde topla buluştu ve gole çevirdi.Muazzamdı.Kimse koşmaz o topa..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır